The Walking Dead (Živí mrtví)
92/100 - 1 120×

The Walking Dead(Živí mrtví)

Epidemie změnila drtivou většinu lidstva ve věčně hladové zombie. Malé skupiny přeživších se snaží najít mezi ruinami nový život, nebo si alespoň udržet ten nynější. Do tohoto světa se z kómy probouzí nicnetušící bývalý zástupce šerifa Rick Grimes. Jak dlouho asi může přežít?

USA | 2010 | Ukončeno
vysílání
11 sezón | AMC | 43 minut
VOD
Netflix | Disney Plus | Max
žánr
Akční, Hororový, Katastrofický
hrají
Norman Reedus (Daryl Dixon), Melissa McBride (Carol Peletier), Andrew Lincoln (Rick Grimes), Lauren Cohan (Maggie Greene), Christian Serratos (Rosita Espinosa), Danai Gurira (Michonne Hawthorne), Cailey Fleming (Judith Grimes), Josh McDermitt (Eugene Porter), Chandler Riggs (Carl Grimes), Seth Gilliam (Gabriel Stokes), Ross Marquand (Aaron), Steven Yeun (Glenn Rhee), Jeffrey Dean Morgan (Negan Smith), Alanna Masterson (Tara Chambler), Cooper Andrews (Jerry)

Diskuze: Aktuální epizoda

Dojmy a pocity z aktuální epizody. Do této diskuze vstupujte až po zhlédnutí posledního odvysílaného dílu. Do této sekce nepište spoilery z komiksů!

K.NOSALOVA

pěkně debilní … takovej konec dokáže pěkně naštvat !

4.4.2016 | 20:21:33
K.NOSALOVA

pěkně debilní … takovej konec dokáže pěkně naštvat !

4.4.2016 | 20:21:34
K.NOSALOVA

pěkně debilní … takovej konec dokáže pěkně naštvat !

4.4.2016 | 20:21:36
K.NOSALOVA

pěkně debilní … takovej konec dokáže pěkně naštvat !

4.4.2016 | 20:21:37
K.NOSALOVA

pěkně debilní … takovej konec dokáže pěkně naštvat !

4.4.2016 | 20:21:37
danho123

#7641 Stardos: zas tak velmi smrť ovlivnit nemože lebo potom by niekto konal na vlastnú päsť a mohol by náhodou postrielať spasitelov ked prídu pre zásoby :D a to by nebolo dobré :D

4.4.2016 | 20:31:16
sven86

tak já jsem dnes nikde nic neotvíral dokud to neuvidím a ono ani nebylo co spoilerovat :D a nudné mi to nepřišlo, však atmosféra mega hustá

4.4.2016 | 20:31:49
cocumis

Tak za tu drzost bych vzal po palici ty co schválily takovejhle konec… Tohle se prostě fanouškům nedělá, to si může dovolit nějaká ordinace v růžovej zahradě nebo dallas… Prostě teasing neskutečnej, AMC zapálit…

#7671 danho123
4.4.2016 | 20:40:58
Minky

když vím, že mě za chvilku sejme, tak se aspoň bráním a nečekám, až na mě dopadne pálka :D

4.4.2016 | 20:43:33
danho123

vyzeralo to tak že ani Neganovi sa nepáčil koniec tak jebol radšej po hlave kameramana :D

4.4.2016 | 20:44:14
danho123

#7668 cocumis: hej hej ani Neganovi sa to nepáčilo tak jebol po hlave kameramana :D

4.4.2016 | 20:46:44
pajajs

Když už nechtěli ukázat, s kým si dal Negan homerun, tak alespoň mohli dát posranej záběr na Ricka koukajícího se na tu spoušť s obličejem plným zoufalství.. Pořád lepší než zk*rveně černá obrazovka…

4.4.2016 | 20:49:09
cocumis

Bude to podle mě Abraham, proto ten rozhovor se Sashou v autě o „společnej budoucnosti“ .. A navíc ze scénáristickýho hlediska to tipuju protože Rosita, Aaron a Eugene jsou postavy lehce postradatelný pro diváky, pak je skupina naopak nepostradatelnejch jako Rick, Carl, Daryl, Michonne, Maggie, Glenn a pak střední skupina, která se nejvíce hodí na takovouhle popravu (ztráta diváka zamrzí, ale po chvíly se jede zase dál a zůstává ta scénáristická volnost) a tam bohužel zapadá akorát Abraham..

#7674 Xegiie
4.4.2016 | 20:50:02
Xegiie

#7673 cocumis: dava to smysl, ale tezko rict, momentalne vse ukazuje na Glena

#7676 cocumis
4.4.2016 | 20:54:53
RustCohle

Nemáte nejake info o tej necenzurovanej verzii ?

4.4.2016 | 21:02:21
cocumis

#7674 Xegiie: Osobně bych radši toho ubrečenýho Kungpao slintala Glenna oželel radši než Abrahama :) Poslední dobou mě ten člověk vůbec nebaví..

4.4.2016 | 21:02:54
cocumis

Každopádně ať to odnese kdokoliv, tak Negan jako novej záporák v podání J.Dean Morgana naprosto luxusní a má stýlek ten chlapík… Budnička, šáteček, ladnej krok, baví ho nějaký to trápeníčko, trýzněníčko, černej humor, ale taky to bude zásadovej chlapík a bude mít svoje pravidla… Doufám že v příští sérii bude zářit !!!

#7678 Xegiie
4.4.2016 | 21:08:25
Xegiie

#7677 cocumis: taky se mi líbí, správnej magor, a jasnej kápo. moc jsem nepochopil ty, co tu psali, ze to nemelo nadech a ze cekali 2 m chlapa.. me tento serial nebavi, uz jsem to tu rikal, ale tenhle dil mel napeti na rozdavani, a Negan proste pecka

4.4.2016 | 21:15:45
Bit_Mike

Podle titulků by měl umřít Carl, podle textu
#521 Red John: Anybody moves, anybody says anything,
#522 atack: cut the boy's other eye out and feed it to his father

#7681 Stardos #7692 Xegiie
4.4.2016 | 21:18:51
pino.sega

já osobně si myslim,že se s náma rozloučí glen.když dotyčnej dostane po kebuli,je vidět,že za neganem nestojí žádnej karavan ani nic.pokud vychází postavení (respektive poklečení) z nějakejch detailů,v podstatě všichni klečeli čelem ke karavanu podle záběrů.jen dva lidi by koukali někam mimo a to rosita nebo glen a popravdě,už je čas aby přišla smrt někoho z hlavní party.možná melu z cesty,komiks sem nečetl,jen tak usuzuju podle svýho

4.4.2016 | 21:26:22


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Konec The Walking Dead

Seriál The Walking Dead odstartoval svou existenci na podzim roku 2010 a skončil na konci roku 2022. Byl tu s námi dlouhých dvanáct let, ale vše musí jednou dojít na svůj konec. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, ohodnoťte jej. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody

Další seriály

Seriál The Walking Dead se odehrává v širším univerzu, jehož součástí jsou i seriály Fear the Walking Dead, The Walking Dead: World Beyond, Tales of the Walking Dead, The Walking Dead: Dead City, The Walking Dead: Daryl Dixon a The Walking Dead: The Ones Who Live. Pro fanoušky The Walking Dead jsou tyto další projekty samozřejmostí, a proto byste měli vidět i je. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů








Reklama