Diskuze: Aktuální epizoda

Hodnoťte nejnovější epizodu.

teresa Klaine

no nevím, já bych to zas tak černě neviděla :) Je pravda, že ze začátku sem měla proti nováčkům mírnou averzi. Přece jen oldies goldies ;) Ale tím, jak Jake Ryderovi při supermanovi natáh :D si mě jaksi získali nebo co. Ovšem to nic nemění na tom že sem Klaine fanatik, Blaina zbožňuju a o tom jeho tzv. úletu bych mohla vést vášnivé debaty, jelikož si stojím za tím, že to tak úplně jeho vina nebyla..

30.11.2012 | 9:19:15
TessieS

Dnešní díl, zatím průměr, budu se muset kouknout ještě jednou. Scéna s telefonem mě dojala, ale čuju podrazy, že nám Klaine k sobě nedají. Taky bych s úletu nevinila jen Blaina, ne že by to nebyla jeho chyba, ale faktem zůstává, že Kurt přestal mít čas, zájem a Blainův krok byl pro mě docela pochopitelný. Ale tím se jasně nevěra neomlouvá a v tomhle jsou amíci cáklejší než my, tyhle věci strašně prožívají.

30.11.2012 | 9:26:25
Domik

Konečně první epizoda od začátku série, kterou jsem si skutečně užila! Hned na začátku dílu jsem začala brečet, protože mi to připomnělo staré dobré časy a ta skupinová píseň byla naprosto úžasná. Jelikož zbožňuju Unholy Trinity, srdce mi plesalo blahem jak u jejich písně, tak u Quinntana rozhovoru. Kupodivu se mi fakt líbí přátelství Rykera a Jakea. Je to jako kdyby dělali Puck/Finn přátelství znovu a líp a v téhle epizodě se jim to fakt povedlo. Ač v poslední době nejsem zrovna příznivce Klaine (respektive hlavně Blainea), tak se mi jejich scéna líbila. Jen Marley mi neskutečně leze na nervy. Měla by si holka uvědomit, že není středobod vesmíru a New Directions na ní skutečně nestojí. Každopádně ale, skvělá epizoda a jsem zvědavá, jak dopadne soutěž. Doufám, že Slavíci vyhrají, protože byli o dost lepší.

30.11.2012 | 10:59:41
Lencaa

souhlasim s tebou:) vina je jak na Blainovi tak na Kurtovi:)

30.11.2012 | 12:01:04
Mjuuu

Všem holkám, co tu dnes přispívaly o Klaine – o tomhle si povíme ve chvíli až budete mít přítele, co vás podvede kvůli tomu, že jsem na něj kvůli práci začaly mít méně času ;-)

30.11.2012 | 12:19:33
FateBriders

Ehm slečny trochu nesouhlasím! Dobře dejme tomu,že Blain byl osamocený a prostě hledat někde inspiraci, chyběl mu Kurt apod, ale podívejte se, zcela za to nemůže, v 2 a 3 sérii byl naprosto hodný, vnímavý, neublížil by ani mouše natož,aby podvedl někoho, koho miluje. To mě také mrzí u dalších páru v Glee. Bohužel slavný Murpy ( nevím jak se píše´režisér to posral sám, neměl naprosto psát tuto scénu a také ji udělat! myslím si, že kvůli Blainovi, se některé páry daly dohromady( reálným životě ). Opravdu mě mrzí také náš slavný pár Santana a Britany. Ještě co mě víc mrzí, že spolu nechodí Mercedes se Samem. Finn a Rachel? No jak bych to jenom řekl? Finn je malé děcko v těle chlapa, bohužel z něj udělali naprostého tupce. Rachel je velmi dokonalá slečna, která ví co chce a také si pro to jde, proto se omlouvám některým Finchlum tady, ale Brody a Rachle je naprosto dokonalý pár, dělají to co je baví, k tomu společně a jde jim to, opravdu si padli do oka. A teď, kdyby opravdu byla nějaká láska mezi K + B, S + B, tak si myslím,že hned si nebudou hledat někoho jiného, protože když se opravdu milovali tak nic je přece nemůže rozdělit! Ani dálka,apod. Bohužel tah od Blaina byl vskutku zbytečný,ale jak jsem již psal ( posral to režisér !!! a kurt! ) Když jsem viděl nové Promo na 4×9 kde Kurt bude asi zpívat píseň,který ho může dostat na NYADU, tak podle mého, on na to prostě nemá… viděl jsem a slyšel jsem lepší hlasy… Blaine, Mercedes, Q, Santana, a někdo z Werbles ( nevím jak se píšou, soráč.) To je asi vše.. =D

