Diskuze: Aktuální epizoda

Hodnoťte nejnovější epizodu.

DrMovr7

Mně díl zas nepřišel takový strašný, ale jednoznačně nahoře seriál drží NY linka. Rachelin nápadník je nejzajímavější novou postavou, pořád doufám, že to rozjedou i nováčci na McKinley. Písničky až na Oops! nic moc. TerkaAndy: Též mi vadí Unique, ale jen kvůli tomu, že je afektovaná/ý – věčné házení rukou a koulení očima. Nevidím rozdíl v růžových šatech, Willových dědkovských vestičkách, Sueinym obleku nebo Kurtově sukni na plese…

22.9.2012 | 18:15:57
Domik

Unique není transvestita, ale je transexuál. Netuším, jestli znáš rozdíl těch dvou pojmů, ale transexuál znamená, že se narodil muž v ženském těle nebo opačně žena v mužském. Tudíž Unique se sice narodila jako muž, ale sama sebe považuje za ženu a proto se tak obléká a chová. I když to chování mi přijde taky trochu přehnané. Pokud se ti z něčeho takového ale zvedá žaludek, tak bych ti doporučila jedno: přestaň koukat na Glee, protože evidentně poselství seriálu nechápeš.

22.9.2012 | 18:25:26
Sparkles

Glee je o jedinečnosti, diverzitě, akceptaci; a jak neustále omílala Rachel celé 3 sezóny: „Being part of something special makes you special, right?“ Tudíž Glee se snaží stírat rozdíly a brát každého jaký je…což by mělo být tak nějak obecným pravidlem a ne výjimečností.

22.9.2012 | 18:37:34
szustka

Můžu mit na tebe dotaz… přes jaké stranky se divaš nebo stahuješ Greys anatomy, dík dík mooooc

22.9.2012 | 18:39:55
Cedrik

Tak druhý díl pouze potvrdil muj předchozí názor.

McKinley linka stojí za nic ( opakovaní + nezáživné postavy) zatímco NY je skvělej :)

doufam, že si na to stěžujou také diváci v USA což donutí scénaristy více se zaměřit na NY :)

TerkaAndy: Rachel, že nevypadala sexy? z pohledu muže ti můžu říct, že být tam s ní v místnosti, tak se po ní vrhnu :D

22.9.2012 | 20:00:16
DJ Obelix

No, druhý díl je za námi a mám k tomu pár poznatků (které už to sice většinou zazněly, ale co už… :-). Jednoznačné pozitivum (ač bych to po konci třetí série nikdy neřekl) je NY linka. Kate Hudson jsem nikdy nemusel, ale tady ji začínám sakramentsky doceňovat. Ač je to v mnohém i zásluha scénáristů. Ano, těch samých scénáristů, kteří se nám snaží z nějakého nepochopitelného důvodu předložit tu nejotřepanější dějovou linku všech dob, ale oproti první sérii s naprosto plochými, jasně nalinkovanými postavami. Samozřejmě mluvím o Marley + Jake + Kitty. Proč i tak neskutečně jednoduchá linie fungovala v „původním“ Glee? Protože její aktéři NEbyli archetypy těchto rolí. Rachel nebyla jen jalová naivka, ale často sebestředná, až nezdravě ctižádostivá stíhačka, Finn rozhodně nebyl největší drsňák a krasavec na škole a Quinn měla těch rozměrů hned několik. Kdežto Marley je zatím 100% „roztomilá správňačka“, kterou si mají všichni zamilovat, Jake je snůškou těch nejotřepanějších klišé na téma „bad boy s dobrým srdcem, jehož spasí jen láska roztomilé správňačky“ a Kitty je čistokrevná mrcha, navíc viditelně méně atraktivní než „naše favoritka“. Tohle pisálkovské faux-pas by v mých očích odčinil jen nějaký brutálně nečekaný twist, ale jestli se škrabálkům podaří z tak jasně nalajnovaných figurek něco podobného vyčarovat bez použití nějakých nadpřirozených sil (čti: McKinley obsadí mimozemšťani, Marley sežere obří nosorožec a Jake spolu s Kitty pověsí Figginse na školní stožár a budou spolu s novými vládci planety žít šťastně až do smrti), o tom silně pochybuji. Překvapivě dobře se mi kouká na prakticky všechny staré postavy setrvávající na středoškolské půdě, ale u většiny z nich už bohužel nevidím žádný potenciál (Artie, Tina, částečně i Blaine… nebijte mě). Z postav jsem byl rád za mininávrat Emmy a jejích brožurek, Puck taky celkem potěšil a hlavně… PIANISTA BRAD! Oceňuji také velmi příjemné hrátky pana kameramana a další vtípky, které mi skutečně připomínají návrat starého Glee. Ale není to trochu málo. P.S.: A prosím!!! PROSÍM!!! Zbavte se toho/té Unique! Jeho transexualita mi je upřímně řečeno zcela volná, ale proč musí proboha kombinovat ve svém projevu všechny ty nejodpudivější stereotypy o afektovaných buznách (kdo mě zná, tak ví, že ono záměrně hanlivé slovo používám POUZE ve spojení s jeho chováním…) a černošských teenage girl/diva manýrech? Přijde mi to jako test trpělivosti od samotného Ryana ve stylu „Tak tebe zajímají další osudy tvých oblíbených postav? Tak to ti trošku ztížíme, panáčku!“ P.P.S.: Charakter Jakea je jen o něco méně odpudivější… P.P.P.S: Omlouvám se za elaborát, ale musel jsem to ze sebe dostat…

