The Walking Dead (Živí mrtví)
92/100 - 1 120×

The Walking Dead(Živí mrtví)

Epidemie změnila drtivou většinu lidstva ve věčně hladové zombie. Malé skupiny přeživších se snaží najít mezi ruinami nový život, nebo si alespoň udržet ten nynější. Do tohoto světa se z kómy probouzí nicnetušící bývalý zástupce šerifa Rick Grimes. Jak dlouho asi může přežít?

USA | 2010 | Ukončeno
vysílání
11 sezón | AMC | 43 minut
VOD
Netflix | Disney Plus | Max
žánr
Akční, Hororový, Katastrofický
hrají
Norman Reedus (Daryl Dixon), Melissa McBride (Carol Peletier), Andrew Lincoln (Rick Grimes), Lauren Cohan (Maggie Greene), Christian Serratos (Rosita Espinosa), Danai Gurira (Michonne Hawthorne), Cailey Fleming (Judith Grimes), Josh McDermitt (Eugene Porter), Chandler Riggs (Carl Grimes), Seth Gilliam (Gabriel Stokes), Ross Marquand (Aaron), Steven Yeun (Glenn Rhee), Jeffrey Dean Morgan (Negan Smith), Alanna Masterson (Tara Chambler), Cooper Andrews (Jerry)

Diskuze: Aktuální epizoda

Dojmy a pocity z aktuální epizody. Do této diskuze vstupujte až po zhlédnutí posledního odvysílaného dílu. Do této sekce nepište spoilery z komiksů!

Annie27

V posledních třech minutách zabijou Negana, jako odvetu za jejich zabitýho člověka :D A konec, všichni budou sedět a nepochopí. Dala jsem to raději jako spoiler, aby mě tu jistí lidé neukamenovali, že tu vypouštím něco, co je očividně totální blbost :D

#7456 hoolio88:

2.4.2016 | 18:01:57
Annie27

#7457 k_ub0: Odpověz si na otázky 1. Týká se to aktuální epizody? 2. Je to spoiler? 3. Označil to tento člověk jako spoiler? … Tak si to nerozklikávej proboha! :D

#7463 Annie27
2.4.2016 | 18:04:11
Annie27

#7462 Annie27: Jo teď mi to došlo. Je to k nadcházející epizodě. Ok, měli by jste to přesunout do obecné diskuze kluci :D

#7464 Stardos
2.4.2016 | 18:06:23
Stardos

#7463 Annie27: Právě že to je obecná diskuze, takže tam se budou asi řešit obecné věci, jako třeba časová osa a nebo morální věci typu „Každý život je vzácný“

#7466 Annie27
2.4.2016 | 19:22:29
Charles.R

Přečetl jsem si pár stránek diskuze K AKTUÁLNÍ EPIZODĚ. Kolik z těch komentářů se týkalo aktuální epizody, to by se snad dalo spočítat na jedné ruce.

Nějakou dobu sem nechodím, ale je vidět že úroveň stále nic moc.

A teď za mě k aktuální epizodě:

  • čekal jsem že Rick toho černýho sluníčkáře s klackem konečně odpráskne. Poté co mu prozradil co provedl, by to bylo na místě. Místo toho mu dal pistoli. WTF? :D
  • ty kůly zapíchnuté v tom autě co řídila Carol… hlavně ten co trčel z motoru, to bylo dílo :)
  • nechápu proč Carol nedodělala každýho nožem do hlavy, když jim brala zbraně… pak by se nemohl jeden z nich zázračně probrat.

Epizoda byla dobrá, hodně akce mimo zdi.

Jinak seriál dobře ukazuje zásadní věc. Že největší škůdce na planetě je člověk, a to i sám sobě…

#7467 Annie27 #7469 dameo
2.4.2016 | 22:22:06
Annie27

#7464 Stardos: Nemyslela jsem to tak, abyste to opravdu udělali :) jen že jsem se sekla s tou aktuální a nadcházející epizodou, tak to bylo takové menší rýpnutí :)

2.4.2016 | 23:01:48
Annie27

#7465 Charles.R: Nečekala jsem, že ho odpráskne, ale čekala jsem, že mu dá alespoň přes hubu. Tak mě ten pravý opak taky dost překvapil :D Vidíš, to s tím autem jsem nějak nevnímala, lepší občas takové věci přehlížet. A v tom s Tebou souhlasím, taky mě dost udivilo, že po sobě Carol nedodělala práci. Ale tak třeba je zraněná a v tu chvíli se tím prostě nezabývala.

