Diskuze: Aktuální epizoda

Hodnoťte nejnovější epizodu.

Domik

I kdyby Schue v téhle epizodě oplodnil Finna, tak by mi to bylo úplně jedno, protože Quinntana je kánon!!! Veškeré jejich scény byly naprosto skvělé a musím říct, že si z toho dílu nic moc jinýho ani nepamatuju :D Bylo mi líto Rydera, je to takový čumáček a začínám si říkat, že by ho mohli dát dohromady s Tinou, pokud už by ho měli dát dohromady s někým. Protože Tike už se asi nedočkáme a i Tinu bych ráda viděla šťastnou. Za co jsem v tomhle dílu byla hodně, byl způsob, jakým zobrazili sex. Ukázali, že ne vždycky to musí znamenat něco víc. Vadil mi snad jen fakt, že Kurt řekl „I'm sort of dating someone in New York,“ protože když člověka někdo podvede, zničí jim to vztah a způsobí to tak velkou ztrátu důvěry, tak je prostě blbost, aby člověk začal chodit s někým jiným a vzápětí ho sám podvedl, když ví, jak hrozně nevěra partnera ublíží. Písničky ani nevím, jaké tam byly, protože je pro jednou zastínil dobrý děj. Hurá? Protože to se jindy nestává. Snad jen to těhotenství na konci, by si m,ohli odpustit.

15.2.2013 | 12:45:43
xmalinka

no konečná s týmto seriálom !!!! rachel hádam nebude tehotná s finnom !!!!

15.2.2013 | 15:59:21
Angelee

Tak tohle bylo zajímavé :). Stalo se hodně věcí, které jsem si nepřála, ale nakonec se mi líbily. Zase mi to trochu připomnělo staré Glee, žádné velké drama, ale spíš tragikomické pojetí. Svatba/nesvatba byla skvělá, palec nahoru pro Sue a hlavně Emmu, její Getting Married Today mě dostalo (i když jsem v té rychlosti půlce textu nerozuměla, a to jsem si to pouštěla několikrát…). Další plus byla určitě Quinn a Santana, užila jsem si každou jejich scénu a doufám, že jejich vztah bude mít ještě pokračování, alespoň ten přátelský. Nejvíc jsem se těšila na Klaine scény a rozhodně mě nezklamaly, u té v autě jsem se křenila celou dobu, Kurtovo „Tell me that´s not Tina again“ mě totálně dostalo a celé to zabila Mercedes „I need my arm gays…“ :D . I Blatina je doufejme konečně vyřešená, mimochodem, Kurtův rozhovor s Tinou je nezapomenutelný: Did you vaporape my ex-boyfriend? :D To mi připomíná, těším se na český překlad, jsem zvědavá, jak si s některými částmi překladatelé poradí ;)

Návrat Finchel by byl fajn bez Finnova srdcervoucího projevu o květinách či co to bylo, proboha kdo kdy slyšel od 19letého kluka podobné vyznání? Jinak na Rachel v dalších dílech jsem hodně zvědavá. Také už mě (nebo spíš pořád ještě) nebaví Marley, jejíž linka s Jakem a Ryderem se za celou sérii vůbec neposunula a nemyslím si, že je na ní něco zajímavého (ten zpěv ve třídě v červených kvádrech radši nebudu komentovat…). Písničky byly celkem fajn, hezky podtrhovaly atmosféru, hlavně We´ve got tonight se povedla. Ale rozhodně děj a scénky v téhle epizodě měly navrch, za což jsem opravdu ráda.

15.2.2013 | 19:17:15
Cedrik

Tak poslední díl mě mile překvapil. Ačkoliv nejsem a nikdy jsem nebyl fanoušek Finchel, jejich linka se mi dnes líbila a především díky ní jsem si díl užil. Zvlášť jejich duet, pro mě po dlouhé době skvělej song v Glee(první od sectionals). Santana & Quinn taktéž povedené.

