The Walking Dead (Živí mrtví)
92/100 - 1 120×

The Walking Dead(Živí mrtví)

Epidemie změnila drtivou většinu lidstva ve věčně hladové zombie. Malé skupiny přeživších se snaží najít mezi ruinami nový život, nebo si alespoň udržet ten nynější. Do tohoto světa se z kómy probouzí nicnetušící bývalý zástupce šerifa Rick Grimes. Jak dlouho asi může přežít?

USA | 2010 | Ukončeno
vysílání
11 sezón | AMC | 43 minut
VOD
Netflix | Disney Plus | Max
žánr
Akční, Hororový, Katastrofický
hrají
Norman Reedus (Daryl Dixon), Melissa McBride (Carol Peletier), Andrew Lincoln (Rick Grimes), Lauren Cohan (Maggie Greene), Christian Serratos (Rosita Espinosa), Danai Gurira (Michonne Hawthorne), Cailey Fleming (Judith Grimes), Josh McDermitt (Eugene Porter), Chandler Riggs (Carl Grimes), Seth Gilliam (Gabriel Stokes), Ross Marquand (Aaron), Steven Yeun (Glenn Rhee), Jeffrey Dean Morgan (Negan Smith), Alanna Masterson (Tara Chambler), Cooper Andrews (Jerry)

Diskuze: Aktuální epizoda

Dojmy a pocity z aktuální epizody. Do této diskuze vstupujte až po zhlédnutí posledního odvysílaného dílu. Do této sekce nepište spoilery z komiksů!

hoolio88

#7518 JackIsBest: S tou visáží Negana je to celkem trefná poznámka. On ten herec, co ho hraje, je dost vychvalovanej, ale popravdě, ten jeho desetiminutovej monolog mi jako nějakej skvělej hereckej výkon, ze kterýho bych si sednul na zadek, nepřišel… Nemyslim si, že by to Kevin Durand nebo Vinnie Jones, o kterejch se v souvislosti s obsazenim tý role spekulovalo, odřikali hůř (i když V. Jones je asi na Negana až moc velkej magor). Navíc oba jso to chlapi jako hory, hlavně dvoumetrovej Durand. V jeho případě by tvoje poznámka o 50 kg Neganovi byla dost mimo mísu…

#7543 JackIsBest
4.4.2016 | 14:25:12
Stardos

Kirkman řekl, že tam je nějaká nápověda, která má nám pomoct.

#7526 hoolio88
4.4.2016 | 14:39:32
Bitlord

Tak ten konec byl bohužel hodně slabý.

4.4.2016 | 14:43:15
dovahkiin

#7517 Athaeneus: když je to tak špatný, nerozumim proč se na to díváš vlastně :D jen pro případ že by tam byl Negan?

#7529 Athaeneus
4.4.2016 | 14:46:39
nevermore

Nechápu tvůrce. Nechápu. Mají v rukou příležitost udělat víceméně cokoli (zabít kohokoli) a výsledek by byl šokující, ale oni zvolí neudělat nic. Poslední 2 měsíce staví základy ke grandióznímu finále (herci jak tvrdí jak jim ze scénáře bylo špatně atd.) a nakonec to utnou. V první chvíli jsem tomu nějak nemohl věřit: „To jako vážně? 8 dílů nás žhaví k tomu, že na konci zabijou někoho dost možná z hlavních postav, ale nakonec… nic?“ Čas udělat tenhle velkej zvrat byl teď, když na to byli všichni natěšený a ne: „počkej si půl roku“ (dobu tak akorát dlouhou, aby tě to štvalo nějakej čas a pak ti to ukážeme přesně v době, kdy už tě to natěšení opustí a určitě tě to nevezme tak jako by tě to vzalo teď). Finální scéna neměla chybu, Negan byl boží, ale holt nějakej tvůrce musel vylézt a ujít extra kilometr, aby v posledních 15 vteřinách to veškerý natěšení zdevastoval tím, že s ním nic neudělal.

