Game of Thrones (Hra o trůny)
95/100 - 2 314×

Game of Thrones(Hra o trůny)

Fantasy seriál o intrikách, magii a zradách. Západozemí a Východní země nejsou zeměmi, ve kterých by chtěl někdo žít, na každém rohu totiž číhá nebezpečí, která vás může ihned připravit o život.

USA | 2011 | Ukončeno
vysílání
8 sezón | HBO | 60 minut
VOD
Max | O2 TV
žánr
Dobrodružný, Fantasy, Historický
hrají
Peter Dinklage (Tyrion Lannister), Lena Headey (Cersei Lannister), Emilia Clarke (Daenerys Targaryen), Kit Harington (Jon Sníh), Maisie Williams (Arya Stark), Sophie Turner (Sansa Stark), Nikolaj Coster-Waldau (Jaime Lannister), Iain Glen (Jorah Mormont), John Bradley (Samwell Tarly), Alfie Allen (Theon Greyjoy), Conleth Hill (Varys), Gwendoline Christie (Brienne z Tarthu), Liam Cunningham (Davos Mořský), Aidan Gillen (Petyr Baeliš), Isaac Hempstead Wright (Brandon Stark)

Diskuze: Aktuální epizoda

Dojmy a pocity z aktuální epizody. Do této diskuze vstupujte až po zhlédnutí posledního odvysílaného dílu. Do této sekce nepište spoilery z knih!

MeasterHD

Tak contomu rikate? Pekne se to povedlo a uz se tesim na pristi rok. King in the North a jeste Targaryen. S Aryou odesla posledni nadeje na navrat Stoneheart, skoda

27.6.2016 | 7:33:08
MeasterHD

#8095 Mitch1980: Myslim si, ze je to potvrzeno na 100%, kdyz Lyanna Nedovi septa: jstli to Robert zjisti, tak ho zabije, vis ze to udela…

27.6.2016 | 7:58:39
Smooth

Tak jsem rád, že nevynechali Frey pies, i když jsem nečekal, že budou v podání Aryi. Mohli k tomu někdy dříve přidat příběh o Rat cook, aby i nečtenář byl v obraze. A jsem rád, že díl neskončil na Winterfellu, ale byly tam další dvě scény. Momentálně to ale vypadá, že Westeros nemá armádu, která by alespoň prověřila tu armádu, co dala dohromady Dany. A koukám, že Varys zdokonalil Malíčkův teleport – zvládne překonat stovky mil během jediného dílu

#8278 imbik
27.6.2016 | 8:00:31
Smooth

Pak jsem zvědavý na nové postavy v další sérii… přeci jenom v tomhle díle se docela proškrtaly ty stávající.

#8105 MeasterHD
27.6.2016 | 8:03:40
MeasterHD

#8104 Smooth: Ja jsem zvedav ldy Littlefinger konecne narazi, ze to je had se vi, ale uz zachazi celkem dost daleko. Stale doufam, ze by se mohla Stoneheart ukazat, kdyz Red Queen zmizela, indicie z predchozich dilu tomu trosku davaly plus. A take jsem zvedav, jak rozvinou fakt, ze Jon neni bastard, ale ten kdo ma usednout na Iron Throne.

27.6.2016 | 8:11:01
Wolfinator1

Nádhera, jak já jásal když , to udělalo bum a pánbíčkář konečně sklapnul, jen škoda Tyrelů a Kevana Lanistera a tomen si hezky odskočil, tak ať žije nová královna teda těch pár dílů než jí propíchne brácha , že jí jeblo taky :D. Opět se potvrdilo na párty k Freyům nikdy :D Snad se Arya doslechne o novém králi Severu a sejde se se sourozenci a nebude vymejšlet nějaký kraviny, nebo teda až se sejdou :D Ona je teoreticky nejlepší teď může si vzít Quiburnův ksicht a sejmout Cersei klidně ne :D No to si říkám vlastně už od začátku nevim když jsou tyhle ksichtový zabijáci proč si je už dávno někdo nenajal , žádná válka nemusela bejt :D . Epický příchod nebo odchod Deny na konci epizody je už klasika trochu no. Pro mě ale vládla dnes Scéna s volbou krále severu a Lady Mormont ta je boží. Když ty velký drsný vousatý seveřani tasej meče a řvou King in the North tak je to pro mě víc epický než Draci teda :D No na konci jsem čekal WW u zdi , tak snad na začátku příští sezony.

27.6.2016 | 8:23:52
Pouty

Ramin Djawadi se opět překonal…hudba u úvodní scény a následného rožnění byla naprosto perfektní!!!

