The Walking Dead (Živí mrtví)
92/100 - 1 120×

The Walking Dead(Živí mrtví)

Epidemie změnila drtivou většinu lidstva ve věčně hladové zombie. Malé skupiny přeživších se snaží najít mezi ruinami nový život, nebo si alespoň udržet ten nynější. Do tohoto světa se z kómy probouzí nicnetušící bývalý zástupce šerifa Rick Grimes. Jak dlouho asi může přežít?

USA | 2010 | Ukončeno
vysílání
11 sezón | AMC | 43 minut
VOD
Netflix | Disney Plus | Max
žánr
Akční, Hororový, Katastrofický
hrají
Norman Reedus (Daryl Dixon), Melissa McBride (Carol Peletier), Andrew Lincoln (Rick Grimes), Lauren Cohan (Maggie Greene), Christian Serratos (Rosita Espinosa), Danai Gurira (Michonne Hawthorne), Cailey Fleming (Judith Grimes), Josh McDermitt (Eugene Porter), Chandler Riggs (Carl Grimes), Seth Gilliam (Gabriel Stokes), Ross Marquand (Aaron), Steven Yeun (Glenn Rhee), Jeffrey Dean Morgan (Negan Smith), Alanna Masterson (Tara Chambler), Cooper Andrews (Jerry)

Diskuze: Aktuální epizoda

Dojmy a pocity z aktuální epizody. Do této diskuze vstupujte až po zhlédnutí posledního odvysílaného dílu. Do této sekce nepište spoilery z komiksů!

ori

#7437 Eleanor05: Ani neviem, proste Grimas :D asi preto, lebo vždy hodí nejakú grimasu, ako keď zabil chlapíka na Kopci a opýtal sa: „What?“ :D

webmaster
1.4.2016 | 20:07:21
k_ub0

#7440 chir: TAk zrovna pokial je nejaky spoiler dost prehnany a nikto nevie či to tak bude tak zato by si mal iba asi zmazat prispevok ale ban by si zasluzil ten kto tu uz napisal o dalšej komunite otom ako sa vola vie uz kazdy proste aj to je spoiler pretoze nam to skazi to ze vieme uz čo sa bude riešit tak ako sa riešil terminus ze je to pasca a su tam kanibali sa tu pisalo uz 10 od prveho naznaku terminusu a keby to nikto nepisal nevedel by som do poslednej chvile čo od terminusu čakat tak isto o vystreleni karlova oka to sa tu piše už asi 1 celu seriu , to že pride abraham tak isto, to ze pride jesus , to že pride negan a kto to je a ze pouziva baseballku omotanu ostnatym dratom, to že guverner zabije hershela , to že carol zabije tie dve dievčata to všetko sa tu pisalo uz dlho a vela veci znich je z komixu a zato by som daval permanent ban pretoze spoilery nečitam a viem len z diskusie akualnej epizody čo sa stane pretoze sa to tu piše a neda sa tomu vyhnuť .

1.4.2016 | 21:36:47
Stardos

Tak už víme jak to finále nakonec dopadne :) Přesto, že AMC „dalo“ ban adminům TSDF do pondělí, přece jen to dali na web Dokonce sehnali celý dialog :)

Skupina je seřazena před Neganem.

Negan: Tak kdo z vás by si rád užil s Lucille? Abraham: Kdo je to Lucille? Rick: Abrahame? Abe: Ano? Rick: Buď zticha! Negan: Toto je Lucille vytáhne pálku a máchne s ni před všema
Kdo pak si s ni užije? Co třeba ty? ukáže na Morgana
Co mi můžeš nabídnout? Morgan: Proteinovou tyčinku Michonne se podívá na Morgana
Michonne, neříkej, že jsi ji snědla. Michonne odvrátí pohled
Přesto je každý život cenný Negan: Co kdyby jsi si užil rande s Lucille ty? ukáže na Eugena Eugene: A co kdyby si moje zuby užily s tvým D? Abe: Měl by jsi se zeptat Dwighta Negan: A co kdybych zabil dětsko? Rick: To se opovážíš Negan: Nebo co? Rick: Zabiju tě Negan: S čím pak? Rick: With stuffs … and things (ponecháno v angličtině, v češtině to nedává smysl) Negan: A nebo prostě zabiju tohohle číňana Daryl: Je to korejec Negan: To je jedno! Maggie: Glenne, ty nejsi japonec? Glenn: Ne… Skupina se začne dohadovat jaké je Glenn národnosti Negan: Ztichněte všichni! Skupina ignoruje a hádá se dále Negan: *****ený život! Negan si rozbije s Lucille hlavu Daryl: Tak toto měl být největší ha*** celého seriálu?

