Diskuze: Aktuální epizoda

Hodnoťte nejnovější epizodu.

FateBriders

Je to můj názor, bohužel to vidí i jiní lidi než já. Někdy mi vadí, jak tam z Kurta dělají jenom " buznu" nic proti,ale pak se nediv, že je tolik nenávisti.. Promiň, že nebudu zde vypisovat, jak je Kurt super apod, ono není čas od času poslechnout si také něco jiného.. #2216 INeedKlaine:

9.3.2013 | 16:19:19
FateBriders

#2215 Cedrik: Bohužel jsem řekl svůj názor, čekal jsem opět narážky,je mi to naprosto ukradené co si myslíš, musíš to také brát někdy i z jiné stránky.. Glee pro mě skončilo s 3 sérii, teď na to koukám už jenom kvůli novým a krasným písničkám a Rachel, Blaine, Santana. Zbytek je docela nuda..

9.3.2013 | 16:21:09
FateBriders

Ne fakt nejsi sám, opravdu ne.. :) Napiš PM, můžeme pokecat jinde než na tomto nepřehledném místě.. :)#2176 Natsu:

9.3.2013 | 16:23:22
Domik

Se Santanou v NY Lima nemá nejmenší šanci newyorské lince konkurovat. Absolutně mě nezajímá a prostřihy na McKinley mi přišly nudné a nezajímavé. U zpívajícího Willa s rádiem nad hlavou jsem si říkala, jestli si ze mě snad nedělají srandu a když jsem viděla jeho dětinskou reakci na Finnovo přiznání, tak jsem nechtěla jednu natáhnout Finnovi, ale jemu. Je to dospělý chlap, pane bože. No tak dal Finn Emmě pusu, protože měla hysterický záchvat, Finn je blbý a netušil, co má dělat, aby se uklidnila. Sám řekl, že to neudělal proto, že chce s Emmou něco mít… Ale dost už Limy, protože všechny scény v NY byly výborné. Naya je skvělá komediální herečka a Santana všechno neuvěřitelně oživila. Kurt a Adam jsou spolu roztomilí a moc se mi líbí, že spolu komunikují a když je nějaký problém, tak to řeší, na rozdíl od Klaine, což je můj největší problém u nich. Pevně doufám, že Kadam nám vydrží co nejdelší dobu. Filmové písně mám ráda, ale jediné, co mě skutečně zaujalo, je Come What May. Jinak dost nuda.

9.3.2013 | 19:21:36
Angelee

Epizoda se podle mě vážně povedla. Písničky byly spíš průměrné, ale bylo tam spoustu skvělých momentů, které to vynahradily. Nejlepší z celého dílu byla samozřejmě Santana – věděla jsem, že to v New Yorku dokáže oživit, užívala jsem si každou scénu s ní. Vůbec v New Yorku mi to začíná připadat zajímavé – i když jsem beznadějný Klaine fanoušek, Adam mi přijde super, ať už s Kurtem nebo bez. Doufám, že dostane v příštích epizodách víc prostoru. Mimochodem, jeho přízvuk je boží… Jsem zvědavá i na Brodyho a Rachel. Skvělá byla i scéna s rodiči Emmy, ti mě vždycky dostanou. Co se hudebních čísel týče: nejlepší byly duety Emma&Will (zajímalo by mě, jak dlouho tu choreografii trénovali) a Blaine&Kurt (Moulin Rouge i Come what may mám ráda, takže od Klaine to potěšilo). Mash-upy nic moc, ale překvapivě se mi líbilo Jakeovo Unchained Melody i ona hrnčířská scéna – kdo by řekl, že plácání s hlínou může být tak sexy? :) Každopádně se těším na další díl!

10.3.2013 | 13:30:56
Cedrik

Tak buď se málo dívam na filmy nebo ty písničky byly z nějakých filmů z 90 tých let ? Hrůza.. neznal jsem snad ani jeden a nelíbil se mi ani jeden..

McKinley linka prostě děs, jediná stravitelná scéna Finn vs Shuster, konečně už kolem toho nebude chodit jak kolem horké kaše, každopádně Shusterovo reakce značně dětinská, ve velkém kontrastu s tím, jak je nám Shuster jako postava vykreslován od 1×01.

NY linka fajn, Adama teda moc nemusim(zlatej Blaine), každopádně Santana skvělá. Tu vůbec neměli někde zašívat(prvních odhadem 6 dílů 4. série?).

