Diskuze: Aktuální epizoda

Hodnoťte nejnovější epizodu.

Wyatt

Skok ve sledovanosti, nebo ne, tahle epizoda byla dle mého pohledu celkem povedená. Bavilo mě to a opravdu se nemohu dočkat „Break-up“ epizody. :)

Ve zkratce – i když je skok ve sledovanosti opravdu velký a glee se poprvé „dostalo“ pod 6 milionů, není proč plakat. Glee má podle mě velmi dobré vyhlídky a myslím, že se 5. série bez problému dočkáme. Proč? Protože Bones začínají jít ke dnu, a FOX nic jiného než Bones a glee jako profilové pořady prostě nemá. Simpsonovi upadli v zapomnění a pokud odepíšou Bones a glee, FOX je bez šance.

A navíc, dokud bude glee a jeho producenti rejžovat tolik peněz na písničkách a propagačních předmětech, nemusíme se o glee bát. Alespoň do té doby, než rating a share spadne pod hranici 2.0/4 – pozn. – na počátku 2. série rating 5.8/17, nyní 2.4/7.

Opravdu se o glee podle mého nemusíme bát, a navíc , čtvrtek je pro glee snad nejlepší vysílací čas. Uznávám, Greys Anatomy je silná konkurence, ale pondělní The Voice, Dancing with the Stars a HIMYM, úterní The Voice a blok NCIS, snad ještě ve středu by to šlo, i když proti Survivoru nebo Modern Family? :)

Toť můj menší subjektivní rozbor, přeji pěkný večer. :)

2.10.2012 | 23:32:51
manro

Ten skok ve sledovanosti bych nebral taky nijak extra vážně horší by bylo kdyby se to opakovalo častěji.Uvidíme jak na tom bude Glee po první půlce sezony a potom se může hodnotit sledovanost zatím je to začátek ale souhlasím že dát Glee na čtvrtek kdy dávají GA byl podle mě velký risk. Snad příští epizoda kterou nazval Ryan nejlepší jakou kdy natočili bude mít i odpovídající sledovanost.

3.10.2012 | 10:46:01
44tammy44

K té sledovanosti. Já si myslím, že čtvrtek úplně nebyl šťastný, protože ten zvolilo i TBBT a TVD, nemluvě o Greys anatomy (je fakt, že nevím jak je to s vysílací hodinou, přesto nepředpokládám, že amíci sedí celý večer před televizí a přepínají z programu na program). TVD sice nepatří mezi nejsledovanější seriály, ale útočí právě na cílovou skupinu Glee. Já bych tak optimistická ohledně páté série nebyla. Asi nám nezbývá než vyčkávat.

4.10.2012 | 17:51:40
manro

Glee začíná v 9,TVD začínalo minulou sezonu myslím že v 8 a tuhle asi taky začne od 8 a to samí TBBT takže o to nejde spíš že Greys Anatomy je ve stejný čas jako Glee a to je silná konkurence.

4.10.2012 | 18:00:09
novavcielka

Dopozerala som epizódu, poplakala som si.. ale aj tak som dosť mimo.. lebo som to celkom nepochopila. Bez titulkov celkom presne neviem, čo povedal Blaine Kurtovi. Podviedol ho?

5.10.2012 | 11:08:49
jajiK

Tak tato epizoda mě doslova naštvala. Nemluvím o tom že se páry rozešli ale jakým způsobem. Rozchod Blaina a Kurta epic fail, nevadí mi že se rozešli ale jak, skoro nic si neřekli vůbec to spolu nijak neprobrali, jen mu oznámí že ho „podvedl“ a to je konec? :D Na rozdíl rozchod Rachel a Finna to bylo epic. Nejdřív jsem si říkala že to taky jen smáznou ale jak se pak Rachel objevila na střední a všechno co mu řekla bylo úžasný, tady je důkaz toho že dost dospěla. (btw Rachel’s outfit amazing!) Ta scéna se mi líbila ze všeho nejvíc. Druhá věc co mi naštvala bylo že se vůbec neřešil polibek mezi Brodym a Rachel, že oni dva si nic neřekli jen si zazpívali a jako by se nechumelilo. Nejlépe udělaný rozchod byl podle mě Santany a Brittany. Santana opět ohromující.

5.10.2012 | 13:25:08
lovenaya

Tak jsem dnes kukala a jsem :( Rozchod Brittany byl v poho (i když je miluju, ale Santana to vysvětlila ze všech BREAK-UP nejlépe na dálku to nefunguje) Klaine- nemůžu pochopit Blaina a štve mě že po tom co to řekl Kurtovi jen tak odešel a pak už si nic neřekli. Finchel- moc mi to nevadilo protože si myslím že Finn je nanic(ale stejně tak či tak Brody se mi taky nelíbí -je trapnej) btw. taky se mi nelíí Rachels nový look Jako vždy mi chybí staří členové, už se těším na další díl. ND cleny jsou už dost nanic nezaujaly mě a podle mě kdyby tam nebili nové členy tak by to bylu nejlepší:-( Písničky bylo dobrý ale ne super

