The Walking Dead (Živí mrtví)
92/100 - 1 120×

The Walking Dead(Živí mrtví)

Epidemie změnila drtivou většinu lidstva ve věčně hladové zombie. Malé skupiny přeživších se snaží najít mezi ruinami nový život, nebo si alespoň udržet ten nynější. Do tohoto světa se z kómy probouzí nicnetušící bývalý zástupce šerifa Rick Grimes. Jak dlouho asi může přežít?

USA | 2010 | Ukončeno
vysílání
11 sezón | AMC | 43 minut
VOD
Netflix | Disney Plus | Max
žánr
Akční, Hororový, Katastrofický
hrají
Norman Reedus (Daryl Dixon), Melissa McBride (Carol Peletier), Andrew Lincoln (Rick Grimes), Lauren Cohan (Maggie Greene), Christian Serratos (Rosita Espinosa), Danai Gurira (Michonne Hawthorne), Cailey Fleming (Judith Grimes), Josh McDermitt (Eugene Porter), Chandler Riggs (Carl Grimes), Seth Gilliam (Gabriel Stokes), Ross Marquand (Aaron), Steven Yeun (Glenn Rhee), Jeffrey Dean Morgan (Negan Smith), Alanna Masterson (Tara Chambler), Cooper Andrews (Jerry)

Diskuze: Aktuální epizoda

Dojmy a pocity z aktuální epizody. Do této diskuze vstupujte až po zhlédnutí posledního odvysílaného dílu. Do této sekce nepište spoilery z komiksů!

Tequilascz

#7199 Lefty: Taky si říkám. Přímo nesnášim když nějaká postava alá Denise dělá takový hysterecký scény. :D

21.3.2016 | 21:51:41
Tequilascz

Jen takovej dotaz spíš k lidem který četli komiks. Takže Eugene fakt Dwighta vykastroval? :D

#7203 danho123
21.3.2016 | 21:58:45
danho123

#7202 Tequilascz: To sa ani v komixe nevie :)

21.3.2016 | 22:05:12
chachar

Mohl by mi někdo kdo četl do komiksu ve zkratce popsat tu situaci kdy Negan zahrál baseball s … před branami Alexandrie.

Nejde mi totiž do hlavy proč by Rick a spol nezačali střílet a jenom bez akce přihlíželi smrti jednoho ze svých členů. Logicky mi vychází, že museli mít Spasitelé ještě jednoho člena Rickovy skupiny, kterého si vzali do zajetí.

Což by mi třeba do poslední epizody i sedělo, že by Negan někoho na výstrahu popravil třeba Daryla a s sebou by si jako rukojmí vzal třeba nesmrtelného Glenna.

#7205 Stardos #7227 ori
21.3.2016 | 22:30:40
Stardos

#7204 chachar:

Negan jim řekl, že když se o něco pokusí, pozabíjí je všechny. A tím že tam byl i Carl se Rick o nic nepokoušel

#7206 chachar
21.3.2016 | 22:35:20
chachar

#7205 Stardos: Tak pokud to chápu správně a Carl za branami Alexandrie tak mi to na seriálového Ricka moc nesedí taková reakce, ale jak říkám komiks jsem nečetl takže nevím jak je popsaný tam.

I když zase ten efekt takové smrti ho asi mohl zmrazit a srazit mu hřebínek alfa samce.

Jinak ti děkuji za odpověď. :-)

#7213 Mela
21.3.2016 | 22:38:26
pierres

#7199 Lefty: Podle me utekly asi tak 2 roky mozna tam byly 2 zimy, 1 zima byla ve vezeni a jedna ted potom masakru preskocili tam casove 3 mesice…

21.3.2016 | 22:43:12
tomask636

Nevím, kdo „potvrdil“, že se Carol a Morgan nesetkají s Neganem v této sérii, ale Morgan vypadal na konci dílu že už se těší na smrt. Úplně mu to koukalo z očí. Snad se mu to splní co nejdříve. A byl by to poetický konec, kdyby hůlkař zemřel holí.. nebo baseballkou, to je jedno.

#7209 Stardos #7210 dameo
21.3.2016 | 22:52:09
Stardos

#7208 tomask636:

Morgan a Carol natáčeli odděleně od zbytku

21.3.2016 | 23:00:59
dameo

#7208 tomask636:

Podle TSDF se Morgan vydá Carol najít. Morgan bude na koni ve městě. Najde chodce a Carolin růženec od krve. Nakonec najde i Carol, která bude zraněná. Bude mít ránu na boku (zda se jedná o pokousání není potvrzené). Současně s tím se na jiném místě Virginie setká Rick s Neganem. Při tomto setkání někdo z Rickových lidí zemře. Morgan s Carol by tedy museli být na dvou místech zároveň, aby se stali obětí Negana a jeho Lucille. Nejedná se o mou teorii, ale o spoilery z webu TSDF. Jejich spoilery se ukážou vždy jako pravdivé (až na smrt Tary v 5. sérii). Mám takový dojem, že na tom webu i přímo psali, že se ti dva v této sérii s Neganem vůbec nesetkají. To ovšem neznamená, že jeden z nich nemůže ve finále zemřít. Co když bude Carol opravdu pokousaná?

