Game of Thrones (Hra o trůny)
95/100 - 2 314×

Game of Thrones(Hra o trůny)

Fantasy seriál o intrikách, magii a zradách. Západozemí a Východní země nejsou zeměmi, ve kterých by chtěl někdo žít, na každém rohu totiž číhá nebezpečí, která vás může ihned připravit o život.

USA | 2011 | Ukončeno
vysílání
8 sezón | HBO | 60 minut
VOD
Max | O2 TV
žánr
Dobrodružný, Fantasy, Historický
hrají
Peter Dinklage (Tyrion Lannister), Lena Headey (Cersei Lannister), Emilia Clarke (Daenerys Targaryen), Kit Harington (Jon Sníh), Maisie Williams (Arya Stark), Sophie Turner (Sansa Stark), Nikolaj Coster-Waldau (Jaime Lannister), Iain Glen (Jorah Mormont), John Bradley (Samwell Tarly), Alfie Allen (Theon Greyjoy), Conleth Hill (Varys), Gwendoline Christie (Brienne z Tarthu), Liam Cunningham (Davos Mořský), Aidan Gillen (Petyr Baeliš), Isaac Hempstead Wright (Brandon Stark)

Diskuze: Aktuální epizoda

Dojmy a pocity z aktuální epizody. Do této diskuze vstupujte až po zhlédnutí posledního odvysílaného dílu. Do této sekce nepište spoilery z knih!

Eddard1

#2270 Ser David Payne: psal jsi že kdo sleduje seriál tak mu čtení knih už ani nestojí za to, Jako tobě když jsi tedy TsD nedočetl. Já začal číst přesně jako ty po 1 serii 2 knihou a dočetl jsem i vynikající 5 knihu a budu číst dál. Tak za mě laskavě nemluv a znám i hodně tech co sledují 4 řadu a teprve teď začínají 1knihou

#2319 Ser David Payne
20.5.2014 | 1:53:37
Tonny 23

dnešek? Nejlepší: ..What´s your name?" ,, Rorge " ,, Thanks you "........ a na závěr Malíček? :D :D Opravdu, nejlepší episoda téhle série ;) (prozatím ovšem)

20.5.2014 | 1:56:02
iNstinkt-

#2280 T.T: Třeba že tu lidi píšou, že Ohař umře na to kousnutí to je podle mě docela spoiler, pokavaď je to teda pravda.

#2286 segovesus #2288 T.T #2290 Smooth
20.5.2014 | 2:39:31
mauvais-ange

No v knize to bylo jinak, to už tady taky někdo psal, takže je to spíš domněnka…Mohli by ho v seriálu nechat žít, když neumřel podle čtenářů tak jak měl :-D Jinak díl zase dobrý, líbil se mi proslov Oberyna…a konec super, včetně polibku se Sansou, i když ho dost fanoušků označuje slovem „creepy“ :)

#2289 T.T
20.5.2014 | 3:22:56
tap

Jako v tomhle dila byla linka Ohar+Arya asi nejlepsi ze vsech dilu, co byli spolu a to je co rict, protoze tahle dvojice nema chybu!

20.5.2014 | 3:30:23
segovesus

#2283 iNstinkt-: Spravne, tak to sem radeji napsat znova.

20.5.2014 | 5:58:23
LadySephira

Proč tady furt někdo musí řešit ty knížky a vykecávat spojery :-/ to je to vážně tak důležitý sdělovat všem co se stane…

20.5.2014 | 7:04:03
T.T

#2283 iNstinkt-: Tady hlavně diskutují lidi, co knížky neznají, jak to možná bude dál. Někdo tu poukázal na to, že Ohař může dopadnout podobně jako Drogo, co je na tom špatného? To je to samé, jako se tu lidi vztekali nad naší dedukcí, že to bude Oberyn vs Hora trial by combat.

#2303 trollproblem
20.5.2014 | 8:51:01
T.T

#2284 mauvais-ange: Tohle by sis teda odpustit příště mohl…

20.5.2014 | 8:52:19
Smooth

#2283 iNstinkt-: Tak v knížce Ohař na kousnutí neumře, protože v knížce žádné kousnutí Ohaře není – tedy žádný spoiler :) A o tom, co s ním bude dál, bych si nebyl tak jistý, protože..

