The Walking Dead (Živí mrtví)
92/100 - 1 120×

The Walking Dead(Živí mrtví)

Epidemie změnila drtivou většinu lidstva ve věčně hladové zombie. Malé skupiny přeživších se snaží najít mezi ruinami nový život, nebo si alespoň udržet ten nynější. Do tohoto světa se z kómy probouzí nicnetušící bývalý zástupce šerifa Rick Grimes. Jak dlouho asi může přežít?

USA | 2010 | Ukončeno
vysílání
11 sezón | AMC | 43 minut
VOD
Netflix | Disney Plus | Max
žánr
Akční, Hororový, Katastrofický
hrají
Norman Reedus (Daryl Dixon), Melissa McBride (Carol Peletier), Andrew Lincoln (Rick Grimes), Lauren Cohan (Maggie Greene), Christian Serratos (Rosita Espinosa), Danai Gurira (Michonne Hawthorne), Cailey Fleming (Judith Grimes), Josh McDermitt (Eugene Porter), Chandler Riggs (Carl Grimes), Seth Gilliam (Gabriel Stokes), Ross Marquand (Aaron), Steven Yeun (Glenn Rhee), Jeffrey Dean Morgan (Negan Smith), Alanna Masterson (Tara Chambler), Cooper Andrews (Jerry)

Diskuze: Aktuální epizoda

Dojmy a pocity z aktuální epizody. Do této diskuze vstupujte až po zhlédnutí posledního odvysílaného dílu. Do této sekce nepište spoilery z komiksů!

mikinkama

řekněte mi kdo to ví koho ten Negan zabil musím to vědět

#7563 anyq #7567 JackIsBest
4.4.2016 | 16:15:59
anyq

Poznatky z posledniho dilu: za 1. – Cekala jsem, ze Negan bude nejakej mega chlapak,ze kteryho pujde strach a respekt, proste „dark version of Abraham“ a ne metrosexualek v kozene upnute bunde a satkem kolem krku. Ja toho herce mam rada a z monologu vytriskal co mohl, ale po dlouhe dobe musim rict, ze se jim ten casting moc nepovedl. Mozna v 7.serii zmenim nazor, ale o tom satku se mi dnes bude snad i zdat. za 2. – Cekala jsem, ze Lucille bude vetsi a hlavne.. jak to rict.. „SPINAVEJSI“.. proste nechutna. za 3. – Si z nas tvurci delaj uz prdel nebo co?

#7582 noona
4.4.2016 | 16:17:57
anyq

#7561 mikinkama: Wtf? To nevi nikdo, to snad vidis z diskuse ne?

4.4.2016 | 16:22:11
Sarthanoom

mikinkama : Glenna , alebo Daryla , ak si pozrieš pozorne kde kto kľačal a kde nakoniec Negan bol …vyber si :D ale podľa môjho skromného názoru to bude Glenn čo som poprečitoval nejaké príspevky na reddite …

4.4.2016 | 16:23:07
pavlinkavym

No podle mě je JD Morgan takhle hubenej schválně jakoby v době po apokalypse. Aspoň mi to tak přijde, že to udělali schválně. Vždyť přece ve skutečnosti ( před TWD ) vypadal úplně jinak :) A co se týká smrti, tak Carl ani úžasňák Rick to podle mě nebude když řekl Negan to s tím okem ;)

4.4.2016 | 16:24:57
JackIsBest

#7560 hoolio88::D :D Tak to už je extrém

4.4.2016 | 16:26:43
JackIsBest

#7561 mikinkama: neví to nikdo :D

#7606 kutas
4.4.2016 | 16:28:43
anyq

Kdyz se pustim do spekulaci, tak z tehle zesilene nahravky https://soundcloud.com/…64948986/etc bych rekla, ze ten vysokej hlas krici „Glenn“ + v cca v 21.-22. sekunde slysim rikat polomdle „Meg..“. Ale nevim, jestli mi uz nehrabe a jestli si to muj mozek ze zoufalosti nesnazi sam pribarvit, abych mela dalsi pul rok klidne spani.

