The Walking Dead (Živí mrtví)
92/100 - 1 120×

The Walking Dead(Živí mrtví)

Epidemie změnila drtivou většinu lidstva ve věčně hladové zombie. Malé skupiny přeživších se snaží najít mezi ruinami nový život, nebo si alespoň udržet ten nynější. Do tohoto světa se z kómy probouzí nicnetušící bývalý zástupce šerifa Rick Grimes. Jak dlouho asi může přežít?

USA | 2010 | Ukončeno
vysílání
11 sezón | AMC | 43 minut
VOD
Netflix | Disney Plus | Max
žánr
Akční, Hororový, Katastrofický
hrají
Norman Reedus (Daryl Dixon), Melissa McBride (Carol Peletier), Andrew Lincoln (Rick Grimes), Lauren Cohan (Maggie Greene), Christian Serratos (Rosita Espinosa), Danai Gurira (Michonne Hawthorne), Cailey Fleming (Judith Grimes), Josh McDermitt (Eugene Porter), Chandler Riggs (Carl Grimes), Seth Gilliam (Gabriel Stokes), Ross Marquand (Aaron), Steven Yeun (Glenn Rhee), Jeffrey Dean Morgan (Negan Smith), Alanna Masterson (Tara Chambler), Cooper Andrews (Jerry)

Diskuze: Aktuální epizoda

Dojmy a pocity z aktuální epizody. Do této diskuze vstupujte až po zhlédnutí posledního odvysílaného dílu. Do této sekce nepište spoilery z komiksů!

danho123

Neviem či len ja som to tak cítil ale ked boli Abraham a Eugene spolu vonku každú sekundu som počítal že odniekal priletí šíp :D :D

21.3.2016 | 15:54:01
Moor8

#7180 danho123: Vypadalo to, jako by se s Darylem už setkal.

#7183 kezir89
21.3.2016 | 16:24:31
kezir89

#7182 Moor8: Setkal, v díle kdy Daryl, A+S byli napadeni střelci, Daryl ujel do lesa, tam se plantal, narazil na kluka s dvěma buchtama, kteří ho zajali, pak jim pomohl aby ho na konci, po té co jedna z těch holčin zařvala, obrali o motorku a nechali ho tam. Daryl si našel lepší odvoz v podobě té cisterny.

Jinak dnešní díl fajný, a jsem vážně zvědav na finále :)

21.3.2016 | 16:33:40
dovahkiin

vždycky když už si myslim že mě nic nepřekvapí a že se v tu chvíli nemůže nic zkazit tak přiletí šíp do hlavy :D co se týče Eugena, tak abych parafrázoval Travoltu z Pulp Fiction, tak kousnout někoho do ptáka, to se prostě nedělá :D

21.3.2016 | 16:45:06
kiso1561

Tento web vážne potrebuje box s hláškami Abraháma a Eugena :D :D „Standard pin and tumbler. Tick, tick, click. Easy peasy“. „You had better luck picking up a turd by its clean end“ ..mohol by som pokračovať do rána… :D

#7188 Xavik
21.3.2016 | 17:37:56
cocumis

Sice zase ten „klidnější“ díl, ale jsem výsostně spokojen že odstranilu ze seriálu tu vyžranou velrybu (doktorku), dále pak mě potěšil odchod Carol, protože její nová lidská tvář mi neskutečne začala lízt na nervy, zvláčť když její proměna byla během jednoho dílu.. (mimochodem, když carol zabíjela bez soucitu vůbec mi nevadila :) A zbývá se jen zbavit toho největšího problému co mě na TWD štve a to je ten humánní tyčkař, pablb, sýrovej patriot, captain negrica – Morgan, doufám že až na něj dojde bude to bolestivá a ponižující smrt…

#7187 dameo #7193 briza
21.3.2016 | 18:23:41
dameo

#7186 cocumis: Carolina proměna neproběhla během jednoho dílu, ale první náznaky této proměny jsme mohli vidět od útoku Vlků na Alexandrii (tedy od druhého dílu této série).

