Diskuze: Aktuální epizoda

Hodnoťte nejnovější epizodu.

manro

Nová epizoda byla skvělá nejvíc se mi líbil začátek návrat staré party byl emotivní a ukázalo se jak moc i mě chybí staré dobré Glee. Moc se mi líbilo jak na začátku Finn přidělil mentory a nejvíc mě pobavilo vzájemné pro plesknutí Quinn – Santana! :-) Jediné dvě věci co mi vadili byli Marley a linka v NY! Marley mi vadí už od začátku série okamžitě ji pasovali do hlavní role přitom její postava vás ničím nenadchne,nepobaví a hlas nemá ani zdaleka tak kvalitní jako někteří jiní členové ND! Osobně je mi líto že Tina nemá pomalu zase žádný prostor čekal jsem že ve 4 sérii se na ni tvůrci konečně zaměří ale zase kolem ní jen přešlapují a radši nám servírují nudnou Marley! K Výběrovkám Warblers byli asi lepší a postup si zaslouží.ND se mi taky líbili a hlavně mě dostala Tina ta byla skvělá Gangnam Style se ji moc pevedlo! :-) Snad to nějak Ryan vymyslel a na Regionálkách uvidíme zase ND a Warblers.

No a ještě k NY nevím proč ale po prvním dílu kdy se mi linka v NY líbila mi v dalších dílech už tak nesedla a v dílech kde NY nebylo mi to ani nechybělo prostě něco tomu chybí zdá se mi že Rachel nemá praktický žádný problém se školou a zvládá ji levou zadní a jediný co Rachel přidělává starosti je Cassandra která je taková New Yorská verze Sue Silvestrové a zase jsem u toho že se seriál točí pořád dokola tvůrci nejsou schopni vymyslet něco nového a to je právě škoda protože Glee má rozhodně pořád co nabídnout!

1.12.2012 | 15:35:40
blbiiiiinka

manro: A co jiného ještě může nabídnout?

1.12.2012 | 17:45:54
Toufi

4. série není špatná, ale ani úžasná, Marley nemám ráda od začátku, ten její hlas je uječenej a teď jim ještě pokazila okresní. Podle mě by byly Glee dobrý filmy. Třeba 4–5 filmů s dějem prvních 3 sérií a konec.

1.12.2012 | 19:21:16
JiraF

Komentář z youtube je výstižný :) a podle mě Whistle song bude důvod proč postoupí ND a ne Slavíci (nespoileruju jen hádám) :)

1.12.2012 | 20:59:55
Domik

Nevěra sama o sobě není něco, co by nešlo překousnout, ale co to vypovídá o Blainovi, když skočil do postele s prvním chlapem, který o něj projevil zájem poté, co Kurt odjel do New Yorku? A to, že Kurtovi v podstatě řekl, že je to jeho chyba, protože se cítil osamělý? Blaine přestoupil na McKinley kvůli Kurtovi a když mu Kurt řekl, že doufá, že nepřestoupil jen kvůli němu, tak mu Blaine řekl, že ne. Blaine sám poslal Kurta do New Yorku, co čekal? Když má někdo novou práci, musí se tam zaučit, tráví tam víc času než později, když už všechno zná, ví jak to tam chodí a tak. Podle mě se prostě všichni jen snaží hledat pro Blainovu nevěru omluvy, i když se to omluvit nedá. Časem odpustit? To ano. Ale omluvit? Ani náhodou.

1.12.2012 | 22:42:56
TessieS

Já nemluvím o tom, že by to nebyla Blainova chyba – jen tvrdím, že nic nelze chápat jen z jedné strany. Podvedl ho, je to hajzlík, pryč od něj. Kurtova vzdálenost nepramenila jen z nedostatku času, ale taky ze zaujetí jen sama sebou a svou prací, což je na začátku pochopitelné, ale akce vyvolá reakci, ačkoliv špatnou a neomluvitelnou pro Blaina, pro druhou stranu snad odpustitelnou. Nicméně věřím, že Amíci z toho vyždímají ještě daleko víc, aby se teenageři poučili..:D

