Diskuze: Aktuální epizoda

Hodnoťte nejnovější epizodu.

manro

Glease se mi moc líbilo a i písničky se povedli hlavně se mi líbili: There are worse things I could Youre the one that I want

Děj byl taky pěkný jsem rád že se objevili Mercedes,Mike a Santana tyhle tři mám strašně rád škoda že zatím nedostali tolik prostoru snad v příštích dílech.Jediný co mě zklamalo bylo jak šla Rachel volat Brodymu naprosto nechápu proč mu šla volat ale scéna která následovala potom mezi Finnem a Rachel se mi moc líbila doufám že tvůrci nemají v plánu udělat mezi nimi HAPPY END to by mě zklamalo Finn to řekl správně nejlepší bude se vůbec nevídat.

Jo a ještě dodám že sledovanost každým dílem klesá a klesá mám obavy aby Glee vůbec bylo obnoveno jelikož v konkurenci kterou má ve čtvrtek(GA,Person of Interest) je naprosto bez šance na to aby se sledovanost zvedla! :-( Pořád nechápu proč to přehodili z úterý na čtvrtek byl to nesmysl! Nezbývá než věřit že se to zvedne k lepšímu.

19.11.2012 | 11:16:24
arnika

Prý to přehodili na čtvrtek, aby mohli posunout vysílací čas z osmé na devátou večerní a tudíž se mohli v seriálu víc odvázat – v Americe je kontrola „vhodnosti“ a přiměřenosti obsahu hodně kontrolovaná a Glee si díky pozdějšímu vysílacímu času může dovolit vážnější témata, silnější výrazy a třeba i více PDA. (například epizody jako First time nebo Heart ze třetí série byly posunuty a vysílany od devíti, aby v nich mohly být polibky homosexuálních párů). Protože čas od devíti byl v úterý už zabraný, Glee bylo přesunuto na čtvrtek. :)

19.11.2012 | 12:07:06
manro

Děkuji za info to jsem nevěděl ale stejně jsem názoru že seriálu to uškodilo než pomohlo samozřejmě není na vině jen vysílací čas ale i děj a změny kterým Glee prošlo ale ta čtvrteční konkurence to prostě dorazila a pokud se něco nezmění tak mám velké obavy aby to Glee ustálo.

19.11.2012 | 14:56:50
Toufi

Glease se mi líbí, jedna z nejlepších ze 4. série, ale podle mě zůstane nejlepší 3. série, na tu zatím nic nemá.

20.11.2012 | 20:14:31
arnika

Na twitteru jsem četla, že Ryan na začátku podepsal smlouvu na sedm let vysílání Glee, takže ještě nějaký ten čas máme. :D

21.11.2012 | 1:22:57
Domik

Linka kolem Marley/Rydera/Jakea mě nemůže zajímat míň, ale když vynechám jejich scény, tak se mi epizoda líbila a společně s The Break-Up je zatím jedinou, kterou bych si i pustila znovu. Holding Out For a Hero se neskutečně povedlo, Some Nights taky bylo super a to červené oblečení a choreo mi připomnělo Dont Stop Believing, takže za to obrovský plus. Heroes jsem se bála, protože Bowie je jedinečný a nenahraditelný, ale taky se to celkem povedlo. Jen Ryder/Jake duet byl k smrti nudný a ani Warblers zrovna nezazářili… Ale Sebastian je zpátky! Glee konečně bylo komedií a doufám, že bude víc takových epizod. A hlavně, vraťte mi Kurta!

23.11.2012 | 13:32:40
lovenaya

Když jsem viděla promo této epizody, myslela jsem, že to bude nudné a trapné, ale jak se ukázalo vážně to byl super díl. písničky nebyly nejlepší, ale byly fajn. Tato epizoda mi připomněla co Glee vůbec je a začínám si myslet(ikdyž jsem velký fanda starých postav), že bez starých postav by byl Glee jako předtím a bylo by to lepší. V poslední písničce jsem si zpomněla na staré Glee(btw. Becca looks amazing in that outfit). Nolan: myslím, že s Grantem budou dobrá dvojka.Prostě velké PLUS pro tutu epizodu. PS: těším se na novou epizodu, abych mohla vidět ty FACKU QUINTANY.

