The Walking Dead (Živí mrtví)
92/100 - 1 120×

The Walking Dead(Živí mrtví)

Epidemie změnila drtivou většinu lidstva ve věčně hladové zombie. Malé skupiny přeživších se snaží najít mezi ruinami nový život, nebo si alespoň udržet ten nynější. Do tohoto světa se z kómy probouzí nicnetušící bývalý zástupce šerifa Rick Grimes. Jak dlouho asi může přežít?

USA | 2010 | Ukončeno
vysílání
11 sezón | AMC | 43 minut
VOD
Netflix | Disney Plus | Max
žánr
Akční, Hororový, Katastrofický
hrají
Norman Reedus (Daryl Dixon), Melissa McBride (Carol Peletier), Andrew Lincoln (Rick Grimes), Lauren Cohan (Maggie Greene), Christian Serratos (Rosita Espinosa), Danai Gurira (Michonne Hawthorne), Cailey Fleming (Judith Grimes), Josh McDermitt (Eugene Porter), Chandler Riggs (Carl Grimes), Seth Gilliam (Gabriel Stokes), Ross Marquand (Aaron), Steven Yeun (Glenn Rhee), Jeffrey Dean Morgan (Negan Smith), Alanna Masterson (Tara Chambler), Cooper Andrews (Jerry)

Diskuze: Aktuální epizoda

Dojmy a pocity z aktuální epizody. Do této diskuze vstupujte až po zhlédnutí posledního odvysílaného dílu. Do této sekce nepište spoilery z komiksů!

hoolio88

Asi od odnese Daryl nebo Glenn… Abraham je fajn, ale nikdo by pro něj moc netruchlil, přeci jenom v seriálu neni tak dlouho jako obě zmíněné postavy, co jsou v něm od začátku. Samozřejmě mi bude dotyčný (ať už Daryl či Glenn) chybět, ale finále parádní šestý řady bude slušet nějaká šokující smrt. Takhle je potřeba to brát a smířit se s tim…

20.3.2016 | 12:08:51
ModroOčko25

AMC potvrdilo, že finále série bude mať 90 minút! Dokonca jej názvom bude pravdepodobne „Last Day on Earth“.

#7163 hoolio88 #7165 ori
20.3.2016 | 12:29:19
hoolio88

#7162 ModroOčko25: Tim pádem zase tak hodinu čistýho času bez reklam, ne?

#7164 ModroOčko25
20.3.2016 | 12:36:27
ModroOčko25

#7163 hoolio88: Neviem asi hej :D

20.3.2016 | 12:40:15
ori

#7162 ModroOčko25: Epizóda sa bude volať Something To Fear, ako 17. zväzok komiksov.

#7167 Stardos
webmaster
20.3.2016 | 13:26:13
danho123

Zajtra uvidíme ako spravili Dwightovi tvár :) snad to neposrali :D

20.3.2016 | 14:43:12
Stardos

#7165 ori: Já četl, že Last Day on Earth

20.3.2016 | 15:50:48
Stardos

Narazil jsem na zajímavou teorii, která se i mimo jiné mně líbí.Jde o to, že Tara nahradí komiksovou Briannu

#7169 ModroOčko25
20.3.2016 | 20:04:32
ModroOčko25

#7168 Stardos:Ktorá to je tá Brianna ? :D

#7170 Stardos
20.3.2016 | 20:59:06
Stardos

#7169 ModroOčko25:

Žena z Hilltopu.Po příjezdu Maggie se s ní skamarádí a začne se starat o jejího syna

#7171 ModroOčko25
20.3.2016 | 21:12:25
ModroOčko25

#7170 Stardos: Rád by som vedel kdo bude hrať Lydiu,vieš ktoru myslím ? :D

20.3.2016 | 21:20:15
Tequilascz

Tak jaké jsou dojmy s poslední epizody? :)

21.3.2016 | 12:51:13
Tequilascz

Tak jaké jsou dojmy s poslední epizody? :)

21.3.2016 | 12:51:18
skrivanekdavid

Tož dalo se :D

21.3.2016 | 12:57:03
Bublaninamorava

oj, tentokrát to po mě bylo takové zvláštní… víc různých dojmů naráz…, což byl asi před blížícím se koncem série záměr:

  • napřed mě děj ukolébával, ale jak se to zvrtlo, nastal šrumec
  • stálý klid nebude nikdy, čas od času se to pokazí a člověk bude v problémech, chca nechca si to všichni uvědomují, vždy se najde někdo, kdo po vás půjde.. a to jsou velmi stresující vyhlídky
  • někomu už víc a víc vadí, jak musí stále dokola a dokola bojovat o přežití a konec v nedohlednu..a dokonce někdy i tomu, do koho bychom to neřekli…
  • ta scéna, jak tam stáli hned ze začátku po tom zásahu z kuše, byla pro mě trošku mín reálná, když vedle tebe lupnou někoho kuší do oka, tak sebou bud sekneš na zem a hned střílíš, nebo zdrháš, ale jen tak stát tam mi připadlo divné… i když pak to bylo zajímavě vyřešeno.. :)
  • celkově mi to na konci vyznělo, že po klidu a míru začínají ty horší časy.. :) což si víc a víc uvědomují i naši hrdinové ( a to je teprve asi větší problémy čekají)

Když si to vše dám dohromady, tak se přiznám, že mám velmi rozporuplné dojmy z budoucnosti děje, já se tu nevyjadřoval k těm debatám, kdo umře.. atd...... prostě až to uvidíme, tak to uvidíme…

ale mám takový nepříjemný pocit, že tentokrát to finále bude pěkně ponuré a smutné.. uf uf..

