Diskuze: Aktuální epizoda

Hodnoťte nejnovější epizodu.

jajiK

Můj osobní názor je takový, že většina půjde do NYC. Vemte si je tam Rachel, Kurt, Santana, Blaine tam chtěl jít přece kvůli Kurtovi, teďka Artie se dostal na tu režirní školu, Finn pokud se vrátí tak by chtěl být s Rachel, myslím si že by podstoupil to riziko bejt ve velkoměstě. Ale tak uvidíme..momentálně ale musím souhalsit s většinou lidí. Glee není jak to bývalo, jelikož to sleduji od začátku dokoukám to doposavadního konce. Jen co se mi strašně líbilo na s04e21 ta scéna s Cassandou a Rachel! To number, ten song..osobní názor ⇒ nejlepší scéna.

6.5.2013 | 0:53:18
bibiana

Ahoj všichni, zdravím. Jsem tu úplně nová, tedy Glee na edně sleduji už dlouho, diskuze čtu…ale až dnes jsem se odhodlala taky napsat, tak snad na mě budete hodní ;) Důvod proč chci napsat je tento – Rachelin konkurz kde zpívala Don´t stop believing mě donutil si stáhnout první epizodu a popravdě její zhlédnutí mi dost vyrazilo dech – najednou si vůbec nejsem jistá, proč vlastně ještě na Glee koukám. Ten seriál míval šťávu, nadsázku, ironii a humor, což se ve 4. sérii podle mě nějak nekoná. Nechápejte mě špatně, kdybych Glee neměla ráda, tak na něj samozřejmě nekoukám, ale spíš už asi koukám tak nějak ze setrvačnosti a pro skvělá hudební čísla (která na začátku 4. řady s novými postavami chvíli tak nějak vázla). Nicméně trochu pozitivně – po všech těch dramatických dílech plných rozchodů, falešných těhotenství, zrušených svateb, střelbě ve škole etc. mi díl Wonderfull udělal neskutečnou radost. Nikdy bych nevěřila, jak perfektně bude Stewie znít a jaký budou mít všechny písně náboj. A popravdě, troška těch happy endů už byla taky potřeba, zvláště s blížícím se koncem řady.

#2283 jose8 #2284 Cedrik
6.5.2013 | 9:29:49
jose8

#2282 bibiana: 1. série je nejlepší, 2. je taky dobrá ale na konci začala kvalita klesat což se bohužel potvrdilo ve 3. 4 sérii podle mě není vůbec špatná ale spoustu lidí si nezvyklo na nové postavy, mě osobně se 4. série líbí víc než 3. nicméně to skvělý, vtipný a velice oblíbený glee u mě skončilo 2. sérií.

6.5.2013 | 19:38:57
Cedrik

#2282 bibiana: Pěkně napsané .. mám to stejně..

7.5.2013 | 2:21:56
bibiana

Tak jsem právě zhlédla All or nothing…až tu bude někdo další, ráda bych vyměnila názory ;) Jinak už delší dobu nejsem nadšená z toho, jak tuhle řadu roztahali. Na Glee se mi líbilo, jak ctí školní rok a teď budeme do září čekat na věci, co se měly dít už teď, nebýt zbytečných průtahů…

#2286 Ivčí
10.5.2013 | 12:25:59
Ivčí

Jsem neuvěřitelně naštvaná! Celou dobu čekám, jak se to vyvine a jako co? Ani nevím, jestli jsem ji fakt viděla celou, protože v promu byl Blaine, kterej bouchal šampus, no nevím, jestli nás do proma strkají i to, co se dělo po natáčení, ale budiž, každopádně linie Klaine mě hrozně zklamala, protože i ta malá naděje, co tam byla, se vytratila s tím, když Kurt řekl, že nejsou pár a když se na Blaina pomalu ani jednou nepodíval, přestože on na něj zbožně koukal imrvére. Že jsme se nedozvěděla, jestli Rachel má tu roli mě taky pěkně naštvalo. A že Katie je Unique, no vím, že jsme to už dávno věděli, ale i tak mi to přijde trochu moc a že Ryder se naštve.. No právo na to má, ale co měl/a Unique asi tak dělat..? Jediný, co se mi fakt líbilo, byly píničky a loučení Brittany s Glee, jinak fakt nevím, co bych řekla, poslední díl mě zklamal. #2285 bibiana:

