Game of Thrones (Hra o trůny)
95/100 - 2 314×

Game of Thrones(Hra o trůny)

Fantasy seriál o intrikách, magii a zradách. Západozemí a Východní země nejsou zeměmi, ve kterých by chtěl někdo žít, na každém rohu totiž číhá nebezpečí, která vás může ihned připravit o život.

USA | 2011 | Ukončeno
vysílání
8 sezón | HBO | 60 minut
VOD
Max | O2 TV
žánr
Dobrodružný, Fantasy, Historický
hrají
Peter Dinklage (Tyrion Lannister), Lena Headey (Cersei Lannister), Emilia Clarke (Daenerys Targaryen), Kit Harington (Jon Sníh), Maisie Williams (Arya Stark), Sophie Turner (Sansa Stark), Nikolaj Coster-Waldau (Jaime Lannister), Iain Glen (Jorah Mormont), John Bradley (Samwell Tarly), Alfie Allen (Theon Greyjoy), Conleth Hill (Varys), Gwendoline Christie (Brienne z Tarthu), Liam Cunningham (Davos Mořský), Aidan Gillen (Petyr Baeliš), Isaac Hempstead Wright (Brandon Stark)

Diskuze: Aktuální epizoda

Dojmy a pocity z aktuální epizody. Do této diskuze vstupujte až po zhlédnutí posledního odvysílaného dílu. Do této sekce nepište spoilery z knih!

pajajs

Tak tak.. Téma je „aktuální epizoda“ a né „budoucí epizody“… Pokud chcete šířit své informace měli by jste být v „obecné diskuzi“

16.5.2014 | 14:52:11
Orea

#2200 Bigi: A byl by to problém? Já nevím, jak tohle funguje, nikdy jsem to nepoužila… Ten prostředník je konkrétní počítač někoho, nebo není „ničí“? Ta síť je jak velká? Jde mi o to, jestli by ta blokace někomu vadila… Snad nikdo není takovej magor, aby si neustále dělal nové uživatele a znovu a znovu sem chodil přes proxy…

#2203 pajajs #2207 Bigi
16.5.2014 | 17:22:48
pajajs

#2202 Orea: Na tu poslední větu jen „You know nothing Jon Snow“ :D

16.5.2014 | 18:00:01
LadySephira

Já ty knížky třeba čtu, ale jde to pomalu, jsem teprve ve druhé knížce, takže líná fakt nejsem a přečíst si je chci. Tady jsem si přečetla naštěstí jen spojler, kterej jsem si přečetla už kdysi omylem na jiné diskuzi, takže uf :D Jediný řešení je asi sem nechodit…což je škoda.

16.5.2014 | 18:51:26
T.T

Včera jsem přečetl komiks Kačera Donalda, počítá se to?

16.5.2014 | 19:37:41
blacken

Tak já třeba čtu, ale tenhle žánr mě na čtení obecně moc nebaví. Nebudu přece číst x stran něčeho, co mě nebaví, jen abych se nemusela bát spoilerů → hlavně to postrádá smysl, protože pak bych si v podstatě spoilerovala knihou, ne? Tenhle seriál pro mě není až taková srdcovka, takže mě nějakej ten spoiler nerozhodí (kdyby jo, nebudu číst diskusi), ale přesto by se tomu snad mělo nějak zabránit.

16.5.2014 | 21:17:34
Bigi

#2202 Orea: Jde o to, ze se kazdy muze maskovat za jinou IP a tech online proxy je spousta. A naopak zase spousta lidi nema svou vlastni IP a nekolik lidi sdili stejnou IP sveho poskytovatele pripojeni. Takze ban na IP muze blokovat vic lidi, nez bylo zamysleno a ban na IP jde obejit.

17.5.2014 | 2:25:15
Ser David Payne

Myslim si, že lidem, co sledujou seriál, teď už knihy ani nestojí za přečtení. Já jsem se do čtení pustil potom, co odvysílali první sérii a celkem bez potíží jsem navázal začátkem Střetu králů; různejch drobnejch změn v seriálu je ale hodně a při současným množství vedlejších postav by se takovej čtenář těžko orientoval. Seriál navíc opustil i knižní členění děje. Navíc u posledních dvou knih hodně upadla kvalita vyprávění: Tanec s drakama mě už nudil tak, že jsem ho ani nedočetl. Co tim chci říct: když někdo sleduje seriál, ale nechce číst knihy – ať už proto, že si nechce kazit potěšení ze sledování seriálu, nemá čas nebo se mu prostě nechce – plně to schvaluju a podporuju. Seriálový zpracování za předlohou nezaostává a na světě je spousta jinejch knih, který je škoda opominout.

