The Walking Dead (Živí mrtví)
92/100 - 1 120×

The Walking Dead(Živí mrtví)

Epidemie změnila drtivou většinu lidstva ve věčně hladové zombie. Malé skupiny přeživších se snaží najít mezi ruinami nový život, nebo si alespoň udržet ten nynější. Do tohoto světa se z kómy probouzí nicnetušící bývalý zástupce šerifa Rick Grimes. Jak dlouho asi může přežít?

USA | 2010 | Ukončeno
vysílání
11 sezón | AMC | 43 minut
VOD
Netflix | Disney Plus | Max
žánr
Akční, Hororový, Katastrofický
hrají
Norman Reedus (Daryl Dixon), Melissa McBride (Carol Peletier), Andrew Lincoln (Rick Grimes), Lauren Cohan (Maggie Greene), Christian Serratos (Rosita Espinosa), Danai Gurira (Michonne Hawthorne), Cailey Fleming (Judith Grimes), Josh McDermitt (Eugene Porter), Chandler Riggs (Carl Grimes), Seth Gilliam (Gabriel Stokes), Ross Marquand (Aaron), Steven Yeun (Glenn Rhee), Jeffrey Dean Morgan (Negan Smith), Alanna Masterson (Tara Chambler), Cooper Andrews (Jerry)

Diskuze: Aktuální epizoda

Dojmy a pocity z aktuální epizody. Do této diskuze vstupujte až po zhlédnutí posledního odvysílaného dílu. Do této sekce nepište spoilery z komiksů!

Annie27

#7378 Batiatus: Taky se divím, že mu to ještě nedošlo :D

30.3.2016 | 16:10:31
Malakal

A proč myslíte, že si Maggie ostříhala vlasy? :) Aby překvapila Glenna, že bude vypadat, jako když se poznali? :)

#7383 Batiatus
30.3.2016 | 16:14:20
Batiatus

#7382 Malakal: Neviem prečo ale viem že tvorcovia nechali Maggie ostrihať z toho dôvodu aby sa viac podobola na komiksovú Maggie.

30.3.2016 | 16:25:26
Rennatka

Neskutečně mě to teď baví. Někdo tu psal že už to není jako dřív… že už tam není takové napětí, kdy jsme se báli skoro o všechny hlavní postavy. Já dřív nevěděla že existuje tahle stránka, možná ani to že je seriál inspirovaný komiksem, takže žádné spoilery atd. Ale hlavně jsem nevěděla kolik sérií bude seriál mít. Teď se tu objevují informace o tom, že bude celkově 12. sérií. Kdyby to bylo podle vás a každou chvilku by byla zabita nějaká hlavní postava, tak vám tam nikdo nezbyde… Já si do teď nezvykla ani na lidi z Alexandrie, takže pochybuju že si nějak víc zamiluji nové postavy které do seriálu přijdou.

#7385 Malakal
30.3.2016 | 18:06:49
Malakal

#7384 Rennatka: Hezky napsáno. A co se týká napětí… Konkrétně já teď v 6. sérii díl co díl trnu hrůzou, koho kdy kde z ničeho nic sejmou. Jako třeba teď Daryla…

#7386 Rennatka
30.3.2016 | 18:44:30
Rennatka

#7385 Malakal: To já taky, protože čtu všechny komentáře a je hodně teorií, o to víc se potom bojím. Jen se mi moc nelíbí, jak tu každý druhý píše že by byl nejradši kdyby zemřel Daryl a zároveň Glenn a vůbec nejlepší by bylo kdyby zemřela i Carol a Morgan a Magie potratila. Prostě stylem čím víc smrtí tím líp… a nejlíp to udělat hned, ať se nemusí čekat do dalších sérií. Chápu že to jsou ty nejsilnější momenty v seriálu ale jestli chtějí natočit ještě 6 sérií, tak by si měli ty oblíbený postavy šetřit :)

30.3.2016 | 19:03:53
Cermb0

Pochybuji, že Maggie potratí.. Na druhou stranu s tím kdo to od Negana odnese je to fakt moc hezký napnutý :D

30.3.2016 | 19:29:04
k_ub0

Božínku neskutočne ale neskutočne sa teším na Fear The Walking Dead pretože nas čaka 16 epizod takze sa skrati pol ročna pauza Walking Dead po druhe sa najviac teším že tam nikto nebude nič spoilerovať ani rozpravať o nejakych postavach vy si to neuvedomujete ale takto strašne prichadzame my čo sme nečitali komix o Boom effeckt naprilkad ešte tam ani nebol abraham a uz som sa onom dočital ze to bude kladna postava a bla bla tak isto dalšie postavy jesus a negan proste toto by sa tu nemalo riešit to všetko by sa malo riešiť v sekcii Spoilery tam by sme mali riešit kto kedy pride komu kedy spalia tvar a koho zabiju , v sekcii aktualni epizoda by sa mala riešiť iba vec ohladom danej epizody ktoru kazdy videl respektive dohady či dana postava prezila alebo nie a nie aby sa tu mixovali spoilery z temou aktualne epizody Admini by mali toto riešiť .80% spoilerov nieje skovanych a ano aj napisanie otom že pride nova postava je spoiler .Preto rozmyšlam ze prestanem čitat diskusii len si pozrem promo a ukazky a prečitam si (Shrnutí a postřehy k epizodě) a do diskusie ani nepachnem odporučam to každemu kto chce znova zažiť plnohodnotnu atmosferu kedy nečakate čo pride ako som to mal ja prve 2 serie ked som na ednu ešte nechodil to som pozeral epizody zo zavretymi pastami.