5.10.2012 | 15:22:00
Mjuuu

Jelikož už Glee nesleduju tak zapáleně jako dřív, vyjádřím se jen k jedné věci, a to jsou ty ostře sledované rozchody. Názor na ně je určitě otázkou míry tolerance každého fanouška, já osobně silně odsuzuju nevěru, proto doufám, že Blaine nedostane od Kurta druhou šanci. Byla bych z toho vážně zklamaná. V Glee podváděl skoro každý a pokaždé se to bralo na lehkou váhu, tak snad k tomu teď přistoupí jinak. Za existenci Brittany jsem vždycky byla ráda, protože jsem si v Glee přála holčičí pár, ale že bych je přímo milovala, to se říct nedá. Beru je spíš jako znouzecnost a raději uvidím Santanu s nějakou vysokoškolačkou, i za cenu, že toho prostoru pro ně bude málo. Finchel neřeším :) Jo a ještě nejlepší vtípek epizody – poznala ji podle haldy knih od Virginie Woolfové, to je tak trefné! :D

5.10.2012 | 15:22:49
Cedrik

lovenaya: napsané je to sice hrozně, ale v podstatě souhlasim ve všech bodech :)

Jinak, z Finna dělaj v poslední době strašného slabocha .. až přehnaně ..

Marley & Jake & roztleskávačka prostě děs běs ..

nejlepší scény – Blaine zpívající Teenagege dream a Rachel konfrontující Finna zpět v McKinley..(ko­nečně vše řečeno bez obalu)

ještě musim dodat, že „new“ zmalovaná Rachel vypadá mnohem hůře :( .. víc jako Lea Michele..

5.10.2012 | 18:17:44
Lucille

Tak já se taky přidám. Mě se tedy epizoda hrozně líbila. Dobré písničky, točila se kolem postav, které mě zajímají (jako vážně, jsem jediná, kdo při těch pár prostřizích na „nováčky“ akorát nadával, že zbytečně plýtvají čas, co mohl být použitý jinde? A navíc, Kitty jako věřící, opravdu překvapivý vývoj… :/).

Moc se mi u téhle epizody líbilo, jak se jednotlivé linky všech dvojic prolínaly, co si neřekli jedni, doplnili druzí. Tohle se Ryanovi moc povedlo. A hlavně Brittana se mi moc líbila a to je co říct, protože já ty dvě zrovna moc nemusím. Jenom mi tedy přijde, že tu problematiku vztahu na dálku opustili zbytečně moc rychle. Určitě by se v tom dalo najít víc příběhů.

Taky oceňuji, jak se za sebe Emma (a Rachel) postavily. Tak to má být. Super.

Dokonce i podvádějící Blaine mi přišel, že tam seděl a jeho příběh byl uvěřitelnej. I když samotnou by mě zajímalo, co se pod tím pojmem „hook up“ opravdu skrývá. A stejně si myslím, že mu Kurt odpustí. (Otázku, jestli bych měl raději neřeším a doufám, že si jako single bude užívat New Yorku plnými doušky…).

5.10.2012 | 20:59:56
manro

Tak skvělá epizoda. Rozchody byli zajímavé podle mě se nejlíp k tomu postavila Santana.(Její Mine bylo úžasný) Finn a Rachel tam to bylo jasný od první scény k čemu se schyluje. Nechápu proč z Finna pořád dělají toho kluka co si vůbec nevěří doufám že se sebou něco udělá takhle to dál nejde. Jinak Rachel a její scéna na McKinley byla dobrá a hlavně správná takhle by jim to nefungovalo a navíc už se k sobě nehodí po tom co se Rachel takhle změnila (a rozhodně si nemyslím že k lepšímu).

Tak a na závěr Klain.Jejich rozchod byl divný z ničeho nic Blain vybalí že Kurta podvedl podle mě to bylo prostě divný a vůbec to k Blainovi nepasuje že by něco takového udělal no jsem zvědavej jestli se vrátí zpět k sobě.

Už se těším na nový Pomáda díl škoda jen té dlouhé pauzy!

6.10.2012 | 10:46:30
Domik

Podle mě je ze všech předchozích dílů dost patrně, že Blaine potřebuje být neustále v centru pozornosti a když mu tohle Kurt přestal poskytovat, našel si ji jinde a jak všechno podělal, si uvědomil až pozdě. OOC mi to nepřišlo, naopak to podle mě na charakter Blaina sedělo. A ještě z toho vinil Kurta, že byl osamělý. Bych na Kurtově místě jednu pleskla a odpuštění by bylo to poslední. Pokud se k sobě ti dva vrátí, skutečně doufám, že si Blaine Kurta zpátky vybojuje a uvědomí si, co mu udělal. Pokud mu Kurt odpustí z ničeho nic, tak to mě Glee skutečně naštve.

6.10.2012 | 14:16:57
filmuska

Ja si myslim ze z Finna spravia veduceho zboru, konieckoncov aj v novom prome riesia ze bude tusim rezirovat muzikal. ak nahodou Will ozaj odide, tak by to davalo zmysel.

