Diskuze: Aktuální epizoda

Hodnoťte nejnovější epizodu.

Domik

Nikdy bych nečekala, že Glee začne urážet své vlastní fanoušky. Měla bych jim pogratulovat, protože jestli chtějí, aby sledovanost nadále klesala, tak na to jdou vskutku skvěle… Největší pozitivum téhle epizody byl jednoznačně Brad a Kurtovo sólo…

7.12.2012 | 18:50:44
hali13

Měl jsem obavy po konci 8 dílu co se bude dít ale tvůrci mě mile překvapili a zvládli to na výbornou! Díl byl nádherný a konec se moc povedl. I když ND tenhle ročník už skončili a nebudou soutěžit tak mi to nevadí protože pro mě ND neskončili!

Jo a rozdělení do kroužků mě velmi pobavilo nemělo to chybu. :-D

8.12.2012 | 10:40:23
Sparkles

Ohledně 4. sezóny mám tak smíšené pocity…Už se ani netěším na snídani s Glee a většinou zapomenu, že nový díl je venku. Ach jo…:-/

Jako plus vidím pouze Brada, protože řekl to, co si my všichni myslíme už 4 roky :-D Nelíbí se mi, že nějak nerozvádějí Tike a podle mě bylo správné, že se pustili do Marley. Protože její sebestřednost (jak na konci řekla) je stála místo v soutěži, sama sebe stavěla do role nepostradatelné, na které všechno závisí. Hlavně jde na tom hezky vidět, že ještě nejsou tým jako staré Glee a jedou sami na sebe!

Cassandra dává Rachel v každé společné scéně na frak a tohle klišé, že je zase Rachel nejlepší mi leze krkem. Přitom z NYADA vidíme vždy jen klasickou taneční hodinu, to mě taky mrzí. A Glee mě dneska nudilo tak, že jsme si všímala jak Brittany mizí sponka ve vlasech při polibku se Samem :-D A ti dva mi nejsou proti srsti, krásná hloupá blonďatá aliance…Myslím, že to je potřeba mít někoho a vyřešili to pěkně. Navíc mi Brittany nikdy nepřipadala jako lesbička na 100%, myslím, že byla hodně ovlivněna Santanou a prostě ji opravdu miluje, ale může být i s někým jiným, kdo ji poskytne lásku (Artie, Sam).

Ale pořád mám smíšené pocity a nechávám se prostě vláčet každou epizodou. Nicméně, Glee mělo skončit loni a natočit něco jako sequel.

8.12.2012 | 13:40:13
TessieS

Co nechápu, je účast Kurta na Zimní slavnost NYADY, dyž je to nejprestižnější záležitost. ;) Bram mi je sympatickej, nemám s tím párem problém, myslím, že stejěn naonec skončej všichni se všema, když je plánováno 8 sérií, na páreček Blaine Unique, bych si zvykala o mnoho hůř… no spíš nikdy…:D Poslední písnička mě dojala, stejně jako vystoupení Kurta. Jako praštěná fangirl Darrena se mi líbí jak ho protlačují při každé písničce..:D S Tinou zněli skvěle… Díl ale hodnotím průměrně.

8.12.2012 | 17:59:50
TessieS

Proč urážet?

8.12.2012 | 18:11:49
bohdy

Já jsem novou epkou nadšená! Ano, není to to staré dobré Glee, ale s tím se už budeme muset asi smířit. Ale na rovinu říkám, kdyby tam nebyla New Yorská linie, tak mě to nezajímá. Nová parta Glee už není co bývala, ale New York je svěží, Rachel excelentní, takže pro mě to teď táhne jedině ona.

8.12.2012 | 19:47:41
Cedrik

Já si tedy nemyslim, že je to pro ND konec sezóny. Jako nejpravědpodobnější možnost vidim, že se Warblers budou chtít z nějakého WTF důvodu spojit s ND. Žádné spoliery nečtu, takže to berte opravdu jen jako odhad.

k dílu:

Scénka s Bradem, naprosto skvělá :D

Kurt mi na Nyadu prostě nesedí. Jeho hlas byl vždy nic moc a z normálu vybočoval snad jen tím, že jako chlap zpívá ženským hlasem. Když ho porovnam s Rachel(merce­des..), tak je to jako srovnání toho nejmodernějšího, nejluxusnějšího auta s nějakym ojetym trabantem. Kurt prostě patří do světa módy, ne na pódium.

Sam/Brittany jde zcela mimo mě(myšleno tak, že mě jejich romance vůbec nezajímá) a jejich společnej song byl otřesnej však Brittany snad ani nezpívala.