2.4.2016 | 23:07:26
Stardos

Já zase stojím na straně Morgana.Rick chtěl toho co utekl střelit bezdůvodu, a to má být Rick ten dobrý.Sice je pravda, že Morganova moralita někoho možná zabije, ale nadruhou stranu chce být lepší než ostatní.Pravda je, že zabít když je to nutné musí, ale střelit někoho jen proto, že po něm jdou chodci a nemá zrovna čas si povídat je přeci jen rozdíl a jak Morgan řekl, Ricka to stáhne dolů.Ne zabití kvůli přežití, ale zabití bez jediného důvodu

#7472 Batiatus
2.4.2016 | 23:51:08
dameo

#7465 Charles.R: Ten černý sluníčkář má jméno. Jmenuje se Morgan Jones. A nechápu, proč by ho měl Rick zastřelit. Protože má jiný názor na zabíjení? Rick nebyl nadšený z toho, že Morgan věznil posledního Wolfa Owena, ale spokojil se s tím, co mu Morgan řekl – Owen zachránil život Denise a Denise následně zachránila život Carlovi. Skutečnost, že kdyby nebylo Owena, tak by Denise vůbec nebyla vystavena nebezpečí, zůstala (pravděpodobně vinou scénáristů) bez povšimnutí. Rick a Morgan jsou veliký přátelé. V poslední době bylo jejich přátelství vystaveno tvrdé zkoušce, ale při jejich rozhovoru v 6×15 bylo krásně vidět, jak je jejich přátelství a vzájemná důvěra opět obnovena. Všichni mluví o tom, že Glenn je tím, kdo zachránil Ricka uvězněného v tanku a od té doby jsou ti dva velkými přáteli, ale nikdo nemluví o tom, jak tehdy zachránil Ricka ten „černý sluníčkář“. Vždyť to byl Morgan, kdo Ricka naučil zabíjet chodce. Stejně jako Glennovi, je Rick za záchranu svého života vděčný i Morganovi. Carol opustila Alexandrii, aby nemusela zabíjet. Ta zbraň zašitá v rukávu Tobinova kabátu byla pouze pojistka pro případ, kdyby byla Carol napadena a ona se nemohla na 100% vyhnout dalšímu zabíjení. K tomu také došlo. Udělala, co bylo nezbytné pro své přežití. Ovšem vzít nůž a zarazit ho do hlav těm Spasitelům by bylo z jejího pohledu zbytečné. Někteří z těch Spasitelů byli mrtví, jiní byli v bezvědomí. Momentálně ji nikdo z nich neohrožoval na životě. Když pochopíš, že Carol už dál nechce zabíjet, tak pochopíš i to, proč těm Spasitelům nezarazila nůž do hlavy. Já nechápu jinou věc a to, proč lidé nemají v oblibě ty, co nechtějí zabíjet. Tyreese, Morgana, Carol. Když Carol zabíjela jednoho člověka za druhým tak byla jednou z nejoblíbenějších postav a poté, co se psychicky zhroutila a začala odmítat zabíjení se z ní stává stejně nenáviděná postava, jako je Morgan. To jsou na tom lidé tak špatně, že se jim líbí v TWD pouze vrahové, jako je Rick? Doufám, že nikdy apokalypsa nenastane, protože pokud ano, tak se lidé do pár dnů sami povraždí a to jen proto, protože můžou.

#7696 Charles.R
3.4.2016 | 0:08:01
k_ub0

#7457 k_ub0:
#7459 Stardos: Ked si otvorite tie vaše šikmé očiská prečitate si očom je táto diskusia Takže opakujeme prví stupen základnej školy detičky opakujte po mne .....