21.3.2016 | 13:56:15
danho123

Epizoda zo začiatku nudná až pokiaľ sa neukázal konečne Dwight. Aj ked sa mohli viac pohrať s jeho xichtom :) Uvidíme čo bude na budúce.

21.3.2016 | 14:00:53
hoolio88

Jak tu někdo minule psal ty spoilery ze španělskýho zdroje, který už jsou smazaný, tak mi to ve světle poslední epizody nepřijde jako úplná blbost – Carol zdrhla, Morgan se ji vydá hledat, ona ho z nějakýho důvodu zabije, pak toho bude litovat a nechá se rozsápat/sežrat/roz­trhat zombíkem-Morganem… Pochybnost mám akorát o tom Glennovi, kterej by měl být podle Španělů ubitej v poslednim díle Neganovou Lucille, protože všecko ukazuje spíš na Daryla. V poslednim díle by se totiž měl objevit Merle a Beth – že by nějaká poslední vidina, až bude Daryl s hlavou na maděru umírat? Naopak mi přijde čim dál míň pravděpodobnější, že v dohledný době zařve Abraham. Nakonec jestli se nepletu, tak Denise zemřela jeho smrtí z komiksu… No, těšim se moc a jsem zvědavej, kdo to odnese.

21.3.2016 | 15:01:02
k_ub0

Epizóda slušná miestami nudná ale páči sa mi rabovanie hľadanie zásob a nových miest , Som rád že je Denis mrtvá neskutočne mi bola nesympatická herečka a úplne anti-sexuálna odpudivá žena hrôza premena nanu pozerať , jediná škoda že bola jediná doktorka v alexandrií . Podla ukážok na dalšiu epizódu to vyzerá že sa bude riešiť carol ktorá zdrhne a premeni svoj pohlad na zivot ako morgan stane sa znej Morgan-ica , budú ju hladať no nepači sa mi to čo sa robi z postavou carol , jej postava sa vyvíjala od začiatku niekolko serii kym sa naučila braniť a zabijať a kym sa stala silnou ženou nepači sami ako zmeni pohlad behom par epizod dobre človeka može prestat bavit zabijat ale vo svete zombie je to na dennom poriadku a človek ktori prezije taku dlhu dobu si na zabijanie zvkne ako nič pretoze nezabijať vo svete zombie smrti je vlastne seba-deštruktivna zmena . EUGEN DOSTAL KONCNE GULE A TO DOSLOVNE =D =D vyzera to ze carol tuto seriu neprezije a pred smrtou sa jej podari ešte dostat na spravnu stranu morgana ktori začne už zabijať zlych ludi ktori ohrozuju jeho skupinu , Daryl by mohol tiez otrčiť kopýtka na konci serii a jeho miesto pri rickovy by nahradil Zmenený morgan spolu z jesusom .Glen by si ešte uzil ešte nejaky čas. abrahama a eugena by nemuseli zabit hlavne ked je eugen konečne prospešny a abraham je schopny zombie killer ktori sa hodí .uvidíme ake prekvapenia prinesú posledne 2 časti .

21.3.2016 | 15:04:45
Moor8

Tak mám rozporuplné pocity. Ze začátku to vypadalo na nudnou kecavku, přičemž měli toho hodně k řešení. Čekal bych, že v návaznosti na minulé díly se budou zabývat novými zjištěnými. Bylo evidentní, že Neganovci mají další místa. Ti chlápci, co měli odvést Maggie a Carol museli odněkud přijet a někam je odvést, takže evidentně ještě mají někde nějaké stanoviště. Přepadli je Wéčka a zjistili, že existují i další osady, jako je jejich. Osobně bych se snažil je všechny najít a mít o nich přehled. Zároveň bych se snažil vyškolit v boji co nejvíce lidí, jak z Alexandrie, tak z Hilltopu k boji a vytvořit tak malou armádu schopnou jak v boji na dálku, tak na blízko. Leč tady se nijak nevzrušují.

Chodec, který vydržel nalití rozžhaveného kovu na hlavu?

Na druhou stranu se tam událo dost zvratů, jako zabití té doktorky, což bylo celkem zbytečné a jen pro efekt :/ Pak byla velká náhoda, že je vůbec potkali. (že šli po stezce, že se zdrželi u toho auta atd..) A odchod Carol je naprosto nesmyslný.

PS: co to bylo za chlápka s tím přismahým ksichtem?

#7180 danho123
21.3.2016 | 15:40:25
danho123

#7179 Moor8: ten chlápek byl Dwight a teda Neganova pravá ruka

#7182 Moor8
21.3.2016 | 15:50:45


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Konec The Walking Dead

Seriál The Walking Dead odstartoval svou existenci na podzim roku 2010 a skončil na konci roku 2022. Byl tu s námi dlouhých dvanáct let, ale vše musí jednou dojít na svůj konec. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, ohodnoťte jej. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody

Další seriály

Seriál The Walking Dead se odehrává v širším univerzu, jehož součástí jsou i seriály Fear the Walking Dead, The Walking Dead: World Beyond, Tales of the Walking Dead, The Walking Dead: Dead City, The Walking Dead: Daryl Dixon a The Walking Dead: The Ones Who Live. Pro fanoušky The Walking Dead jsou tyto další projekty samozřejmostí, a proto byste měli vidět i je. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů








Reklama