The Walking Dead (Živí mrtví)
92/100 - 1 120×

The Walking Dead(Živí mrtví)

Epidemie změnila drtivou většinu lidstva ve věčně hladové zombie. Malé skupiny přeživších se snaží najít mezi ruinami nový život, nebo si alespoň udržet ten nynější. Do tohoto světa se z kómy probouzí nicnetušící bývalý zástupce šerifa Rick Grimes. Jak dlouho asi může přežít?

USA | 2010 | Ukončeno
vysílání
11 sezón | AMC | 43 minut
VOD
Netflix | Disney Plus | Max
žánr
Akční, Hororový, Katastrofický
hrají
Norman Reedus (Daryl Dixon), Melissa McBride (Carol Peletier), Andrew Lincoln (Rick Grimes), Lauren Cohan (Maggie Greene), Christian Serratos (Rosita Espinosa), Danai Gurira (Michonne Hawthorne), Cailey Fleming (Judith Grimes), Josh McDermitt (Eugene Porter), Chandler Riggs (Carl Grimes), Seth Gilliam (Gabriel Stokes), Ross Marquand (Aaron), Steven Yeun (Glenn Rhee), Jeffrey Dean Morgan (Negan Smith), Alanna Masterson (Tara Chambler), Cooper Andrews (Jerry)

Diskuze: Aktuální epizoda

Dojmy a pocity z aktuální epizody. Do této diskuze vstupujte až po zhlédnutí posledního odvysílaného dílu. Do této sekce nepište spoilery z komiksů!

Stardos

#7679 Bit_Mike: Právě, že to dokazuje, že Carl neumře :) Někdo se pohne, někdo něco řekne, vyřízněte chlapci oko a nakrmte otce.Myšleno na to, že pokud udělají zmíněnou věc, vyříznou mu oko

4.4.2016 | 21:26:26
mesho

[spoiler]ff[/spo­iler>

4.4.2016 | 21:29:21
mesho

[spoiler]fff[/spo­iler]

4.4.2016 | 21:30:40
LostArrow

Jen doufám že neumře Michonne a neudělají z Ricka zase trosku -_- Už tak bude nejspíš na dně :D A no jo někdo umře ale co sakra chudák Carl, kterýmu vyříznout oko za to jak ječeli :D Už vidím jak chodí o slepecké holi :D Ale né teď fakt, může umřít prakticky každej krom: Ricka,Carla,Daryla a Meggie :-D Jen mě zajímá jak to zamotají :D Když umře Glenn tak všichni budou samozřejmě zdrcení jako kdyby umřel kdokoliv jinej a nejvíc to zasáhne Meggie, když umře Michone tak vrátí Ricka zase tam kde byl :D A zbytek ikdyž je mám rád tak jsou…Ehm jak to říct…„Přijtelné ztráty“ :D Nejvíc z těch co jsem nejmenoval by mi asi chyběl Lincoln a Eugean :-D No uvidíme ^^ Každopádně jsem do poslední chvíle čekal v nějakej zvrat kdy jim přijde někdo pomoct :D Nelíbí se mi moc myšlenka že celou 7. sérii se budou snažit vymanit z „navlády“ těch zmetků a furt opakovat jak bylo strašný to jak „někdo“ zemřel :-D

4.4.2016 | 21:42:56
LostArrow

Jen doufám že neumře Michonne a neudělají z Ricka zase trosku -_- Už tak bude nejspíš na dně :D A no jo někdo umře ale co sakra chudák Carl, kterýmu vyříznout oko za to jak ječeli :D Už vidím jak chodí o slepecké holi :D Ale né teď fakt, může umřít prakticky každej krom: Ricka,Carla,Daryla a Meggie :-D Jen mě zajímá jak to zamotají :D Když umře Glenn tak všichni budou samozřejmě zdrcení jako kdyby umřel kdokoliv jinej a nejvíc to zasáhne Meggie, když umře Michone tak vrátí Ricka zase tam kde byl :D A zbytek ikdyž je mám rád tak jsou…Ehm jak to říct…„Přijtelné ztráty“ :D Nejvíc z těch co jsem nejmenoval by mi asi chyběl Lincoln a Eugean :-D No uvidíme ^^ Každopádně jsem do poslední chvíle čekal v nějakej zvrat kdy jim přijde někdo pomoct :D Nelíbí se mi moc myšlenka že celou 7. sérii se budou snažit vymanit z „navlády“ těch zmetků a furt opakovat jak bylo strašný to jak „někdo“ zemřel :-D

