Diskuze: Aktuální epizoda

Hodnoťte nejnovější epizodu.

litllewitch

U nás nahlásili bombu několikrát. Němčinářka prohlásila, že nám dovyloží látku, že je to stejně jenom cvičení :D. Až když stála celá škola venku, tak pro nás přišel ředitel, že to fakt není jako. No, byl to jenom falešnej poplach, ono kdo by do naší maloměstský školy taky dával bombu.

18.4.2013 | 21:42:03
19.4.2013 | 14:54:37
FateBriders

No tak a je to tady, jak jsem říkal a psal, 5–6 serie bude, jde vidět, že moje zdroje nikdy nezklamou. Takže doufám, že mi ut littlewitch a jedna gleekerka bude věřit ;)

20.4.2013 | 0:58:45
Angelee

Nikdy by mě nenapadlo, že mě Don't stop believing dokáže rozbrečet, ale stalo se ;) Konkurz byla rozhodně nejlepší část epizody, potěšil mě ale i návrat starých postav – Shelby a Roz – tu ženskou miluju, stále se nemůžu rozhodnou, jestli mám raději ji nebo Sue. Přísaha Blaina a Becky mě totálně rozesmála, stejně jako bezkonkurenční Evan Evans. Originální písně byly na první pohled poměrně nenápadné, ale něco na nich je a myslím, že je to ten typ písní, do kterých se dostanete až po pár posleších. Škoda jen, že jsou prezentovány jako Marleyiny. Co mě na téhle epizodě iritovalo, byl přístup Willa k výběru písní – kolikrát se tohle ještě bude opakovat? Velice podivná a zbytečná mi přišla linka Finna a Pucka. Navíc, ještě se mi nestalo, že bych začala pařit Harlem shake a najednou se ke mně přidalo několik stovek polonahých vysokoškoláků, ale v USA je asi všechno možné :D.

20.4.2013 | 19:32:28
FateBriders

Další díl o ničem, musel jsem si udělat kafe,abych neusnul. Opravdu Glee skončilo již 3. Sérii. Už to tam drží jenom, Blaine, Rachle,místy i Santana,unique. Další pecka je, že Finn se chce stát učitelem a učit na MCškolce. Doufám, že ten blb to neudělá, ta postava mi už je naprosto tak nesympatická, že jeho trapné pasáže v seriálu přepínám, jestli tu je fanynka Finna, tak se omlouvám,ale pouze vyjadřuji svůj názor. Nadále jsem zjistil, že úroveň vysokých škol v Americe myslím vzdělání, je něco jako u nás zkouška maturity.( ptal jsem se kamarádky co tam žije, už dříve i teď) Vím,že jsem Američani hloupí a trochu při těle,ale nevědět kde leží Czech Republic, dokonce si ho splést s Čečénskem tak to už je vrchol. Hlavně,že my se učíme severní a jižní Ameriku, kde co leží, kde co jaké památky jsou.Dostalo mě to,že psali na sociální sítě to, že chtějí rozpoutat válku… nemám slov. ( To co se stalo v Bostonu je mi velmi líto, chodím na anglickou školu a rodilý mluvčí, kterého máme byl naprosto zděšen a ani ten den nemohl učit. ) Teď se vraťme zpátky k dnešnímu dílu. Finn se na vysoké škole chová jako dítě, chtěl bych vidět kdo by si vzal tak naprosto nevkusnou košili na sebe, nevím koho vytáhli na oblékání Glee castu. Dřív jsem se na další díly těšil, ale teď je to opravdu o ničem, doufám,že se s někým shodnu.

#2267 Cedrik
22.4.2013 | 2:24:14
jose8

Díl se mi líbil, paření Pucka a Finna mi připmíná prcičky. Konnkurz byl taky dobrej hlavně co řekl Finn Rachel do telefonu. Amerika je úplně jiná než Česko takže je těžký něco hodnotit, hlavně celá ta část z vejšky.

22.4.2013 | 15:33:30
Cedrik

#2265 FateBriders: „Vím,že jsem Američani hloupí a trochu při těle,ale nevědět kde leží Czech Republic, dokonce si ho splést s Čečénskem tak to už je vrchol.“

A ty třeba víš, kde přesně leží všech 50 států v Americe, nebo všelijaké prdele všude možně po světě? Zrovna tohle bych jim nevytýkal.

