Diskuze: Aktuální epizoda

Hodnoťte nejnovější epizodu.

jsoto

nejsi sám :D #2176 Natsu:

#2182 jsoto
4.2.2013 | 14:26:39
jsoto

A souhlasím s tím že glee je prostě stále úžasné :) chvilku mi trvalo zvyknout si na nové postavy, ale teď už mám nevýraznou/úžasnou Marley, výraznou/zrani­telnou Unique, klasického romantického zlého kluka Jakea, i sanžícíseho zaujmout Joea :)#2181 jsoto:

4.2.2013 | 14:32:17
jsoto

rád :D

4.2.2013 | 14:32:43
TomBu

#2174 Sparkles: Ohledně Slavíků- někdo musí být zaporák, ne? :-D Dobro x zlo…láska x nenávist…atd. jsou kolem nás…:-D logicky se to musí promítnout i v seriálu.

Ono už asi ani nemá smysl řešit co a jak podělali, nebo nepodělali…jsou to amíci…:-D asi to vnímají jinak

Btw. nevíte někdo náhodou, jestli se ještě objeví Kate Hudson…Rachel potřebuje asi zase trochu podusit…:-D

7.2.2013 | 15:56:44
Sisinka1

Ahojte!! Nemohli by ste mi prosim poskytnut nejaky link na stiahnutie Diva? Dakujem

8.2.2013 | 10:13:47
Domik

Po shlédnutí téhle epizody jsem si naprosto jistá, že scénáristi Glee jedou v těžkých drogách. Jinak si neumím vysvětlit, jak jinak by se jim povedlo naprosto zničit jednu z nejlepších ženských postav a celý jejích character naprosto změnit během tří epizod. Myslela jsem si, že v Sadie Hawkings to bylo trošku přes čáru, ale že se Tina probere. Místo toho z ní tuhle epizodu udělali naprosto šílenou pipinu. Alespoň že Hung Up bylo skutečně perfektní, ale celá ta příšerná dějová linka s Blainem a Tinou to dost zastiňuje. To, co se stalo mezi Finnem a Emmou snad ani nebudu komentovat, protože to je taky naprosto ujetý. Vůbec budu předstírat, že dějová linka v Limě se snad ani nestala. Tahle epizoda měla dvě pozitiva: Santanu a dějovou linku v New Yorku. Rachel potřebovala, aby ji někdo srovnal a jsem ráda, že jí Kurt ukázal, že se chovala jako arogantní egoistická slepice. A že i když ten sing off vyhrál, nestouplo mu to na rozdíl od ní do hlavy. Santany mi bylo hrozně líto. Ona se rozešla s Brittany, takže si za to může sama, ale opravdu mi to zlomilo srdce, když se po tom sing off se Samem málem rozbrečela. A pak mi srdce znovu zlomila Brittana scéna. Nemám ty dvě spolu moc ráda, myslím, že si Santana zaslouží někoho lepšího a i pro Brittany je Sam skutečně asi lepší (i když ty dva spolu taky moc nemusím, protože z obou dělají scénáristi naprosté debily), ale z toho co řekla Brittany, mi přišlo, jako kdyby pro ni Santana vždycky byla spíš nejlepší kamarádka. Ale alespoň je Santana konečně v New Yorku. Doufám, že teď bude v seriálu víc! A že se dočkáme nějakých parádních Kurtana scén :)

8.2.2013 | 12:12:33
lovenaya

Asi epizoda k lepším z Glee

  • Postavu Tiny úplně zničili když ji nechali se zamilovat se do Blaine, vůbec se mi to nelíbí.

+písničky byli super, protože Santana zpívala 3, a Hung- Up byl just WOW. +Konečně někdo udělalněco tou namyšlenou Rachel +Kadam

  • Brittana + Santana konečně v New Yorku
8.2.2013 | 17:43:38
refaim

I když mi někteří možná budou odporovat, 4.řada se mi více líbí než 1. i 2. Každá epizoda z 4. řady se mi líbila a písničky jsou skvělé. Epizoda Diva je jedna z nejlepších. Jsem fanoušek Klaine, takže Kadam i Blatina jsou nesmysl pro mě. Tina je od minulé řady určitě lepší, protože je více výraznější a Hung Up to dosvědčil. Santana … Nemám slov, skvělá a píseň Girl on fire je výborná. Konečně bude i Santana v New Yorku :-D Takže za mě velká 1* :-)

