The Walking Dead (Živí mrtví)
92/100 - 1 120×

The Walking Dead(Živí mrtví)

Epidemie změnila drtivou většinu lidstva ve věčně hladové zombie. Malé skupiny přeživších se snaží najít mezi ruinami nový život, nebo si alespoň udržet ten nynější. Do tohoto světa se z kómy probouzí nicnetušící bývalý zástupce šerifa Rick Grimes. Jak dlouho asi může přežít?

USA | 2010 | Ukončeno
vysílání
11 sezón | AMC | 43 minut
VOD
Netflix | Disney Plus | Max
žánr
Akční, Hororový, Katastrofický
hrají
Norman Reedus (Daryl Dixon), Melissa McBride (Carol Peletier), Andrew Lincoln (Rick Grimes), Lauren Cohan (Maggie Greene), Christian Serratos (Rosita Espinosa), Danai Gurira (Michonne Hawthorne), Cailey Fleming (Judith Grimes), Josh McDermitt (Eugene Porter), Chandler Riggs (Carl Grimes), Seth Gilliam (Gabriel Stokes), Ross Marquand (Aaron), Steven Yeun (Glenn Rhee), Jeffrey Dean Morgan (Negan Smith), Alanna Masterson (Tara Chambler), Cooper Andrews (Jerry)

Diskuze: Aktuální epizoda

Dojmy a pocity z aktuální epizody. Do této diskuze vstupujte až po zhlédnutí posledního odvysílaného dílu. Do této sekce nepište spoilery z komiksů!

Rikac

#7724 hoolio88: Musím říct, že taky jsem přemýšlel, že by to mohla být nápověda, že je ukázán pohled z první osoby už u někoho v bedně, a poté také párkrát při rozpočítávání. Ale zase jak jsem psal o něco dříve, podle světla, které svítí na Negana z boku to zase odpovídá straně, jak je Eugene či Aaron. Navíc pokud by byl ten stín na Neganovi, kterej vypadá jako Carl, úmysl, tak by to i na jednoho z nich mohlo sedět, jelikož je Carl mezi nima.

5.4.2016 | 13:21:59
Czetkoo

Já bych vůbec neřešil uhli světla kdo kde stál podle mého názoru ani sami tvůrci nevědí koho zabijou až po tom co si přečtou diskuze a udělají si takové malé předběžné mínění tak podle toho vyberou :)

#7743 Rikac #7744 Jirkason
5.4.2016 | 13:29:53
Rikac

#7742 Czetkoo: I to je možný, ale na druhou stranu si říkám, že přece trochu vědět určitě musí, protože je plno faktorů, z kterých se dá odvodit, kdo by to asi mohl být (není vidět karavan, Negan jde v poslední chvíli po levici Ricka, světla halogenů, a další), takže kdyby pak vybrali někoho až později, plno těchto faktorů by nemuselo sedět a strhla by se další fanouškovská nevole :D Z tohoto důvodu, i když jsem do poslední chvíle myslel, že to schytá Glenn, musím teď říct, že kdyby to nakonec měl být on, dost by mě to naštvalo, protože to na něj podle detailů vůbec nesedí.

5.4.2016 | 13:49:57
Jirkason

#7742 Czetkoo: To je hloupost, že budou vybírat i podle ohlasů z diskuzí. Kirkman, Gimple a další vědí koho zabijou, jen to natočili bez herců proto, aby ani oni nevěděli o osudu své postavy půl roku dopředu. Takhle zůstanou v nejistotě jak oni, tak diváci. Ty stíny, křiky, plány s náboji, to vše je podle mě jenom proto, aby to zmátlo diváky.