30.11.2012 | 12:52:02
TessieS

Nejsem ani slečna, ani teenager a s tímto už mám svých zkušeností dost. ;) Takže si o tom i můžeme povídat..:)

30.11.2012 | 14:13:56
TessieS

Souhlasím, jasné že to byl tah, někde jsem četla, že Murphy už měl plný zuby Klaine fanoušků a tak jim prostě nějak zkazit radost musel, o to víc mi to nahrává, že je nakonec nedá dohromady..:/

30.11.2012 | 14:15:44
koudinka

Dnesni epizoda byla fajn… Zacatek byl hodne silny! Co mi vadi je Marley a její věčné obavy a pak Santana s Brittany, když se po nějaké době zase mohly bidět, tak proč si ani nepopovídaly? A přitom to v epizodě Glease vypadalo docela nadějně…

30.11.2012 | 14:40:07
lovenaya

Wanky epizoda byla super, Za to jsem vděčná , vždyď byl přece Thanksgiving. Marley si o sobě moc myslí a jak se snažila jim to nepokazit:-)a jestli to hodí na Kitty tak je to nefér(vždyť si za to mohla sama). Tentokrát chci aby vyhráli Warbles byli o hooooodně lepší a taky asi kvůli tomu že já Gangnam(?) style nemám ráda. Písničky byly asi nej doted v této sérii-První písnička Grads bylo vážně povedené, dojalo mě to. Celá epizoda byla fajn : Grads zpátky, přátelství mezi Ryderem a Jakem,facky – Quin always was a genius slapper. u Quin mě zklamalo že chodí s nějakým 30 chlapem, který je ženatej

30.11.2012 | 17:11:06
Domik

Mluvíš mi z duše. Nechápu, jak můžou lidi omlouvat nevěru kvůli tomu, že byl Kurt v práci a nemohl brát Blainovi 24 hodiny denně…

30.11.2012 | 18:16:21
Teniska

Nejlepší epizoda 4. série! :)

30.11.2012 | 20:11:26
TessieS

O čem jsem si chtěla povídat..:) Nic není černobílé, sice Blain udělal chybu, to nikdo nepopírá, ale ono je potřeba vidět obojí stránku věci. Není to jen o tom, že nebral telefony, nevěnoval dostatečnou pozornost, ale i o to, že Blaine nastoupil na Mc Kinley jen kvůli němu, obětoval část sebe a Kurt se prostě až moc (logicky) nechal unést sám sebou, proto, se mi nechce házet vinujen na Blaina, ale část viny je i na Kurtovi, to je to, co se tu snažím říct. A v reálném světě..mno.. odpouští se i horší důvody…;)

30.11.2012 | 22:19:49
JiraF

Myslím, že nemá cenu řešit proč Blaine podvedl Kurta, jednoduše proto, že Mr. Murphy potřeboval nějaké větší vzrůšo aby zvedl sledovanost. Já si osobě tenhle vývoj jejich vztahu i celkem užívám… Kurt je mým favoritem už od prvního dílu, Blaine mi hned také padl do oka… Popravdě nezáleží tolik zda se k sobě vrátí, nebo budou jen best friends, budu je mít ráda oba tak i tak.

Navíc Darren je PAN herec. Když nepočítám „Drama Queen“ Leu tak je to snad jediný herec, který zahraje perfektně všechny emoce a dává do toho vše, tak proč by toho scénáristi nevyužili (dnešní jeho scéna byla perfektní)…

Ale k dnešnímu dílu… Marley mi prostě nesedí, měli by jí šoupnout někam do zadu a dát šanci třeba Tině… Na ty ostatní si už zvykám. Dokonce Kitty považuju za lepší zpěvačku než je Marley… Quinn mě zklamala, stala se z ní přesně taková, jako jsem jí dřív nesnášela… SJ Parker si u mě šplhnula, s tím jak se chová ke Kurtovi…

Jinak k písničkám… Warblers písničky nebyly špatný ale bylo to spíš o saltech atd. Sebastian byl fajn, Hunter mě svým zpěvem moc neuchvátil… Za nejhorší hrané písničky v současné době považuju Gangstam Style a Let´s have a kiki a oni mi je nacpou do jednoho dílu :) ND a Newyorčani mi je udělali trochu snesitelnější.

Těším se na příští díl.

