Diskuze: Aktuální epizoda

Hodnoťte nejnovější epizodu.

Angelee

Celý námět epizody se mi moc líbil – každý má přece něco, co má rád a netroufá si říct to ostatním (jedno z mých největších guilty pleasures je právě Glee…). Zatímco minulá epizoda byla o rivalitě, tahle byla spíš o usmiřování a urovnávání věcí. Překvapivě skvělé linky zároveň v Limě i NY i písničky. Konečně vyřešili ty problémy s Blam a Brochel. Byla jsem ráda, že dali zase prostor Samovi, s Blainem tvoří super (kamarádskou) dvojku, jejich scény mě vždycky pobaví (mimochodem, taky chci umět portréty z makarónů xD). A škoda Brodyho, až teď mi začala být jeho postava sympatická. Snad ho ještě uvidíme. Další plus byla Kitty – jediná z nových postav, kterou jsem si oblíbila. Už jsem dlouho vyhlížela nové Fondue for two, s Kitty bylo zatím nejlepší. Všechny scény Santana/Kurt byly úžasné. Z písniček se mi líbilo Take A Look At Me Now od Blaina, mám ráda ABBU (ano, je to tak…) a i když Mamma Mia není moje oblíbená písnička od nich, jsem ráda, že ji zazpívali. Pobavily mě i Spice Girls, ale nejlepší písnička z celého dílu je pro mě Creep od Radiohead v provedení Rachel a Brodyho! Jedna z nejlepších za poslední dobu!

23.3.2013 | 15:44:20
Sparkles

Tak po dlouhé době nemám výraznější námitky :-) Všechny písničky se mi moc líbily. Mé guilty pleasure jsou WHAM, ale každý to o mě ví, takže spokojenost. Navíc mám moc ráda, když Darrena nechají zpívat jen tak s klavírem, to je balzám na duši, Phill Collins se mu vážně povedl. Všechna čísla byla super, ale v závěrečném Mamma Mia! to pro mě kazila Marley, přišla mi tam falešná…Creep sice nepřekonal Radiohead, ale jako duet se jim povedl.

Linka v NY samozřejmě válela, Santana a Kurt spolu jsou skvělí. Rachel nebyla na facku a ti polštářoví miláčci byli vtipní i smutní zároveň (asi je to v USA populární, nedávno to taky někde bylo:-D). Brodyho mi bylo na sekundu líto, ale nevadí mi jeho (snad?) definitivní odchod. Lima průměr, Schue vůbec nechyběl; Sam a Blaine, potažmo děcka by se mohla vést samy. Navíc se stmelili. Ale děj okolo Jakea a Jamese Browna mi přišel už lehce přitažený za vlasy, Brittany válela, Sam byl na jedničku a Kitty mám ráda, i navzdory tomu, že jí pořád mixují jako novou Santanu a Quinn (na které nemá) a navzdory tomu, že jsem jí na začátku nefandila. Dávala bych jí víc prostoru, v písních. Spokojenost!!

23.3.2013 | 17:50:58
p2prey

Rád bych vás všechny srdečně pozval do diskuzního klubu Glee na serveru Lapiduch, o který se nově starám. V nadcházející pauze ve vysílání tam bude každý den (!) připraveno zajímavé téma, ke kterému se můžete vyjádřit, klidně i zpětně. Začínáme postavou QUINN. Klub má v oblíbených 110 uživatelů, ale potřebujeme zvýšit počet těch aktivních, kteří napíšou třeba svůj názor na poslední epizodu nebo vloží jiný postřeh. Snad k tomu více než čtrnáctidenní – lehce „vzpomínací“ – smršť témat také pomůže. :-) Stačí nejjednodušší registrace a máte přístup nejen do diskuze Glee, ale také ke stovkám dalších klubů pro všechny zájmy. http://www.lapiduch.cz/klub.php?… (Viditelný po free registraci/přih­lášení na Lapiduchu.)

23.3.2013 | 22:23:49
peta22

S každým dílem víc a víc mně leze Marley hrozně na nervy.. Co to mělo znamenat s tim Brownem?? Takový scény kolem toho. Díl byl super, ale tahle část mě ničila. Jinak nejlepší je prostě Blaine, dává každou písničku naprosto dokonale, miluju jeho hlas i to jak hraje:)

25.3.2013 | 15:59:01
44tammy44

Určitě si pamatujete, že v epizodě Pot O Gold chtěla Brittany po Rorym aby z cereálií Lucky Charms vyndal všechny Marshmallows… No a já jsem dneska objevila český e-shop, který Lucky Charms prodává… A protože jsem šílená, určitě si je plánuju objednat, takže kdyby tady byl ještě někdo tak nemocný… http://www.candy-store.cz/…-453g-10-257

#2246 pify11
28.3.2013 | 13:45:55
pify11

#2245 44tammy44: Díky za tip, zajímavý obchod!

28.3.2013 | 22:08:51
Cedrik

Jde odsud někdo na ten plánovanej Edna sraz?

Pokuď se tam dokopu, abych tam nebyl jedinej Gleek xD

#2251 FateBriders
3.4.2013 | 23:07:28
Angelee

Tak tohle byla dosti melancholická epizoda, ale po všech těch skutečných dramatech na amerických školách chápu, že to natočili. Ta hysterie mi přišla občas trochu přehnaná (třeba natáčení vzkazů rodině mi přišlo přitažené za vlasy), ale ten závěr a myšlenka epizody mě oslovila – nikdo neví, co se může stát, každý den může být poslední, a proto bychom měli dennodenně říkat svým blízkým: „Miluju tě“ dřív než bude pozdě. Hezké a dojímavé.

