Game of Thrones (Hra o trůny)
95/100 - 2 314×

Game of Thrones(Hra o trůny)

Fantasy seriál o intrikách, magii a zradách. Západozemí a Východní země nejsou zeměmi, ve kterých by chtěl někdo žít, na každém rohu totiž číhá nebezpečí, která vás může ihned připravit o život.

USA | 2011 | Ukončeno
vysílání
8 sezón | HBO | 60 minut
VOD
Max | O2 TV
žánr
Dobrodružný, Fantasy, Historický
hrají
Peter Dinklage (Tyrion Lannister), Lena Headey (Cersei Lannister), Emilia Clarke (Daenerys Targaryen), Kit Harington (Jon Sníh), Maisie Williams (Arya Stark), Sophie Turner (Sansa Stark), Nikolaj Coster-Waldau (Jaime Lannister), Iain Glen (Jorah Mormont), John Bradley (Samwell Tarly), Alfie Allen (Theon Greyjoy), Conleth Hill (Varys), Gwendoline Christie (Brienne z Tarthu), Liam Cunningham (Davos Mořský), Aidan Gillen (Petyr Baeliš), Isaac Hempstead Wright (Brandon Stark)

Diskuze: Aktuální epizoda

Dojmy a pocity z aktuální epizody. Do této diskuze vstupujte až po zhlédnutí posledního odvysílaného dílu. Do této sekce nepište spoilery z knih!

Engeneer

#7999 milanG: 900 tisíc €? Za to západní produkce natočí maximálně reklamu. Průměrná epizoda stojí už 10 milionů dolarů. Poslední stála určitě ještě o pár milion víc.

22.6.2016 | 10:58:14
komcus

Když se tak dívám, nechápu, jak někdo mohl dát bitvě bastardů jenon 1 nebo 2 hvězdy. Ano, bylo to předvídatelné, dalo se čekat, že to Rickon nepřežije a že Jon vyhraje, ale seriál se musí někam pohnout. Kdyby zase vyhrál Ramsay, byla by to sice další „rudá svatba“, ale děj by se nikam nehnul. Starkové byly prvním rodem, co bylv seriálu ukázán. A proč? Protože Starkové jsou podle mě symbolem celého GoT. Zažili si toho hodně… první sérii zabili Eddarda, ve třetí Cat a Robba a teď Rickona. To byste byli opravdu radši, kdyby je všechny vyvražidili a Zimohradu se vyvaloval Ramsay? Ramsay byly prostej otcovrah a vyšinutá svině. Tahle epizoda jen ukázala, že v GoT existuje aspoň nějaká spravedlnost.

Ať žijí Starkové, králové Severu!

čestný člen redakce
22.6.2016 | 12:10:42
Zmiaz

#7996 Stardos: Ano, to je druha moznost jak to chapat. Rozhodne i ona si uzila jeji porazku a neni se cemu divit. Ale v pripade, ze by tehotna byla, nebyla by alternativa se rychle provdat, aby se ostatni nedozvedeli, ze dite je maly Bolton? Pak by se naskytl Malicek jako nejvhodnejsi kandidat… ale to je asi hodne absurdni, uvidime…

22.6.2016 | 13:22:41
Yalka

Zajímavé review k deváté epizodě: https://www.youtube.com/watch?… a článek k němu, QUEEN SANSA: http://www.huffingtonpost.com/…0571434.html YouTube kanál Got Academy je teď můj oblíbený. Napřed jsem nemohla vydýchat tu legrační angličtinu (protagonisti jsou dva Židé z Tel Avivu), ale rychle jsem si zvykla, protože pánové (i kočka) jsou vážně charismatičtí. Je to chytré, líbí se mi jejich smysl pro humor a hlavně to, jak hledají paralely mezi GoT a skutečnou historií. Zatímco osmou epizodu (IMHO poprávu) setřeli, tak na tuhle poslední se dívají dost jinak než zbytek internetu (považte, ani jedna zmínka o tom, že Rickon měl kličkovat, nebo že obr neměl zbraň). Enjoy.