TL;DR finální scéna byla perfektní, ale to, že neukázali jak dopadla mi zkazilo celou druhou část 6 série a připravilo asi největší zklamání celýho seriálu (ještě větší než Glennovo přežití tím, že se pod dohledem chodců odvalí pod kontejner nekousnut, neškrábnut, netknut… vážně?)

4.4.2016 | 14:47:48
hoolio88

#7522 Stardos: Dáme hlavy dohromady, třeba na to přijdem :) Co to Neganovo rozpočítávání na konci? Teoreticky by mohl mít hlavu na kaši ten, kdo se tom prostřihu neobjevil dvakrát, ale pouze jednou…

#7573 ModroOčko25
4.4.2016 | 14:50:31
Djoukr

Tak tou pálkou Negan rozsračkuje Glena :( je to rasista. Ale na poslední dil pěkná slabota…

4.4.2016 | 14:50:59
Djoukr

Tak tou pálkou Negan rozsračkuje Glena :( je to rasista. Ale na poslední dil pěkná slabota…

4.4.2016 | 14:51:08
Athaeneus

#7524 dovahkiin: Když řeknu, že je to mega špatný, stále hovořím ve spektru koukatelnosti. Třeba Ulice či Ordinace ani nemohou být označeny za mega špatné, protože jsou hluboko pod úrovní koukatelnosti…

Ale abych ti plnohodnotně odpověděl. Na TWD koukám ze dvou důvodů:

  1. Učím se anglicky… Ty fráze, jež zazní od dvojice Eugene + Abraham jsou nedocenitelný materiál.
  2. Zjišťuji, jak by věci šly dělat líp. Tenhle seriál je po logické stránce velmi špatný a to tak, že je možné si všimnout prakticky všech děr. Tudíž, když jej sleduji, rád přehrávání občas pozastavím a přemýšlím nad tím, jak by se to odehrálo ve skutečnosti/jak to mohlo být natočeno neamerickým způsobem. :)
4.4.2016 | 14:52:55
hoolio88

Jo a ještě se chci zeptat, třeba mi někdo odpoví… Teď teda bude od TWD půl roku pauza až do října. A příští týden začíná druhá řada FWD, která má mít 15 dílů. Ale – a to se chci zeptat – předpokládám správně, že nepoběží 15 dílů FWD po sobě? Myslim si dobře, když si myslim, že teď daj tak 7–8 dílů, pak v létě bude od FWD pauza, a od září začnou vysílat druhou polovinu s tim, že to aspoň ukrátí čekání na 7. řadu TWD?

#7531 chir
4.4.2016 | 14:54:20
čestný člen redakce
4.4.2016 | 14:59:46
hoolio88

#7531 chir: Tak super, aspoň nějaká dobrá zpráva. Děkuju.

4.4.2016 | 15:01:23
chachar

Tak jestli jsem si říkal, že to větší blbost než tu Glennovu spásu u popelnice neudělají, tak udělali … Naprosto tím devalvovali největší možný wtf moment v celém seriálu.Upřímně po shlédnutí dílu necítím nějaké nervy z toho, že se dozvím až na podzim koho vlastně zabil, pak už to bude prakticky jedno, protože ty prvotní emoce už člověku vyprchali a nezanechá to v něm takový dojem jako kdyby Negan někoho umlátil a my viděli koho a končilo to záběrem na skupinu se závěrem na Ricka.To by byl podle mého opravdu moment, který by všechny dostal, ale tahle s prominutím srágora co opět udělali mě totálně znechutila.

A Negana aspoň pro unudili tím, jak snad 5 minut pořád žvanil o tom stejném dokola jak debil, už jsem si říkal, tak už někoho prašti tou pálkou a neopakuj to stejné pořád dokola.

Za mě poslední díl obrovské zklamání a opětovná ukázka blbosti tvůrců … Snad za pár dní tohle zklamaní přebije GOT.

