The Walking Dead (Živí mrtví)
92/100 - 1 120×

The Walking Dead(Živí mrtví)

Epidemie změnila drtivou většinu lidstva ve věčně hladové zombie. Malé skupiny přeživších se snaží najít mezi ruinami nový život, nebo si alespoň udržet ten nynější. Do tohoto světa se z kómy probouzí nicnetušící bývalý zástupce šerifa Rick Grimes. Jak dlouho asi může přežít?

USA | 2010 | Ukončeno
vysílání
11 sezón | AMC | 43 minut
VOD
Netflix | Disney Plus | Max
žánr
Akční, Hororový, Katastrofický
hrají
Norman Reedus (Daryl Dixon), Melissa McBride (Carol Peletier), Andrew Lincoln (Rick Grimes), Lauren Cohan (Maggie Greene), Christian Serratos (Rosita Espinosa), Danai Gurira (Michonne Hawthorne), Cailey Fleming (Judith Grimes), Josh McDermitt (Eugene Porter), Chandler Riggs (Carl Grimes), Seth Gilliam (Gabriel Stokes), Ross Marquand (Aaron), Steven Yeun (Glenn Rhee), Jeffrey Dean Morgan (Negan Smith), Alanna Masterson (Tara Chambler), Cooper Andrews (Jerry)

Diskuze: Aktuální epizoda

Dojmy a pocity z aktuální epizody. Do této diskuze vstupujte až po zhlédnutí posledního odvysílaného dílu. Do této sekce nepište spoilery z komiksů!

Jodie

Nevite nahodou jestli nejde sledovat epizoda ve 2 rano? Jestli nema AMC nejake online vysilani?

#7482 dameo
3.4.2016 | 17:13:09
dameo

#7481 Jodie: Ve 2 ne. AMC vysílá TWD ve 3:00 našeho času. Já to občas sleduji na http://www.twd12.eu/amc-online/ .

#7483 Jodie
3.4.2016 | 17:22:25
Jodie

#7482 dameo: blbe jsem si to spocital, ,myslel jsem ze to bezi ve 2:00. Jinak diky za odpoved ;) Dneska to asi hecnu

#7484 dameo
3.4.2016 | 17:26:49
dameo

#7483 Jodie: Nový díl běží ve 3:00, ale ještě před tím by měla být repríza předchozího dílu. Nejhoršího jsou na tom ty reklamy. Každých 5 min. První reklama hned po úvodní znělce.

#7485 hoolio88
3.4.2016 | 17:57:13
hoolio88

#7484 dameo: To je jak na TV Barrandov :)

3.4.2016 | 18:16:35
neviemkto

Zevraj finale 6. serie ma mat 2 verzie, cenzurovanu a necenzurovanu. Na TV AMC pojde cenzurovana, ale ako budu oficialne sirit tu necenzurovanu verziu?

#7488 Stardos
3.4.2016 | 19:42:17
Stardos

[smazáno] Tady někdo těžce zvládá prohru :D

3.4.2016 | 21:08:41
Stardos

#7486 neviemkto: Slyšel jsem něco o Blue-Ray

3.4.2016 | 21:12:22
dupil77

Neví někdo co se stane s Heathem a Tarou ? To jako odjeli k moři na dovolenou nebo co ?

#7490 Batiatus #7493 vosinoha
3.4.2016 | 21:26:35
Batiatus

#7489 dupil77: Niekto povedal sa mi zdá že odídu na 2 týždne.

#7493 vosinoha
3.4.2016 | 21:49:18
Stardos

Jsem si představil teď, že tam přijedou po všem a budou tam házet nechápající pohledy :D

3.4.2016 | 22:15:38
ZaRo

prosím vás, napíšete mi prečo má Dwight spálenú tvár? nečítal som komiks a ani som si o tej postave nič nezistovaj až sa nedozviem viac,chcem to stručne bez žiadných príbehov, len ma zaujíma kvoli čomu a čo sa mu stalo

4.4.2016 | 0:19:00
vosinoha

#7489 dupil77:
#7490 Batiatus:

řiká vám něco NÁZEV TOHOTO TÉMATU …DISKUZE K AKTUÁLNÍ EPIZODĚ ?????...... otázka a odpověď na to co bude sem asi nepatří nebo snad jo ????? jste v pořádku ? jste zdravý ? máte alespoň průměrný IQ ?? umíte teda číst ? odpovězte si sami

#7495 Batiatus
4.4.2016 | 0:35:13
dameo

Spoiler obsahuje info o závěrečné scéně.