#2209 ZouZoja #2210 Eddard1
18.5.2014 | 15:43:43
ZouZoja

#2208 Ser David Payne: Souhlasím s tím, že kdo chce jenom sledovat seriál, tak je to jeho věc. Ale s čím už rozhodně souhlasit nemůžu je to, že seriál za knihou nezaostává. Zaostává a zásadně.Ono to asi ani jinak nejde, ale popírat to je podle mě nemysl. Knížky jsou důmyslně promyšlené a chápu, že některé lidi třeba odrazují svojí délkou, nebo nudí tím, jak dlouze Martin některé věci popisuje. Ale podle mě právě to je ten důvod, proč jsou knížky mezi tolika lidma tak oblíbené a diskutované. Píseň ledu a ohně je úžasně promyšlená, člověk ji může číst několikrát a vždycky najde něco, čeho si doposud nevšiml. Martin nechává spoustu náznaků, díky nimž můžou čtenáři pořád přicházet s novými a novými teoriemi odhledně dalšího děje. A nikdo si nemůže být jistý, jak to nakonec dopadne.Takže si nemyslím, že by nestálo za to pustit se do čtení knih. Ale současně nemám nic proti tomu, když po tom někteří netouží a spokojí se seriálem.

18.5.2014 | 16:05:58
Eddard1

#2208 Ser David Payne: Mě fascinuje jak někdo mluví za někoho jiného. Mluv za sebe a ne za ostatní

#2270 Ser David Payne
18.5.2014 | 20:09:21
Dark Angel

Čo sa týka kníh ok ale pre mňa je seriál lepší je jasne že knihy mi dajú širší pohľad na mnohé situácie, ktoré boli v seriály a nie vždy som ich chápal. No dialógy medzi postavami sú podľa mňa prepracovanejšie a lepšie… jednoducho GOT milujem a kebyze nevidím seriál v živote si knihu nekúpim a asi väčšina z nás alebo sa mýlim?

18.5.2014 | 21:15:45
ValeriusAquila

Asi půjdu proti proudu, ale seriál se s knihami nedá srovnávat. Seriál je dle mého mnohem lepší a záživnější. Ke čtení knih jsem se musel přemlouvat a byl jsem rád, když jsem je dokončil a mohl se vrátit ke svým oblíbeným spisovatelům a knihám, které se mi za tu dobu pár týdnů nakupily..

18.5.2014 | 22:27:34
marki87

Tak malý Robert Arryn se konečně dočkal :-D

19.5.2014 | 8:06:49
PLL1

Já myslím, že to zbytečně řešíte, každý má hold jiný vkus, ti, co čtou, ať zbytečně nespoilerují a jdou na diskuzi o knize, pokud mají potřebu něco sdílet a ti, co to nečtou ať nenadávají na čtenáře a obráceně. Nehádejte se, tak jako tak námět nemá chybu, je to hezky vymyšlené a zpracované, ať seriál či kniha.

19.5.2014 | 8:44:07
T.T

Tohle byl taky super díl, asi hlavně kvůli leteckému dni na konci :D A viděli jsme Hot PIe! Kdo by to byl řekl, že ještě někdy uvidíme moji oblíbenou postavu. Jinak to byl díl plný zajímavých dialogů, což může na někoho pustit zdlouhavě, ale tentokrát tady tuším příslib epických posledních tří dílů,

19.5.2014 | 8:44:52
kiso1561

Na ďalšiu časť sa teším neskutočne, pripravte sa na najlepší súboj v histórii GoT :D a do toho epické hlášky :D

#2221 Smooth
19.5.2014 | 9:35:06
segovesus

Co si myslíte o významu scény s koupající se Melisandre?

#2218 T.T #2222 marki87 #2227 Bigi
19.5.2014 | 11:14:50
T.T

#2217 segovesus: Klasická dávka boobs?

#2219 kiso1561
19.5.2014 | 11:16:31
kiso1561

#2218 T.T: asi tak :D akurát vieme že Stannis už konečne vyráža na cestu :)

19.5.2014 | 11:27:14
Smooth

Tak se konečně objevili Biter a Gorge… škoda že nedostali víc prostoru (Biterovo jméno ani nepadlo) a že nezemřeli horší smrtí :)

19.5.2014 | 12:32:03


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Konec Game of Thrones

Seriál Game of Thrones odstartoval svou existenci na jaře roku 2011 a skončil na jaře roku 2019. Byl tu s námi dlouhých osm let, ale vše musí jednou dojít na svůj konec. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody

Prequel

Hra o trůny je sice u konce, ale to neznamená, že se do Západozemí už nikdy nepodíváme. Stanice HBO totiž objednala nový seriál, ve kterém se zaměří na dračí rod Targaryenů. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů








Reklama