8.2.2013 | 22:57:41
Sparkles

Tak v nové epizodě bylo sympatické, že se snažili nacpat do jednoho dílu to, co už někdy fungovalo:-) Tím to ovšem skončilo. Crush homo x hetero tady bylo provedené lépe i vtipněji (Kurt x Finn, Mercedes x Kurt), divas souboj (Rachel x Mercedes, Gaga epizoda, …) a nakonec Santana se snaží o to, aby Brittany byla radši sama, než spokojená (vztah s Artiem). Celkově mě mrzí, že Glee není propracované, skvělých bylo původních 13 epizod, kdy postavy měly logický směr a byly reálnější. Dneska bych po shlédnutí prvních dvou sezón nedokázala odhadnout, kam to bude směřovat. Třeba když Whedon psal Buffy, tak si chystal půdu pro věci třeba sezónu, dvě dopředu, takže ti vnímavější a zapálenější fanoušci mohli očekávat určitý vývoj a směr. U Glee mám pocit, že v pondělí se dohodnou, že by bylo fajn, aby postava A byla geniální a ve středu natočí twist a dělají z ní blbce. Je mi jasné, že je to spíše už drama seriál, než dramedy, jako na začátku a je důležitý zvrat a zápletka. Nikoho by nás nebavilo, koukat se na zpívající šťastné páry…Ale já nepotřebuji twisty třikrát za epizodu a další epizodu znovu… Taky jsem doufala v opuštění tématu Blaine a Tina a místo toho to vyhnali do absolutní krajnosti. Taková chytrá holka, má dost kamarádů a chápu, že jí chybí Mike (vztah, jen kluk, láska), ale tohle je už moc a vůbec to k ní nesedí. Ještě, že „se zbavili“ tématu Sam a Blaine. I když…

Plusy: Adam, Kurt dal Rachel na frak a skvostným způsobem, možný nástin staré Rachel, Santana v NY, Brittany a Sam a minimum Marley! Mínusy: opět songy (ale to je můj osobní problém), Tina a celkově Lima linka (nuda).

9.2.2013 | 11:08:18
lucyliju

Nevím jestli mi něco uniklo, ale kdy získal Glee klub zase posluchárnu na zkoušení?

9.2.2013 | 13:04:03
TessieS

Mě se díl líbil, scéna Blina v pokoji byla na konci už trošinku přitažená za uši, ale zase asi tím něco chtěli sdělit, pro méně chápavé amíky..:D Tina jednoduše strádá a chybí jí blízká duše (faktem je, ž emu mohla dát hubana na tvýř a přilehonout si k němu a ne ho osedlat jak koně… sorry za ten výraz) Já jen doufám, že tímhle Blinu nezruinují, mají spolu super chemii, stejně jako Blam. Líbil se mi konečně i New York a HUmmelberry.. Chris je dokonalej…a Santana v NY bude legraceeeee!!!

Lucyliju: vyřadili Slavíky a tím mají zase posluchárnu zpět, protože jedou na Reginálnky.

#2192 TessieS
9.2.2013 | 16:17:10
TessieS

#2191 TessieS: Nečtu to po sobě.. omlouvám ase za překlepy…:)

9.2.2013 | 16:21:39
Sisinka1

Kde sa da stiahnut hudba z epizody Diva?

9.2.2013 | 20:09:48
Angelee

Tahle epizoda mi znovu dokazuje, že to nejlepší odešlo s druhou a třetí sérií a tvůrcům jaksi dochází nápady. Jak už taky někteří řešili, témata se opakují a vyvíjí se o dost méně zajímavěji než ty původní. Ale i tak si nemůžu pomoct a na každý nový díl se těším a tak to asi zůstane. Klady na této epizodě pro mě byly určitě: scény z NY – Rachel už potřebovala srazit hřebínek, Kurt byl skvělý, potěšilo mě Bring him home z mého oblíbeného muzikálu. A těším se na Santanu, snad dostane nějakou dobrou zápletku. I když Diva neměla moc velký význam, její provedení se mi líbilo, mimochodem, Brittany se stále zlepšuje a podle mě byla jednoznačně nejkrásnější diva ze všech (Tina a diva? Ani omylem!). Blaine byl taky skvělá.. no nevím jestli diva, ale jeho výrazy mě dostaly. Zápory: písničky. Kromě Les Mis jsem žádné nepřišla na chuť (Santanu mám sice ráda, ale její písničky v tomto díle se nedaly). Podivná postelová scéna. Promiňte, ale WTF? Jak jsem to uviděla, tak jsem vyprskla napůl smíchy a napůl šokem. K Tině něco takového rozhodně nesedí. Nehledě na to, že většinu lidí by nejspíš vzbudilo, že na nich někdo obkročmo sedí a osahává je. Po téhle scéně opravdu doufám v návrat Klaine, nebo klidně i jiného potenciálního partnera pro Blaina, tohle je úplně iracionální! Stejně jako pusa Emmy a Finna, jestli taková hloupost překazí svatbu, tak asi vybuchnu. Myslím ale, že valentýnská epizoda by mohla být zajímavá a mám docela velké očekávání, tak snad nezklame.