Jinak víceméně opět souhlasim téměř se vším. Už dřív jsem si všiml, že máš na Glee dost podobnej názor.

Já se už jsem víceméně ve fázi, kdy se dívam jen na pasáže z NY a hudební čísla a vše z McKinley přeskakuju – absolutní trash, kterej bude v 6. sérii na úrovni Ordinace v růž. zahradě.

#2268 FateBriders #2273 Emily84
22.4.2013 | 16:23:27
FateBriders

Díky, že aspoň ty jediný soucítíš či jsi ve stejné harmonii jako já. Ale já jsem pouze konstatoval, že oni nevědí, že vůbec jsme, stačí vědět kde ležíme a hlavní město. Ne, nejsem všeználek všech státu v Americe,ale ty důležité, hlavní město apod a ty,které jsou známe. Šlo mi pouze o princip Amíků. Jinak už by mě nepřekvapilo, kdyby FINN učil na MCškolce, Rachel by si tam otevřela vlastní " Glee club" Blaine a Kurt duo na Brodwaji a mohl bych pokračovat, jak jsem psal, Glee už nikdy nebude jako kdysi,ale to je prostě realita a s tou se musíme všichni smířit. #2267 Cedrik:

25.4.2013 | 1:22:23
lovenaya

Tak konečně nějaká episoda, která neměla v ději Marley. Katie – doufám že se to nikdy nevyřeší aby se Ryder konečně zpamatoval, že nemá věřit cizí osobě a nechoval se už jako dítě a zjistil že ztratil Kitty – super holku Ryder a Kitty – vážně se mi líbilo jejich rande, konečně se ukázalo proč je Kitty taková (vždyť ztratila své přátele a ještě k tomu ji nikdo nevěřil, a proto se ke všem chová stejně jako oni k ní) Sam a Artie – jejich konflikt byl vážně vystihující na bohaté a chudé, a proto se mi to velmi líbilo hlavně se mi líbil Artiho návrch písničky – dávám 6/10, hlavně se mi líbil we will rock you No podle počtu epizod je jasné že Regionálky prohranou, což vážně znamená že tvůrci děj soutěží zase zopakujou (dle prvních 3 sezón) Na závěr bych chtěla jen říct že tato epizoda patří k těm lepším z této sézóny.

26.4.2013 | 17:34:20
ter.enka

Epizoda se mi líbila, glee miluju, takže nemám problém se žádnou epizodou :-) Ale čekala jsem, že se tam objeví Finn a neobjevil se vůbec, ačkoliv bylo psáno, že by to měla být poslední epizoda ve které se objeví. Tak doufám, že se třeba objeví příště, protože pokud to udělají tak, že jen někdo někomu řekne, kde Finn je tam a tam a proč, bez toho, aby jsme ho ještě tuhle sezónu viděli, tak to pro mě osobně bude celkem zklamání :-( Čekala jsem a doufala, ještě v nějakou Finchel scénu...... :-(

#2271 Domik
26.4.2013 | 20:46:46
Domik

#2270 ter.enka: Cory je na odvykačce kvůli návykovým látkám a i když původně v epizodě měl být (nejspíš i ve finále), tak tam nebyl a ani ve finále nebude, protože nastoupil na léčení. A to je důležitější než Finchel scény.

#2272 Emily84
27.4.2013 | 10:07:16
Emily84

#2271 Domik: Cory je z odvykačky venku. Byl viděn a vyfocen s Leou na letišti LAX

#2278 Domik
27.4.2013 | 12:56:01
Emily84

#2267 Cedrik: Musím s Vámi ohledně Glee souhlasit – pro mě jsou momentálně koukatelné jen pasáže z NY , hudební čísla a občas i scény kde se objeví zpátky někdo ze staré sestavy (myslím z těch kteří odmaturovali). Nový herci jsou hrozně nudní a nezáživní

27.4.2013 | 13:02:19
jedy357

Poslední dobou perfektní díly.