Rachel/Cassandra competition celkem fajn, hlavně protože jsem se nemohl nabažit pohledem na Rachel(příště ještě trochu svléknout !!!) Každopádně to jak Rachel hned v prváku vyhrála tu jejich prestižní soutěž, to bylo opravdu přehnané.

Pokusy udělat z Finna nového Shustera mi přijdou směšné. Ve čtvrté sézoně je opravdu spousta nesmyslů, ale osobně tohle je pro mě ta nějvětší kravina v seriálu. Změna oblečení, náhlá vyzrálost(kde se sakra najednou vzala), dělaj jak kdyby byl najednou o 10 let starší, přitom je jen o blbej 1 rok oproti Tině,Blainovi atd. Nicméně telefon s Rachel potěšil ačkoliv mi přišel jako výsměch všem dlouholetým fanouškům Glee. Naprosté prohození charakterů. Zatímco Rachel byla vžda ta, které záleželo hlavně na sobě a Glee bylo až na druhém místě, tak najednou radí Finnovi u kterého to bylo vždy opačně, o čem je vlastě Glee, o lásce k hudbě, o tom jak spojuje lidi atd. přitom pokud to někdo z předchozích serií seriálu takhle bral, tak to byl právě Finn a rozhodně ne Rachel.

Dále k ND a jejich „move on“. Závěr byl tak předpovídatelný, že se dal téměř se 100% přeností odhadnout již 5 minut po začátku. Naprosté Hollywoodské klišé..

8.12.2012 | 21:07:32
Lucille

Myslím, že Domík narážela na, podle mě zcela zbytečné, komentáře „o lesbické blogové komunitě“, co si nepřejí Bram a chtějí Britt jen a pouze se Santanou. Fanoušci Brittany se nedávno docela opřeli do Ryana Murphyho na Twitteru a on měl asi ten pocit, že jim to musí nějak vrátit… Nevím, no, sama nejsem fanouškem Brit/Santany dohromady, naopak se mi Brit více líbila s Artiem, či teď se Samem, ale tohle si podle mě tvůrci mohli odpustit.

Jinak epizoda mi přišla taková milá, rozdělování do kroužků bylo skvělé a Kurtova písnička naprosto perfektní. Ale stejně ho pořád na NYADě nechci…

A trochu mě mrzí, jak všichni, v seriálu, i fanoušci nadávají Marley. Ač bych se bez téhle postavy v seriálu opravdu obešla, tak si zaslouží podporu a zvednout sebevědomí, protože s tímhle přístupem u ní budeme za pár měsíců řešit opravdové problémy s jídlem…

8.12.2012 | 21:11:39
44tammy44

Já myslím, že tahle poznámka byla tak trochu na všechny zaryté fanoušky nějakého páru. Před několika dny se tady mluvilo o tom, že postavě Eli C. nebylo vidět do tváře z obavy o hercovu bezpečnost… Fanoušci Brittany mi nepřijdou o mnoho míň vyhrocenější a dokážu si docela dobře představit, že teď někde na Sama nadávají. Nemyslím, že by Chordovi přímo fyzicky ublížili, nicméně nějaké výhružky se asi dočkat může. Možná tím tvůrci tomuhle chtěli prostě zabránit…

8.12.2012 | 22:36:47
Alexiss21

Podľa mna, ak bude ND znova súťažiť tak v tom bude mať prsty Sue, pretože ju bude nudiť, že nemá proti komu bojovať :p

9.12.2012 | 0:56:59
Domik

Protože ta poznámka o lesbické blogové komunitě mi přišla naprosto přes čáru. Každý ví, že Murphy neumí přijímat kritiku zrovna dobře, ani když je oprávněná, ale tohle podle mě naprosto přehnal. Brittana fanoušci (sama tomu páru moc nefandím, ale rozhodně jako člen komunity naprosto chápu, proč jsou naštvaní) celou minulou řadu nechtěli nic jiného, než aby ty dvě spolu komunikovaly. Byly spolu skoro celou sérii, ale jestli mají za celou tu dobu 6 minut společných scén, tak to nejspíš ještě přeháním. Když se řešil Santany coming out (což mimochodem naprosto nezvládli), Brittany jako kdyby částí té linky vůbec nebyla. Pokud spolu už mluvily, bylo to jako v Saturday Night Gleever naprosto stupidní. A když jsem u SNG, tak celá ta blbost se sex videem byla taky přehnaná. Zkrátka a jednoduše, Brittana byla braná od scénáristů jako jeden špatný vtip. Rozešly je, fajn, tak to v životě chodí. Ale nikdo nemůže vyčítat Brittana fanouškům (a všem lesbám, které ten sledují a propo všem lidem, kterým jde skutečně o to, aby byla v seriálu po všech stránkách rovnoprávnost, jak furt sám Murphy propaguje), že jsou naštvaní, protože Brittany a Sam měli za tuhle řadu už snad víc společných scén než Brittana za celou předchozí sérii, zpívali, mohli se políbit (i když o tohle tak nejde, ale proč to u Brittany a Santany trvalo 10 epizod a u Brittany a Sama to šlo hned?). Takže ano, Brittana fandom je oprávněně naštvaný a zasypali Murphyho obrovským množstvím kritiky a i když by někteří potřebovali kurz slušného vyjadřování, tohle nedalo scénáristům Glee jediné právo takhle ty fanoušky zesměšnit a udělat z nich nějaké lesbické psychopaty, kteří nedokáží pochopit, že si Britt může najít i někoho jiného než Santanu a protože je bi, může to být a i muž.