23.9.2012 | 8:24:28
TerkaAndy

Domik, Sparkles: Poselství seriálu jsem pochopila, jen co je moc, to je moc. Jako vsuvka v minulé sérii byla Unique skvělá, ano viděli jsme i dalšího člověka s nějakou odlišností a sbor mu pomohl to částěčně vyřešit, ale tím bych dala konec šmitec týhle problematice :)

23.9.2012 | 10:36:48
manro

Tak po druhém dílu můžu říct že Jake a Marley jsou mi ještě víc nesympatický než po prvním dílu a celkově ND už není co to bývalo jediný co se mi líbilo na dějový lince v McKinley byla Britney která byla super v téhle epizodě.Jinak dějová linka v NY zatím drží celý seriál byl jsem rád že se ukázal Puck ale škoda že jen na chvíli to samí Santana doufám že v dalších epizodách ji budeme vídat víc a už by taky mohli dát nějaký info o Finnovi o kterým prakticky nikdo nic neví no doufám že příští epizoda bude lepší a věřím že bude. S jistotou můžu říct že první díl o Britney byl mnohem lepší!

23.9.2012 | 10:37:56
Marti

Takže: zhodnocení i ode mě, ačkoli tu moc nepíšu. Stejně jako ostatním, se i mně líbí víc části v New Yorku. S chutí bych oželela zbývající lidi, co zůstali na té jejich střední. Marley je taková nemastná neslanná zatím.. moc introvert, řekla bych. A písničky v 4×2 se nepovedly. Ani jedna jediná. Ale Cassandra v podání Kate Hudson je výborná, kéž by si ji tam nechali na déle než na 6 nebo 7 epizod, protože fakt neuvěřitelná ženská! Jo a Brody nemá chybu!

23.9.2012 | 11:52:30
44tammy44

Když jsem uviděla Finna, začala jsem křičet „O, můj bože!“ . Myslím, že teď je už název další epizody zcela jasný. Výjimečně se mi moc líbil celý díl. New Yorská linka byla dokonalá a McKinley neurazila. Možná to bylo i tím, že nováčci neměli moc prostor, takže se mi to i líbilo. Ale New Yorská linka… myslím, že kdyby McKinley vypustili úplně, moc by mi to nevadilo.