#7391 Malakal #7400 vosinoha #7417 chir
30.3.2016 | 21:03:48
Eleanor05

Takhle… pro děj by bylo skutečně nejlepší, kdyby umřelo co nejvíc postav, ale jenom za podmínky, že by přibyly jiné a lepší, což u Walking Dead silně pochybuju… Jo a mimochodem, nevím, proč tady asi milion lidí píše Rickovo příjmení „Grimas“, když je to „GRIMES“.

#7390 ori
30.3.2016 | 21:06:03
ori

#7389 Eleanor05: Ale to je iba medzi nami Grimas, ako Coral :D

#7437 Eleanor05
webmaster
30.3.2016 | 21:33:42
Malakal

#7388 k_ub0: To ano. Taky mě pěkně sere to, že vím, jak cca dopadne 6. série, a že Saviors nejsou všichni Negan, jak říkají, ale že opravdu existuje nějaký Negan apod. Absolutně nechápu, co tu admini dělají. A absolutně nechápu ty ko*oty, kteří nevědí, co znamená diskuse o AKTUÁLNÍ EPIZODĚ…

#7417 chir
30.3.2016 | 22:17:00
Kajule

Ahoj, nevíte někdo jestli bude vůbec 7. serie? Mám dojem, že tvůrci zabijí všechny kdo za něco stojí a půjde to do kopru. Někde jsem četla, že už je to nebaví a chtějí seriál ukončit, jinde zase, že už mají tvůrci námět na 12. serii :-D Tak nevim…

30.3.2016 | 22:18:43
K3nt4n

Je potvrzen cliffhanger na finále-tudíž si budeme muset půl roku počkat na to,aby jsme zjistili koho negan zabije :/

#7421 Annie27
30.3.2016 | 22:20:29
Kajule

No tak to budu muset půl roku makat víc než jindy, abych na to nemyslela :-D Moc díky za odpověď

#7395 K3nt4n #7425 K3nt4n
30.3.2016 | 22:25:54
K3nt4n

#7394 Kajule: No jen makej :D jinak o těch sériích.. minimálně další 2 budou,už jen z toho důvodu, že tento seriál je mašina na peníze pro AMC,takže i kdyby to tvůrce nebavilo tak to překousnou.. ještě aby ne že za ty prachy :D

30.3.2016 | 22:29:45
Kajule

To věřim :-) Každopádně už jsem z toho seroše tak zblblá, že se mi minule zdálo, že je se mnou Daryl v práci :-D Naučil mě na to koukat můj synator. Nejdřív mě to fakt nebavilo, ale postupně se mi postavy dostaly pod kůži. Jinak k poslednímu odv. dílu. Ten konec byl divnej, Tak blbě se nechat pochytat…

30.3.2016 | 22:38:09
Kajule

To věřim :-) Každopádně už jsem z toho seroše tak zblblá, že se mi minule zdálo, že je se mnou Daryl v práci :-D Naučil mě na to koukat můj synator. Nejdřív mě to fakt nebavilo, ale postupně se mi postavy dostaly pod kůži. Jinak k poslednímu odv. dílu. Ten konec byl divnej, Tak blbě se nechat pochytat…

30.3.2016 | 22:38:20
Kajule

To věřim :-) Každopádně už jsem z toho seroše tak zblblá, že se mi minule zdálo, že je se mnou Daryl v práci :-D Naučil mě na to koukat můj synator. Nejdřív mě to fakt nebavilo, ale postupně se mi postavy dostaly pod kůži. Jinak k poslednímu odv. dílu. Ten konec byl divnej, Tak blbě se nechat pochytat…

30.3.2016 | 22:38:22
Kalam

fakt by mě zajímalo, jakou střelnou zbraň s todule kadencí zvládla Carol nacpat do rukávu… a Maggie už je stejně ošklivá jako v komiksu… :(

30.3.2016 | 23:13:16
vosinoha

#7388 k_ub0: no především sem do sekce AKTUÁLNÍ EPIZODA píšou zoufalci co se doma po napsání toho co bude ukájej s pocitem že jsou někdo, bohužel to jsou jen dementi co kazí celej seriál všem ostatním

vážení admini pokud tu opravdu jste o čemž pochybuji začněte ten bordel tady uklízet , sami jste si tenhle web vytvořili a dali nějaká pravidla

a pro VÁS co na mě budou reagovat negativně (asi patříte mezi ty honiče) znova se podívejte KAM a CO píšete …

#7413 k_ub0 #7417 chir
31.3.2016 | 2:19:07


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Konec The Walking Dead

Seriál The Walking Dead odstartoval svou existenci na podzim roku 2010 a skončil na konci roku 2022. Byl tu s námi dlouhých dvanáct let, ale vše musí jednou dojít na svůj konec. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, ohodnoťte jej. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody

Další seriály

Seriál The Walking Dead se odehrává v širším univerzu, jehož součástí jsou i seriály Fear the Walking Dead, The Walking Dead: World Beyond, Tales of the Walking Dead, The Walking Dead: Dead City, The Walking Dead: Daryl Dixon a The Walking Dead: The Ones Who Live. Pro fanoušky The Walking Dead jsou tyto další projekty samozřejmostí, a proto byste měli vidět i je. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů








Reklama