#2287 bibiana #2288 Mjuuu
10.5.2013 | 12:59:05
bibiana

Tak samozřejmě, že to, že nevíme výsledek Rachelina konkurzu a nevíme, co bude s žádostí o ruku (viz prstýnek v krabičce za zády Blaina) je prachsprostý cliffhanger, kterým se nás – v současnosti poměrně nespokojené diváky – snaží udržet a navnadit na další řadu. A udělali to vážně dobře, protože na Glee už fakt asi koukám jen kvůli lince v NY a kvůli Blaneovi. :D No uvidíme po prázdninách. Dnes mi udělaly radost jen dvě věci – to, jak se těhotná Heather vymanévrovala ze seriálu v pozici největšího génia po Albertu Einsteinovi a že Ryder slíbil, že končí s Glee klubem. To by mě osobně udělalo vééélkou radost, protože Ryder je jediná nová postava, kterou jsem do teď absolutně nepřijala!#2286 Ivčí:

10.5.2013 | 13:29:38
Mjuuu

#2286 Ivčí: Ale Klaine nejsou pár už dlouho, ať si Blaine nalhává co chce, a nic nenasvědčovalo tomu, že by se to změnilo (z Kurtovy strany), tak nevím, co všichni čekali.

#2291 Lucille #2293 Ivčí
10.5.2013 | 14:15:01
Kathryn88

Mě nejvíc na posledním dílu naštvalo,že tam vůbec nebyla Quinn.V jednom díle se sice vyspala se Santanou,ale od té doby se už v Glee neukázala a Santana už tam taky moc prostoru neměla.A taky mi dost vadilo že jsme se nedozvěděli jestli Rachel vůbec dostala roli v tom muzikálu.A to už vůbec nemluvím o písničkách v posledním díle, byly děsné.Celé ty regionálky byly takové odbyté.Musím říct že sem od posledního dílu čekala víc.Když to celé shrnu tak poslední díl byl HROZNÝ.

10.5.2013 | 14:42:17
Cedrik

Zkouknul jsem zatím jen hudební čísla a nějakou tu omáčku těsně předtím, takže:

No co z toho seriálu udělali za s prominutím SRAČKU, to je neuvěřitelné. Brittany, studující na MIT??? WTF ?!!! , jedna z nejhloupějších postav v seriálu jde studovat na jednu nejprestižnějších a nejtěžších škol v USA ..prostě nemam slov. Ryana Murphyho bych z fleku proplesknul aby se už konečně kurva probral.

Z hub. představení se mi nejvíce líbili Zedd – Clarity, The Script – Hall of Fame (tzn 1. song u obou skupin). Nicméně co se týče choreografie, ta mi přišla mnohem slabší než u výběrovek, resp. dost tam chyběli Warblers, kteří byli v tomhle ohledu skvělý.

Postup, New Directions .. no nevim, tentokrát asi zaslouženě, byli asi nejlepší, beztak tam ale nemají co dělat(Warblers !!).

Blaine/Kurt & William/Emma – I don't give a shit!

10.5.2013 | 14:48:33
Lucille

#2288 Mjuuu: Já za sebe tedy můžu říct, že jsem čekala, že se konečně s Klaine něco bude dít (i kdyby to mělo být, že Blaine Kurta o tu ruku požádá a on mu řekne ne), ale jediný, co jsme viděli byla scénka v restauraci, kde Kurt řekl jednu větu… achjo. Hlavně, že tam Blaine pět minut vybírá prstýnek (jakkoli vtipná mi ta scéna jinak přišla) a řeší, jak moc Kurta miluje, což už je nám cpáno vpodstatě od rozchodové epizody.

Že cliffhanger nebyla Rachel (na rozdíl od minulého roku) docela kvituju. :) Ale jinak nemůžu říct, že by se mi díl vyloženě nelíbil, Písničky byly chytlavé, Wemma mě kupodivu neiritovala, rozloučení s Britt perfektní, Ryder a Unique se sice mohla vyřešit o několik epizod dřív (kdo tam má pořád dočasovávat ty titulky :D), ale to by nebylo tak dramatický, kdyby Ryder nepřispěchal na poslední chvíli na pomoc, že?

#2292 bibiana
10.5.2013 | 14:57:57
bibiana

Všechno je to nějaké nedotažené. V předposlední epizodě se chce Blaine Kurta zeptat, Kurt mu doslova visí na rtech, co z něj vypadne a v posledním díle spolu jdou do Breadsticks…proč? Proč Kurt šel, když dle jeho slov nejsou pár a tváří se, že mu je Blaine ukradenej? Už by to scénáristi měli nějak definitivně vyřešit.

Dle mého názoru teda Rachel cliffhanger je, protože spoustu lidí jistě zajímá, jak dopadl její konkurz a to jsme se, pokud vím, nedozvěděli.

Další věc, která mě delší dobu štve je to, že Joe a Sugar jsou tam jen do počtu, když je zrovna potřebují do vystoupení. Jinak se tam nemihnou ani v pozadí…A to nemluvím ani o současných maturantech, které by měl zákonitě čekat stejný osud jako partu loňskou – totiž odchod z Glee. To, že sem tam řeknou, kam se kdo chystá na školu…? Podle mě letos nedostali dost prostoru pro své příběhy. Třeba dějová linka kolem Artieho je dost pomotaná – ze začátku na sebe dělají oči se Sugar, pak se vyspí s holkou na svatbě, zve ji na rande a dále nic. A nakonec zase jiskření mezi ním a Kitty?