9.12.2012 | 9:45:45
litllewitch

Díl se mi líbil už kvůli tomu, že tam bylo více New Yorku. Kurtovo sólo bylo super, ale stejně bych nejradši na NAYDě neviděla, prostě mi více sedne do světa módy než na Broadway. Linka na McKinley opět nijak extra neoslnila. Vůbec mi nevadí, že se všichni do Marley opřeli, protože když je tak blbá…tak jen dobře jí tak. Pobavilo alespoň, jak se všichni rozdělili do těch různých kroužků. A konec byl jasně předvídatelný. Sam a Brittany mě potěšili. Osobně jsem nikdy nebrala Brittany jako lesbu a jsem ráda, že se Brittana se rozpadla, páč si Santana zaslouží někoho lepšího. Takže Brittany a Sam ftw. A hrozně se mi líbilo All that jazz. Budu muset napsat nějakou povídku na Rachel/Cassie :D. A co se týče narážky na lesbickou blog komunitu…to beru s nadhledem. Ryan v celém seriálu protěžuje gay a lesby jsou mu ukradený, to je vidět celý seriál. Ano, bylo to dost přes čáru. Na druhou stranu, kdybych se měla rozčilovat pokaždé…tak asi nic jiného u Glee nedělám.

9.12.2012 | 10:11:52
TessieS

Děkuju, za vysvětlení. Faktem je že já to nevnímám zas až takhle, celý ten seriál, vzhledem k tomu, že se mě to osobně netýká, když o tom tak přemýšlím, celý ten seriál byl postaven na tom, že měl mladým lidem pomáhat překonat strachy dospívání, ať jsou gay nebo hetero. Mě na druhou stranu přijde takovéhle zosobňování s postavami trošku směšné, ale možná to je proto, že už nejsem teenager a v dospívání se vše prožívá mnohem silněji. Ale souhlasím s tebou, že to jak vedou ty linky obou homosexuálních párů je přitažené za uši.

9.12.2012 | 11:24:18
FateBriders

No tak kde bych asi začal. Fajn Kurt je na NYADĚ, hm.. velký to umyl on na to nemá, píseň super,ale takový blaine či někdo jiný by na to měl víc, on se hodí do světa mody,ale co už prostě to tak je, vybrečel si to. Nové díly jsou fakt jedna velká rána mezi oči, písničky některé super,ale některé se nedají poslouchat, takže přepínám a jedu dál. Co se týče nového vztahu Sama a Brit, mi naprosto přijde nesmyslné, nevím proč posrali asi 3. vztahy. Z Blaina udělají děvku, to byl klasický Blaine nikdy neudělal. U santany to dají tak, že by to holka měla daleko, A Finn a Rachel, že si prostě nesedli od začátku. Finchel jsem rád, že se rozešli, Finn je uplakanec a Rachel je moje holka prostě, ta ví co chce a když to chce tak to dostane! Muprhy mě naprosto naštval a ani se nedivím, že fanoušci některých vztahů ho zahltili dopisy a s vulgaritou. Je to pochopitelné, neměl to měnit a měl nechat tak jak to bylo, víc se tomu nebudu vyjadřovat. Nová serie mi připadá jako jeden velký vtip. Tento seriál mě doprovázel na konci mého studia v druhém ročníku střední školy ( maturoval jsem tak jako Glee club! yes! :D ) No k věci, řeším problémy jako někteří z nich a opravdu se mohu přiznat, že Glee seriál mi dal hodně do života a jsem zcela závislý a velký fanda. Ale proč proč sakra, se musí všechno měnit, nemám rád změny. Jo a ještě jedna věc, proč vypadli ND a nemohou zpívat ještě jednou? Přece 2.3 serii jim to někdy také nedopadlo dobře,ale měli šanci ještě jednou, aby se kvalifikovali. Možná se mílím,ale všiml si toho někdo? ( btw: je noc psal jsem rychle takže žádné narážky! :D )

10.12.2012 | 2:24:35
FateBriders

No, mě by zajímalo kde všichni čtete jak glee fanoušci útočí na režiséry. Máte zdroje? či fb a tweet?

