Diskuze: Aktuální epizoda

Hodnoťte nejnovější epizodu.

JiraF

Jojo bylo to v 2×22 skoro na konci. Ve 2×16 zpíval Kurt „Blackbird“ a Blaine si uvědomil, že se mu líbí a proběhl jejich první KISS :)

24.11.2012 | 22:06:53
Taronelka

Ahoj vím, že to sem nepatří,ale jsem už zoufalá :) jak si přehraju konkrétní epizodu ? dík

24.11.2012 | 22:18:55
Sparkles

Tak jsem se bála stylizace do komiksu a superhrdinů, ale bylo to uvedeno dobře. Brittany a Sugar se mi líbily nejvíc a hanba mi, ale začínám mít Kitty ráda :-D Ono taky ale není moc z koho vybírat. Songy byly průměrné a nejvíce se mi v podstatě líbilo Some Nights… Štve mě Marley a její linka, prostě tohle nechápu. Ale budiž, je třeba řešit nová témata, ale ta holka je opravdu vychtrlá a to už radši aby to řešili u Kitty.. Ryder mi není vůbec sympatický, takže nová postava mě moc netěší. Takový správňák, kterému mám chuť natáhnout. Byl zpět Puck a on byl ten jediný mega stud, takže ve výsledku spokojenost :-) A „ukradení“ trofeje bylo skvělé…A hned mě napadlo při flasbacku to samé co JiraF, že Eli.C měl jako profilovku maják, takže Blaine mohl být jen překvapený :-D A nový Slavík – s tím bude ještě sranda a docela škoda, že Blaine nepřestoupil na temnou stranu :-) Aspoň mohl být nečekaný zvrat…Nicméně se těším na další díl, doufám, že to bude pecka!

25.11.2012 | 14:12:33
Lencaa

Co mně přišlo divné bylo to že, neukázali přímo toho kluka se kterým se Blaine vyspal,ale ukázali ho pouze z dalky a rozmazaně…

25.11.2012 | 19:22:44
arnika

To prý bylo doslova kvůli jeho bezpečnosti. U nás to není tak zřejmé, ale v Americe, a hlavně na tumblr jsou fanouškovské komunity o dost radikálnější a herci neoblíbených postav nezřídka dostávají výhružky od fanoušků neschopných rozeznat fikci a realitu (například Dean, představitel Brodyho prý od Finchel fandomu už dostal i pár výhružek smrti a spoustu internetové šikany, protože „rozbíjí Finchel“), a fanoušci Klaine jsou o dost vyhrocenější. Takže se tvůrci shodli, že obličej Eliho neukážou, z důvodu ochrany toho herce.

25.11.2012 | 20:06:54
Lencaa

Děkuju za vysvětlení :) ! No máš pravdu skoro každy má rád Klaine a oni mají dost velkou a pevnou základnu fanoušků,nedokážu si představit,kdyby ho ukázali,to by se jejich fanoušci uplne zblaznili

25.11.2012 | 21:18:02
Anhiczka

arnika: ti Amíci jsou fakt pošahaní. :D

26.11.2012 | 0:08:55
JiraF

Ale na druhou stranu to chápu, protože jít po ulici a někdo ti v lepším případě jednu vrazí, za to že na tebe režísér ukázal a řekl „tak ty zahraješ eli.C“ Určitě nic příjemného. Navíc si myslím, že v ději to byla důležitá postava jen v tom, že si Blaine srovní svoje city… Jinak tam ta postava vůbec není podstatná

26.11.2012 | 9:42:21
FateBriders

Doufám,že Kurt to nebude zkoušet příští rok na NYADU, myslím si, že on na to nemá, nemá tak dobrý hlas, neodsuzuji to,ale myslím si,že by měl na něco jiného. Baví ho modní věci, ať zkusí tohle, viděl jsem a slyšel jsem mnohem lepší hlasy..

