Diskuze: Aktuální epizoda

Hodnoťte nejnovější epizodu.

anachal

Prosim vas kde mohu stáhnout díly 1.serie 14–22, já vím,že tu píšete na Fileserve, ale tam mi to nejak nefunguje…

15.10.2012 | 19:03:37
pralinka1989

skus to na uloz.to akorat si musis k tomu stahnout k tomu titulky.

23.10.2012 | 11:18:50
Domik

O téhle epizodě se dá povědět jediné: neurazí, nenadchne. Písničky průměrné, děj to samý. Blainovo Hopelessly Devoted to You byl asi nejlepší joke, co se Glee povedl od začátku série…

9.11.2012 | 14:39:51
Domik

A ještě bych zapomněla: obrovské + za Unique. Měla jsem strach, jak tu postavu budou psát, ale je to jedna z mála věcí, která se scénáristům v téhle sérii daří.

9.11.2012 | 14:42:23
lovenaya

díl byl super, čím dál tím víc se mi líbí Kitty, zpívá dobře a ona i Jake měli dostat tu roli, ale to by změlil celej děj, no co se dá dělat( btw.Ta hvězda s Ryderem se jí povedla). škoda že se nezmínili víc o rozchodech. A proč musíme čekat další týden to mě štve :-(

9.11.2012 | 16:23:06
Cekanka65

Blow me one last kiss byl asi ten největší poděl co mohly udělat.. hodně mě to zklamalo.. :/ čekala bych po měsíci přeci jen trochu víc.

9.11.2012 | 21:02:55
Cedrik

Však tam vůbec nebyl NY story, což je hlavní důvod, proč se na Glee ještě pořád dívam :/

prostě díl nahovno..

Jo a Finn klesne na absolutní dno, jestli vážně bude dělat vedoucího sboru :D

10.11.2012 | 13:11:29
Lucille

Asi se přidám ke všem, co označili díl za průměrný. Není co mu vytknout, ale nadšením z něj taky neskáču. Jen jedno mu musím přiznat, snad poprvé mě neotravovaly nové postavy, tak doufám, že to tak bude pokračovat. A stýská se mi po New Yorské lince…

10.11.2012 | 13:12:13
ciankaly

Já musím říct, že se mi díl opravdu líbil. NY mi nechyběl, písničky nic moc ale hromadná scéna na konkurzu byla skvělá. Těším se na muzikál a jsem nadšenej z Finna:)

10.11.2012 | 16:08:39
ciankaly

Jo a válka mezi Sue a Finnem bude legendární :D

10.11.2012 | 16:09:29
manro

Díl se mi líbil a to že v tomto dílu nebyl vůbec NY jsem si uvědomil až po skončení dílu což znamená že mi vůbec nechyběl :-) Jinak Finn jako vedoucí sboru už se těším řekl bych že tohle je něco pro něj takže jsem zvědav jak si povede.Jinak děj byl moc příjemný nový přírůstek do Glee Ryder mi přijde mnohem sympatičtější než Jake a moc jsem mu přál aby vyhrál konkurz. Písničky nic moc asi žádná mě nijak nenadchla a to se mi stalo snad jen u pár dílů Glee tak snad v příštím díle to bude lepší. :-)

10.11.2012 | 18:14:24
lucyliju

Tenhle díl mi připadal o hodně kratší než ostatní díly. Možná je to tím, že zde chyběla dějová linka v NY :( na kterou jsem se celý měsíc těšila. Jinak za nového Rydera jsem opravdu ráda. Vypadá v pohodě. Na Kitty jsem si už celkem taky zvykla i když její charakter mi připadá prostě černobílý. Jakea tak nějak ignoruju, ale Marley mi vážně leze na nervi!!! A Sue mě vážně dostala, když ji nazvala laskavou, dokonalou, modrookou holkou :D. Jsem vážně ráda, že se vrátili Mike s Marcedes. Ale vadilo mi, že tam vůbec nic nebylo řečeno o vztahu Marcedes a Sama. Jako by prostě nikdy nebyl… :( Ale jinak mi díl připadal celkem bezva… (i když jsem po měsíci čekání čekala asi něco lepšího) Vážně se už těším na další díl! :D Hlavně na NY!!!

PS: I miss KLAINE!!!!!!

11.11.2012 | 16:12:40
Sparkles

To, že mě Glee asi nebere až tak moc jako kdysi beru za potvrzené, když jsem si díl pustila až dnes:-D Jinak neurazilo/nenad­chlo, takže víceméně souhlas s ostatními. Líbil se mi Blaine, zpěv i zpytování duše, ale na to měl myslet dříve…Chyběla mi Brittany, Sugar a více Mikea. Finna konečně nějak ukotvují, ale mohl by se přestat litovat. Duet Kitty/Jake byl moc dobrý a docela jsem jim přála hlavní party a Born to Hand Jive se mi líbil moc, Grease totiž já můžu! A že nebude NY linka mi došlo, když Blaine zpíval a nebyly prostřihy na Kurta, ale víceméně jsem se bez ní dneska obešla.

