Falcon a Winter Soldier (The Falcon and The Winter Soldier)
75/100 - 105×

Falcon a Winter Soldier(The Falcon and The Winter Soldier)

Po odchodu Stevea Rogerse do superhrdinského důchodu je svět bez svého ochránce. Štít Captaina Americy je aktuálně bez svého majitele. Jenže to nyní není na pořadu dne. Je tu nová hrozba, která musí být zažehnána. Do nebezpečného politického boje s časem se pouští Falcon a Winter Soldier.

USA | 2021 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | Disney+ | 45 minut
VOD
Disney Plus
žánr
Akční, Komiksový, Špionážní
hrají
Anthony Mackie (Sam Wilson), Sebastian Stan (Bucky Barnes), Emily VanCamp (Sharon Carter), Daniel Brühl (Helmut Zemo), Wyatt Russell (John Walker), Erin Kellyman (Karli Morgenthau), Florence Kasumba (Ayo), Carl Lumbly (Isaiah Bradley), Georges St-Pierre (Georges Batroc), Adepero Oduye (Sarah Wilson), Julia Louis-Dreyfus (Valentina Allegra de Fontaine)

Recenze seriálu The Falcon and The Winter Soldier očima několika redaktorů

Recenze seriálu The Falcon and The Winter Soldier očima několika redaktorů

Máme skoro týden po finále a je načase se podívat, jak to vidíme u nás v redakci. Máme tady čtyři názory, kdy si každý z nás seriál užil trochu jinak. Jelikož seriál v nás zanechal silné pocity, tentokrát to vše nešlo vyjádřit v pár odstavcích. V komentářích očekáváme hojnou diskuzi.

18 1
29.4.2021

@tom99

Na tento seriál jsem se těšil nejvíce z připravovaných MCU projektů, protože jsem tajně doufal, že žánrem skvěle naváže na povedeného Winter Soldiera. Dalo se očekávat, že Marvel bude sázet na jistotu, ale takovou malou domů jsem vážně nečekal. Vytáhnout už stokrát viděné a probírané sérum supervojáka do nezajímavé zápletky mi nepřišlo moc zábavné. Svým způsobem celý seriál není vůbec originálním a drží se hrozně při zemi. Na druhou stranu mi to až tak překvapivě nevadilo, protože herci a tvůrci odvádějí maximální výkon, takže vždy bylo na co koukat a z čeho se radovat.

Co ale Marvelu neodpustím je opět nezajímavý záporák (Karli Morgenthau) a její tupí Vlajkobijci. Marvel znovu dokázal, že neumí pracovat s poměrně dobře naťuklou zápletkou z Endgame a udělal z celých Vlajkobijců pouhé lháře, zlodějíčky a ještě vrahy, kdy se nám Falcon v závěrečných minutách snaží vtlouct do hlavy, že máme pochopit, proč tyto lidé zabíjejí, ničí a dělají, co dělají. Tak to prosím, milí přátelé, ne. Pokud má Disney nějakou společenskou odpovědnost, tak tady selhává na plné čáře. Každému se v životě stane sem tam něco hrozného a na první pohled nespravedlivého. Pokud ale budeme odpovídat násilím a ještě to omlouvat a dávat za příklad, tak mám vážné obavy o naší budoucí společnost.

Seriál se opět ponořil do hloubky postav, ale zatímco u WandyVision mi vše přišlo více přirozené a promyšlené, zde na vše nezbyl dostatek času. Buckyho problémy a začleňování do společnosti sledujeme především na začátku série, ale na konci už jsme toho svědky pouze z rychlíku. Jak čas ubíhá, seriál se primárně soustředí na Falcona a na Buckyho už tolik nezbude čas. A to ani nemluvím třeba o Sharon Carter, která je v seriálu naprosto do počtu.

(Walker prošel největším vývojem, jeho cesta byla zajímavá. Foto: Disney+)

Nejvíce jsem si užíval scény s Johnem Walkerem a úžasným Wyattem Russellem. Cesta poctivého vojáka vedoucí přes smrt kamaráda až k naprostému bláznovi se mi velice zamlouvala. Úplně ale nevím, zda nakonec Marvel docílil předem zamýšleného účinku. Svým způsobem se u mě Walker vykoupil, neboť v posledním díle se i přes zákaz vlády vydá zastavit Karli a ve správný moment udělá správné rozhodnutí a dokáže potlačit své pomstychtivé emoce a pomoci lidem v dodávce. A to ještě spolupracuje s Buckym a Falconem, kteří ho v minulé epizodě prachsprostě okradli. Já vám nevím, ale takto přesně se má chovat Kapitán Amerika.

No a co nový Kapitán? Sam Wilson je super a Anthony Mackie také, oběma velice fandím. Má to jedno velké ale. Neustálé odvádění pozornosti, kdy se řeší věc A a najednou Wilson začne mluvit o tom, jak je černý Američan, je prošpikována celým seriálem a je to extrémně rušivé. Nepamatuji, že by v seriálu měl někdo něco proti černým občanům (až na špatně se chovajícího policistu ze začátku řady a chování vlády k Isaiahu Bradleymu), tudíž nerozumím tomu, že při každé konverzaci je nutné vytáhnout toto téma.