6.10.2012 | 21:00:02
Wyatt

Krátké shrnutí – epizoda skvělá, songy ohromující, děj v Limě celkem nudný, i když prostě Santana je Santana a tak se ty střihy z NY do Ohia daly přežít. :)

Ke sledovanosti – glee se celkem ustálilo, kolem 6 milionů. Primární bude, s jakou vervou se vrátí po měsíční pauze, protože, co si budeme povídat, pauzy se sledovaností glee hýbaly celkem dost a dost ji i ovlivňovaly. O glee nemám strach, 5. série podle mě určitě bude, ale jistě se budou očekávat skvělé výsledky na jaře, kdy glee poběží po American Idol, které produkuje stabilně kolem 15 milionů diváků a 14% podílu na sledovanosti i proti TBBT a TaHM, což je opravdu neskutečné. Jsem zvědav a nemohu se dočkat listopadu!

7.10.2012 | 0:26:32
Sparkles

Hm, tak pro mě určitě ne nejlepší či nejdojemnější epizoda. Rozchody celkem OK, celkově pro mě průměr. některé věci se mi líbily moc (Don´t Speak, hlavně závěr v postelích, akustická verze Teenage Dream a rozchod Finnchel), Lima mě nechala v klidu, Santana potěšila. Vadí mi, že z Finna dělají už 2 roky losera, který neví co a kam a s kým, což je škoda, snad to má opodstatnění. I když doufám, že ho nebudou směrovat do McKinley na dráhu učitele a vedoucího Glee:-) A stále je Finnchel rozchod jako vždy – pro teď ne, už to víc nezvládám a vsadím kecky, že při finální epizodě Glee si ti dva padnou do náruče. Celkově bych se musela rozepsat, jaké mám pocity a to nechci:-D Takže jak jsem psala, OK.

7.10.2012 | 15:48:36
NellD

Tato epizoda mě nadchla a zároveň rozbrečela (songy nádherný zvlášt Barely Breathing,Dont Speak,a Mine) ale moc jsem nepochopila co Kurt a Blaine tedy chápu podvedl ho snažil se to napravit ale žádná komunikace a ted nevím zda spolu už nebudou nebo jestli mu Kurt odpustí…každopádně za Rachel jsem ráda její nový look je super a Brody je hodnej kluk takže ukončení je podle mě zase fajn změna…Santana pochopila že vztah když máte školy,vlastní zájmy…nelze udržovat každopádně s Finna udělali losera z Limy což mě mrzí :( už se těším na další díl

10.10.2012 | 15:07:23
bohdy

Dokonalá epizoda!!! Ale nejvíc je mi líto rozchodu Blaina a Kurta. Těm jsem to přála. To, že se Rachel rozešla s Finnem, tomu se ani nedivím. Finna moc nemusím a navíc mi příjde jako takový sedlák od vedle. V Limě mu to sedne víc. A na závěr jeden poznatek… Rachel jsem první série moc nemusela, ale ta holka se mi líbí čím dál tím víc a poslední epku byla prostě perfektní!!! Úplně mě rozbrečela. Ten rozhovor s Finnem prostě zahrála bravurně. Klobouk dolů a palec nahoru!

10.10.2012 | 16:40:04
Vertico

U Glee jsem brečel jen jednou, na konci 3. série, při roots before branches a upřímně, byl jsem připraven na bulení znovu.Celý díl ale ve mně nevyvolal vůbec nic, až do chvíle, kdy jsme se dostali na flashbacky, pustili Rachel s Finnem a mně se sevřelo srdce…Naštěstí (nebo naneštěstí)? jsem to tentokrát vydržel.Britanna rozchod byl udělaný velmi umně, Klaine jsem nějak nepobral a co to udělali s Finchel… No uvidíme, jak se to vyvine. P.S.: Vážně jsem netušil, že Finchel je pár i v reálu , nicméně mě ta informace velmi(příjemně překvapila). Do toho Glee!

12.10.2012 | 1:29:19
Cedrik

Vertico: „Finchel je pár i v realu“ … WTF?

12.10.2012 | 22:24:18
Anhiczka

kluci, oni spolu oficiálně chodí už od dubna, mám pocit? :D každopádně jim to přeju, moc jim to spolu sluší. nemám v lásce pár Finnchel, ale Monchele miluju.

13.10.2012 | 0:58:57


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nejoblíbenější píseň Glee

Nikdy nepřestávej věřit... v jednu jedinou píseň

Nikdy nepřestávej věřit... v jednu jedinou píseň

Všichni jsme to věděli. Každý čtenář tohoto webu tušil, že i ve finální anketě opět uspěje hymna seriálu Glee Don't Stop Believin'. Překvapivě jí téměř celou dobu šlapal na paty song s názvem The Scientist. A jak tedy dopadly výsledky finální ankety o Nejlepší píseň Glee? To se dozvíte níže. Prosíme, zanechte nám zde své komentáře. Jak se vám líbila soutěž? Jste spokojeni s celkovými výsledky?

Hlídejte si nás

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Partneři

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů








Reklama