Já prostě nevím, všechno bylo díky novým postavám tak nějak uspěchané, ale přesto se v některých partech zbytečně dlouho babrali. Chci zpátky staré Glee!#2291 Lucille:

#2293 Ivčí
10.5.2013 | 15:42:28
Ivčí

Celkově mi přijde, že vůbec ty věci neřeší popořadě, řeší to tak, jak jim to zrovna přijde na mysl, podle mě to není moc dobře dopředu promyšlené. I třeba co se dělo se Samem a Mercedes, jednu dobu se rozešli a všichni byli šťastní, pak najednou, Sam ji chce zpět, stejně jako Mike a Tina, nejlepší pár na světe, Tina Mika podporovala v tancování a najednou se nemůžou ani cejtit. Prostě jednu epizodu hrozně řeší Joa a Quinn a pak dalších deset epizod nic, ani zmínka. Vím, že teď odbočuju od poslední epizody, ale přijde mi spousta věcí dost nedomyšlená a tím se dostávám dál…

#2288 Mjuuu: Vím, že je už dlouho oficiální, že pár nejsou, ale – Darren v jednom rozhovoru řekl, že sice je to, jaký to je, ale že Kurt a Blaine jsou jako Rachel a Ross a že stejně nakonec prostě musí být spolu, takže ano, já jsem naštvaná, že se to nějak nepohlo, i kdyby řekl Kurt ne, nebo i kdyby ho nakonec nepožádal, prostě by se jenom dali dohromady, tak se to aspoň někam pohne, ale toto mi přišlo dost nic neříkající. Navíc v minulé epizodě se například Kurt naštval, když Mercedes vytáhla tu historku s tím, jak Tina pečovala o Blaina, když spal, takže ať si Kurt říká, co chce, tohle mi nepřijde zrovna jako „Nechci s Blainem už nikdy v životě nic mít.“, navíc když přijel zpátky do Limy v minulým díle, tak to taky nevypadalo zrovna, že by truchlil po Adamovi a že by mu nějak vadilo, že mu Blaine říká, jak je sexy…

#2292 bibiana: Ano, musím říct, že ta Artieho linie mi přijde taky taková zmatená..

10.5.2013 | 16:49:55
Cedrik

Tak už jsem viděl začátek a beru zpět to ohledně Brittany a MIT :D

btw. Clarity(1.song Hoosieraddies) je prostě awesome… už jsem si to pustil tak nejméně 30× !

10.5.2013 | 16:52:40
ClaireZ

Překvapivě musím souhlasit s výše uvedenými komentáři. Díl mě též zklamal. K písním nemám žádné výhrady, jak Jessica Sanchez tak ND byli skvělí. To je tak vše. Děj epizody mě nijak nepotěšil. Tvůrci v ní nakousli až příliš dějových linek, které tak byly nedokončené a celý díl nepůsobil uceleným dojmem. Ani svatba Wemmy na konci to nijak nezachránila, i když po dílu „I Do“ jsem si myslela, že už se snad nikdy nevezmou. Rozhodně je to finále s největším zklamáním…

čestný člen redakce
10.5.2013 | 18:54:08
Petula208

I já musím souhlasit.Jen věci načli a teď čekat až do září co se bude dít dál…Po tomto díle by měla být hned 5.série a ne pauza. S výběrem písniček jsem spokojená.Rachel písnička sedla a dokonce mě i dojala. Hoosierdaddies a jejich Clarity bylo úžasně chytlavé.New Directions-Hall of Fame – nemám slov.Podle mě zasloužené 1.místo.Odchod Brit udělali dobře.Jen Klaine a Rachel mě docela dost štvou.Svatba Willa a Emmy chvála bohu proběhla :-) Překladatelskému týmu moc,moc děkuji za titulky :-) Ještě,že Vás máme :-)

10.5.2013 | 19:55:20
Angelee

Taková škoda! Zrovna poslední díl takhle zkazit. Paradoxně nejlepší dějovou linií byla Brittany a její odchod na MIT, její rozhovor s profesory mě pobavil… Ostatní nestálo za nic. Písničky se mi nelíbily, Klaine totálně odbyté a zmatené, Wemma moc přeslazená… Nejhorší obavy se mi potvrdily s odhalením totožnosti „Katie“. Na celé epizodě mě nejvíc zaujalo rostoucí bříško Heather… Bojím se páté (potažmo šesté) série, jdu radši koukat na druhou, abych si spravila náladu.

