Diskuze: Aktuální epizoda

Hodnoťte nejnovější epizodu.

arnika

Já jsem velká fanynka Darrena a jeho hlasu. Ale i jako docela hardcore Crisstian fanynka se musím hodně snažit, abych měla Blaina ráda. Ta postava je hodně plochá, několik sérií tam byl hlavně jako Kurtův Boyfriend a samostatné linie měl za celý seriál asi dvě. A je pravda, že dostává několikanásobně víc sól než kdokoliv jiný a to včetně Rachel, která má být hlavní hvězda seriálu. Co vadí mě je, že mu dost dávají písničky, které mu úplně hlasově nesedí (viz Fighter, cože?), a nebo dostane písničku a je úplně random, nemá nic společného s dějem a ani neposouvá jeho postavu (viz třeba Cough syrup, úchvatný sólo, ale v podstatě jen soundtrack ke Karofskymu). Obecně blaters jsou zároveň Tina stans a co jim vadí je, že Blaine odstává tuny prostoru a písniček a lidi jako Tina nebo Artie, co jsou Original members, utřou. Důvod je dost jednoznačný, Darren má v USA hodně početnou fanouškovskou základnu, která je 100% oddaná a kupuje si jeho písničky na iTunes. Takže Blaine sólo=peníze to by byli autoři blbci, kdyby mu je nedávali. A že má Ryan takový menší crush na Darrena, to je známá věc. :D

10.12.2012 | 16:58:19
TessieS

Tak tolik informací ani nemám. Darren mě uchvátil absolutně svým rozsahem a možnostmi. Sama zpívám, takže pro mě je on opravdu pan dokonalý. Ale to co tady všichni píšete je pravda, kdybych neměla klapky na očích, tak bych to taky viděla. A fuuuj nechci Ryana s crushem na Darrena… :D

10.12.2012 | 23:18:24
arnika

no to není myšleno jako nějak sexuálně, však Darren je hetero. :) On je taková výrazná hodně sympatická extrovertní osobnost, že je těžký si ho neoblíbit, i Chris přiznal, že ze začátku na něj takovej malinkej crush měl. :D Ovšem druhá věc je, že Ryan jako autor by se měl naučit nepřihlížet při psaní k osobním sympatiím.

11.12.2012 | 14:12:42
TessieS

Teda ty jsi úplná Gleekipedie :) Podle všeho je Ryan taky homosexuál, tak bych se nedivila, kdyby se do Darrena zamiloval…:)))

11.12.2012 | 17:12:45
Lucille

Tak Ryan má, pokud vím, partnera (manžela?) a právě „čekají“ prvního potomka, tak bych tam víc, než ty sympatie neviděla. :D I když, kdo nikdy neměl aspoň trochu crush na Darrena tak ať zvedne ruku. :D

Arnika: Naprosto s tebou souhlasím. I když mám DC ráda, tak by tvůrci udělali lépe, kdyby místo zbytečných písniček nějak rozvinuli postavu Blainea. Ve třetí sérii nám byl furt cpanej pod nos, pořád zpíval, ale nic jsme se o něm pořádně nedozvěděli. Až teď s celým tím rozchodovým dramatem jsem si paradoxně Blainea znovu oblíbila. :)

11.12.2012 | 19:10:48
TessieS

Přiznám se, že do Break up jsem o Blaina nijak výrazně nejevila zájem, v této epizodě mě absolutně dostal, takže jsem začala více sledovat Darrena a ten mě okouzlil dokonale :) Dokonce tak, že jsem si musela 2 a 3 serii pustit znova a najednou jsem viděla jak moc se Darren snažil hrát něco co vlastně se ani zahrát dobře nedalo..:)

11.12.2012 | 19:32:26
LuckaM

Ahoj. Tak jsem za týden dokoukala všech 9 dílů :) Ohledně Blaina je pravda, že bychom se o něm mohli/měli dozvědět víc. Ale já mám už opět „alergii“ na Rachel. Ta holka mě průběžně tak vytáčí. Pokud to má být hlavní hvězda seriálu, tak to chápu, že se „všechno točí kolem ní“, ale ona je mi momentálně tak nesympatická.