Co se týče Brodyho, kéž by to byla pravda a nějak ho konečně vyšoupli ze seriálu :) ikdyž tak lehké to určitě nebude :(

10.3.2013 | 16:18:43
ciankaly

Nový díl super..... až mi přišel nějaký krátký :)

Písničky celkem fajn, nejlepší určitě kluci a jejich mush-up :)

NY boží, Adam je kouzelnej a ten jeho přízvuk je nádherný… Kurt teď neví a mám takový neblahý pocit, že to všechno skončí špatně :( … Santana je opět svá a kvituji z povděkem, že ji tvůrci takto vrátili… a jestli Brody bude skutečně dealer nebo něco podobného tak jen dobře :D

Lima linka byla celá zaměřená na Shustra..... a musím říct, na rozdíl od jiných, že jeho reakce mi přišla přesná a jsem si jistý, že bych reagoval stejně .....

Těším se, jak tvůrci naloží se všemi rozehranými linkami :)

11.3.2013 | 20:04:24
Luci K

oh yeah, dnesni Finn na konci dilu byl epicky… Finn is back as a man!

15.3.2013 | 9:13:07
dragonforce

Brodyho mi bylo trochu líto. Měli mu aspoň dát šanci to vše vysvětlit. Santana to s Finnem trochu přehnala. Hned z něho dělají nějakého zloducha. Navíc konečně zase nějaká dějová linka s Ryderem! I songy byly všechny dobrý,… takže super díl. :D

15.3.2013 | 16:10:44
NewYork

Finn v tomto díle…bomba :-) konečně se z něho stává chlap a jde si za svým :-) Jen je mi líto jak to dopadlo s Willem. A Santana je skvělá jako vždy :-) Jen tak dál každý další díl je čím dál lepší :-)

15.3.2013 | 17:48:33
papushka

Will se chová jak malej Jarda a hrozně mi to vadí. Jinak Finn vypadá, že možná našel, co pro něj bude nejlepší, což je dobře :) Mimochodem vypadá nějak jinak než dřív, až teď jsem si toho všimla :D A co se týče Brodyho, už od začátku se mi nezdál! Jsem zvědavá, jak to dopadne :) Možná to s ním Santana trochu přehnala, ale zas chápu, že v tomhle by někdo svojí kamarádku prostě nenechal. Zajímalo by mě, jaké pro to bude mít Brody vysvětlení… No, jsem zvědavá na další díl :)

15.3.2013 | 21:10:51
Angelee

Tak tenhle díl byl za poslední dobu jeden z nejlepších. Parádní dějové linky postav, u kterých bych to vůbec nečekala, a to Rydera, Brodyho a Finna. Konečně se to někam posunulo, Ryderova záhadná internetová známost může být zajímavá, snad už tvůrci nebudou nikdy znovu tak zoufalí, aby se ho pokoušeli dát dohromady s Marley. Brody se konečně ukázal jako člověk a ne jako namakaný vymaštěný panák, za což jsem ráda a jeho písničku (duet s Rachel How to be a heartbreaker) považuju za nejzdařilejší z celé epizody! Finn se choval mnohem dospěleji než Schue a ta rvačka na konci nemá chybu. Tedy, až na jednu věc – jak se Finn najednou ocitl v New Yorku, to se umí přemisťovat? Santanu začínám zbožňovat, v Limě nevynikala ani zdaleka tak jako teď v NY, je ozdobou každého dílu. Protože mám ráda Sue i Blaina, tak jsem si jejich „válku“ užila, hlavně to s tím letadlem. Její Nicki Minaj mě opravdu pobavila. Ještě víc Kurta a Adama a epizoda by byla dokonalá :)

16.3.2013 | 0:10:53
Sparkles

Žádný Puck, Adam, málo Brittany a Kurta, ale stejně jsem si to užila…Lima nic moc, až na Sue, tu nám dali vrchovatě, takže se bojím, že zas bude od ní chvíli pokoj… NY skvělý, Santana byla dneska rozumnější než Kurt a Rachel by zasloužila facku za to u gynekologa, snad se nad tím zamyslí…Santana a její vystoupení na NYDA bylo skoro žhavější než Cassandřino :-) A Finn na konci, no prostě tak jak ho mám ráda! A snad si utřídil, co chce a konečně si za tím půjde! A sice nemám násilí v lásce, ale těšila jsem se, až Brodymu někdo natáhne a Santana to vymyslela dokonale!

Songy si nepamatuju, potěšil jen mash-up s BSB, ale vlastně to ani nebyl song, na kterém jsme v pubertě ulítávala :-D Příště to bude lepší!