5.4.2016 | 14:08:56
danho123

Negan má byť ten najväčší záporák a šialenec v TWD ale ked sa na to tak pozriem tak mi príde viac rozumný ako Rick a hlavne aj trochu milosrdní, kedže Rick mu pozabíjal minimálne 20 mužova on nemu len jedného. Sám Rick je najväčší záporak v TWD :D

#7748 Xegiie
5.4.2016 | 14:09:50
nespokoyeney

Všimněte si lidi pár věci z finálních 3. minut. Za Neganem při jeho vraždění nebyl vidět žádný karavan nýbrž pouze stromy tzn. že mužeme vyloučit lidi kteří stáli uprostřed řady a zabil někoho na kraji. Ženy Negan nevraždí a polomrtvý Daryl by nezvedl hlavu když ani nemohl klečet. Takže Nám zbívá , Eugene , Aaron nebo Glenn . V záběru jsme mohli vidět, že z pohledu od Rickový levice byl vidět karavan za Neganem a napravo od karavanu stáli Saviors což znamená, že by Eugene, či Aaron nemohli vidět za Neganem jen stromy. Zbývá nám pouze Glenn , který nejvíce vybočoval z řady a tím pozadím za Neeganem to sedí nejvíce ke Glennovýmu pohledu. (SAMOZŘEJMĚ NA LOGIKU SE NEMUŽEM SPOLEHAT PO SCĚNĚ S POPELNICI)

#7747 Xegiie #7751 Rikac
5.4.2016 | 14:28:33
Xegiie

#7746 nespokoyeney: jestli tohle sedí, tak bohužel sedí i již několikrát zmiňované audio, kde je slyšet " Maggie" a " Glenn" a je to víceméně jasné

5.4.2016 | 14:38:18
Xegiie

#7745 danho123: chtěl bych vidět jak ho hodnotíš, kdybys ho potkal a on si dělal eniky beniky, jestli tě tou bejsbolkou sejme nebo ne :D, kdyby sejmul každýho kdo s ním nesouhlasí, tak by byl král nikoho..

#7756 danho123
5.4.2016 | 14:39:53
Xegiie

#7718 Kalam: za prvé nejsem žádnej chlapec, zadruhé není můj kamoš, je to normálně myslící člověk, co vidí, jaký píčoviny tu meleš. stěžuješ si jak nemáš čas skouknout jeden seriál, zatímco jsi tu minimálně 3 hodiny strávil čtením a odpovídáním na komenty, ale jasně je to jeden koment, jednou za hodinu :D, i když nevím jak to tedy při „pilném a naročném“ studovaní jak se nám tu snažíš namluvit, stíháš :D joo a ještě si psal tvrdá práce že?:D za třetí, sám píšeš, že mu je do tebe hovno a sám se přitom sereš do mě, i když ti je po tom úplný hovno. za čtvrtý, nevím jak si vůbec můžeš dovolit, mě tu nazývat nějakou souckou a nemakčenkem když o mě víš kulový, narozdíl od tebe už skoro 10 let makám na nemakčenka co „pilně a neúnavně“ studují… cokoliv odepíšeš, je mi to už úplně u prdele, protože takové sračky co meleš, bych ani za rok nenamlel z TOI TOI boudy co stojí na fesťáku.

5.4.2016 | 15:00:32
Dragon94

Tak kdo myslíte, že to schytal? Já vsázím na Abrahama. Usmířil se s Eugenem, se Sashou začal plánovat společnou budoucnost. Navíc se ta postava po první ráně znovu narovala a to sedí na Abrahama.

5.4.2016 | 15:18:00
Rikac

#7746 nespokoyeney: Co se týče karavanu a všeobecně co se vědělo, samozřejmě to sedí i na Glenna, ale opět záleží, na co se upřeme, karavan sice vidět není, ale zase Glenn seděl přímo naproti reflektorům, takže z tohohle hlediska to zase on být nemohl :D Ale zkrátka… logicky si hlavně myslím, že to tak či onak bude někdo na kraji a ne někdo mezi ostatními. Zbývá tedy Glenn či Eugene, kteří klečeli na krajích… :)

#7753 nespokoyeney
5.4.2016 | 15:20:12
Nazuma

Kirkman sa vyjadril, že bola chyba v komixe nechať umrieť Abrahama pred vojnou s Neganom, tak prečo by ho zabíjali už teraz? :)

5.4.2016 | 15:42:48
nespokoyeney

#7751 Rikac: mužem tu spekulovat do nekonečna, ale stejně v říjnu klasicky zjístime že to do sebe nezapadá :D