13.12.2012 | 20:06:31
JiraF

Vánoční epizoda byla úžasná… Artieho sen byl super. Je pravda, že až teď jsem si uvědomila, že Artie je jediná postava, která nikdy sbor neopustila a navíc mohl konečně Kevin předvést své taneční umění. Sue nezklamala, jako v každém vánočním díle. Bram byli výborní, hodí se mi k sobě. Jen mě bohužel zklamaly scény s Klaine… White Christmas bylo super, jen Kurt by mohl už přestat dělat herečku, ten vždy sebevědomý a podporující Blaine totiž už vypadá jako malý štěňátko, který se snaží o pozornost (omlouvám se všem Klaine fans, taky mezi ně patřím , ale tohle už je až trapné…) A ta Burt thing??? Sorry Ryane, ale do vánočního dílu?????

Jinak vánoční díl super :)

14.12.2012 | 10:15:35
Domik

Tak Artie konečně taky zpíval a měl nějaké scény, to mi udělalo radost. A Kevin si musel užívat, když jednou zase mohl tančit a normálně chodit. Celý díl mi přišel fajn, rozhodně nejpovedenější vánoční díl Glee. Bratři Puckermanovi mě moc nezaujali, ale scéna v Breadstix s jejich matkama byla milá, stejně jako linka se Sue/Marley/paní Rose. Jen mě teda naštvalo, že když konečně jednou Kurt je zase šťastný, tak Burt musí mít rakovinu prostaty. To je prostě hrozný. Ti scénáristi se vyloženě vyžívají v týrání té postavy. Klaine scény byly fajn, ale bylo vidět, že Kurt Blainovi pořád ještě nedokázal odpustit. Chrisovo hraní bylo perfektní. Scény Brittany a Sama byly vtipné a Bieste pobavila. Myslím, že narozdíl od loňského vánočního speciálu si tenhe díl ještě někdy pustím znovu.

14.12.2012 | 10:23:50
Sparkles

Vánoční epizoda se mi líbila a dokonce jsem tak vánočně naladěná, že vynechám ironickou poznámku o excelentních bruslařích v Central Parku :-D

Přijde mi, že na Kurta toho házejí už moc a bojím se, ať časem ještě něco nepřihodí, ve smyslu, že zas tak jednoduché to s tou rakovinou nebude. Líbilo se mi málo Rachel a sic tahle sebevědomá holka má něco do sebe, na druhou stranu puťka z knihovny byla super. Britt a Sam skvělí, Beiste taktéž a konečně Sue tak, jak ji mám ráda. Bylo tam spoustu malých, milých momentů, které mě potěšily a ačkoliv nejsem Artieho fanynkou, tak Feliz Navidad se mi líbilo a úplně šlo na těch bocích vidět, jak si tanec užívá :-D

Scéna Marley a Millie se mi ani nelíbila, protože začínám být na tu holku alergická. A nevěřím, že to píšu, ale Pomáda 2 byla hrozný odpad, ale mohli si vzít tu ideu a udělat to naopak, ne shánět novou Rachel, ale její mužský opak/verzi a úplně tuhle linku a postavu vynechat. A třeba to postavit na Jakeovi, který tancuje moc dobře a zpívá skvěle! A mimoto hlavní roli po Rachel měla převzít Tina s Brittany, když je to jejich poslední rok (asi obou).

A úplně poslední poznámka. Bože, Puck tak zmužněl a vypadal skvěle! Hlavně v Breadstix, když Jake mluvil :-) (nemohla jsem si to odpustit)!

14.12.2012 | 14:10:35
TessieS

Mluvíš mi z duše… mě už je to až trapné a to nejsem nijak velký klaine fanoušek, ať už se radši rozejdou a udělají nějaký prostor obou postavám. Tohle je mučení jehňátek a hlavně Blain má být silná osobnost, charakter a tohle je neustále jivně hledící troska. A Kurt kolem něj chodí a tváří se jak … mno musím říct, že mě tím zklamali, kdyby Blaine přišel a normálně řek, jo miluju tě, ale tohle je nesmyslný, dálka, bla bla bla.. beru to, budem just friends, budu daleko víc happy.