22.6.2016 | 16:36:17
Michgod

#7916 Mňaukaj: falanga je extremne zranitelna proti jizde? a to jako jak? ja mel za to ze proti pechote… viz tazeni rimanu proti rekum… rimani vzdycky byly znami pro svou jizdou :D

#7923 Evoorg: 1 jak pises odpoved je opravdu jednoducha… protoze to nebylo v planu… tak proto… a davos neni vojevudce aby velel armade podle situace… drzel se planu rekneme rozkazu ktere dostal od jona… 2 jon nemel heroicky vypad jon mel na vyber umrit na uteku nebo se hrozbe postavit celem… vetsina lidi by zvolila smrt na uteku ale jon je bojovnik a zvolil si hrozbe se postavit celem… pokusit se zchranit sveho bratra mozna muze pusobit iracionalne ale naopak to prokazuje jeho vudcovske schopnosti a jak mu zalezi na svych vojacich… neposlal tam svoje vojaky na smrt… zkusil zariskovat pouze svuj zivot… stat a prihlizet jeho smrti by mohl mozna tak stanis… 3 hradba tel se vytvorila pred jonovou armadou a boltonska armada ho obehla a obklicila ale ano celkove to pusobylo pouze jenom na efekt a cele to vyslo uplne na prazdno… 4 sansa netusila jestli armada z udoli prijde… ona je nejprve odmitla a pak jim pozdeji poslala ten tajemny dopis s prosbou o pomoc… co by se u jona zmenilo kdyby mu sansa rekla ze napsala dopis o pomoc a mozna dorazi a mozna nedorazi a jestli dorazi tak nevi kdy…

#7951 trinnn: celej dil byl jako beckovy filmy z devadesatych tak proc zrovna ti vadi tech par hlasek? nejspis je to cileny na ty mladsi co toho jeste moc nevideli ti z toho urcite budou nadseni a rikat jak to byl super dil… zajimavej dil…

udelat nekolika metrovou hromadu asi bude levnejsi nez vytvorit bitevni pole posete mrtvymi…

22.6.2016 | 17:37:23
millay24ify

#8000 Kotletka: Děkuji za podrobný výklad:-D Samozřejmě, že odmítnutí Sansa neměla povinnost konzultovat a přijetí bez Jonova vědomí byl podraz. Já jsem jen chtěla vyjádřit, že být v její situaci bych na to prostě neměla nervy zatajit Jonovi to přijetí té pomoci a vůbec to, že nějaká i když v případě Malíčka velmi nejistá možnost pomoci existuje. A navíc si myslím, že kdyby se Sansa opravdu tak bála, že Malíček půjde proti nim, neudělala by to. Myslím si, že v ní spíš převládl ten pocit, že jí pomůže. Každopádně tu hranici té únosné míry zatajování informací má každý jinde. Já si nejsem jistá, že bych to ustála tak jak Sansa a vydržela Jonovi nic neříct. Ten její charakter tím sice možná získal na zajímavosti a třeba i hloubce v rámci vývoje postavy, ale nevím jestli po tomhle mi přiroste k srdci třeba jako Tyrion. Prostě já tohle jednání moc nemusím a zklamalo mě to. Ale možná jak píše Zmiaz, sedí to k jejímu charakteru a mé očekávání bylo naivní:-) Možná vyhráli jen díky ní, protože Jon by s pomocí Malíčka nesouhlasil (i když dle mého asi ano), ale to se každopádně už nedozvíme:-D

22.6.2016 | 18:04:02
millay24ify

Ještě doplním, že dle mého neměla morální povinnost konzultovat to odmítnutí té pomoci v době, kdy si myslela, že se jim podaří získat více rodů ze severu, pak jak začalo přituhovat, to už je trochu jiná, aspoň podle mého. .

22.6.2016 | 18:09:06
Hodooor

#7993 Zmiaz: No ona je tak úplně nevypustila..o­demknul je už dříve Tyrion, a teď když Dany letěla na Drogonovi zapálit flotilu tak ji ucítili a zapálili tam tu bránu nebo co a probourali se ven a přidali se. Bylo to vidět tam dole pod ní když letí.