27.4.2013 | 20:03:54
jose8

Tak já sem se konečne dočkal akustickej písniček, až na Santanu mě děj v NY nudil, Ta poslední písnička byla skvělá, přesně tohle zbožňuju a je škoda že jich nebylo v Glee víc, přeci jen je to seriál o sboru a těch opravdu sborovejch písniček je v seriálu docela málo. Kitty docela překvapila a reakci Sama a Artieho sem moc nepobral. Trochu jen nechápu, jak může přes den být taková tma ve škole, kde jsou všude okna.

27.4.2013 | 20:44:01
Natsu

Kdyby ze závěrečné písničky vyhodili Marley, tak jí klidně poslouchám pořád.. ale to její TIMEEE!!! nebo její klepání celým tělem působí, jako kdyby dostala ránu elektrickým proudem.. Naopak jsem byl nadšený z písničky se Santanou.. dost zvláštní písnička.. ale byla dobrá :) a hlavně to zpíval Santík :3

28.4.2013 | 8:24:18
Ivčí

Musím souhlasit tak nějak se vším. Taky jsem vůbec nepobrala Artieho ani Sama, vůbec nevím, proč tam vložili něco takovýho. Každopádně musím říct, že mě nové osazenstvo taky moc nebaví, v podstatě se snaží udělat „novou“ starou partu. A to, jak na MC vždycky vrátí maturanti a jsou za bohy je taky trošičku přitažený za vlasy, když jsou vlastně jen o rok starší a Artie, Sam, Tina, Blaine.. byli s nima v glee. Já každopádně mám Glee ráda, takže se mi líbí všechny epizody, na druhou stranu jak jinak by měli pokračovat, než s novýma lidma, buď by museli udělat velké maturantní finále a konec anebo pokračovat prostě takhle. A i když některý epizody jsou trochu nešťastný, mně to celkovej dojem asi nezkazí. Jen bych nerada, aby to dopadlo jako třeba Scrubs, kde se snažili dělat 9.sérii (po úžasným ukončení 8.), která byla taky s novýma lidma a dopadlo to katastrofálně!

28.4.2013 | 20:31:20
Domik

#2272 Emily84: Teď už sice je, ale jelikož Glee dotočilo poslední díl pár dní před tím, než mu skončilo léčení, tak v tom finále tak jako tak nebude.

3.5.2013 | 13:33:42
LadyKatharina

Já osobně si myslím, že ta svatba bude Willa a Emy. Vždyť přece říkal, že ji požádal o ruku, ona souhlasila a svatba bude po regionálkách. Kurt s Blainem se možná zasnoubí, ale myslím si, že to bude asi tak všechno. Přece by se nebrali tak narychlo, Kurt by si určitě nenechal ujít šanci pořádně svatbu nachystat, když se v tom tak vyžívá. I když je pravda, že mě osobně by nevadilo, kdyby se vzali :-D

#2280 Ivčí
4.5.2013 | 23:40:53
Ivčí

Amen, sestro! At me s tim jako moc nestvou! Cekam na nejakej Klaine zvrat uz nekolik tydnu a zatim je to furt „It's okey, we're friends, we're ok..“ Svatba to bude urcite Willa a Emmy, pac Blaine ma v promu u vybuchovani sampana jeste tu fialovou kravatu a jak rikas – pochybuju, ze by to byla takova rychlovka, navic ze by to snad Kurt schvalil, rozhodne by nechtel zadnou „suprise wedding“, ale jestli se k sobe aspon oficialne nevratijou a bude takhle utnuta ta 4. serie zas kdovi na jak dlouho, tak teda budu pekne nastvana! #2279 LadyKatharina:

5.5.2013 | 0:16:37


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nejoblíbenější píseň Glee

Nikdy nepřestávej věřit... v jednu jedinou píseň

Nikdy nepřestávej věřit... v jednu jedinou píseň

Všichni jsme to věděli. Každý čtenář tohoto webu tušil, že i ve finální anketě opět uspěje hymna seriálu Glee Don't Stop Believin'. Překvapivě jí téměř celou dobu šlapal na paty song s názvem The Scientist. A jak tedy dopadly výsledky finální ankety o Nejlepší píseň Glee? To se dozvíte níže. Prosíme, zanechte nám zde své komentáře. Jak se vám líbila soutěž? Jste spokojeni s celkovými výsledky?

Hlídejte si nás

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Partneři

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů








Reklama