14.12.2012 | 17:43:20
TessieS

Vánoční díl byl krásný, až sem si i plákla, krom šílené rádobyemotivní linky kolem Klaine, se mi moc všechny linky líbily. Zejména Puckermanni a Artie.

14.12.2012 | 17:44:42
FateBriders

Prosím ať se dají dohromady Klaineři! :/

15.12.2012 | 3:17:33
Zrazi

Som jediná, ktorá si všimla Iana Brennana počas toho, ako spievali Puck a Jake?

15.12.2012 | 12:36:51
Cedrik

Způsob, jakým zatahují pořád zpět do děje starší postavy(puck..) je opravdu nepřirozený..

Artiho sen byl celkem dobrej, zvlášť Shuster jako ochlasta, Finn jako namyšlenej frajírek :D , ale ničilo mě, jak z takové divy jako Rachel udělali nudnou knihovnici :/ .. když si vezmete první díly a celkově Rachel charakter(tem­perament, vždy bezhlavě ša za svým snem, atd atd), tak ta by i bez Glee došla daleko..

samozřejmě tam bylo i víc nelogičností, ale tahle mi přišla nejvýraznější..

Jinak, co mi vrtá hlavou delší dobu > Finn je sice vedoucí Glee(resp. officiálně už ani to ne), ale co sakra dělá pořád na McKinley? vždy několik scén, kdy se potuluje po škole, jakoby tam učil, přitom to není učitel tak co tam sakra dělá? dřívě se to dalo omluvit alespoň tím, že byl vedoucím Glee(když mělo ještě prostory v McKinley), ale i tak to bylo přehnané jak často se tam objevoval, ale teď?? možná mi něco uteklo, u 4.řady občas přeskakuju nudné pasáže, takže může mi to někdo vysvětlit? neříkejte mi, že tam něco učí, však byl vždy blbej jak…

jinak, Brittany/Sam naprostá nuda..škoda vysílacího času..

dále linka Kurt/Blaine/kurtův otec celkem fajn, ačkoliv už mi taktéž vadí, jak Blaine dolézá..

hudba opravdu hrozná .. a taky jsem nemusel narážky na konec světa(21.12.), jelikož už mě docela se*re, jak s tím někteří slaboduší jedinci neustále otravují… ať už je 22.12. :)

15.12.2012 | 17:51:26
JiraF

Toho jsem si nevšimla, kde?… ale zase jsem si všimla Brada Falchuka u Puckermens Chanuka songu… v části jak se natáčí gangsterka ve studiu tak vedle kamery

15.12.2012 | 21:11:57
hali13

Tak vánoční díl byl pěkný ale předešlé vánoční díly se mi líbili víc! Jediné co mi vadilo byla linka kolem Burta proč mu to dělají.Myslím že stačilo že ve 2 sérii měl infarkt a teď ještě rakovina to je na mě moc!Je mi líto Kurta snad to všechno dobře dopadne ale i tak tohle se prostě do vánočního dílu nehodilo!

17.12.2012 | 22:26:38
arnika

Ano, to byl Ian. :D

18.12.2012 | 15:43:38
JiraF

Jé nojo, máš pravdu. Já si je spletla :)

20.12.2012 | 23:20:15
HeliosXena

To ani neviem kdo je.

10.1.2013 | 23:18:08


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nejoblíbenější píseň Glee

Nikdy nepřestávej věřit... v jednu jedinou píseň

Nikdy nepřestávej věřit... v jednu jedinou píseň

Všichni jsme to věděli. Každý čtenář tohoto webu tušil, že i ve finální anketě opět uspěje hymna seriálu Glee Don't Stop Believin'. Překvapivě jí téměř celou dobu šlapal na paty song s názvem The Scientist. A jak tedy dopadly výsledky finální ankety o Nejlepší píseň Glee? To se dozvíte níže. Prosíme, zanechte nám zde své komentáře. Jak se vám líbila soutěž? Jste spokojeni s celkovými výsledky?

Hlídejte si nás

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Partneři

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů








Reklama