27.6.2016 | 8:27:35
Engeneer

Ale no tak. Vždyť jako by Daenerys z oka vypadla Lyanně… A já tak věřil, že je Jon opravdu Nedův. No nebudeme skákat k předčasným závěrům, pravdu se 100% dozvíme až z knihy. Seriál totiž už dávno přešel od adaptace k fan fiction. :D

27.6.2016 | 8:32:49
Ann Taylor

Nooo jestli si Sever zaslouží nějakýho vládce, tak Lyannu Mormont! :D Ta holka tam vyvoře se starýma zkušenýma lordama Severu a Údolí jako nic a ještě vyhlásí krále :D To by po zkušenosti s Jorahovýma zamilovanýma pohledama od Mormontů jeden nečekal :D

webmaster
27.6.2016 | 8:40:38
georgezz

Skvělý díl, fakt pecka, potvrzené teorie, rozuzlení, paráda. Cersei je uplně nejvíc. Malíček Johnovi zatopí. Luxus.

27.6.2016 | 8:59:37
Hellyelli

Fuuu..... Nojo, bylo to peckový zakončení série. Arya opět dokázala, že je prostě bezkonkurenční zabiják, RIP Walder Frey :D Škoda Margaery a jejího bráchy no :/ je jasný že jí Cersei nesnášela, ale nemusela zase vyzabíjet celou jejich rodinu -_- Jsem zvědavá, jak to dopadne s Branem… Do konce GoT nám zbývá jedna série se sedmi díly, a jsem zvědavá jak to chtějí stihnout rozmotat a vyřešit :D Jsem zastánce teorie, že fo stejně dopadne tak, že na Železným trůnu skončí Dany a Jon (bylo by hezký kdyby skončili spolu :P) Ale otázka je, co teď udělá Littlefinger. Jako posral si to, o tom neni řeč- na začátku 5. série měla Sansa a Baelish super vstah, původně jsem myslela, že si jí Littlefinger vezme… Jenže Sansu její pobyt u Boltonů totálně změnil. Malá Sansa je pryč. Je otázka, jestli chce trůn pro Jona nebo pro sebe. A její pohledy na Baelishe na konci nezvěstovaly vůbec nic dobrýho. Svým způsobem by si Baelish zasloužil dostat od Sansy nožem do zad, ale poslední dobou vypadal, že se změnil a že mu na Sanse opravdu záleželo. Otázkou zůstává, jestli ji tedy opravdu miluje, nebo jestli jen chce získat sever… Obě tyhle teorie maj svoje pro proti, ale já spíš podporuji tu první. (Sansa opravdu připomína Cate, jak podobou i chováním) Ale opět zase uvidíme. Když už teda bude jenom sedm dílů do konce GoT, měli by alespoň udělat delší díly. Opravdu nechápu, jak to hodlají všechno stihnout.

#8113 Engeneer #8115 Ann Taylor #8116 Merneron #8117 Tomi Lee Morpheus
27.6.2016 | 9:00:04
Tomi Lee Morpheus

#8042 Tomi Lee Morpheus: #8042 Tomi Lee Morpheus: tak TOTO BOL moj typ na poslednú epizódu: SPISANY 23.6.2016

  1. Sansa zapredala listom svoju ruku a polku zimohradu, Malíček si ju zobere za ženu, a príjme meno: Petyr Baelis Stark, a jeho cielom bude získať, vliv nad 7 královstvami, čím sa Sansa dostane v budúcnu do sporu s Dany o železný trón.

NEPRAVDA: Sansa odmietla ponuku stat sa buducou kralovnou 7K

  1. Davos Morsky presvedčí ostatných, že Melisandra je zodpovedná za upálenie Shireen, bude súd a skončí na hranici, v poslednej chvíli zasiahne sám Davos a upálenie zruší a Melisadnru zaprisahá, že musí splatiť svoj dlh a zachrániť nejaké deti, ale tejto verzii ani sám neverím len si ju prajem, Jon nedovolí aby bola popravená, ale vyženie ju z hradu.

PRAVDA: vyhnana z hradu

  1. Jaime Lanister bude požiadaný, aby potrestal Jona za opustenie nočnej hliadky, ten súhlasí ale potom uvidí, že jeho hostia nesplnili dohodu a chystajú sa popraviť Edmure Tully, a tak im Jaime urobí krvavú hostinu.

NEPRAVDA: bola to Arya;)

  1. v King Landing sa Cersey dočká súdu, ale Cersei bude omylostená, a tak nedojde na jej plán vypáliť celé mesto, brat Margaery bude vykastrovaný, a napalm bude k dispozícii proti Dany, alebo WW.