2.12.2012 | 8:41:00
litllewitch

Nebyla to špatná epizoda, ale jestli ND vyhrajou s Gangnam stylem, tak už je to fakt postavené na hlavu :D. Návrat starých známých byl pěkný, ale to mentorování mi přišlo mimo. Artie, Tina, Sam a Blaine jsou jako vzduch? Ti nic nedokázali? Trochu jsem nad tím kroutila hlavou. Jinak to mentorování ale bylo docela zábavné a líbilo se mi, jak měla Santana o Marley starost, kdežto Quinn se už zase chovala, jako kdyby jí naprosto přeskočilo. A Santana jí to řekla dobře s tím učitelem. Hrozně se mi líbí i přátelství Rydera a Jakea. Ryder je vůbec nejlepší nová postava, takže doufám, že si Ryan nechá Blakea nastálo jako Samuela. Byla by škoda se zbavit téhle postavy. Oproti tomu, blbost Marley už opravdu nemůže být překonána…Tu měla Quinn proplesknout. Ani v New Yorku nebyla nuda (ale kdy je, že ano?). Brody Rachel pěkně řekl, že vůči ní neměl žádné závazky, takže je jí do jeho sexu s Cassie velký prd. A tou hláškou s pěkným zadkem mě dostal :D. I jejich Díkuvzdání bylo milé. A Lets have a kiki byla nejlepší písnička hned po té úvodní. Opravdu jsem se bavila. Co se týče Sectionals, tak to zase byla výstava Slavíků, která byla naprosto o ničem. Myslím, že by bylo lepší, kdyby zpívali jenom jednu písničku a ten třetí sbor…škoda mluvit. A už nikdy, nikdy, nikdy…nechci slyšet Whistle!

2.12.2012 | 10:21:48
Domik

Když vezmu, jak byly doteď brány nevěry v Glee, tak docela pochybuju, že z toho vyplyne nějaké poučení pro mladé. Maximálně to, že je to v pohodě a člověk tomu druhému přece časem odpustí. To je totiž poselství, které jsem si ze všech nevěr v Glee (a že jich bylo sakra hodně) zatím odnesla já…

2.12.2012 | 15:07:34
Alexiss21

Podľa mna je úplne jedno koho to bola chyba a riešiť to. Stalo sa to, teraz je dôležité riešiť aké to bolo a čo potom. Ja osobne mám názor, že sex na jednu noc, ktorý sa samozrejme nebude opakovať, ale proste raz za stal, jedno z jakých dôvodov sa dá jednoduchšie odpustiť a ísť ďalej a najmä fungovať spolu, ako keby to bol len bozk a bolo v tom niečo ako začínajúca láska, city. Netvrdím, že je v pohode čo Blain spravil, ale to sa dá skôr pochopiť ako keby povedal Kurtovi, že no bozkával som sa s nejakým a asi k nemu niečo cítim.

A čo sa týka dielu :) Podľa mna bol v pohode. Bavilo ma to dosť. A ja oproti vám, podľa toho čo tu čítam mám rada Marley :) mne je fest sympatická, trochu mi vadí jej naivnosť, ale chápem prečo má tak napísanú postavu. Keďže chceli riešiť závažnú tému ako anorexia, tak ona je jediná, ktorá sa na to hodí. Lebo je obyčajná ako 80% deciek na školách, v princípe sa ničím neodlišuje. Tým pádom sa im najviac priblíži. Pretože z tých čo ostali, alebo by tam boli by to nemohli s nikým iným riešiť. A čo sa týka toho mentorovania, to je v pohode podľa mna. Pretože tí čo v zbore ostali, mentorov nepotrebujú, oni ich poznajú a patria k stáliciam. Tam šlo len o nováčikov a tých čo tam nie su, tých ktorých vlastne nepoznajú. (svojim spôsobom) A mentor nemôže byť ten čo súťaží aspon podľa mna. Plus, potrebovali ich nejak začleniť :)

A popravde je dosť jedno kto postúpi, bolo by zaujímavé, ako by sa popasovali s tým, že nešli ďalej a ani to Murphy nejak nevymyslí.