16.3.2013 | 11:51:05
Cedrik

„Žádný Puck, Adam, málo Brittany a Kurta“

to jsou ale samá pozitiva ! :D

#2235 Sparkles
16.3.2013 | 14:22:36
Sparkles

To je ale čistě subjektivní :-) #2234 Cedrik:

16.3.2013 | 17:31:20
hali13

Tak nová epizoda příjemně překvapila až jsem to ani nečekal!Docela dost jsem se dneska pobavil asi nejvíc když Sue rozjela Super Bass tak to mě naprosto zničilo! :-D Jinak konečně se Finn pohnul kupředu a snad už si půjde za svým cílem ale doufám že s Rachel neskončí spolu nějak mi k sobě napasují od té doby co je Rachel v NY!Brodyho sice nemusím ale tenhle díl byl pro něj dost tvrdý no jsem zvědav jak to dopadne mezi ním a Rachel aby na nás tvůrci nepřichystali ještě nějaký překvápko na konec! Jo a Santana BEST!

16.3.2013 | 18:35:52
FateBriders

No tak 17 za mnou. řeknu vám,že jsem rád,že tento seriál ještě drží: Rachel, Blaine, Santana. V dnešním díle jsem se,ale zamiloval do nové skupiny, když se šel rayder omluvit, mělo to něco do sebe.. uvidím dál. Jenom co mám na jazyku dlouho je CORI, neboli Finn, ten blbec mě v každém díle fakt překvapuje. On dal jenom pusu na rty naší paní OCD, nevím jak to to přesně píše a všichni z toho dělají kovbojku. Nebudu se tomu vyjadřovat, byl to jenom trapný fail,který musel trvat 3 díly. Finn jako postava je mi naprosto nesympatická, nejen ,že ho oblékají jako kdyby mu bylo 40 let,ale dělat z něj pořád takového vola. Už jenom Lea v realnem životu smutno,že spolu chodí, absolutně se k sobě nehodí jak v seriálu tak v reálném životě. Ale bohužel do toho mi nic není, když se milují tak jim to přeji :) Finn v některých out-fitech vypadá jak tučňák. Už jenom faktem jak v hotelu tak přes držku Brodymu, kravina bože.. přehrané a trapné. Opět moje evil bitch santana miláček vše zachrání! :) už vidím další serie, 5 fin na vysoké škole a nové příběhy na MCK škole a těch co odešli. 6 Serie, Finn bude učit na MCK škole. :D To bude něco..

#2238 Cedrik
18.3.2013 | 2:14:38
Cedrik

#2237 FateBriders:

Tak ty znáš Leu a Coryho v realu, že se podle tebe k sobě nehodí? :D tohle opravdu miluju :D

Každopádně, jinak poměrně v hodně věcech souhlasim. Přijde mi, že se Ryan Murphy a spol. před psaním scriptu vždy pořádně sjíždějí.

18.3.2013 | 3:22:24
Cedrik

Mimochodem začínam mít pocit, že McKinley stars vypadnou v regionálkách. Když se dostali do národního kola, tak regionálky byly 14. nebo 16. epizoda a teď už bude 17. /18. epizoda a stále nic. Pochybuju, že by byly regionálky v 18./19. díle a hned v 22. Nationals, jelikož tak to nikdy nebylo, vždy tam byl větší rozestup.

Dobře jim tak ! Podvodníkům! Každopádně mě mrzí, že pravděpodobně přijdu o ta hudební čísla ať už jejich či soupeřů.

#2240 Angelee
18.3.2013 | 16:51:50
Angelee

#2239 Cedrik: Cosi jsem zaslechla o tom, že regionálky budou až na konci 4. série a školní rok na McKinley se protáhne až do půlky páté série, ale rozhodně to ještě není potvrzené. Ale souhlasím s tebou – podivné vítězství New Directions si klidně mohli odpustit a nechat vyhrát Warblers…

18.3.2013 | 17:35:04


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nejoblíbenější píseň Glee

Nikdy nepřestávej věřit... v jednu jedinou píseň

Nikdy nepřestávej věřit... v jednu jedinou píseň

Všichni jsme to věděli. Každý čtenář tohoto webu tušil, že i ve finální anketě opět uspěje hymna seriálu Glee Don't Stop Believin'. Překvapivě jí téměř celou dobu šlapal na paty song s názvem The Scientist. A jak tedy dopadly výsledky finální ankety o Nejlepší píseň Glee? To se dozvíte níže. Prosíme, zanechte nám zde své komentáře. Jak se vám líbila soutěž? Jste spokojeni s celkovými výsledky?

Hlídejte si nás

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Partneři

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů








Reklama