10.5.2013 | 23:03:14
Carmen

No, já jsem jen ráda, že se Klaine žádost o ruku nekonala, protože to už by na mě bylo fakt moc. Taky je chci vidět pohromadě, ale ne takhle… Neustáli vztah na dálku, nejsou spolu už celkem dlouho, Kurt pokukoval po Adamovi a Blaine sakra ještě před pár díly blbnul za Samem (takže ať si ty řeči o tom, že je Kurt láska jeho života, strčí za klobouk)… jsem pro, aby se dali dohromady a snažili se ten vztah spravit a ano, časem se můžou ke svatbě dopracovat, ale v tenhle moment je žádost o ruku je směšná a celkem mě mrzí, že z mé dříve oblíbené postavy Blaina dělají takového troubu. Je fajn, že se Will a Emma konečně vzali, i když zas to bylo strašně nedotažené – uteče mu od oltáře, což je poměrně velký problém, pak se k sobě vrátí a bez jakéhokoli posunu v jejich vztahu „fajn, tak se teda vezmeme“… ale budiž. Do poslední chvíle jsem doufala, že to nebude Unique. Achjo. Tímhle dokonale zazdili ten díl, v němž si Ryder píše s „Katie“ právě na téma Unique (resp. toho holka/kluk problému, který R. nechápe) a „Katie“ mu to vysvětluje a Unique se pak dojímá, že to teda Ryder pochopil… fraška, tohle už opravdu vypadá, jako kdyby nad tím scenáristi vůbec nepřemýšleli. Unique mu především měla dávno přestat psát, protože co asi tak mohla čekat, když ho tak dlouho napíná s tím, kdo je… to nebylo zrovna fér. (Kromě toho na tu postavu už mám doopravdy alergii, protože ta příšerná stereotypní afektovanost transsexuální postavy v kombinaci s příšernou stereotypní afektovaností Afroameričanky uráží obě skupiny.) Linka s Brittany neměla chybu, to je to jediné, co se mi na finále opravdu líbilo, ovšem Britt mi bude chybět…

11.5.2013 | 6:21:59
bibiana

Trošku mimo téma, ale pro pobavení skvělé ;) :) Glee polibky, aneb vzpomenete si, kdo kdy a s kým? ;) http://media.hollywood.com/o/55012408.jpg

11.5.2013 | 9:17:11
Susu

I mě poslední díl velmi zklamal. Z nových postav mi žádná nevadí, jenom ty hloupé a prvoplánové zápletky kolem nich v druhé polovině 4. série mě nebaví a nechávají mě zcela chladnou. Chtělo by to vyměnit scénáristu. Evidentně je úplně bez fantazie. Zbytečné roztahování jednoho školního roku se mi také nelíbí a souhlasím s názory, že Glee bylo povedené právě proto, že rozebíralo události jednoho školního roku a tím kopírovalo skutečný školní rok. Celkem by mě zajímalo, jak si v 5. sérii poradí s vánočním dílem, když v Glee žádné Vánoce být nemohou. Staré postavy jsou do děje skutečně zapojeny minimálně, a proto mám i já ráda newyorskou linku. Čemu ale opravdu nikdy neporozumím, je všeobecný obdiv Brittany (Brittany přeci není Švejk). Je to opravdu jenom hloupá a nezralá holka, jejíž počínání a myšlení je destruktivní. Poslat takovou „dutou hlavu“ na univerzitu je výsměch snad všemu. Chápala bych, že by se na vysokou dostala „dutá hlava“ Sugar, protože by tatínek podmázl příslušná místa v kampusu, ale co tam dělá Brittany. Mě by zajímalo, kdy v Glee udělala něco dobrého či řekla něco rozumného? A jenom proto, že je ta její demence směšná, ji nemohu obdivovat. Proboha, s takovým člověkem je snad lepší se ani nekamarádit a její chování v posledním dílu (byť stupidně vysvětlené) to jenom dokázalo. Úplně se děsím budoucnosti, ve které se hlupáci dostávají k moci. Takže co mně bude na Brittany chybět? Jediná věc, kterou fakt uměla – tanec na vystoupeních.

11.5.2013 | 16:41:49


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nejoblíbenější píseň Glee

Nikdy nepřestávej věřit... v jednu jedinou píseň

Nikdy nepřestávej věřit... v jednu jedinou píseň

Všichni jsme to věděli. Každý čtenář tohoto webu tušil, že i ve finální anketě opět uspěje hymna seriálu Glee Don't Stop Believin'. Překvapivě jí téměř celou dobu šlapal na paty song s názvem The Scientist. A jak tedy dopadly výsledky finální ankety o Nejlepší píseň Glee? To se dozvíte níže. Prosíme, zanechte nám zde své komentáře. Jak se vám líbila soutěž? Jste spokojeni s celkovými výsledky?

Hlídejte si nás

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Partneři

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů








Reklama