Jedine čomu nerozumiem fakt je to ako sa tie zbory dostávajú do tých kôl. Pretože v 1. sérii sa na Regionals stretli ND s Vocal Adrenalin, prehrali. V 2. sa zjavili Warblers a s tími sa stretli na Sectionals a spoločne postúpili na Regionals a zrazu sú Vocal až na Nationals. 3. séria zas až na Regionals sa objaví Warblers a v tejto sú zas na Sectionals. No ja fakt tomuto nerozumiem

2.12.2012 | 15:25:07
Cedrik

V Glee byly nevěry odjakživa na denním pořádku. Co mě ale zděsilo,jakožto někoho s nulovou tolerancí něvery, je zdejší tolerance a pochopení. Převážně od dámské části.

shame on you..

2.12.2012 | 17:14:15
FateBriders

btw, kde je ten tvůj spoiler ?

2.12.2012 | 23:51:21
Sparkles

Tak díl jako takový průměrný…Upřímně se mi líbila jen písnička Lets have a kiki a to bylo vše, slyšela jsem ji úplně poprvé a pobavila mě celá scéna :-) A SJP mě těší vždycky, aspoň když tam není Cassandra. Potěšil mě moc začátek, kdy skoro celá parta byla spolu a jsem ráda, že nedojela Rachel s Kurtem, protože Rachel by zase „vyžrala“ sólo :-D Jinak moc pěkně udělali scénu Brody a Rachel, Rachel potřebuje trošku proplesknout z té její naivity ohledně chlapců. Finn se k ní choval jako ke královně a super bylo, když jí řekl, že číst myšlenky žádný chlap neumí. A aspoň, že se Rachel zachovala v tomhle dospěle. A Výběrovky, no Gangnam style mi ani nevadil, jako ne že bych si ji stahovala do mobilu, ale nenadchla-neurazila.

Co mi vadilo byla Quinn. Tak se dala loni dohromady a vrátila se zase ta stará bitch, nevím jestli jí to stouplo do hlavy, ale fakt jsme ji nemohla vystát v tomhle díle a Santana jí měla dát facky dvě a další Kitty… čekala jsme víc prostoru pro Tike, navíc když je Díkůvzdání a mohl být prostor pro trochu klišé a romantiky :-) No a nakonec, ačkoliv mám pro Blainea slabost (spíš pro Darrena) a s Kurtem byli hezký pár, tak mě celkem překvapil závěr. Ale byl dojemný, to zas musím nechat. Nicméně mě zajímá, jakým směrem si tvůrci nahráli v tomhle vztahu…

3.12.2012 | 23:03:24
Sparkles

Já bych to tak černě neviděla. Vždycky je nějáké ale a na vše nelze použít stejný metr. Spíš, myslím si, to tady všichni vztahují pouze na Glee – seriál a tudíž fikci a když ještě třeba máš oblíbenou hodně určitou postavu, tak se na to díváš jinak… Já třeba ani nevím, jestli by se měli dát zpět dohromady, ale v reálném životě bych tohle neodpustila. A je mi jedno, jak moc byl Blaine „sám“ a Kurt zaneprázdněný…

3.12.2012 | 23:07:47
kakin

sotva to zacalo, uz jsem se rozbrecel…no parada…Gangnam style byl dobrej, ale na Slaviky by to nemelo ani kdyby Marley neomdlela…zvlast se Sebastianovym zpevem to byla nadhera…na druhou stranu, nevim, jaka mela byt ta druha pisnicka, treba by to prekonali, ale moc jisty si tim nejsem…ihned si jdu pustit ten zacatek, z celeho dilu to bylo asi to nejlepsi…no a pak samozrejme Klaine linka…ale chybela mi tam Cassandra…Kate Hudson jsem si zamilovalk uz v Zivote s Helenou a tady je proste bozi…mrcha, ale neprehani to

4.12.2012 | 14:31:13
novavcielka

Ja neviem, ale pesničky tohto dielu sa mi nepáčili. Ešte to, čo spievali Warblers, dajmetomu. Ale zvyšok bol pre mňa des. Gagnam style nemám trikrát v láske ani normálny a toto prevedenie sa mi teda nepáčilo ani toľko. Jediné plus im dávam za fakt, že ho spievala Tina.

Ináč som presvedčená, že to bude zariadené tak, že pôjdu ďalej neskôr aj ND – aj keď zatiaľ netuším, z akého dôvodu.