#7444 ori #7447 Batiatus #7449 ZvacA #7453 VikkyASH
1.4.2016 | 21:54:47
ori

#7443 Stardos: ďalší chuj

#7445 Stardos
webmaster
1.4.2016 | 22:04:56
Stardos

#7444 ori: Ještě aby to byl spoiler :D

#7460 ori
1.4.2016 | 22:06:49
Stardos

Přeci jen, každému snad dojde, že to není spoiler

1.4.2016 | 22:08:07
1.4.2016 | 22:27:55
Stardos

#7447 Batiatus: Díky, někdo to dočetl do konce :D

#7450 Batiatus
1.4.2016 | 22:32:56
ZvacA

#7443 Stardos: hehe, ještě hodinu a půl můžeš dneska podobně blbnout, tak snad se nebude nikdo další divit. :D

1.4.2016 | 22:37:23
Batiatus

#7448 Stardos: Najviac ma to začalo baviť od Glennovej časti a to že Negan si rozbil hlavu tak to ma dostalo. Takáto blbosť ma rozosmeje :D

1.4.2016 | 22:37:37
Annie27

#7440 chir: Co Ti na tohle mám napsat. Myslím, že jsem jasně psala, že se to uhlídat nedá. Ale jsou tu experti, co zde vyzrazují budoucí děj. Ano, napsala jsem, že na konci někoho umlátí, ale pro mě je to stejná spekulace jako pro ostatní lidi tady, protože to nikde nebylo a ano, díky těm co to zde píšou furt dokola, už to ani nepovažuji za spoiler ale jako za fakt, i když se taky na konci dílu může stát, že to Negan schytá sekerou mezi oči. Tak prosím, zkus se zaměřit na jiný lidi, já sem do diskuzí přispěji jednou za rok ;) Já vám jako adminům nic vyčítat nehodlám, jen jsem zmínila, že jsou tu známé firmy, které to mají jako svůj oblíbený sport. A víš co, radši sem zase další rok nic psát nebudu :D

1.4.2016 | 22:38:54
Stardos

Přijde mi ironické, že Carol nechce zabíjet, ale přesto dohnala Ricka v počtu mrtvých a nebudu se divit, když dožene Guvernéra :D

1.4.2016 | 23:20:27
VikkyASH

#7443 Stardos: Moc pěkný:D Ale popravdě bych takovýhle konec fakt brala, jednak by to bylo vtipné a rozhodně by tohle opravdu nikdo nečekal a hlavně oba mí oblíbenci by přežili.

2.4.2016 | 0:57:42
Stardos

Již 100% spoiler k finále, bohužel, stále nevíme dvě věci

Takže už na 100% jsou potvrzeni lidé, kteří budou před Neganem.Rick, Carl, Maggie, Eugene, Abraham, Sasha a Aaron.A před skupinu jsou předvedeni Glenn, Michonne, Daryl, Rosita.Za mě největší smysl dává Abraham no :D

2.4.2016 | 9:33:06
Stardos

Jo a ještě spoiler k Morganovi a Carol

Na Carol narazí ten Savior.Carol po něm bude chtít, ať ji zastřelí, ale včas toho Saviora zastřelí Morgan a tak poruší svůj kód