.. se cesty Aryi a Ohaře rozejdou a Ohař není v knížce POV postava :)

… což můžou v sérii snadno změnit ;)

20.5.2014 | 9:40:33
martinanovak7

#2279 Ma-e-gor: chápu tedy dobře, že Rheagar Targaryen měl za manželku sestru prince oberyna s ní děti / asi malé/ ale někdy při tom unesl setru Neda starka / tu miloval král Robert Beratheon / a pak za ní jeli prosit bratr a otec a ty šílený král upálil … a kvůli tomu pak vypukla válka?

#2292 kiso1561
20.5.2014 | 10:27:10
kiso1561

#2291 martinanovak7: Presne tak.

20.5.2014 | 10:36:58
mrco1991

Posledná epizóda bola podľa mňa jedna z tých slabších, tak nejak som presne tušil čo sa stane a nič ma neprekvapilo. No asi to bol len nábeh na to čo sa stane v nasledujúcom di­ely.

20.5.2014 | 10:38:39
Orea

Dost spoilerů je tady i proto, že sem furt někdo píše: „Co teď vlastně dělá ten a ten?“, „uvidíme ještě xyz?“ …to fakt nechápu, tak si buďto počkejte a nechte se překvapit, nebo si to přečtěte, případně s tím jděte do obecné, ale do diskuze o aktuální epizodě budoucnost přece nepatří…

20.5.2014 | 11:23:47
Borealis

fffffffffffff

20.5.2014 | 11:25:00
Smooth

Co si myslíte o seriálové snaze Jona zapečetit Zeď? Pro čtenáře:

Už jen proto, že v knize je to přesně obráceně a Jon naopak odmítá snahu o zapečetění Zdi..

#2299 YgritteAnna #2300 Aul
20.5.2014 | 11:35:22
Borealis

#2264 trollproblem: Ja som nečitatel rovnako ako ty, takže som odkázaný len dej seriálu :) Dúfam ale, že to tak nebude lebo Sandora som si celkom oblúbil a s Aryou sú dobrá dvojka. Skôr som zvedaví či sa vôbec Arya rozhodne ísť do Bravosu a stretne Jaqen H'ghara.

#2311 Eddard1
20.5.2014 | 11:41:46
YgritteAnna

K Ohařovi a jeho kousnutí:

Podle mě to je to zranění, které se mu zanítí, ale kde přesně v knize je řečené, že umřel? Arya ho opustí s tím, že si milosrdenství nezaslouží, ale že by vydechl naposledy tam nikde není, jenom spekulace. A to není Martinův styl, takhle nejasně zabít postavu. Podle mě mrtvý není a ještě se objeví (teda spíš v to doufám, mám tu postavu fakt ráda)

#2331 YgritteWildlings
20.5.2014 | 12:01:43
YgritteAnna

#2296 Smooth: Zrovna s tímhle problém nemám. Spíš mě irituje přítomnost

těch dvou hnusáků (Slynta a Thorna), protože podle knihy mají přijet až po bitvě. Takhle buď musí odjet těsně před tím (pro posily, co já vím), nebo budou bojovat (a velet) a pak si budou moct připsat veškeré zásluhy. Které by si měl připsat především Jon (a pak, pokud se nemýlím, to i Sam notně zdůrazňuje, když intrikuje během volby)

#2301 Aul #2302 Smooth
20.5.2014 | 12:05:34
Aul

#2296 Smooth:

Rozlišoval bych čas před bitvou a po bitvě. Jonova priorita je ubránit Černý hrad a až potom se bude starat o záchranu svobodného lidu. V knížce to tak v zásadě bylo taky.

20.5.2014 | 12:17:47


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Konec Game of Thrones

Seriál Game of Thrones odstartoval svou existenci na jaře roku 2011 a skončil na jaře roku 2019. Byl tu s námi dlouhých osm let, ale vše musí jednou dojít na svůj konec. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody

Prequel

Hra o trůny je sice u konce, ale to neznamená, že se do Západozemí už nikdy nepodíváme. Stanice HBO totiž objednala nový seriál, ve kterém se zaměří na dračí rod Targaryenů. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů








Reklama