Ty hovada ten cliffhanger opravdu udělali. Žádná potitulková scéna, žádné vysvětlení toho, kdo je Neganovou obětí. Já cliffhangery vždy nenáviděl. Vzpomínám si, jak po 3. sérii Kirkman prohlásil, že v seriálu nebudou cliffhangery, protože by to nebylo vůči diváků správné. No a teď v 6. sérii se v cliffhangerech vyžívá. Cítím se být podveden. Místo toho, aby udělali hodně emotivní scénu, ve které uvidíme smrt oblíbené postavy (jako byla scéna, ve které zemřel Hershel), tak udělají scénu, ve které vidíme skoro pouze tmu a tlumené výkřiky. Ať se jdou vysr.. s cliffhangery.

#7497 Jedi knight #7498 Jedi knight
4.4.2016 | 4:47:39
Batiatus

#7493 vosinoha: Ty si asi pekný debil. Podľa teba je to čo som napísal spoiler ? Pýta sa či odišli k mori lebo sú dlho preč a tak ja som mu na to odpovedal že bolo povedané (asi to povedala Tara) že odídu z Alexandrie preč na 2 týždne, zháňajú zásoby. Ale tomuto nedorozumeniu sme sa mohli vyhnúť keby niekto lepšie používal mozgové bunky.

4.4.2016 | 5:43:31
Jedi knight

Ach jaj, cliffhangerom si to tvorcovia podla reakcii divakov pekne posrali.

Ja sam ako student multimedii by som vymyslel lepsi koniec – pomaly prechod od zdrvenej skupiny az po zaber na Neganovu obet v „plnej krase“. Do toho drsny Neganov smiech v pozadi. A bol by kazdy spokojny. Kde su tie casy, ked sme v kratko case stratili Sophiu, Dalea, Shanea a hned potom este Patricia s Jimmym zomreli pri utoku stada na farmu. Teraz nevieme za celu seriu poriadne zabit jednu hlavnejsiu postavu.

4.4.2016 | 6:56:01
Jedi knight

#7494 dameo: presne tak

4.4.2016 | 6:57:20
Jedi knight

#7494 dameo: a mohli to spravit aj stylom, ako to bolo u Hershela. Negan udrie, pohlad na postavu, ku ktorej mala obet najblizsie. Dalsi uder, znova zaber na niekoho zo zdrvenej skupiny atd. Dalej to, co som napisal vyssie. Vzdy lepsie ako to, co nam „naservirovali“.

4.4.2016 | 7:05:49
Lusyta

Si dělají s tím koncem srandu ne?!?! Super proč si nepočkat půl roku na vysvetlení ,že jo ..:/ Fakt to s tim cliffhangerem pos…Hlavně ,že řikaly ,že cliffhanger neudělají ,už jen s úcty k divákům ..a tady to máme hezky naservírovaný !!! Jinak teda epizoda super !

4.4.2016 | 7:25:26
Batiatus

Takže túto sériu nezomrela žiadna hlavná postava. Nepáči sa mi ako zabíjajú len Alexandrijské pol sériové postavy. A ak si Negan vyvral opäť Alexandrijca (Aaron) tak to bude gól.

#7501 Batiatus
4.4.2016 | 7:26:47


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Konec The Walking Dead

Seriál The Walking Dead odstartoval svou existenci na podzim roku 2010 a skončil na konci roku 2022. Byl tu s námi dlouhých dvanáct let, ale vše musí jednou dojít na svůj konec. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, ohodnoťte jej. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody

Další seriály

Seriál The Walking Dead se odehrává v širším univerzu, jehož součástí jsou i seriály Fear the Walking Dead, The Walking Dead: World Beyond, Tales of the Walking Dead, The Walking Dead: Dead City, The Walking Dead: Daryl Dixon a The Walking Dead: The Ones Who Live. Pro fanoušky The Walking Dead jsou tyto další projekty samozřejmostí, a proto byste měli vidět i je. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů








Reklama