28.9.2012 | 9:46:19
Domik

Musím říct, že jsem s dnešním dílem spokojená, byl super. Dějová linka odehrávající se v New Yorku se jim skutečně daří a jelikož je Kurt moje nejoblíbenější postava už od politu, užívala jsem si, že měl pro sebe konečně tolik prostoru. Racheln s Brodym jsou spolu sexy a jejich duet byl perfektní. Fakt doufám, že Rachel pošle Finna do háje, i když mám bohužel takový pocit, že to tak nedopadne.. Ale, kdo ví :) Kupodivu mi bylo i celkem líto Blaina, ale to přece musel čekat, že když si Kurt najde práci, tak máu nezvedne každý telefon nebo hned neodepíše na každou smsku. I se mi moc líbí přátelství mezi Samem a Blainem a Samem a Brittany, doufám, že toho uvidíme ještě víc. Vadilo mi, že je Glee celé jen o tom, kdo s kým chodí a kolikrát se k sobě nechovali ani jako kamarádi. Jen by HeMo teda mohla začít zpívat míň, protože na tenhle typ písní hlasově prostě nemá. Jo a pokud bude mít Brett v každém díle jednu nějakou hlášku, to bude super. Milovala jsem na Scrubs, že se tam občas objevily postavy, které jen něco plácly a byly hrozně vtipné a celé to oživovaly, tohle přesně by mohl dělat Brett. Kde ale byla sakra Tina? Za celý díl byla snad v jedné scéně a řekla jednu větu. Neměla náhodou tuhle sezónu konečně i ona dostat prostor?

28.9.2012 | 11:07:57
Sparkles

Tak konečně se Glee dostává tam, kde ho ráda vidím. NY děj byl opět lepší, až mi přišlo, že jsme v Lima moc nebyli. SJP já můžu, shledávám ji roztomilou a líbí se mi. Kurtovo chování chápu, má novou práci, byt, je s tím, s kým k sobě pasují nejlépe (Rachel), ale Skype scéna o kravatě mi přišla účelová, prostě příprava půdy pro další díl. I když je fakt, že tohle řešili už jednou, tu Kurtovu zapálenost a zahleděnost v určitých ohledech. Takže Blaine s tím mohl počítat. Jsem ráda, že se se Samem sblížili a vyhráli. Žádný prostor nedostali nováčci, takže i možná proto byla dnešní linka záživnější a ve starých kolejích. Brody a Rachel se mi dohromady líbí, ale prostě malilinká část mě chce Finnchel, já Finna jako postavu mám ráda, takže by mi nevadil jeho návrat ve větší míře a prostě celkově nevím. Sama ještě nemám jasno, i když Brodyho jsem si oblíbila, ale dle mě jde na Rachel takticky a tím horším způsobem, samé lichotky – jen ty se mi líbíš, jen ty mi vaříš, no nevím. Uvidím a počkám, jak se to vyvine. A i písničky se mi dneska líbily a to jsem si říkala, že nic moc:) Každopádně souhlasím s Domik:) Brett je nový hláškař, skvělá volba.

28.9.2012 | 12:21:36
litllewitch

Byl to pěkný díl. Brochel mě těší, Finn bude pro jednou cockblokcker a dobře mu tak :D. Klaine…přijít to muselo. Takže uvidíme, co přinese další díl. Buď to ustojí, nebo ne, to je na Ryanovi a scénáristech :D. Též jsem zvědavá na další páry, které by mohly dostat trochu prostoru, a to Brittana a Wemma, které jsou momentálně naprosto upozaděny. Jinak SJP potěšila, je bezvadná. Taková správně trhlá redaktorka. A myslím, že má s tou módou u Kurta pravda. Taky ho nevidím na Broadwayi, ale spíš jako mužskou verzi Anny Wintour.

28.9.2012 | 12:54:11
Cedrik

Já si myslim, že Kurtovi se bude dařit ve Vogue a už se na Nyadu ani znova hlásit nebude :)

Vztahy:

Finn je pro Rachel jako kotva, snad se na něj konečně vykašle.

Brodyho ale taktéž moc nemusim, je až moc „seriálově-dokonalý“

Kurt a Blaine se nejšpíš taky rozejdou, nedovedu si představit, jak by mohl jejich vztah takto dlouhodobě fungovat.