#8024 Zmiaz
22.6.2016 | 18:25:01
mia28

#7997 Stardos: Tak lze filozofovat o tom, zda je štěstí pouze náhoda nebo nějaký vyšší záměr :-). Za mě měl prostě štěstí, stejně jako mnoho jeho spolubojovníků, kteří tu řežbu přežili…

22.6.2016 | 19:32:40
Lord Deyeth

Dotaz ohľadom rodu Starkov. Po tejto generácií čo ostala Arya,Sansa a Bran je teda jasne, že rod Starkov zanikne? Keďže Bran deti nemôže mať a Sansa a Arya ak budú mať tak sa meno bude predavať po otcovi.

#8012 mia28 #8013 mia28 #8015 Ann Taylor #8016 Michgod #8017 Michgod
22.6.2016 | 20:34:42
dragon113

#7916 Mňaukaj: Falanga sa použivala najme proti jazde keby sa boli otočili tak by beališova jazda padla lenže to nemohli lebo by mali jonovu armadu za chrbtom

22.6.2016 | 20:44:40
mia28

#8010 Lord Deyeth: Tak to pozor, že nemůže Bran chodit ještě nemusí nutně znamenat, že nemůže mít děti. Teda sice ta šance je hooooodně malá, ale existuje, takže bych ho úplně nezatracovala :-).

#8014 Lord Deyeth
22.6.2016 | 20:45:47
mia28

#8010 Lord Deyeth: Tak to pozor, že nemůže Bran chodit ještě nemusí nutně znamenat, že nemůže mít děti. Teda sice ta šance je hooooodně malá, ale existuje, takže bych ho úplně nezatracovala :-).

22.6.2016 | 20:45:56
Lord Deyeth

#8012 mia28: V prvej serii hovorili ze nebude mat deti :D

#8019 mia28 #8021 Stardos
22.6.2016 | 21:07:12
Ann Taylor

#8010 Lord Deyeth: Vůbec nemusí. Jejich manžel může přijmout jméno Stark a pokračovat v rodu Starků. Což nezřídka málo významní lordi dělají. Takhle třeba byl zachován i rod Lannisterů, kdy si manžel poslední lady Lannister vzal její jméno.

webmaster
22.6.2016 | 21:12:13
Michgod

#8010 Lord Deyeth: vzhledem k tomu ze se blizej zmeny a pro zapadni zeme se planuje kralovna… pro zelezne ostrovy se planuje kralovna tak sansa na trunu severu by taky mohla sedet :D ale ji bych to rozhodne nepral to spis at si zije s malickem a vladne tam arya… ale tipuju ze by oteze prevzit jon…

22.6.2016 | 21:14:04
Michgod

#8010 Lord Deyeth: vzhledem k tomu ze se blizej zmeny a pro zapadni zeme se planuje kralovna… pro zelezne ostrovy se planuje kralovna tak sansa na trunu severu by taky mohla sedet :D ale ji bych to rozhodne nepral to spis at si zije s malickem a vladne tam arya… ale tipuju ze by oteze mohl prevzit jon…

22.6.2016 | 21:16:41
Tomi Lee Morpheus

#8000 Kotletka: krásny príklad si vymyslela, klobúk dole, max úcta,)

22.6.2016 | 21:18:00
mia28

#8014 Lord Deyeth: Aha :-) Tak to jsem už zapomněla, nebyl to pro mě asi důležitý fakt u malého chlapce :-). Tak to bych asi sázela na Jona nebo na holky.

22.6.2016 | 21:29:03
mr_bungle

Fotky k desáté epizodě: http://www.farfarawaysite.com/…/gallery.htm

22.6.2016 | 22:14:17


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Konec Game of Thrones

Seriál Game of Thrones odstartoval svou existenci na jaře roku 2011 a skončil na jaře roku 2019. Byl tu s námi dlouhých osm let, ale vše musí jednou dojít na svůj konec. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody

Prequel

Hra o trůny je sice u konce, ale to neznamená, že se do Západozemí už nikdy nepodíváme. Stanice HBO totiž objednala nový seriál, ve kterém se zaměří na dračí rod Targaryenů. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů








Reklama