2.4.2016 | 9:35:04
hoolio88

Furt mi to vychází na toho Daryla nebo Glenna. Momentálně dávám větší šance Glennovi… Podle toho, co píšou na tvguru.cz, to totiž vypadá, že se Negan nejdřív rozhodne pro Maggie, která má bolesti (na tom je vidět, že Negan neni takovej hajzl, jak ho tu někteří líčej – chce dát lekci Rickovi za to, že povraždil jeho lidi, ale vybere si tu, o který si myslí, že už dlouho žít stejně nebude). Jenomže Glennovi se tahle Neganova volba moc líbit nebude, takže bude protestovat.Tim pádem bych se nedivil, kdyby se nakonec takhle „obětoval“ za Maggie… Ale je otázkou, jestli to uvidíme už v šestý řadě, pro koho se Negan rozhodnul, prý má zaznít pár úděrů na lebku a tlumenej křik lidí v pozadí, což by nahrávalo pro cliffhanger. Pak ale následujou další tři minuty, o kterejch zatim nikdo nic neví (epka má mít 93 minut, bez reklam 63), což dává naději, že bychom se šokující pravdu mohli dozvědět. Jenže taky v těch posledních třech minutách může být něco úplně jinýho, například Carol s Morgan, nebo jen pohledy na ubrečenou Rickovu skupinu bez toho, že bychom se dozvěděli pravdu atp. Za mě je super, že nikdo zatim s určitostí nic neví, dobře to tajej, a tak v pondělí můžu být hodně překvapenej, i když mám nutkání pořád čumět na spoilery.

#7457 k_ub0 #7461 Annie27
2.4.2016 | 10:28:26
k_ub0

#7456 hoolio88: Nabuduce ked budeš mat chuť písat posilery tak ich daj do sekcie Spoilery a nie do sekcie aktualna epizoda aj ked si ich skryl tu spoilery nemaju čo robiť len tam by ti to nikto neprečital všakže lebo tak nikto nechodi tak to radšej dáš sem len tak zo srandy ,

#7458 hoolio88 #7459 Stardos #7462 Annie27 #7470 k_ub0
2.4.2016 | 14:26:07
hoolio88

#7457 k_ub0: Už se to tu několikrát řešilo… Žádná sekce „spoilery“ tu není, je tu jen sekce „komiksové spoilery“. Spoilery z budoucích epizod všichni píšou sem a pokud je skryjí, tak v tom nevidím problém… A já si nejsem vědom toho, že bych psal něco, co se objevilo v komiksu. Pouze jsem převzal informaci z tvguru.cz a doplnil ji o svoji spekulaci, jak by to asi mohlo vypadat. Toť vše. Pokud to někdo nemůže stejně jako já do pondělka vydržet a rozklikává si ve fóru označené spoilery od ostatních, tak se sám vlastní vinou připravuje o překvapení…

2.4.2016 | 14:59:20
Stardos

#7457 k_ub0: Tak už vidíme, kde je ten problém :) Označil to jako spoiler, takže si to nemáš rozklikávat když to vědět nechceš.Jde vidět, že si umíte stěžovat i když jednáme na vaše přání.A my máme dostávat bany.Osobně bych taky začal rozdávat bany lidem jako ty, kteří neustále budou vyvolávat hádky i když opravdu píšeme zde podle vašich podmínek :)

#7470 k_ub0
2.4.2016 | 15:28:04
ori

#7445 Stardos: Aha, ja som to radšej prestal čítať hneď po vete: skupina je zoradená pred Neganom :D

webmaster
2.4.2016 | 17:57:54


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Konec The Walking Dead

Seriál The Walking Dead odstartoval svou existenci na podzim roku 2010 a skončil na konci roku 2022. Byl tu s námi dlouhých dvanáct let, ale vše musí jednou dojít na svůj konec. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, ohodnoťte jej. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody

Další seriály

Seriál The Walking Dead se odehrává v širším univerzu, jehož součástí jsou i seriály Fear the Walking Dead, The Walking Dead: World Beyond, Tales of the Walking Dead, The Walking Dead: Dead City, The Walking Dead: Daryl Dixon a The Walking Dead: The Ones Who Live. Pro fanoušky The Walking Dead jsou tyto další projekty samozřejmostí, a proto byste měli vidět i je. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů








Reklama