No a Emma a Schuster netušim a ani mě to nezajímá (postavu Emmy odjakživa nesnášim)

zbytek:

McKinley (prezidentské volby) nuuuuudaaaaaaa

28.9.2012 | 21:36:14
papushka

Tak nový díl se mi zatím líbil asi nejvíc. Hrozně si užívám dějovou linii v New Yorku, nové postavy a to, jak se ty staré posouvají v životech. Kurta naprosto žeru (kariéra v módě mi u něj sedí víc než někde na Brodwayi) a Rachel mi přijde taky najednou lepší, navíc vedle fešáka Brodyho :) Nové postavy na McKinley mi všechny hrozně vadí, od přehnané chudinky Marley až po ošklivou „rádoby novou“ Quinn. Jestli se rozejdou Klaine, asi mi ukápne slza :( U Finnchel mi to vadit nebude, navíc Finn mi v seriálu ani trochu nechybí, stejně tak se to dalo čekat u Britanny se Santanou. Btw. mohli by konečně ukázat, jak se má na škole (a nejen ona, ale i další exčlenové ND). Will mi teď přijde otravnej, takže pro mě může klidně odjet a Emma si jedině polepší, když se s ním rozejde :D

29.9.2012 | 15:32:53
Sparkles

Já jsem ještě zapomněla na dvě věci, docela mě mrzí absence Quinn, když si tak hezky nakročili na konci 3. sezóny, jak Q. dávala Rachel jízdenky do New Havenu. A potěšil mě Kirk, v roli vedoucího sboru, doufám, že dostane prostor na nějákých těch -tionals :-)

29.9.2012 | 17:19:11
ClaireZ

Tak já musím přiznat, že můj pohled na nové Glee je naprosto jiný než u většiny z vás. Zvláště po shlédnutí nejnovějšího dílu. Kdyby čtvrtá řada fungovala jako samostatný seriál a byla zaměřena pouze na novou Rachel, byla bych opravdu spokojená. Dějová linka v New Yorku se mi opravdu líbí. Jak Kate tak i Sarah jsou dobrým přínosem. To všechno by bylo fajn, kdyby neexistovaly první tři řady. Jenže oni jsou. A já se nemůžu zbavit dojmu, že ta stará Rachel v příšerných šatech se mi líbila prostě mnohem víc. Vůbec se mi nelíbí, jak rapidně změnili její styl oblékání, jak ji zmalovali. Co se týká McKinley, i mě nové postavy nijak nezaujaly, a musím souhlasit už s některými vyslovenými názory, že nás čeká více méně to samé, co už jsme viděli: opakující se milostný trojúhelník, jedna soutěž, poté druhá soutěž, snad i národní… Možná mělo Glee po třech řadách skončit, zůstalo by originální a jedinečné. Každopádně, využiji fóra, abych se zeptala, jak se vám líbí nové záhlaví? Samozřejmě to není žádné grafické umění, ale řekla bych, že je to příjemná změna. ClaireZ

čestný člen redakce
29.9.2012 | 17:31:02
Pattrick19

Ten skok ve sledovanosti je docela velkej .. Tohle se u Foxů líbit nebude.

30.9.2012 | 12:20:17
litllewitch

To bylo jasný, že to proti Greys anatomy nemá šanci. Naprosto nechápu, co si od toho Fox sliboval.

30.9.2012 | 18:37:29
DJ Obelix

ClaireZ: Souhlasím do puntíku. Na rozdíl od většiny jsem většinu tohoto dílu prozíval. Finna mi je líto, Brody je ten typ „dokonalého krasavce“, který mi v Glee vůbec nechyběl. A možná se k němu hodí „nová Rachel“, ale ne ta, na kterou jsme si tři řady zvykali a oblíbili si ji. Jak zde bylo řečeno – jako spin-off by to bylo nejspíš lepší…

1.10.2012 | 7:44:57


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nejoblíbenější píseň Glee

Nikdy nepřestávej věřit... v jednu jedinou píseň

Nikdy nepřestávej věřit... v jednu jedinou píseň

Všichni jsme to věděli. Každý čtenář tohoto webu tušil, že i ve finální anketě opět uspěje hymna seriálu Glee Don't Stop Believin'. Překvapivě jí téměř celou dobu šlapal na paty song s názvem The Scientist. A jak tedy dopadly výsledky finální ankety o Nejlepší píseň Glee? To se dozvíte níže. Prosíme, zanechte nám zde své komentáře. Jak se vám líbila soutěž? Jste spokojeni s celkovými výsledky?

Hlídejte si nás

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Partneři

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů








Reklama