10.12.2012 | 2:29:56
arnika

No ono se z legrace říká, že Glee je jediný seriál, který jeho vlastní fanoušci nenávidí víc, jak odpůrci. :D Ne, fakt se stačí podívat třeba na Ryanův relativně nový twitter. To, s čím tam na něho fanoušci někdy útočí, je fakt síla. A je pravda, že z nějakého důvodu jsou fanoušci homosexuálních párů mnohem radikálnější (nebo jen víc vokalizují svoje touhy) než ti ostatní. Akorát Klaineři tak nějak pochopili, že když se Ryanovi dostatečně lichotí, tak změkne a splní vám cokoliv. Plus navíc miluje Chrise a Darrena. Brittana fanoušci jsou poslední dobou opravdu hodně rozčílení, do jaké míry oprávněně ponechám na soudu každého. Ale jakmile se objevily spoilery o Britt/Sam, nastalo neskutečný šílenství, stačí se podívat na youtube komentáře. nebo ten twitter. Je pravda, že Brittana začala, jako vtip. Takové ty narážky někdy ve druhé sérii nebo kdy, že kdyby sex byl chození, tak San a Britt by spolu chodily, atd. Pak se k obrovskmu překvapení všech ukázalo, že to fanoušci strašně dobře přijali, tak se rozhodli to rozšířit – a neumějí to. V poslední době mi na všech fórech (nemyslím tady, spíš na těch amerických) kam přijdu připadá,že si každej na něco stěžuje. Neuvěřitelně početná skupina tzv. Tina stans požaduje uznání a písničky pro Tinu (případně Artieho), Blaters, kterých je taky šíleně moc, nenávidí Blaine a prosí, aby už slezl z obrazovky a přestal dostávat sóla. Půlka fandomu nenávidí nováčky, druhá zas shipuje Jake s Ryderem a Marley s Kitty. :D Všichni si neustále stěžují jak je to špatně napsané, mizerně zahrané, nevhodně zazpívané a vůbec písničky blbě vybrané. A hlavně jsem snad v žádném fandomu neviděla tak šílený ship-války. FinchelxBrochel, KlainexKurt!in­dependence, BrittanaxBram, JarleyxRyleyxJitty, atd atd. Glee fandom teď obecně není moc hezký místo.

10.12.2012 | 11:06:13
TessieS

Blaters, to nechápu, jak někdo nemůže mít rád Blaina..i když já spíš mám ráda Darrena..než fiktivní postavu, to je fakt. Ale tím, že mě on uchvátil rozhodně nevadí že zpívá pořád…:)

10.12.2012 | 13:48:45
Mjuuu

Já jsem zrovna chtěla říct, Blater, to se mi líbí, to jsem celá já :-D

10.12.2012 | 15:03:05
TessieS

Fakt jooo, co ti na něm vadí? Že ho protlačujou? Sakra když tak o tom přemýšlím, to asi musí být s Ryanem kamoši… fuj..:D

10.12.2012 | 15:59:41
Mjuuu

Prostě ho nemám ráda, kdyby takovej kluk existoval v reálu, tak bych s ním nechtěla mít nic společného. Podle mě má spousty špatných vlastností, ale nakládá se s ním jako s andílkem. Ten herec mě nezajímá, nijak mě neohromil, takže Blaina hodnotím skutečně jen jako postavu a ta mi prostě sympatická není. Ale to pojmenování jeho odprůců mě pobavilo :-)

10.12.2012 | 16:46:24


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nejoblíbenější píseň Glee

Nikdy nepřestávej věřit... v jednu jedinou píseň

Nikdy nepřestávej věřit... v jednu jedinou píseň

Všichni jsme to věděli. Každý čtenář tohoto webu tušil, že i ve finální anketě opět uspěje hymna seriálu Glee Don't Stop Believin'. Překvapivě jí téměř celou dobu šlapal na paty song s názvem The Scientist. A jak tedy dopadly výsledky finální ankety o Nejlepší píseň Glee? To se dozvíte níže. Prosíme, zanechte nám zde své komentáře. Jak se vám líbila soutěž? Jste spokojeni s celkovými výsledky?

Hlídejte si nás

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Partneři

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů








Reklama