Marley & Jake & Ryder naprostej opruz. To samé Will & Emma, ale u mě je to způsobeno předvším tím, že odjakživa nesnesu Emmu, resp. hlavně herečku co jí hraje, jelikož je mi neskutečně nesympatická, ale i samotná postava je dost otravná.

nejvtipnější moment pro mě, asi Brodyho scénka jak údajně zůstál doma :D

Závěrem, jestli bude Rachel těhotná, tak se opravdu zase jen potrvzuje,že scénaristi neví co už a opakujou dokola to samé :X

17.2.2013 | 2:33:34
korm

Ahoj, nevím do jaké kategorie to patří,ale zajímalo by mě zda-li někdo neví kdy vyjdou další sezony komplet stejně jako vyšla ta první, díky

17.2.2013 | 7:09:15
xmalinka

tak samotný diel nebol katastrofa, ale pesničky mi moc nesadli, až na tú poslednú.. dobrý záver.. svadba mi prišla ako náročky odložená od scénaristov, aby mali ako takú dejovú linku ešte na koniec tejto série.. samozrejme aj to možné tehotenstvo Rachel…

17.2.2013 | 10:58:54
Sparkles

Tak pro mě je tohle jeden z dílů, který by bylo lepší hodnotit s odstupe, protože všechno můžou tvůrci ještě „zvorat“ v příštích dílech, jak mají ostatně ve zvyku :)
Ale jinak WOW, jsem ráda. Po dlouhé době max. spokojenost, sice opět mě neoslovily písničky, ale aspoň se mi v tu danou chvíli líbily a Anything could happen by bylo super, kdyby hlavní part neměla Marley, která nemá hlas. Holky z XFactoru to podaly o dost lépe:)

Ale k dílu. Když byla stará parta pohromadě, tak se pro mě ukázalo, co mi tolik chybí, ta chemie a všechno je prostě mezi nimi skvělé. Quinn a Santana super, snad se zůstane u toho, že je to jedno noční záležitost, ale bylo to skvěle napsané a zahrané, Rachel a Finn/Brody, super, i když škoda, že se Finn pořád na R tak moc upíná. A souhlasím s Domik ohledně zobrazení sexu:) Svatba/nesvatba se dala čekat, podle mě to bude vyvrcholení série nebo naopak tajná malá svatba jen se svědky, ale když Schue nechá všechno na Emmě a ani ji nepomůže, tak se divit nemůže.

Co mi vadilo: trestuhodně málo Pucka; Mike neměl ani větu; Marley (ale ta mi bude vadit navždy:D); Ryder, který je fakt idiot, to se ani snad nedá – Finn byl vždycky naivní a roztomilý, Sam naivní a vtipný, ale tohle, to fakt nechápu; absence Sugar a párování Artieho s někým na vozíčku (stejně jak s Quinn), přitom se Sugar je párovali už loni na Valentýna, teď na plese, většinou to vypadá, že by se chtěli… Ale jinak super, hlavně po Q+S momentu asi stejně je zbytečné cokoliv ostatní:)

A jinak si myslím, že cliffhanger s Rachel je jenom kvůli 3-týdenní pauze, aby se lidi dívali a dramatu. Stejně jako když Quinn měla nehodu. Jestli fakt bude těhotná, tak se Brody beztak ukáže v celé své kráse:P A bude klid!

#2209 JiraF
17.2.2013 | 13:08:00
Mass

#2176 Natsu: You´re not only boy.

čestný člen redakce
17.2.2013 | 19:41:34
JiraF

#2207 Sparkles: S pauzou tentokrát, zdá se, nemá Ryan Murphy nic společného. Vypadá to, že tentokrát v tom má ruce jen a jen FOX https://twitter.com/…128855019521

#2211 Sparkles
17.2.2013 | 22:23:14
Texasanka

Mě tenhle díl tedy vůbec nebavil. Finn a jeho kecy o květinách, trapná Marley a otravný Jake. Santana a Quinn -jediná zajímavá linka spolu s Blainem a Kurtem. Kurt mě pobavil s Tinou, ta snad už dostala rozum. Jinak dění okolo svatby pro mě nuda. Navíc písně byly děsný.

18.2.2013 | 8:29:47
Sparkles

#2209 JiraF:Tak teď abych se bála, že Rachel je opravdu těhotná a jak s tím naloží scénaristé :D :D

18.2.2013 | 10:44:29
polda155

Tento seriál už drží nad vodou jen zajímavé covery úžasných písní a promiskutní teenageři a rádoby dospělí. Divák už jen čeká kdo se s kým vyspí a kdo koho odkopne. Zajeďte si na vesnici a zeptejte se nějaké místní drbny a vyjde to nastejno! Absolutně ujeté dějové linky, nepochopitelné mihotání postav alá jakože ještě tu pořád jsem (viz Will a jeho bezvýsledná návštěva DC a Sue, která si stále udržuje tempo svých dětinských vylomenin-bez dítěte?) a stále funkční, tak pojďte zpívat hlavně s láskou v mozku a bez emocí, jaksi začíná ztrácet smysl. Nové postavy nějak nefungují a vše se točí pořád kolem těch starých, které se nejspíš používají starý škrpál jako přenášedlo, aby se jako zázrakem objevili tam, kde mají. Tak mi prosím někdo vysvětlete proč je tam vbc cpali? Velmi mi sedělo prvních pár dílů, které se opravdu starali o to o co měli. A po poslední epizodě už mě nemůže nic překvapit! Těhotná Rachell s Finnem, tak to je fakt fin! XD Takže se budu dál s potěšením dívat a sledovat co ještě tvůrci vykouzlí!