23.11.2012 | 16:07:43
Anhiczka

Byla sem na tom dost podobně jako holky, od dnešní epizody sem čekala velký kulový a nakonec mě opravdu příjemně překvapila. Moc se mi líbilo celé to pojetí dílu jako nějakého filmu o Superhrdinech (ND) a temné straně (Warblers). Oceňuji tvůrce, že využili Blakea a jeho talent, protože mě u těch skřínek fakt dojmul. Však to vlastně ukázal už v TGP, že umí hrát. :) Scéna při písničce Heroes se mi taky moc líbila a Some nights mi připomnělo glee z 1. řady. Dneska mi dokonce ani nechyběl NY, Rachel nebo Kurt. Linka s Blainem se taky povedla. Jo a hned na začátku mě strašně pobavilo, jak se oblíkl Finn. :D Košile, svetříček, celej pan Schue. :D A na konci mě moc potěšilo, že sme zas mohli vidět Pucka po dlouhý době.

23.11.2012 | 16:33:47
Anhiczka

Ještě k Blakeovi. Jako vítěz TGP2 mě moc nepotěšil, ale po dnešním dílu mi do glee opravdu sedí a sem ráda, že tam je. Kitty mi stále leze na nervy, ale samotnou Beccu mám docela ráda. Je to krásná holka a má moc pěknej hlas.

23.11.2012 | 16:36:14
Toufi

Výborná epizoda, předčila všechny moje očekávání. Konečně nováčci zacelili díru za starými členy. Velice zábavná epizoda, Finn ve vestičce, krádež trofeje Samem a Blainem, písničky fajn, vážně vydařený díl.

23.11.2012 | 18:58:32
JiraF

Tenhle díl mě mile překvapil, po dlouhé době jsem nepřeskočila ani jednu písničku… Konečně se děj začal víc točit kolem „New Rachel“ Blainovo vystoupení s Warblers bylo super, skvěle jim to ladí, ale parťáctví Blam/Slaine je ještě lepší, konečně se začíná pomalu rozuzlovávat Klaine brake-up.

Mile mě překvapil Hunter, vypadá to, že je to správný „bad boy“

Po dlouhé době super díl

23.11.2012 | 19:03:48
JiraF

Ještě jeden malý detail… Docela mě pobavila poznámka Eli.C : „Is it because I dont look at all like my profile picture?“ Možná se mýlím, ale neměl náhodou na profilovce maják??? :)

23.11.2012 | 19:28:48
TessieS

Zajímalo by mě, jestli se Klaine ještě dají dohromady – podle mě nás tahaj za nos vánočním natáčením a nic z toho nebude… Nejvíc by se mi líbilo kdyby se Blaine dal na holky..:D protože Darren je kus…:))

Dnešní epizoda byla fajn, ani mi nechyběl New York. Nicméně 5. řadu už si nedokážu představit. Když tam nebudou ani ti zbývající Gleeci.

23.11.2012 | 20:32:27
TessieS

To JIraF : Máš pravdu měl tam maják…:D

23.11.2012 | 20:32:54
Ellis

Nejnovější epizoda se vážně povedla. Je mi líto Blaina, vážně by se mohl dát na holky :D Ale souboj mezi Jakem a Ryderem byl fakt povedený. Asi si nikdy nezvyknu na Marley, její hlas mi prostě nesedí (Some Nights trochu sedřela). A to samé patří ke Kitty.

24.11.2012 | 11:21:15
Lencaa

Ahojte, nevíte někdo ve které epizode řekl Blaine Kurtovi poprve,že ho miluje ? :)

24.11.2012 | 16:19:13
lovenaya

glee s02e16 original song

24.11.2012 | 16:52:45
manro

Tak po slabém rozjezdu mě Glee začíná zase bavit tenhle díl mi připomněl že Glee je komediální seriál. :-) Jinak téma super hrdinů bylo úžasný a kostýmy se také moc povedli. Nejvíc mě pobavili Slaine když šli získat zpět trofej to bylo legendární! Finn konečně našel cestu kterou by se měl vydat a to je být učitel k němu to tak nějak sedí.Zatím si vede skvěle a ani Will mi nijak nechyběl Finn ho skvěle zastoupil tak a teď hurá na Sectionals! :-)

24.11.2012 | 19:18:00
Domik

Ale prd, bylo to v 2×22 New York.

24.11.2012 | 20:37:36


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nejoblíbenější píseň Glee

Nikdy nepřestávej věřit... v jednu jedinou píseň

Nikdy nepřestávej věřit... v jednu jedinou píseň

Všichni jsme to věděli. Každý čtenář tohoto webu tušil, že i ve finální anketě opět uspěje hymna seriálu Glee Don't Stop Believin'. Překvapivě jí téměř celou dobu šlapal na paty song s názvem The Scientist. A jak tedy dopadly výsledky finální ankety o Nejlepší píseň Glee? To se dozvíte níže. Prosíme, zanechte nám zde své komentáře. Jak se vám líbila soutěž? Jste spokojeni s celkovými výsledky?

Hlídejte si nás

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Partneři

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů








Reklama