( Aktuální epizoda Dojmy a pocity z aktuální epizody. Do této diskuze vstupujte až po zhlédnutí posledního odvysílaného dílu. Do této sekce nepište spoilery z komiksů! )

Dalej je tu diskusia :

( The Walking Dead: Komiksové spoilery (431, před 19 dny) Pokud jste komiksovými znalci, tak si v tomto fóru můžete podiskutovat s ostatními uživateli o komiksových předlohách. Do této sekce nepište spoilery z aktuální epizody! Můžete je sem psát pouze v případě, že ve svém příspěvku zdůrazníte, že píšete spoilerovou informaci!

Takže milí žiaci prvého ročnika čo to znamná že JA SOM V PRAVE !!!!! NIE VY SPOILER-TARDI JA DODUZUJEM PRAVIDLA A ZAKON A PORIADOK MUSI BYT VSETKYM VAM DAT PERMANENT BAN ! SPILERY NECITAM NEZAUJIMATO SERE MATO ZE TU TO PISETE AJ KED TO SKOVATE NEMATO TU CO ROBIT .BYT TERAZ PRI VAS VAS VYTAHAM ZA USISKA .

#7471 k_ub0
3.4.2016 | 1:04:23
k_ub0

#7470 k_ub0: Pre Niektorych menej chapavych to že v aktualni epizoda sa nemaju pisať komixove spoilery tak automaticky to plati aj na spoilery zo stranok kde sa dostali informacie z ludí z natačania ktori to nejak vykecali proste ziadne spoilery tu nemaju čo robiť KED JE NA PLAZI ZAKAZ SRANIA TAK SA TAM NEPOJDES VYSRAT A ZAHRABAT HOVNO POKIAL SI INTELIGENTNY CLOVEK . TAK TO DISKUSIE KDE SA NEMAJU PISAT ZIADNE SPOILERY NEBUDES TIE SPOILERY PISAT AJ KED ICH SKOVAS AKO TO HOVNO DOST JASNE SOM VAM TO VYSVETLIL DETICKY ?.

#7473 Stardos #7474 chir
3.4.2016 | 1:16:47
Batiatus

#7468 Stardos: Presne to ako ho chcel zabiť sa mi nepáčilo. Mal by sa trošku uvedomiť.

3.4.2016 | 7:29:06
Stardos

#7471 k_ub0: Já bych ti dal už ban za ten capslock, aby jsi se vzpamatoval.Je to ve spoiler tagu? Je. Je to komiksový spoiler, který tady nepatří? Není. Až tady bude diskuze SPOILERY NA DALŠÍ EPIZODY, tak to tam psát budu.Když tě spoilery opravdu nezajímají, tak si je nemáš číst, nikdo tě nenutí.Na co by asi byl spoiler tag v diskuzi o Aktuální epizodě, když na spoilery z aktuální epizody se nic do spoiler tagu dávat nemusí? Je to jenom tvoje chyba.Takže se uklidni dítě, ještě si živě pamatuji, jak si tady už několikrát taky spoileroval a ještě jsi to do spoiler tagu nedal ;)

#7474 chir
3.4.2016 | 9:23:23
chir

#7471 k_ub0: hele klid, capslock tu nikdo vidět nechce. Už jsem na to nechtěla reagovat, ale to, že sem někdo přijde a napíše spoiler a označí ho, tak za to ho rozhodně tahat za uši nemůžeš. Od toho to tu tlačítko je. To je pak tvůj problém, že ti to nedá a rozklikneš to, jak se psalo – tady je zakopaný pes. Ale nemůžeš být naštvaný nebo někoho okřikovat za to, že ty jsi zvědavý.

A nechtěla jsem to vytahovat, ale jak #7473 Stardos: píše, sáhněte si sami do svědomí, jestli jste tu spoilery psali a označili. Myslím, že pak se tahat za uši někteří můžou i sami.

Jediný štěstí je, že ještě není nová epizoda, ale od pondělí se tyhle věci budou MAZAT (což se mi nechce, tak to nedělejte). Takže tohle téma považujte za uzavřený s tím, že neoznačený spoilery jsou špatný, takže je tu označujte! A označený spoilery jsou správně – ti kteří spoilery číst nechcou, tak na ně neklikejte! A ti kdo reagují na spoilery, tak je taky označujte. A bude klid.

#7475 Stardos
čestný člen redakce
3.4.2016 | 11:13:01
Stardos

#7474 chir: Jediný problém s těmi označenými spoilery je ten, nebo to tak mám aspoň já, že se nestíhají načítat ty okénka, takže chvíli ty spoilery vidím neoznačené.