26.11.2012 | 15:58:42
FateBriders

Jsem ani já nevěděl, že to tak může daleko zajít, jako někdy se také vžiji do děje,ale až tak někteří. Jako je to masakr! :D

26.11.2012 | 16:01:16
FateBriders

Ale naštvalo mě, že režisér udělal z Blaina děvku! s prominutím. Jako Blain si myslím by všech mladých lidi hroznou oporou on otevíral možnosti ostatním lidem po školách, myslím tím také v realitě, a pak udělají tohle. Opravdu mě s tím naštvali, nemuseli tuto scénu udělat!

26.11.2012 | 16:05:13
Lencaa

uz ted je mi lito toho Kurtova noveho napadnika Paul,ikdyz jsem hoodne zvedava jak qse s tim Kurt popere,protoze vetsinou to byl Blaine kdo delal prvni kroky

26.11.2012 | 17:03:49
FateBriders

No tak Paul je tuhej už teď =D a jak to víš? mohla bys mi poslat odkaz?

26.11.2012 | 21:23:37
Lencaa

http://glee-daily.blog.cz/…e-news-19-11#… tady to mas, tohle bylo napsane k 11 epizode co se tam bude delaj…o,ze se bude jmenovat Paul jsem nekde cetla,ale uz fakt nevim kde :-D zkusim se jeste podivat :):) no,ale rozhodne tomu Paulovi nezavidim,nechtela bych byt v jeho kuzi :-D

26.11.2012 | 22:05:48
FateBriders

Opravdu mě naštvou zda-li pár Klain nedají dohromady ( no homo ) spíš rád bych byl, kdyby usmrkanec Finn nechal Rachel a ta by měla Brodyho, Chtěl jsem přestat na Glee koukat, protože si myslím,že 4 serie je zatím o ničem.. opravdu nuda,ale drží mě tam ještě: Rachle, Blaine, Mercedes, Santana, a nově Unique… :) Jinak jsem fakt chtěl skončit 3 serii. Ale dám tomu ještě možnost..

27.11.2012 | 0:31:58
Lucille

Děláte si ze mě s těma spoilerama tady srandu, že jo? Mohli byste s nima zmizet někam… nejlépe hned do VEDLEJŠÍHO fóra co má za název SPOILERY!!!!!!!

27.11.2012 | 12:35:00
FateBriders

Já nic neřekl! =D

27.11.2012 | 15:22:34
Cedrik

FateBriders: já se na Glee dívam už jen kvůli NY lince.. nejradši bych, kdyby z toho udělali nějakej spin-off..

Co se týče McKinley, nové postavy mi nesedí(Jake, Ryder a ten dredovanej náboženskej exot(ani nvm jméno) – totální výsměch…), z Finna udělali naprostého loosera a Blaine to sám neutáhne..

27.11.2012 | 22:49:07
FateBriders

Souhlasím s tebou, bohužel si myslím, že opakuji některé momentky z 1–3 serie, ale už s jinými tvářemi, nejprve kitty a marly ( nevím jak se píše ) jsou proti sobě, nakonec se z nich vyklube nejlepší kámošky.. Už mě unavuje koukat na nezajímavé děje v glee, chci své old Glee zpět..

27.11.2012 | 23:13:25
Petula208

Mohl by mi někdo říct co to navlékli na Finna za usedlé oblečení?! Fotka z epizody thanksgiving na které je s Quinn a Puckem. Doufám,že ho takhle nebudou oblékat pořád… :-)

28.11.2012 | 18:36:07


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nejoblíbenější píseň Glee

Nikdy nepřestávej věřit... v jednu jedinou píseň

Nikdy nepřestávej věřit... v jednu jedinou píseň

Všichni jsme to věděli. Každý čtenář tohoto webu tušil, že i ve finální anketě opět uspěje hymna seriálu Glee Don't Stop Believin'. Překvapivě jí téměř celou dobu šlapal na paty song s názvem The Scientist. A jak tedy dopadly výsledky finální ankety o Nejlepší píseň Glee? To se dozvíte níže. Prosíme, zanechte nám zde své komentáře. Jak se vám líbila soutěž? Jste spokojeni s celkovými výsledky?

Hlídejte si nás

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Partneři

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů








Reklama