4.4.2016 | 15:11:14
Šaňko37

Keď sa Negan napriahol bol vidiet tieň toho koho zabil :/ vypadá to že R.I.P Carl

#7557 JackIsBest
4.4.2016 | 15:12:27
Bitlord

1:03:49 v tento čas jde na Neganovi vidět stín jeho oběti a jde jasně o stín Carla. Což se mi nějak nezdá teda :D Carla moc nemusím, ale i tak bych to radši viděl na Glenna

4.4.2016 | 15:19:45
Exie_

Vypadá to na trojici Abraham, Daryl, Glenn. Carl to být nemůže. Negan řekl: „Nikdo se nehýbe, nikdo nic neříká. Vyřízni chlapci to druhé oko a nakrm jim jeho otce a potom začneme“.

http://bi-clarkegriffin.tumblr.com/…hing-cut-the

Podle toho mi řekněte, kdo to může být. :D

#7539 hoolio88
4.4.2016 | 15:24:13
ZaRo

!!! Môj názor !!! nečítam komiks! nečítam čo bude v ďalšej časti ! nezisťujem kto aký je ! a tým pádom si ani nepredstavujem niečo viac , myslel som si že Negan bude nejaký 2 metrový , 100kg chlap a čírom na hlave (vlasy do jedneho pásiku ) ktorý bude ten čo Rickovy dá lekciu a trošku ho ponaučí, a myslím si že sa mu to podarilo :) ako tak teraz čítam tak každý je sklamaný nielen z postavy Negana ale aj konca, je lepšie očakávať menej ako viac a byť sklamaný, 7 sériu si nezistím ani kto nový by mal byť v serialy (videl som fotku kde bol JEFFREY DEAN MORGAN a bolo mi jasne že to bude nejaka postava čo zmení trošku situaciu), podla mna super časť ktorú som prežíval celý čas, žiadné nudenie ani pauza, pozrel až do konca a spokojnosť :) 10/10

4.4.2016 | 15:24:17
Stardos

Takže Trevor z GTA řekl, že pro někoho v RV je to poslední den.Jenže Glenn, Daryl, Michonne a Rosita v RV nebyli.Že by první náznak?

#7543 JackIsBest
4.4.2016 | 15:29:36
hoolio88

#7536 Exie_: To je fakt. Proč by řikal, že mu vyřízne oko a nakrmí s nim otce, pokud se někdo pohne, když by mu stejně chtěl rozbít hlavu? To nedává žádnej smysl a minimálně Rick by se určitě pohnul (furt lepší slepej syn než mrtvej)… Jinak Daryl má podobnej účes jako Carl, pokud nemá Carl na hlavě klobouk, ale fakt nevim. Teď se holt bude půl roku jen spekulovat :/

4.4.2016 | 15:34:11
chachar

Po tomhle humusu počítám, že neměli koule na to zabít Daryla ani Glenna … Čili někdo z vedlejších postav podle mě Eugene.

Nicméně i kdyby to byl třeba sám Rick tak mi to po tom půl roce už bude díky absenci emocí celkem jedno.

Pro porovnání jsem se schválně podíval jak vypadá Negan v komiksu + jeho slovník, tak tohle je pro mě prostě zklamání 20 kilo i s postelí, vypadá to, že prdel nechal v čistírně a když porovnám to vyjadřování tak slabota.

Ideální by bylo kdyby tou pálkou rozmašíroval hlavu některému ze scénáristů pak by snad mohla mít 7 řada šanci.

#7542 danas
4.4.2016 | 15:37:12


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Konec The Walking Dead

Seriál The Walking Dead odstartoval svou existenci na podzim roku 2010 a skončil na konci roku 2022. Byl tu s námi dlouhých dvanáct let, ale vše musí jednou dojít na svůj konec. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, ohodnoťte jej. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody

Další seriály

Seriál The Walking Dead se odehrává v širším univerzu, jehož součástí jsou i seriály Fear the Walking Dead, The Walking Dead: World Beyond, Tales of the Walking Dead, The Walking Dead: Dead City, The Walking Dead: Daryl Dixon a The Walking Dead: The Ones Who Live. Pro fanoušky The Walking Dead jsou tyto další projekty samozřejmostí, a proto byste měli vidět i je. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů








Reklama