#7476 ZvacA
3.4.2016 | 12:06:13
ZvacA

#7475 Stardos: To je pravda, ale pokud ti jede internet v cajku s dostačující sestavou na daný prohlížeč, tak by to měla být záležitost milisekund a přečíst během toho něco ani moc nejde. Stránka po plném a optimálním načtení taky hned skáče na poslední post v téhle chvíli by už nějaký potenciální a správně uvedený spoiler měl být už dávno skryt.

Pomoci těm, kdo se tu nechtějí dočítat a překvapovat se obsahem se spoilery by se mohlo i tím, aby se před každý potenciální skrytý spoiler krátkým textem ze strany přispěvovatele uvádělo, na co konkrétní spoiler míří – kupříkladu napsat upozornění, že v něm jsou informace z komiksu nebo že jde o spoiler na další epizodu. To by mělo zamezit tomu, aby měl někdo nutkání klikat na příspěvek označený jen spoilerem v jakémkoli domnění, co tam vlastně uvidí.

#7478 chir #7479 Batiatus
3.4.2016 | 13:08:07
nevermore

Pokud by měl někdo zájem, na internet uteklo audio z konce dílu. To audio je už smazaný, ale přepis je tady: http://www.twdenthusiasts.com/…-listen-now/ Vypadá to, že

Touhle částí díl začne, s tím, že uslyšíme, že Negan někoho opravdu umlátí, ale neuvidíme koho, pak se spustí znělka, a pravdu se dozvíme až na konci.

3.4.2016 | 13:29:11
chir

#7476 ZvacA: Jo to mě taky napadlo, ale mám dojem, že ti, kteří sem běžně nechodí (a třeba si to tady vlastně ani nepřečtou) to stejně používat nebudou a jak víme, někteří ty spoilery ani označovat neumí (mezery mezi textem a následným spoilerem). Bylo by to lepší, může to být takové doporučení, ale přikazovat to nijak nemůžeme.

#7480 vosinoha
čestný člen redakce
3.4.2016 | 14:29:51
Batiatus

#7476 ZvacA: Čo je dobrý nápad a nie len preto že to zbaví nutkania niektorých užívateľov rozkliknúť spoiler tag ale aj preto že ak by náhodou niekto omylom spoileroví text neschoval do spoiler tagu tak to by nič nemenilo na tom že prvé slová by boli varovné že sa ide ďalej jednať o spoiler ale to už záleží od ľudí ako si tvoj nápad vezmú k srdcu a niektorý si ho ani neprečítajú napríklad preto lebo na ednu začali chodiť neskôr ako si niečo takéto napísal. Mňa napadlo (ale to sa už nedá zaviesť) že by tu bola funkcia ako na csfd. Že by si užívatelia mohli vlastné príspevky mazať takže keby niekto omylom neschoval spoilery mohol by si ten spoileroví príspevok zmazať kôli ohľaduplnosti a rešpektu voči ľuďom čo spoileri radi nemajú. Ako som už niekoľko krát odporučil predtým než niekto odošle spoileroví príspevok tak by mal dať pre istotu náhled pretože ľudia niesu neomylný ale toto tiež záleží od samotných ľudí či toto budú robiť alebo nie.

3.4.2016 | 14:48:47
vosinoha

#7478 chir: prostě a jednoduše vytvoř sekci spoilery na další díly a tady to zakaž řešíte tu lejna

3.4.2016 | 16:42:57


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Konec The Walking Dead

Seriál The Walking Dead odstartoval svou existenci na podzim roku 2010 a skončil na konci roku 2022. Byl tu s námi dlouhých dvanáct let, ale vše musí jednou dojít na svůj konec. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, ohodnoťte jej. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody

Další seriály

Seriál The Walking Dead se odehrává v širším univerzu, jehož součástí jsou i seriály Fear the Walking Dead, The Walking Dead: World Beyond, Tales of the Walking Dead, The Walking Dead: Dead City, The Walking Dead: Daryl Dixon a The Walking Dead: The Ones Who Live. Pro fanoušky The Walking Dead jsou tyto další projekty samozřejmostí, a proto byste měli vidět i je. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů








Reklama