5.4.2016 | 15:44:42
yero

Popravdě mi to je celkem ukradený kdo umře.. klidně by jich mohl zabít víc, Aaron,Rosita,Glen­n,Maggie apod mi přijdou zbytečný.. Vadil by mi asi jen Rick, Daryl nebo Abraham.. jinak se divím že se tady nikdo nezminuje o herci se super hlasem – Steven Ogg TO JAKO FAKT NIKDO NEPOZNAL TREVORA Z GTA 5???? Stačilo mi ho vidět a slyšet první větu a hned jsem vedel :D doufám že dostane víc prostoru v 7serii

#7755 radovanjelinek
5.4.2016 | 16:05:32
radovanjelinek

Já jsem ho poznal!!!!! :D Byla to hned první věc, co mě napadla když jsem ho uviděl :D!!!! #7754 yero:

5.4.2016 | 16:11:36
danho123

#7748 Xegiie: povedal som AKO Rick :D. Keby si vymenili miesta tak Rick by ich pozabíjal všetkých. A skôr král nikoho než si robiť armádu nepriatelov :)

5.4.2016 | 16:25:31
BrunyCZ

Těžko říct, kdo to bude. V podstatě u všech postav je nějaký ten náznak. Abraham + Eugene a jejich loučení (+ Sasha se kterou chce Abe rodinu).. dál Glenn podle komiksu.., Carlův stín na Neganovi (podle něhož si vybral zřejmě Carla nebo Eugena, který je nalevo od něj), POV pohled ( Glenn, Daryl, Rosita, Michonne), na druhou stranu ty řeči .. že si má Rick užít s lidma z karavanu,že pro jednoho z nich to může být Last day on Earth (přeci by to pořád neopakovali, kdyby pak zařval někdo, kdo tam s nima nebyl (ale pak zas máme ty POV záběry..takže těžko říct). Poté záběr těsně před tím než řekne Negan: IT.. je vidět stín, kdy je vidět, že si zvolil někoho nalevo od Ricka. Co se týká reflektorů na Neganově obličeji… byl by nesmysl, kdyby mu takto svítily na obličej v momentě, kdy zabíjí Glenna… každopádně se může jednat o chybu při natáčení, takže uvidíme. Můj tip je tedy Eugene nebo Abraham, za jistých konstelací by to byl i Aaron, ale jeho smrt (ale i smrt Rosity) by v podstatě nikoho nezajímala, a tím pádem by hrozilo další rozhořčení diváků.

5.4.2016 | 16:34:03
oneill88

To jsou zase úvahy. Je dobře že nic neukázali co by jste tu jinak řešili?

#7759 BrunyCZ
5.4.2016 | 16:46:24
BrunyCZ

#7758 oneill88: Tak co máme řešit v diskuzi pod aktuální epizodou, než dojmy z aktuální epizody…

5.4.2016 | 16:49:26
oneill88

A co se zastávačů Negana týká Rick je pořád ta kladná postava. Někdo mi tu nedavno namlouval že Negan hromadně nezabíjí a ejhle najednou zjiš´tujeme že nechal vyvraždit celou komunitu. On je problém který začal dlouho před tim než byla objevena Alexandrie a je nutné ho zničit.

5.4.2016 | 16:50:52


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Konec The Walking Dead

Seriál The Walking Dead odstartoval svou existenci na podzim roku 2010 a skončil na konci roku 2022. Byl tu s námi dlouhých dvanáct let, ale vše musí jednou dojít na svůj konec. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, ohodnoťte jej. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody

Další seriály

Seriál The Walking Dead se odehrává v širším univerzu, jehož součástí jsou i seriály Fear the Walking Dead, The Walking Dead: World Beyond, Tales of the Walking Dead, The Walking Dead: Dead City, The Walking Dead: Daryl Dixon a The Walking Dead: The Ones Who Live. Pro fanoušky The Walking Dead jsou tyto další projekty samozřejmostí, a proto byste měli vidět i je. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů








Reklama