NEPRAVDA: max prekvapenie pre mna, Cersei jedným tahom dala dole: svojho syna jeho manželku, jej brata otca a vrabčáka OMG, kde sa hrabe Red svadba

5)) Brain je záhada, bud bude utekať pred WW, alebo sa rozhodne nájsť najbližší čarostrom, takže možno zavíta na Zimohrad

PRAVDA ;)

  1. Dany Queen of dragons bude riešiť čo vlastne urobí, či dobije King landing silou, alebo sa pokúsi vyjednávať, či podvedie Eurona, alebo jehol lode potopí, alebo útok odloží a urobí najprv poriadok v otrokárskych miest a Yaru dosadí na slaný trón.

NEPRAVDA;)

SUMA SUMÁRUM som max spokojný, prekvapenie za prekvapením, a len jeden krát som odhadol čo sa presne stane.

Dakujem, vidíme sa o rok.

27.6.2016 | 9:02:39
Engeneer

#8111 Hellyelli: Dílů bude ještě 10–15

27.6.2016 | 9:05:50
Venous4

no az na ten vybuch zeleneho ohne dil nic moc – aspon pro me

27.6.2016 | 9:11:05
Ann Taylor

#8111 Hellyelli: Obávám se, že máš pravdu. Jona korunovali, jenže vyráží Daenerys, de facto i proti němu, protože chce říši celistvou. Takže buďto proti sobě budou bojovat dvě u diváků oblíbené postavy považované za kladné, nebo budou muset Jonovi korunu zase sebrat, což se může stát kvůli nějakým událostem na Severu, ale kdyby mu ji sebrala Daenerys tak moc nevidím smysl, proč mu ji vůbec dávat (a opět by u diváků kolidovalo fandění oběma, přičemž oba vyhrát nemůžou) a nebo se, jak říkáš, nakonec vezmou, takže vyhrajou oba. Já bych chtěla, aby Dany umřela a Západozemí se zase rozdrobilo, v případě, že porazí chodce, ale obávám se, že seriál spěje k tomuhle. No knížka snad ne.

#8118 Smooth
webmaster
27.6.2016 | 9:19:15
Merneron

#8111 Hellyelli: Dielov bude 15. 7 dielov je už nepriamo potvrdených pre siedmu sériu (od štábu) a tým pádom vychádza na poslednú sériu 8 dielov. Uvidíme aké budú či dlhšie, min. stopáž 69 minút ako mal tento posledný diel by som uvítal.

27.6.2016 | 9:19:30
Tomi Lee Morpheus

#8111 Hellyelli: Malíček Sansu krute zradil, preto aj keď ho povodne mala velmi rada, tak ho teraz rovnako nenávidí, to ale Malíček nevidí lebo je profesionálne deformovaný – bere všetko ako HRU, aj lásku, a si neuvedomil, že to čo urobil SANSE, bolo logické, a aj by mu odpustila keby donho nebola zamilovaná.

Malíček nepojde proti Jonovi, lebo on nemá záujem o SEVER, ale chce byť PROTEKTOROM 7K. Myslím že Jon, pochopí jeho hru, ale WW zmenia Malíčkové plány A stiahne sa.

27.6.2016 | 9:21:15
Smooth

#8115 Ann Taylor: Myslím, že pro Jona nebude problém být druhým králem, který poklekne..... pod podmínkou, že mu Dany s draky pomůže proti WW

#8121 Ann Taylor #8126 Merneron
27.6.2016 | 9:39:28
pajela

Hodně silný díl. Ta hudba k tomu, no prostě lábuž. Celou dobu jsem měla žaludek jak na vodě… Jediné, co mě teda hodně pobavilo byl Varys :-D možná ty jeho rukávy něco umí s rychlostí člověka, páč jinak si ten přesun fakt nedovedu vysvětlit… :-D

#8120 Engeneer #8122 L0newolf #8126 Merneron
27.6.2016 | 9:40:50
Engeneer

#8119 pajela: Může mít dvojče:-)

27.6.2016 | 9:49:56


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Konec Game of Thrones

Seriál Game of Thrones odstartoval svou existenci na jaře roku 2011 a skončil na jaře roku 2019. Byl tu s námi dlouhých osm let, ale vše musí jednou dojít na svůj konec. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody

Prequel

Hra o trůny je sice u konce, ale to neznamená, že se do Západozemí už nikdy nepodíváme. Stanice HBO totiž objednala nový seriál, ve kterém se zaměří na dračí rod Targaryenů. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů








Reklama