Nejvíc se mi líbila Sue, která konečně ukázala, že má srdce na pravém místě. I Ryderova linka je zajímavá a už se nemůžu dočkat, jak bude pokračovat. Mimochodem, Your Song miluju ve všech provedeních, takže jsem z toho měla opravdu radost.

12.4.2013 | 20:14:12
Sendy

Tenhle díl byl hodně zajímavej, trochu chyběla linka v NY, ale chápu to, drama musí zůstat dramtem.. :) akorát mi trošku bylo líto Rydera..

12.4.2013 | 21:42:25
FateBriders

Takže není to spoiler,ale je to spíš ohromná novinka, teda pro některé, kteří to už ví, že 5 Sezonka Glee bude! :)

#2252 litllewitch
13.4.2013 | 2:10:53
FateBriders

no uvažoval jsem o tom, že bych zašel..#2247 Cedrik:

13.4.2013 | 3:33:39
litllewitch

#2250 FateBriders: No, to by mě zajímalo, kdes to sebral, protože se o tom nikde na ověřených zdrojích nepíše.

#2256 FateBriders
13.4.2013 | 10:55:33
litllewitch

A abych se vyjádřila k epizodě… Byla jsem hodně zklamaná, až vlastně znechucená, co tam prováděli. Střílení samo o sobě bylo zahráno opravdu skvěle, obzvláště Chord Overstreet mě příjemně překvapil, ale to co z toho ve výsledku udělali… to bylo k pláči. Totální fraška. Kdyby tam někdo střílel doopravdy, tak by to bylo mnohem lepší. Mohli třeba oddělat Brittany, když je Heather těhotná a sama chce v Glee končit. A linka s Ryderem šla díky téhle krávovině totálně stranou, což mě mrzí. Na druhou stranu, jestli je Katie Unique, tak je to asi jen dobře.

13.4.2013 | 10:58:49
Cedrik

Naprosto pohřbenej díl. Na Americké shooting spree drama se rozhodně zrovna v Glee nemam náladu dívat.

13.4.2013 | 15:19:58
Sparkles

Na zahraničních fórech se tenhle díl řešil strašně moc. Nejvíce řešili, jestli není brzo o tom točit a pak, že udělali spoustu chyb při výstřelu, protože to takhle ve školách netrénují. Myslím, že my tady to až tak nemůžeme pochopit a úplně se do toho vžít. Ten výstřel a schovávání se mi líbilo a mělo to pro mě smutnou a hutnou atmosféru. Nicméně děj poté, videa, volání a to vše se mi už tolik nelíbilo. A palec nahoru, protože v USA čekají až moc dlouho, než něco natočí po tak hrozných událostech a Glee ten samotný akt udělalo důstojně.

Špekáček a Špekáčková boží a už je chci vidět vedle sebe, když to jsou stejné kočky :-D Když Brittany zmínila fake baby, tak podvědomě něco čekám, nakonec pro ně dva by se mi taková linka i zamlouvala. A písničky, no dneska o ně nešlo a lituji, že má neoblíbená postava dostala mou oblíbenou píseň (Ryder – Your song).

13.4.2013 | 22:30:24
FateBriders

Moje spoilery jsou vždy 80% takže uvidíš sama, koukni se jenom do spoileru zde co jsem psal a co se stalo … mám své zdroje, nejsou z čr neboj :)#2252 litllewitch:

#2257 litllewitch
14.4.2013 | 3:10:31
litllewitch

#2256 FateBriders: Já bych ale ráda odkaz. To, že někdo říkal, že by se měj objevit jako hostující herec v 5. sérii, neberu jako potvrzení o další řadě. Dokud nevyjde oficiální vyjádření od Foxu, tak nic není jisté.

#2258 FateBriders
14.4.2013 | 18:32:47
FateBriders

Uvidíš sama :) pak mi možná za pravdu dáš, nemám stránky nic, mám přímo osobu :)#2257 litllewitch:

14.4.2013 | 23:44:48
Lucille

Tak abychom tu jenom nemlžili, přidám něco konkrétně: Glee: Fox has already made renewal announcements on the bulk of their lineup, save for Glee. However, Gleeks need not fret. A Fox source promises that it's „coming back for sure“; the only thing holding up the announcements are negotiations. (http://uk.eonline.com/…x-shows-will- )

17.4.2013 | 10:55:32
44tammy44

… Nikdy jsem střílení ve škole díkybohu nezažila, ale jednoho krásného rána se ozvalo ve školním rozhlase (to bylo ještě na základce), že máme ve škole bombu a nejedná se o cvičení. Pamatuju si, že tenkrát byla angličtina, takže jsme byly rozpůlení a ta šílená hysterie, když máte před školou houf 800 žáků, nikdo neví co se děje… Velmi dobře si pamatuju paniku všech přítomných a rozhodně nic v Glee nebylo přehnané, to vás ujišťuji.

18.4.2013 | 12:58:15


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nejoblíbenější píseň Glee

Nikdy nepřestávej věřit... v jednu jedinou píseň

Nikdy nepřestávej věřit... v jednu jedinou píseň

Všichni jsme to věděli. Každý čtenář tohoto webu tušil, že i ve finální anketě opět uspěje hymna seriálu Glee Don't Stop Believin'. Překvapivě jí téměř celou dobu šlapal na paty song s názvem The Scientist. A jak tedy dopadly výsledky finální ankety o Nejlepší píseň Glee? To se dozvíte níže. Prosíme, zanechte nám zde své komentáře. Jak se vám líbila soutěž? Jste spokojeni s celkovými výsledky?

Hlídejte si nás

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Partneři

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů








Reklama