#2217 najik81
19.2.2013 | 20:59:05
FateBriders

Je tu někdo schopný nahrát na czshare.com 720p či 1080p verzi?, 4×13,14 dílu? Bohužel tyto odkazy jsou naprosto špatné.. děkuji vám moc.

19.2.2013 | 21:29:37
FateBriders

Dokoukal jsem 4×13 díl, řeknu Vám, já toho Buzeranta Kurta tak už nemohu vystát, dřív byl ok fakt pohodě, ale teď? Na tu školu ho vzali prostě nevím asi jen tak, protože on zpívat až tak neumí, má ženský hlásek, když se na tu školu nedostal Jessi, ten má 100% lepší hlas. Kurt si to tam jenom vybrečel tu školu je vtěrka nic víc, on na to nemá. Ještě k tomu říct, že je lepší než Rachel, no tak to je pak konec, Rachel je naprosto jiná Liga. Už něj dělají moc velkého buzička v tom seriálu nic proti.

#2215 Cedrik #2216 INeedKlaine
19.2.2013 | 23:47:25
Cedrik

#2214 FateBriders:

S tím, že Kurt je průměrný zpěvák, zcela jiná liga než Rachel souhlasim. Zbytek nebudu komentovat :)

#2222 FateBriders
20.2.2013 | 1:55:14
INeedKlaine

#2214 FateBriders: Chováš se jako kretén, nic proti.

#2221 FateBriders
20.2.2013 | 20:06:01
najik81

#2212 polda155: ale Poldo :D klídek :D a jestli ťa to nebaví, nedívaj sa :D .. s úctou, J.V . :)

21.2.2013 | 16:38:17
Natsu

Už jen 12h!!! Mega moc se těšim!!

7.3.2013 | 14:54:01
Sendy

Ahoj, menší dotaz. Neví někdo, kde bych sehnala zazipovanou první druhou a třetí sérii? Díky :)

8.3.2013 | 18:04:45
Sparkles

Po pauze se mi díl líbil:-) Nevím, jestli jsme se těšila nebo tak, ale filmové songy, to je moje! Footloose je má oblíbená a těšila jsem se a dali to skvěle, hlavně Chord mě překvapil. Lima mě výjimečně nenudila, dokonce jsem soucítila s Jakem a docela mě štve zase rozbití vztahu a párování s Ryderem (asi?), sice mě nezajímají, ale Marley se podle mě k němu nehodí. Byla tam Sugar, tu já můžu a její hláška: „Budeme dělat Artistu nemusíme zpívat“, mě dostala :-D Plus poprvé mi přišlo, že nějáký song Marley sedl a byla v něm dobrá (mash-up). Will x Finn x Emma, čekala jsem na Finnovo doznání, to je celý on. V podstatě hned nemůžou dát ten pár zpátky. Takže čekám, že stejně na finále bude svatba. NY linka, Santana mě lehce štvala, bydlí tam zadarmo, jen tak se zjeví a zase hned jede tu svou ostrou linku, ale je to ona, na konci se ukázala taková jaká je:) Její prohledávání bytu a drug dealer mě pobavilo. Kurt a Adam super, toho kluka mám ráda čím dál víc. A dneska jsem spokojená s každou písničkou (ale nejvíc mash-up kluci, Footloose a Shout).

9.3.2013 | 13:20:36


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nejoblíbenější píseň Glee

Nikdy nepřestávej věřit... v jednu jedinou píseň

Nikdy nepřestávej věřit... v jednu jedinou píseň

Všichni jsme to věděli. Každý čtenář tohoto webu tušil, že i ve finální anketě opět uspěje hymna seriálu Glee Don't Stop Believin'. Překvapivě jí téměř celou dobu šlapal na paty song s názvem The Scientist. A jak tedy dopadly výsledky finální ankety o Nejlepší píseň Glee? To se dozvíte níže. Prosíme, zanechte nám zde své komentáře. Jak se vám líbila soutěž? Jste spokojeni s celkovými výsledky?

Hlídejte si nás

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Partneři

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů








Reklama