#7211 Stardos #7228 tomask636
21.3.2016 | 23:11:29
Stardos

#7210 dameo:

Těžko říct.Kdyby byla pokousaná, tak by ji až tak důkladně Morgan neošetřil a nesliboval ji, že ráno najdou pomoc.I když Carol řekla, že ji nedokáže pomoct, ale kousnutí to podle mě nebude, spíše to myslela z toho hlediska čím si prochází. Potom by je tam měli ještě zajat Saviors, ale podle mě je Morgan bude muset zabít.A vypadá to, že je na konci najdou členové Kingdoms

#7212 dameo
21.3.2016 | 23:36:14
dameo

#7211 Stardos: Uvidíme. Každopádně se už nemůžu dočkat. :-)

21.3.2016 | 23:40:46
Mela

#7206 chachar: už se přesně nepamatuji ale Rick jel se členy svojí skupiny z Hilltopu nebo tak od někudy. Po cestě je přepadl Negan se svojí skupinou. Představ si Rick s 5 lidma a Negan tak s 50. Bylo jasné že se o nic nepokusí. Poté si Negan zalosoval, zahrál baseball a poslal Ricka zpátky do Alexandrie s tím že si přijede brzy pro zásoby.

#7219 Hodooor
22.3.2016 | 0:07:08
maverickone

Docela me pobavili ty jejich zasoby. Meli tam normalne melouny, banany.. :D :D asi je privezli z Mexika nebo maji paradni sklenik v tom Hilltopu :P :D

Nebo jeste jak po ty prestrelce tahli zranenyho Eugena vsichni tri a pak pohrbival daryl s carol tu dennise v Alexandrii :D uz vidim, jak se tam pak vratili dalsich x kilaku pro mrtvolu a tahli ji „domu“ pritom spechali protoze meli zranenyho Eugena :D

#7219 Hodooor
22.3.2016 | 0:47:50
Hillioso

Někdo tady psal, že se v posledním díle má objevit Merle a Beth. Ví o tom někdo něco víc?

#7216 Stardos
22.3.2016 | 1:08:54
Stardos

#7215 Hillioso: Tu informaci vypustilo IMBD, což je vlastně taková wiki.Klidně bych tam mohl jít napsat, že se tam objeví Otis.Takže bych tomu až tak nevěřil

#7217 Stardos
22.3.2016 | 7:04:54
Stardos

#7216 Stardos: Ale zase bych to ani nevylučoval, scéna ve které byl Negan byla přísně střežena a natáčení se proto i konalo v budově

22.3.2016 | 7:06:17
hoolio88

Dotaz pro znalce: Jak došlo ke znetvoření Dwighta (třeba jak to bylo komiksu, to je fuk)? Protože v tom díle, kde Darylovi ukradl kuši a motorku, byl tušim ještě normální…

#7221 Stardos
22.3.2016 | 10:12:57
Hodooor

#7214 maverickone: Melouny se v USA (a konkrétně v Georgii kde jsou) pěstují úplně běžně, na polích, v žádných sklenících, a banány jsem tam žádné neviděl.

#7213 Mela: Mela, proč sem dáváš spoilery? Proč ho aspoň neskryješ? Na co jsou na Edně nějací admini, proč to nesmažete nebo nedáváte bany? To je pořád dokola… :(

#7220 Stardos
22.3.2016 | 10:22:46
Stardos

#7219 Hodooor: Hele, ale to je už tvá vina ;) Zde se probírá aktuální epizoda, takže jsi tu neměl lézt

#7222 Hodooor
22.3.2016 | 10:36:31


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Konec The Walking Dead

Seriál The Walking Dead odstartoval svou existenci na podzim roku 2010 a skončil na konci roku 2022. Byl tu s námi dlouhých dvanáct let, ale vše musí jednou dojít na svůj konec. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, ohodnoťte jej. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody

Další seriály

Seriál The Walking Dead se odehrává v širším univerzu, jehož součástí jsou i seriály Fear the Walking Dead, The Walking Dead: World Beyond, Tales of the Walking Dead, The Walking Dead: Dead City, The Walking Dead: Daryl Dixon a The Walking Dead: The Ones Who Live. Pro fanoušky The Walking Dead jsou tyto další projekty samozřejmostí, a proto byste měli vidět i je. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů








Reklama