#7571 Red Viper
4.4.2016 | 16:29:24
Sarthanoom

anyq : nehrabe ti ak je ta nahrávka pravá tak s toho jasné vyplýva , že zomrel Glenn …

#7577 anyq
4.4.2016 | 16:36:34
Kataro

Dívám se na ten konec pořád dokola. Na ten váš stín v naprosto tmavém prostředí a ty výkřiky z videa, který tu někdo dal. Ty výkřiky v originále vůbec nejsou slyšet a ten stín jde sotva vidět. Ale taky si myslím, že umře Glenn. Během série sice zabíjeli vedlejší postavy, ale řekl bych, že ve finále se budou řídit komiksem, který jsem ještě nezačal číst, ale už pár měsíců vím od vás, že vybere Glenna. Btw. sekce se spoilerama je úplně mrtvá a místo toho aby se psali spoilery tam tak se píšou tady, jelikož všichni vědí, že si ten spoiler nikdo dobrovolně nepřečte, tak ho daj sem aby ho každý viděl. Toť můj názor na spoilery tady.

4.4.2016 | 16:39:44
Red Viper

#7568 anyq: To byl hlas Negana místo aby řekl He nebo She is taking it like a real champion tak jen nejaky spojeni aby nebylo poznat jestli ten koho mlati je chlap nebo zenska

4.4.2016 | 16:46:38
4.4.2016 | 16:48:02
ModroOčko25

#7526 hoolio88:

raz sa tam objavil Eugen,Glen,Ro­sita,Mishonne

#7576 kutas
4.4.2016 | 16:55:50
kutas

Poslední díl byl hodně zajímavý Carol mi přijde že je nesmrtelná protože to už není možný co všechno přežije, Morgan neumřel jelikož má správný náhled na svět a je to moje nejoblíbenější postava už od první série

4.4.2016 | 16:56:23
Ludy

Za mě tedy výběr Negana úplně v pohodě. Nemusí to být přece nařachaný 100kg chlap. Důležitý je, že je vůdčí osobnost, dost psychopatická a inteligentní, co si se slabším jedincem utře zadnici…Ale ten konec je fakt velká podpásovka, člověk se připravuje na nejhorší, je smířený se s tím nějak vyrovnat a místo toho přijde wtf…A výběr možností a spekulací je nekonečný. http://bi-clarkegriffin.tumblr.com/…hing-cut-the

#7578 kutas
4.4.2016 | 16:57:58
kutas

#7573 ModroOčko25: tipuji Eugena jelikož předal Rickovi ten návod na výrobu kulek a rozloučil se s Abrahamen

4.4.2016 | 17:01:37
anyq

#7569 Sarthanoom: jo je fakt, ze by to bylo zesileny az nejak extra moc, protoze ve videu neslysim vubec nic..

4.4.2016 | 17:02:59
kutas

#7575 Ludy: no já jsem si zprvu myslel že to bude ten týpek s těmi vousy jak na začátku bije toho nebožáka v lese a ten by se mi líbil víc než tenhle

pecka největší Daryl to přežil!! sem si myslel že ho trefil do ramene a ne do krku

4.4.2016 | 17:06:43
radovanjelinek

Prosím :D, jsem jediný, kdo měl epizodu dlouhou 60 minut :D? Existuje nějaká druhá verze nebo jak? Asi blbý dotaz, ale neva…

4.4.2016 | 17:07:15
danho123

No JD Morgan bol akosi oničom. Vážne by mi tam asi viac sadol Jon Hamm. Finále proste otrasné týmto amc potvrdilo že lepšie než finále je vždy prvá epizoda novej série.No ale na 99 percent to schytal Glenn lebo bolo počuť(alebo to počujem len ja) Maggie. Podla toho ako stál Negan to tak aj vyzeralo. A pochybujem že by to bol Daryl ved ten už vyzeral ako mrtvola a určite by nezniesol 2 údere pálkou.

4.4.2016 | 17:07:29


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Konec The Walking Dead

Seriál The Walking Dead odstartoval svou existenci na podzim roku 2010 a skončil na konci roku 2022. Byl tu s námi dlouhých dvanáct let, ale vše musí jednou dojít na svůj konec. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, ohodnoťte jej. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody

Další seriály

Seriál The Walking Dead se odehrává v širším univerzu, jehož součástí jsou i seriály Fear the Walking Dead, The Walking Dead: World Beyond, Tales of the Walking Dead, The Walking Dead: Dead City, The Walking Dead: Daryl Dixon a The Walking Dead: The Ones Who Live. Pro fanoušky The Walking Dead jsou tyto další projekty samozřejmostí, a proto byste měli vidět i je. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů








Reklama