11.11.2012 | 17:09:05
Kolikokoli

Poslední dva díly mi přišly naprosto úžasné (=hodně jsem je prožívala). Mám tady celý víkend depku z Blainova Hopelessly Devoted to You a modlím se, aby mu Kurt odpustil a dali to zase dohromady. Kitty je z nováčků nejzajímavější, ti ostatní jsou mi ukradení a Ryder mi je nesympatický. Potěšil mě Mike, moje zlato, a doufám, že i mezi ním a Tinou není definitivní konec. Ale Klaine… trpím jako zvíře, když jsou od sebe!

11.11.2012 | 18:16:47
ClaireZ

Tak jo, na Grease epizodě se mi nejvíce líbila scéna You´re The One That I Want, protože to byl záblesk těch starých dobrých časů. Na pódiu všichni společně v čele s Rachel a Finnem, kteří měli ještě k tomu hlavní role v muzikálu. A pak to Rachel všechno zkazí tím, že si utíká zavolat Brodymu :-(

čestný člen redakce
16.11.2012 | 12:35:15
lovenaya

Až na ukázky ze starých relationships, byl díl pro mě nudný. Asi nejhorší bylo, že Rachel zavolala Brodymu. Brittana scene byla sooooo Cute(jako fanoušek se mi vážně líbil). Nemám nic proti Grease, ale ty písničky se mimoc nelíbily. Pro mě asi na prvních místech There Are Worse Things I Could Do a Look at Me, Im Sandra Dee

16.11.2012 | 16:21:41
Zrazi

Takže, Glease… Kitty je proste sviňa, a nechápem prečo si furt tvorcovia myslia, že Quinn + Santana = Kitty? Kitty im dvom nesiaha ani po členky! Nie je pekná ako Quinn, a nemá také super hlášky alá „All Lima Hights“ ako Santana. Nakoniec z nej ajtak spravia dobré dievča, tak načo sa vôbec pokúšajú vypĺňať s ňou čas, ktorý by sa viac zišiel ostatným postavám. Marley je podľa mňa totálne chuďučká a pekná, takže by nemala strácať sebavedomie, jej rozhovory s mamou ma vždy dojmú, je to proste super dvojka ;) Ryder sa mi páči, nečakala som, že to, že Blake vyhrá TGP2 bude mať také super výsledky, a takisto mám radšej Ryley než Jarley. Klaine – Chápem Kurta, že je z toho celý vynervovaný a radšej ani nechce počuť, ako to vlastne bolo, no trochu mi je ľúto aj Blainea, ktorý je teraz ako bez duše a snaží sa mu to vysvetliť, no nemôže :( Z Tike som bola príjemne prekvapená, tým dvom fandím od začiatku a podľa mňa by sa rohodne mali dať dokopy. Inak všimli ste si hneď na začiatku?Tina bývala vždy taká tichá a všetci to tvorcom vyčítali, a teraz tam najviac vykrikuje a stále sa jej niečo nepáči xD xD xD Vsadím sa, že to všetko má na svedomí Ryan Murphy, ale to je jedno… :D Finchel – už ma unavovali, divím sa tomu, že Rachel sa už stihla tak naviazať na Brodyho a tak otchu zabudnúť na Finna, ale čo už.Nakoniec sa určite aj tak dajú dokopy a budú mať svoj typický HAPPY ENDING tak čo xD Finn je taký typický Will Schuester, snáď bude dobrý vedúci, aj keď ho osobne nemám rada, pretože je to fakt trochu blbec a častokrát nerozmýšľa. Brittana – dojemné, mali by sa dať dokopy takisto ako Tike :) Návrat Santany bol super nápad, do role Rizzo sa skvelo hodila, takisto aj trochu oživila atmosféru ND :) Wade/Unique – chápem, prečo ho nechceli nechať hrať.Jeho rodičia sa o neho iba boja, nič viac.Inak si myslím, že mu dávajú slobodu, iba nechcú, aby ho niekto po ceste domov zbil alebo čo.Priala som mu tú rolu, no asi to tak bolo najlepšie.V pos­lednom čase som si ho dosť obľúbila, a myslím si, že ani jeho postava nie je úplne zbytočná. Brody/Cassandra – jednoducho showbiznis.Čo iné mám k tomu dodať, keď sa Rachel velice trepala do NY, tak nech trochu okúsi, aké to naozaj je.Veď nemôže byť naivná celý život. Aj keď, trochu ma to štve, pretože som fandila Brochel, som zvedavá, ako jej to potom bude Brody vysvetľovať. Ale celý diel sa mi v podstate páčil :) Piesne: You´re The Only I Want – SUPER! Energické, + zaspievali si aj nový aj starý, čo bolo veľmi pekné :) Look At Me I´m Sandra Dee – obe verzie slušné, no Marleyina rozhodne lepšia, aj keď bola kratšia :) There Are Worse Things I Could Do – Precítený a asi môj naj z tejto epizódy, pretože Santana do toho dala rozhodne všetko a Cass a Unique majú takisto krásne hlasy. Greased Lightning – Spojenie Sam a Rydr ma dostalo, celá scéna vydarená aj s tancom autami a všetkým :) Beauty School Drop Out – Akože pekná pesnička aj dokonalý Blaine, ale dosť ma to nudilo :/