#7189 cocumis
21.3.2016 | 18:36:34
Xavik

#7185 kiso1561: To nám můžeš povídat, překládat je to někdy dost sranda. :D

admin
21.3.2016 | 18:39:31
cocumis

#7187 dameo: Tak to byly asi hodně decentní náznaky, protože já co si pamatuju, tak to tam řešila s největším nasazením a ještě se dala do křížku s Morganem, kterej jako vždy nechtěl nadarmo zmařit život a Carol byla hladová po krvi…

21.3.2016 | 18:41:59
pritel

Moje teorie je, že na konci Negan zabije pálkou Carol a Darylovi se se vrátí ve flashbacku smrt bratra Merle a Beth ke kterým měl blízko jako právě ke Carol. Možná blobst, ale mě by to dávalo smysl.

#7191 Jedi knight #7192 dameo
21.3.2016 | 18:45:22
Jedi knight

#7190 pritel: Hlúposť. Negan v komikse nenávidí násilie na ženách, takže asi nie.

#7196 Stardos
21.3.2016 | 19:17:43
dameo

#7190 pritel:

Je potvrzené, že Morgan a Carol se v této sérii s Neganem nesetkají, takže tvá teorie se neuskuteční.

21.3.2016 | 19:43:36
briza

#7186 cocumis: Za mě by teda s Morganem mohl konečně zhebnout i pRick a pokud by se tak stalo, tak já už pak jenom kávičku…

21.3.2016 | 19:53:13
Tequilascz

Jsem jediný kdo je spokojen s tím co se stalo? :D Osobně Denis byla pro mě maximálně nudná postava a jedna s nejhorších co se v twd objevila. :)

21.3.2016 | 20:34:07
Tequilascz

Jsem jediný kdo je spokojen s tím co se stalo? :D Osobně Denis byla pro mě maximálně nudná postava a jedna s nejhorších co se v twd objevila. :)

#7197 dameo
21.3.2016 | 20:34:16
Stardos

#7191 Jedi knight: Negan nenávidí znásilňování žen, ženu klidně zabije (zabil Holly)

21.3.2016 | 20:49:15
dameo

#7195 Tequilascz: Já spokojený jsem a to hlavně kvůli zvratu, který v této epizodě nastal. Ovšem proti Denise jsem nic neměl. Myslím si, že žádná postava není nudná. Každá je jiná. Většina původních obyvatel Alexandrie, včetně Denise, jsou obyčejní lidé a ne terminátoři, kterých je Rickova původní skupina plná – Rick, Daryl, Carol, Glenn … já osobně jsem za tyto „obyčejné lidi“ rád, protože seriál dělají uvěřitelnějším.

21.3.2016 | 20:54:02
Stardos

Nelíbí se mi, že Rosita nějak dostala až moc prostoru :D Takže vím o koho se bát no :D

21.3.2016 | 20:54:41
Lefty

Nevíte někdo jak dlouhá doba je to už od vypuknutí „epidemie“? Nechápu, že se pořád všichni tak strašně litují…neměli by být už někde ve fázi smíření?

#7200 Benne #7201 Tequilascz #7207 pierres
21.3.2016 | 21:20:24
Benne

#7199 Lefty: Taky be mě zajímalo, jak dlouho to je, páč mi furt vrtá hlavou jak Denise a Eugene muzou „mít nadváhu“, když maj jídlo na příděl a docela častej pohyb. Mám s tím stejnej problém jak u Hurleyho v LOST, kdy měl po 3 letech na ostrově furt 200 kilo

21.3.2016 | 21:29:08


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Konec The Walking Dead

Seriál The Walking Dead odstartoval svou existenci na podzim roku 2010 a skončil na konci roku 2022. Byl tu s námi dlouhých dvanáct let, ale vše musí jednou dojít na svůj konec. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, ohodnoťte jej. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody

Další seriály

Seriál The Walking Dead se odehrává v širším univerzu, jehož součástí jsou i seriály Fear the Walking Dead, The Walking Dead: World Beyond, Tales of the Walking Dead, The Walking Dead: Dead City, The Walking Dead: Daryl Dixon a The Walking Dead: The Ones Who Live. Pro fanoušky The Walking Dead jsou tyto další projekty samozřejmostí, a proto byste měli vidět i je. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů








Reklama