Game of Thrones (Hra o trůny)
95/100 - 2 314×

Game of Thrones(Hra o trůny)

Fantasy seriál o intrikách, magii a zradách. Západozemí a Východní země nejsou zeměmi, ve kterých by chtěl někdo žít, na každém rohu totiž číhá nebezpečí, která vás může ihned připravit o život.

USA | 2011 | Ukončeno
vysílání
8 sezón | HBO | 60 minut
VOD
Max | O2 TV
žánr
Dobrodružný, Fantasy, Historický
hrají
Peter Dinklage (Tyrion Lannister), Lena Headey (Cersei Lannister), Emilia Clarke (Daenerys Targaryen), Kit Harington (Jon Sníh), Maisie Williams (Arya Stark), Sophie Turner (Sansa Stark), Nikolaj Coster-Waldau (Jaime Lannister), Iain Glen (Jorah Mormont), John Bradley (Samwell Tarly), Alfie Allen (Theon Greyjoy), Conleth Hill (Varys), Gwendoline Christie (Brienne z Tarthu), Liam Cunningham (Davos Mořský), Aidan Gillen (Petyr Baeliš), Isaac Hempstead Wright (Brandon Stark)

Diskuze: Aktuální epizoda

Dojmy a pocity z aktuální epizody. Do této diskuze vstupujte až po zhlédnutí posledního odvysílaného dílu. Do této sekce nepište spoilery z knih!

pajela

#8480 Michgod: jezismarja ale to uz trochu prehanis, ne? Ty bys chtěl mit v kazdem dile cast o ustni hygiene, jak se arya a spol.koupou, jak masturbujou, vari, nasledne ji, atd.? Nezachazej do extremu prosimte…

#8484 Michgod #8491 Ann Taylor
3.7.2016 | 12:48:14
mr_bungle

(Nemohli byste to Michgod zavřít do sklepa? Je to otravné.)

#8485 Michgod
3.7.2016 | 12:50:11
Michgod

#8479 Eleanor05: hele neber mi temata :D ale depilace a odstranovani chloupku je zname uz od staroveku…takze bych se u tohodle asi ani moc nepozastavoval… spis kde na to berou cas… k tomu muzu pripocist jak jsou vsichni takovy ucesani a nacesani… vetsinou umiti v cistem pradle i kdyz zrovna stravili dlouho na ceste a zrovna nam ukazuji jak nekam prijizdi…

#8489 Eleanor05
3.7.2016 | 12:52:31
Michgod

#8481 pajela: nechapes ironii?

#8486 pajela
3.7.2016 | 12:53:52
Michgod

#8482 mr_bungle: klidne mi tykej… nevim co tim to mas na mysli ale zeptej se tatinka ten bude vedet kam se co uklizi…

3.7.2016 | 12:55:07
pajela

#8484 Michgod: vzhledem k tomu, jak vazne jsi narazel na „nelogicnosti“, tak mi na tvém komentu nic ironickeho neprislo…

#8487 Michgod
3.7.2016 | 12:55:50
Michgod

#8486 pajela: nevim co presne mas na mysli… pokud ti jde o formu tak prave o tu vaznost jde ne? kdybych to nepsal tak vazne tak by to uz nebylo ironicke… jestli jsem mezi temi nelogicnostmi zminil i nejakou tebou vytykanou nelogicnost tak ze ti na tom neprijde nic ironicke je potom uplne v poradku :)

3.7.2016 | 13:00:28
Michgod

jinak dekuju pekne za toto zabiti ted mi nezbude nic jineho nez pockat nez na to lidi zapomenou a zacit znovu :(

3.7.2016 | 13:04:16
Eleanor05

#8483 Michgod: No, ve středověké civilizaci, kterou má být ta v GoT, asi těžko. Tam jsem si celkem jistá, že se teda nikdo nedepiloval. Zvlášť, když se třeba ještě ani v tudorovské Anglii prostí lidé nekoupali, protože by se jim vodou mohly otevřít póry a oni se báli všemožných infekcí, které byly smrtelné. Takže se jen otírali vlhkou žínkou. Vlasy si nemyli vůbec, jen je česali. Takže fakt pochybuju o depilaci.

A fakt není zřejmé z toho, co píšeš, jestli to myslíš ironicky, nebo ne. Zvlášť, když píšeš s tolika chybami, člověk by pak řekl, že ty výtky myslíš vážně.