16.11.2012 | 17:37:04
Sparkles

No tak přátelé, dneska jsem uronila slzu…nečekaně:-D Ani nevím proč, ale dojal mě Finn při vyjmenovávání 4 druhů pláče a závěrečným „..and the crying over a guy, which I know very well because it used to be reserved for me.“ Prostě mě to dojalo a stejně si myslím, že je na úplné finále dají dohromady. Jinak celkem spokojenost, stará Sue zpět, celá parta pohromadě, přesně v duchu Pomády, chyběl jen Puck, ale aspoň o něm byla zmínka. Co se týče nových lidí a vztahů, celkem jsem chladná. Ale asi jsem spíše pro Jake+Marley, Ryder je moc hodný; takový tichý, milý pár vytvoří… S písničkama spokojenost. Potěšil Tike moment, ten byl skvostný a díky za něj! A vážně mě zajímá, jak dořeší Klaine.

16.11.2012 | 19:13:03
Domik

Stále čekám na epizodu, která se vymkne průměru… Díl nebyl špatný, ale nové postavy mě prostě nudí. Marley mě absolutně nezajímá a pokud chtěli udělat linku s anorexií/bulimií, měli to udělat u Santany, protože podle toho, jak si z toho dělali tři série legraci, trpěla Santana poruchou příjmy potravy už od 1.série. Navíc mi přišlo naprosto stupidní, že Marleyina máma jí neřekla „sklapni a podívej se do zrcadla, jak krásná a hubená jsi,“ ale místo toho se okamžitě vytasila s tím, že začnou držet dietu. A že nikoho nenapadlo, že to nebude tím, že by Marley tak přibírala, ale že se nějak nápadně zmenšuje oblečení? Naprostá hovadina… Musím ale vyzdvihnout Tike scénu, ta mě neskutečně potěšila. To samé Kurtova reakce na Blaina. Jsem ráda, že mu hned neodpustí a neběží za ním zpátky, jak si spousta fanoušků přeje. Kupodivu mě dojalo to, když Finn mluvil o, že má Rachel 4 druhy pláče. A to, co musím vyzdvihnout nejvíc, je linka kolem Unique. Ta se tvůrcům zatím neksutečně daří. Ale hergot, dejte už konečně prostor Tině, já ji chci slyšet zpívat!

17.11.2012 | 14:08:59
JiraF

Díl nebyl špatný, ale byly i lepší… Souhlas s Domik co se týče rozhovoru Marley s mámou, to bylo absolutně na hlavu ale možná že to v USA takhle řeší běžně…

Jinak mě celkem pobavila scéna, kdy se Kurt seznámil s Cassandrou… to jeho „Páni, to jsou ale břišáky!“ a pak jak jí pozoruje jak se rozcvičuje… Vidět v téhle části Glee prvně tak ho jednoznačně zařadím do kategorie Streight :)

Jen nechápu o co Ryanovi Murphymu šlo ve scénách o Klaine… Nejdřív Kurt říká, že Blaina od rozchodu neviděl, že nemůže spát a když mají šanci si spolu promluvit, tak se chová jako by Blaina už v životě nechtěl vidět. Nechápu..

Mile mě překvapila závěrečná píseň s lidma z old Glee a rozhovor Finchel na konci.

17.11.2012 | 21:57:02


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nejoblíbenější píseň Glee

Nikdy nepřestávej věřit... v jednu jedinou píseň

Nikdy nepřestávej věřit... v jednu jedinou píseň

Všichni jsme to věděli. Každý čtenář tohoto webu tušil, že i ve finální anketě opět uspěje hymna seriálu Glee Don't Stop Believin'. Překvapivě jí téměř celou dobu šlapal na paty song s názvem The Scientist. A jak tedy dopadly výsledky finální ankety o Nejlepší píseň Glee? To se dozvíte níže. Prosíme, zanechte nám zde své komentáře. Jak se vám líbila soutěž? Jste spokojeni s celkovými výsledky?

Hlídejte si nás

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Partneři

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů








Reklama