30.11.2012 | 23:06:23
JiraF

Mluvíš mi z duše… Ale je tu spousta lidí, která ještě nedospěla k tomu, že když ti na někom opravdu ale opravdu záleží tak se dá odpustit spousta věcí… Zvlášť když ten člověk toho upřímě lituje… Ale k tomu musí hodně lidí teprv dojít… Tenhle vztah podle mě může i někomu pomoc uvědomit si o čem to v životě vlastně je :)

30.11.2012 | 23:10:34
TessieS

WOW přesně můj pocit!! Trefbě řečeno.

30.11.2012 | 23:24:34
FateBriders

Bohužel pro mě asi Glee skončilo již 3 sérii, mrzí mě jak tam vše naprosto posrali! četl jsem pár spoilerů a dočetl jsem se teda dost špatné zprávy, doufám,že Glee 5 serie nebude.

1.12.2012 | 2:25:14
Cedrik

Tak poslední epizoda mě VELMI mile překvapila, pro mě určitě nejlepší díl čtvrté série. Bylo to snad poprvé, kdy mi dvojka Jake/Ryder nijak nevadila, ba naopak. Konečně i songy stály za to :)

Tentokrát to byla NY linka, které za moc nestála. Ano, děj se sice trochu pohnul, tím že Kurt „odpustil“ Blainovi a Rachel se „usmířila“ s Brodym, ale zbytek NY linky by se de facto dal shrnout dvěma slovy – pečení krocana. Nuda.

Co se týče sectionals, první song od Warblers jsem si opravdu užil (menší vsuvka – výstižný komentář z YouTube)

rightwally: „What the…sweet, innocent private school boys singing about blow jobs??!!“

druhej byl spíš už jen do počtu. Pánbíčkáři stáli za hovno (tak jako vždy..)

A ohledně ND, Tina byla bezvadná a hrozně jí to slušelo (a to nejsem na asijský typy :), dále se mi hodně líbil Samův nástup :D

Kdo postoupí dál, je mi v podstatě jedno. Blaina, Tinu z ND mam rád, ale Warblers by si zasloužili postup více. Osobně si myslim, že postoupí Warblers, ale Ryan Murphy to nějak ojebe, aby na Regionálkách byli znova jak Warblers tak i ND a nebo jen ND(nějaká wtf diskvalifikace Warblers za Vitamin D xD nebo tak něco?? )

no uvidíme…

1.12.2012 | 5:04:26
44tammy44

Tak se přestaň dívat. Mimochodem, to, že tady píšeš o špatných zprávách do budoucna je taky spoiler… ;)

1.12.2012 | 8:49:58
44tammy44

Mě se dnešní epizoda líbila. Začátek jsem obrečela, staré dobré Glee časy mi vážně chybí… Ale těch dojemných momentů bylo tentokrát víc. Co se mi vážně líbilo byla NY linka. Prostě si potrpím na Kurta, Rachel a Brodyho. Mj. Cassandra July mi vůůůbec nechyběla, spíš je pro mě rušivým elementem. Za to SJ Parker byla skvělá, mám z ní radost. :) Ale ani Ohio tentokrát nebylo špatné. Jake x Ryder mi přijde fajn, takový inovativní Puck x Finn, ale jinak. Prostě fajn. :) Kitty je s prominutím strašní kráva! Nicméně se mi líbí její hlas a to mnohem víc než Marleyin. A Marley? Byla jsem překvapená, příjemně. O anorexii není takové povědomí jaké bych si přála, sama jsem si jí sice neprošla, ale velmi se o ni zajímám, kolem mě si jí prošlo už víc lidí a je to takový můj koníček, číst si o ní vědecké práce. A jaký div, neobjevila jsem žádné zásadní chyby! Příjemné překvapení. Marley sama o sobě mi nevadí, jenom její hlas a to, že se jí dává tolik prostoru. Snad to překousnu. Vážně si myslím, že obavy některých se nenaplnily a Glee nešlo do háje… :)

1.12.2012 | 9:00:09


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nejoblíbenější píseň Glee

Nikdy nepřestávej věřit... v jednu jedinou píseň

Nikdy nepřestávej věřit... v jednu jedinou píseň

Všichni jsme to věděli. Každý čtenář tohoto webu tušil, že i ve finální anketě opět uspěje hymna seriálu Glee Don't Stop Believin'. Překvapivě jí téměř celou dobu šlapal na paty song s názvem The Scientist. A jak tedy dopadly výsledky finální ankety o Nejlepší píseň Glee? To se dozvíte níže. Prosíme, zanechte nám zde své komentáře. Jak se vám líbila soutěž? Jste spokojeni s celkovými výsledky?

Hlídejte si nás

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Partneři

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů








Reklama