#8495 Michgod #8497 Michgod
3.7.2016 | 14:46:41
ori

A čo ste zabudli na scénu, ako Loras holil Renlyho? :D

webmaster
3.7.2016 | 15:35:35
Ann Taylor

#8481 pajela: Ježišmarjá, vaří a jí ne, jen to ne! Stačí v knížkách ty stránkový popisy jídel! :D

webmaster
3.7.2016 | 15:35:45
Zmiaz

Nechapu… vy by jste se chteli koukat na to, jak jsou zeny zarostle, nebo jak kazdou chvili chodi na zachod? Tak slysela jsem uz ruzne absurdnosti, ale toto vítězí! Resi se tu porad nesmyslne teleporty, to aspon chapu proc… ale proc herci nejsou umasteny se zkazenym chrupem, to jo! Odpoved je jednoducha…jednak by to nemelo takovou sledovanost a jednak proboha, je to serial kde existuji draci, obri a jina stvoreni. V tomhle svete se uz muzou rodit oholeny a vonet po kytkach, kdyz tvurci budou chtit. Reste neco smysluplneho, ne takove bejkarny :)

#8496 Michgod
3.7.2016 | 15:37:50
Zmiaz

Nechapu… vy by jste se chteli koukat na to, jak jsou zeny zarostle, nebo jak kazdou chvili chodi na zachod? Tak slysela jsem uz ruzne absurdnosti, ale toto vítězí! Resi se tu porad nesmyslne teleporty, to aspon chapu proc… ale proc herci nejsou umasteny se zkazenym chrupem, to jo! Odpoved je jednoducha…jednak by to nemelo takovou sledovanost a jednak proboha, je to serial kde existuji draci, obri a jina stvoreni. V tomhle svete se uz muzou rodit oholeny a vonet po kytkach, kdyz tvurci budou chtit. Reste neco smysluplneho, ne takove bejkarny :)

3.7.2016 | 15:37:56
Zmiaz

Omlouvam se, ze jsem to poslala 2×, to asi z toho chvilkoveho rozhorceni…

3.7.2016 | 15:39:37
Michgod

#8489 Eleanor05: tak mnozi lide se nedepiluji do dnes… to nic nemeni na tom ze lidska civilizace tento proces zna od staroveku… pokud civilizace got nic takoveho nezda tak tim spis je zarazejici ze nemaji ani chloupek… jinak dekuju za osvetu nikdy jsem netusil ze mnozstvi chyb urcuje jestli je prispevek ironicky… ci dokonce ze by ovlivnoval zda to pisatel mysli vazne :p

3.7.2016 | 16:46:11
Michgod

#8492 Zmiaz: ano me nevadi zeny takove jake jsou… kazda nemusi vypadat jako ctrnactileta vyholena hladova modelka… a svete div se existuji i takove serialy a filmy kde si davaji zalezet i na takovych detailech jako je zkazeny chrup a ochlupeni… jestli tam existuji draci obri a rodi se oholeny a voni po kytchach… tak proc by se potom nemohli po zraneni bricha prohanet po meste pripadne teleportovat se z bodu a do bodu b? :D

#8498 Zmiaz
3.7.2016 | 16:54:49
Michgod

#8489 Eleanor05: a ted trosku offtopic doporucuju si doplnit vzdelani jakym zpusobem zila stredoveka civilizace… kde si treba zeny odstranovaly ochlupeny z hlavy rasy vlasy a oboci… nevim jestli to bylo modni v tudorovske anglii… ale jestli ji chces davat za vzor got tak potom je to trosku protimluv s tou hygienou kdyz v got jsou vsichni umiti a navoneni…

3.7.2016 | 17:04:23
Zmiaz

#8496 Michgod: Páč by tam museli mit teleporty, přeci :D

Nerekla bych, ze tento serial stavi vylozene na tom, ze by tu hrali hubene modelky ci modelove, prave naopak… castokrat vybiraji vzhledem uplne obycejne herce. Mame tu Brien, na kterou jsem cetla nezpocet komentu, ze se na ni neda divat a jak je oskliva. Mema tu Sama, na ktereho jsem cetla nechutne komentare tipu tluste prase atd…

V pripade zarostlych herecek se zkazenymi zuby by se to pak opravdu nedalo cist… A propo napriklad Fialka s Aryou pri cestovani nevypadali zrovna jak ze zurnalu… stejne tak nejvyssi vrabcak.

Myslim ze ve hre jsou vetsi nedostatky nad kterymi by se tvurci meli zamyslet nez prave tyto :)

#8504 pajela
3.7.2016 | 17:41:37
Bednamarek

Tak je to v háji, oficiálně se potvrdilo kdo je Johnův otec. A já doufal že skončí s Dany :).

#8501 ori
3.7.2016 | 18:30:40
Laonale

Co furt řešíte teleporty? Kdybyste museli čekat 4 epizody, než se postava přesune, tak byste remcali, že se nic neděje. :/

3.7.2016 | 20:24:30


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Konec Game of Thrones

Seriál Game of Thrones odstartoval svou existenci na jaře roku 2011 a skončil na jaře roku 2019. Byl tu s námi dlouhých osm let, ale vše musí jednou dojít na svůj konec. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody

Prequel

Hra o trůny je sice u konce, ale to neznamená, že se do Západozemí už nikdy nepodíváme. Stanice HBO totiž objednala nový seriál, ve kterém se zaměří na dračí rod Targaryenů. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů








Reklama