#7686 pajajs
4.4.2016 | 21:43:02
pajajs

#7685 LostArrow: Ve skutečnosti můžou umřít jenom 2 lidi. Rosita, nebo Glenn. Vzhledem k tomu, že Negan nemá rád násilí na ženách je tu pouze Glenn. Proč? Protože postava koukající směrem na Negana nemá v dohlehu karavan (ani když padá k zemi), tudíž to nemůže být nikdo před karavanem. A jediný postavy co nekoukají přímo na karavan jsou Rosita, Glenn a možná Daryl. A nebo je to tvůrcovská labilita (která je u tohoto seriálu velice častá)

#7697 LostArrow
4.4.2016 | 21:47:14
Kalam

#7654 Xegiie: woau, si hustej, znáš anglickou větu… hádám, že chodíš tak na ZŠ, nebo SŠ, jo to byly časy a pohoda. Až (jestli) někdy budeš chodit na VŠ a kombinovat to s prací, tak pak už čas sledovat blbiny mít nebudeš…

#7690 Stardos #7695 Xegiie
4.4.2016 | 21:57:11
Stardos

A schválně, kde jsou ti lidé tvrdící, že Morgan je sluníčkář :D ? Já nevím, nevystřílel do toho Saviora pět nábojů? :D Btw, ti co se vyznají ve stopách, čí to byla stopa? Koně, tygra a nebo něčeho jiného?

4.4.2016 | 21:58:47
Aleix

Myslím, že je jedno koho Negan sejmul. Čtenáři komiksu asi vědí kam se příběh bude ubírat , ale mě popravdě ,už docela nudí. Holt ten seriál ,jak jsem si ho oblíbil pro svůj survival styl je nenávratně pryč. Sem tam nějaký záchvěvy v příběhu , jinak furt okolo toho samýho. Boj mezi lidma ,kde jsou všichni ozbrojení psychopati. Ten horror efekt jak byl na začátku je pryč. Každej walker ,už je k smíchu ,protože každej má kvér a bojový schopnosti Chucka Norrise. Pauza příjde vhod- Postavy jako Daryl a Rick přestaly mít šťávu, cenou za dlouhej mnoho epizoní seriál.

4.4.2016 | 21:59:07
Stardos

#7687 Kalam: Čas se vždy najde, to jsou jenom výmluvy

4.4.2016 | 22:00:02
Hanzlik

Nejhorší konec co může být. Tipuju to na Abrahama kdo to odnese, podle mího názoru jen on by ustál tu první ránu bejsbolky

4.4.2016 | 22:04:11
Xegiie

#7679 Bit_Mike: no ja si spis myslim, ze prave proto by to nemel byt on ne ? Carla si vzal jako rukojmiho, ze kdyz nekdo neco udelat tak mu vypichnou i druhy oko.. a sel sejmout nekoho jinyho. nejspis Glena

4.4.2016 | 22:09:34
RustCohle

Podľa mňa tieto teórie kde negan stojí pri údere alebo podla tienov sú úplne zbytočné, nezabúdajte že máte tú česť s walking dead kde chyby sú vítane na každom kroku napr. glenova falošná smrť pri kontajneri to ako doteraz nechápem jak ho tam škrabali a dostal sa z toho jak nič, dalej tu máme vystrel z RPG po neganovej skupine kde ich to rozthalo tak moc že ostala z celej skupiny len jedna hlava a motorky nemali na sebe ani škrabanec , potom pád dodavky z mosta v 5.serii ktorá sa záhadne 1m nad zemou pretočila na kolesá a pod. takže by som sa nečudoval keby v ďalšej serí stojí negan úplne inde. Môj názor je taký že sami tvorcovia nevedia kto umrel preto to tak ukončili a ako tu už bolo povedané majú dostatok času na rozmyslenie resp. keby niekto chcel odísť ma perfektnú príležitosť. PS: pre tých čo si mysleli že je pod neganom carl neviem ako si myslite že sa to natáčalo ale je to tak že pred neganom bola kamera a zaňou kameraman a s pálkou švihol do ničoho :D takže neviem kde chodíte nato že tam dajú skutočného človeka :D

#7790 Jaclan
4.4.2016 | 22:09:56
Moor8

Závěr byl sice nářezovej, ale celkově byl díl dost natahovaný. Pak klasickénelogič­nosti jako to načasování. Tohle zorganizovat by trvalo celkem dlouho a těžko by to stihli za jeden den. Vypadá to, jako by čekali přímo na ně a to těžko mohli čekat, že pojedou, když to s Maggie byla náhodná událost. Pak to museli začít plánovat až po zajetí Daryla, Mishon a Glenna, jinak by nemohli ti chodci mít jejich věci. To to jen připravili a pak čekali, až náhodou někdo pojede? Pak je zvláštní, že banda psychopatů dokáže být tahle sehraná. Čekal bych spíše bandu grázlů a nájezdníků, než dobře fungující stroj.