9.2.2013 | 21:35:06
lucyliju

Vím, že většina lidí tuhle serii dost kritizuje, ale musím suohlasit s Angelee, že se těším na každý nový díl. Co se týče Blaina+Tiny tak mi to nepřijde zas tak strašný. Ok uznávám, že občas už je to dost na hraně, ale i tak se mi ta linka líbí.
Každopádně už by to chtělo zapojit i ostatní postavy. Ačkoli Blain a Sam jsou moji oblíbenci, přijde mi, že poslední 3 epizody jsou jenom o nich… (ale pořád lepší, než kdyby byly o Marley :D). Femma polibek – totálně božíííí!! Já nevím, podle mě to budou docela dobrý komplikace! Navíc je jasný, že bude Wemma a né žádná Femma :D To mi připomíná: CHCI NĚJAKOU HOLKU PRO FINNA!!! PROSÍM!!! Klidně ne Rachel. Kohokoli. Linka v NY: jedním slovem KONEČNĚ. Konečně se Rachel něco nepovedlo a trochu jí splasklo ego. A Santana v NY-to bude fakt super!!! Doufám, že budou s Kurtem nejlepší kámoši! A vyšoupne Brodyho :D! Jo ještě k té Santaně: jsem fakt fanoušek Brittany, ale myslím, že tohle je rozhodně lepší řešení, než aby měli zase nějaký vztah na dálku nebo, ještě hůř, aby trénovala rozinky! Co se týče písniček, tak nijak mě nenadchly. Kromě teda Dont stop me now! To bylo vážně boží. Hung up – taky celkem ušlo… Celkově bych to hodnotila tak 6–7/10.

10.2.2013 | 13:47:33
Natsu

Zase úžasný díl!! Santana opět ukázala, že je nejlepší postava z Glee!! A konečně v NYC!! Jinak Girl in fire?? Skvělý song a pro Santanu bestovní!!

10.2.2013 | 15:48:52
hali13

Tak noví díl byl lepší než předchozí ale na předešlé série to nemá.Jak už bylo psáno hodně věcí se tam opakuje z předchozích sérií což je zklamání člověk si říká to opravdu nenapadne ty tvůrce něco nového a musí pořád opakovat věci které už jsme viděli! Pořád mám Glee strašně rád je to můj nejoblíbenější seriál ale 4 série je rozhodně nejslabší ze všech věřím že třeba 5s bude lepší nebo že se dočkáme slušného zakončení 4s. Zpět k epizodě Tina/Blain myslel jsem že už to skončilo ale jak jsme se mohli přesvědčit tvůrci asi nemají dost a musí Tinu ničit dál snad už v dalších dílech dostanou rozum a ukončí to! Emma a Finn WTF?! Naprosto jsem nechápal co to má znamenat doufám že svatba se uskuteční a tenhle šílený úlet se nebude vytahovat nebo co hůř opakovat!Finn by měl dostat nějakou novou holku a ne tam pořád chodit po škole jak tělo bez duše a vzpomínat na Rachel která mimochodem dostala od Kurta pěkně na frak za což jsem rád zasloužila si to aby ji někdo srazil její obrovský ego! Jinak největší plus epizody byla Santana byl jsem hodně zvědavý na to jak za zpívá Girl On Fire a nebylo to tak špatné ale originál je lepší. Hodnocení epizody bych dal tak 7.

10.2.2013 | 16:00:39
Natsu

Kdyžtak, pokud by si chtěl někdo z vás poslehnout nejnovější playlist s písničkami z Glee ( včetně songů z Diva ), tak tady máte odkaz na playlist na karaoketexty… http://www.karaoketexty.cz/…-glee-182526

10.2.2013 | 16:31:08
ciankaly

#2176 Natsu: Věř, že nejsi jediný… já taky hrozně žeru Glee… klidně pokecám ;)

10.2.2013 | 20:27:59
xmalinka

no mňa pesničky vôbec nenadchli.. a tak sa mi zdá, že scénaristi sa v tom začínajú utápať… akoby som videla prvé série Glee len s inými hercami… a hádam všetkých pôvodných človev glee klubu chcú nahnať buď do NY alebo Limy

11.2.2013 | 20:39:25


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nejoblíbenější píseň Glee

Nikdy nepřestávej věřit... v jednu jedinou píseň

Nikdy nepřestávej věřit... v jednu jedinou píseň

Všichni jsme to věděli. Každý čtenář tohoto webu tušil, že i ve finální anketě opět uspěje hymna seriálu Glee Don't Stop Believin'. Překvapivě jí téměř celou dobu šlapal na paty song s názvem The Scientist. A jak tedy dopadly výsledky finální ankety o Nejlepší píseň Glee? To se dozvíte níže. Prosíme, zanechte nám zde své komentáře. Jak se vám líbila soutěž? Jste spokojeni s celkovými výsledky?

Hlídejte si nás

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Partneři

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů








Reklama