Prepáčte mi, ale Marley a jej linka je podľa mňa strašná. Ak chceli riešiť anorexiu, mali podľa mňa použiť Kitty. Celkovo keby tam Marley nebola, tak mi určite nechýba. V NY znášam tak akurát Kurta a S.J. Parker. Predstava, že melodramatická Rachel (ktorá mi vadí ešte viac, ako za starých čias), len tak odpustí Brodymu to, že spal s jej úhlavnou nepriateľkou, mi príde úplne smiešna. A čo je na tom fakte „dospelé“, to fakt netuším. Asi som dospelá iným spôsobom, lebo mne to príde ako nezmysel. Viem si predstaviť, že by to odpustila neskôr, ale takto jednoducho?

Asi jediný dôvod, kvôli ktorému to ešte stále pozerám, je Klaine. Murphy ma nahneval tým, ako vykreslil Blaina. Ak mu to Kurt odpustí a budú spolu, tak sa to bude podľa mňa rovnať zázraku – čo ma fakt mrzí. Ja by som mu to odpustiť nedokázala, aj keď mal na to akékoľvek dôvody a nech už by bola chyba aj na mojej strane. V tomto jedinom na druhé šance neverím.

Mrzí ma tento môj názor, ktorý u mňa silnie: Glee malo asi skončiť treťou sériou. Bolo by to dôstojnejšie.

6.12.2012 | 11:43:39
Luci K

Ah, Kurte, dnes jsem pro tebe ukápla slzičku… možná i dvě. I didnt see that coming…

7.12.2012 | 10:44:12
TessieS

Já sem při konci bulelea jak želva :D Žádný slzičky, slzy jak hrachy… díl se mi líbil, ale zentokrát si počkám na titulky, myslím, že mi spoustu moudrých vět uteklo…

7.12.2012 | 11:31:07
petraradek

Díl byl zajímavý a pěkný :-) Děj v Limě mě překvapil, i když jsem to tak trochu tušil. Vyústění Sectionals jistě všechny mrzelo, ale vinit z toho Marley všichni nemuseli. Naopak později pobavilo jejich rozdělení do ostatních kroužků. Sam s Brittany bude chvíli asi pár a zatím mi to nijak nevadí. Děj v New Yorku byl také zajímavý a na oproti Limě skončil „hapyjendem“…jen me jako fandu Finnchel štve Brody, ale zároveň velice potěšil Finnchel telefonát :-) A Kurt ? Tu radost jsem měl na konci taky :-D Jo a kdo by tušil,že Brad ve zkušebně trpí jako zvíře, že ? :-D

7.12.2012 | 14:25:48
Anhiczka

Pro mě byl dnešní díl takovým průměrným, ale velmi mě pobavila scénka s Bradem a říkala jsem si: ON I MLUVÍ!! :D a dojmul mě Finnchel telefonát, hlavně Rachel …

7.12.2012 | 16:13:31
JiraF

Moc milý díl. NYC děj byl super, Rachel mě potěšila vánoční písničkou, snad nejkrásnější verze téhle písničky. To s Kurtem bylo taky super, miluju Chrissův hlas – konečně jeho sólo, těším se na jeho působení na NYADě. Také mě potěšil Finchel telefonát. Rachel byla zlatá.

Děj v Limě nebyl špatný. Brittany a Sam se podle mě k sobě hodí, Tinu a Blaina u roztleskávaček nechápu – takové bez souvislostí, nejvíc mě rozesmála Unique na bruslích :)

Těším se na vánoční díl.

7.12.2012 | 17:47:35


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nejoblíbenější píseň Glee

Nikdy nepřestávej věřit... v jednu jedinou píseň

Nikdy nepřestávej věřit... v jednu jedinou píseň

Všichni jsme to věděli. Každý čtenář tohoto webu tušil, že i ve finální anketě opět uspěje hymna seriálu Glee Don't Stop Believin'. Překvapivě jí téměř celou dobu šlapal na paty song s názvem The Scientist. A jak tedy dopadly výsledky finální ankety o Nejlepší píseň Glee? To se dozvíte níže. Prosíme, zanechte nám zde své komentáře. Jak se vám líbila soutěž? Jste spokojeni s celkovými výsledky?

Hlídejte si nás

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Partneři

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů








Reklama