Jinak těžko můžeme určit, kdo to schytal.

4.4.2016 | 22:10:15
Xegiie

#7687 Kalam: ty blbej sráči, celej den tu vysedáváš, a odpovídáš sračky, a budeš tu mlít něco o tom že nemáš čas :D :D, to si docela protiřečí nemyslíš??? a přestaň soudit jiný lidi. Nejsem už žádnej blbej studentík. no jo připosranej VŠ co si myslí, že sežral svět a vše ví líp než ostatní, to vše vysvětluje. Posledni komentář co ti píši, protože na tohle už já nemám čas ani chuť

#7698 Kalam
4.4.2016 | 22:14:31
Charles.R

#7469 dameo: Napsal jsi to trochu složitě… budiž. Já to vidím takhle – je to doba kdy jde každýmu o krk. Ze začátku jsem si říkal jak to proti chodcům zvládnou… Ale je to všechno o lidech. Vlastně to ukazují dobře – největším nepřítelem člověka je sám člověk. Nechápu jak můžeš z Ricka dělat vraha, zabíjí když musí. Myslíš si snad, že kdyby si žili v klidu v Alexandrii, tak by Rick jezdil do okolí a vraždil ostatní lidi? Jinak lidi nemají rádi ty co nechtějí zabíjet proto, že díky nim pak umírají ti dobří ze skupiny. V jiné rovině to je vidět i v dnešní době. Lidi co mají zdravý rozum by si do evropy ilegály nepustili. Je jim jasné co brzy nastane. Proto jsou oblíbení ti, kteří proti tomu bojují. A tzv. sluníčkáři jsou nepřátelé, protože díky svému postoji (který v podstatě chápu, taky rád pomáhám lidem a nemám rád když někdo trpí) ohrožují spousty lidí. A s tím wolfem jsi to vlastně řekl sám. Kdyby ho tam morgan neschoval, situace by nevznikla. Takže tvůj začátek je hodně zcestný…

#7726 dameo
4.4.2016 | 22:19:05
LostArrow

#7686 pajajs: Komiks sem nečetl takže netuším ale pokud se ho budou tvůrci držet tak jak jsem postřehl tak máš asi pravdu a vážně zemře Glenn ^^ Ale zase mi to přijde divné když říkal že ho „ušetří“ pro teď :D Jako jasný asi by se tím nedržel při rozpočítání na koho to padne prostě dostane :-D Ale jen mě to napadlo no ^^ Každopádně uvidíme :D Nemá cenu špekulovat :D

4.4.2016 | 22:51:39
Kalam

#7695 Xegiie: LoL, chlapec se nám nas*al… hádám tedy, že ani tu SŠ nemáš… no jo, nezaměstnaní maj času dost, tím se to vyjasnilo…

#7699 Stardos
4.4.2016 | 22:55:46
Stardos

#7698 Kalam: Ale hlavně, že máš čas se tu hádat.Jak říkám, jen výmluvy

#7717 Kalam #7718 Kalam
4.4.2016 | 23:02:27
anyq

Jinak nevim co je na tom pravdy, ale Lauren Cohan v Talking Dead pry prohlasila, ze ani herci nevi, kdo je zabitej http://www.syracuse.com/…s_negan.html Pokud by to byla pravda, tak veskere spekulace muzem rovnou zabalit, protoze fakt pochybuji, ze v tom kluci maj sami jasno. 7.serie se zacne natacet az v kvetnu, takze scenaristi meli x mesicu na to vymyslet kdo to schyta / da z hercu vypoved, hruba kostra scenare by zustala tak jako tak.

4.4.2016 | 23:06:37


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Konec The Walking Dead

Seriál The Walking Dead odstartoval svou existenci na podzim roku 2010 a skončil na konci roku 2022. Byl tu s námi dlouhých dvanáct let, ale vše musí jednou dojít na svůj konec. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, ohodnoťte jej. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody

Další seriály

Seriál The Walking Dead se odehrává v širším univerzu, jehož součástí jsou i seriály Fear the Walking Dead, The Walking Dead: World Beyond, Tales of the Walking Dead, The Walking Dead: Dead City, The Walking Dead: Daryl Dixon a The Walking Dead: The Ones Who Live. Pro fanoušky The Walking Dead jsou tyto další projekty samozřejmostí, a proto byste měli vidět i je. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů








Reklama