Znovu se tady Disney snaží o nějakou společenskou odpovědnost a ve zdravé míře proti tomu nic nemám. Naopak scény s Bradleym a naprosto famózním Carlem Lumblym byly výborné. A svým způsobem by bohatě stačily jako vyjádření určitého názoru k rasovým problémům v USA. Nicméně Disney hrozně tlačí na pilu i u scén, kdy se opravdu mluví o úplně jiných věcech, to vše nějakým záhadným způsobem skončí opět u řešení rasových problémů. Jsem toho názoru, že pokud někdo chce být součástí společnosti jako celku, musí se chovat jako jeden z nich a jako by existovala pouze jedna rasa. Nicméně neustálým naříkáním v každé druhé větě, že je někdo černoch, tak tímto se automaticky z té jednotné společnosti sám vyčleňuje. A bohužel právě tento přístup mi kazí celkový dojem ze Sama a jeho Kapitána Ameriky.

Jak to celé zhodnotit? Svým způsobem mi to láme srdce, protože seriál měl několik výborných momentů a chemie mezi hlavními postavami fungovala. Celému seriálu ovšem podkopává nohy fádní příběh a nezajímavý záporák, kdy se tentokrát nepovedl ani casting (stále monotónní Erin Kellyman mě vážně nebavila). A celému seriálu bere dech i vyloženě nepovedené a uspěchané finále. Scéna, kdy nový Kapitán Amerika promlouvá naprosté bláboly k senátorům nejen o Karli, byla vyloženě jedno velký špatný.

Hodnocení: 65%

@téčko171

Marvel pokračuje v rozvíjení příběhu nahrávačů hlavních hrdinů a tentokrát jsou na řadě Sam Wilson a Bucky Barnes. Asi každému bylo na konci Endgame jasné, že odkaz Kapitána Ameriky nepřejde ze Steva Rogerse na někoho dalšího jen tak a nutno říct, že Marvel udělal velice dobře, když se rozhodl tomuto komplikovanému procesu věnovat namísto filmu prostornější seriál. Zároveň jsme tím dostali možnost se víc seznámit se Samem, o kterém jsme doteď nevěděli takřka nic, a jeho osobní historií, stejně jako jsme dostali možnost sledovat Buckyho život v novém světě a nové éře.

I vedlejší postavy však potřebují své vedlejší postavy, proto dvojici hrdinů velice zdatně sekundovali (a místy i zastínili) především Baron Zemo v podání fenomenálního Daniela Brühla, jehož meme momenty s námi budou ještě dlouho, dále neméně skvělý Wyatt Russell, jenž jako John Walker rozhodně neudělal svým slavným rodičům ostudu nebo třeba Sharon Carter, se kterou jsme se naposled viděli v Občanské válce a jejíž osud je bez přehánění velice zajímavý. Velkým mínusem pro mě naopak zůstává hlavní záporná postava, Karli Morgenthau v podání Erin Kellyman, jejíž úloha se nápadně podobá roli, kterou měla ve filmu o mladém Hanu Solovi, a jejíž herecký výkon prostě nedokážu hodnotit jinak než těžce podprůměrně. Nutno ale dodat, že scénárista, popř. člověk, jenž měl na starost dialogy, se nejen v jejím případě více než nevyznamenal.

Celkové myšlenkové vyznění je z mého pohledu velmi povedené a uchopitelné. Samozřejmě se dalo čekat, že tvůrci budou nějakým způsobem komentovat aktuální témata, a především společenské napětí, jež nadále panuje v USA. Dle mého názoru si však tvůrci poradili více než zdatně. Ukázali, že dokážou trefně ilustrovat úskalí každodenního života černošské populace v USA a skrz postavu Isaiah Bradleyho naznačit pocity členů hnutí BLM. Především však postavou Sama Wilsona a jeho vnitřním bojem s komplikovaným odkazem štítu naznačili i dle mého názoru ideální řešení, zlatou střední cestu, chcete-li. A to právě tím, že se Sam, na rozdíl od Isaiaha, nakonec rozhodl štít Kapitána Ameriky, symbol USA a jejich historie, přijmout se vším dobrým i špatným, a to navzdory tomu, že mu to budou mnozí ať z jedné, či druhé strany vyčítat. Tím totiž ukázal, že řešením není historii mazat či ničit, ale přijmout ji, vyrovnat se s ní a pokračovat v její tvorbě. Neodmítat a strhávat staré, ale pamatovat a budovat nové.

(Absolutní shoda u všech redaktorů panuje v tom, že Karli se nepovedla. A herečka moc nezazářila. Foto: Disney+)

Skvělou myšlenku však naneštěstí v mnoha momentech hyzdí velice špatně napsané dialogy, jak jsem již naznačil výše. Zejména Samův monolog k zachráněným senátorům z finálního dílu je nejen dětsky naivní (což by se snad dalo i odpustit, nakonec Kapitán Amerika je v jádru naivním idealistou), ale především může v mnoha divácích budit dojem, že se zastává teroristů a jejich zločinů, ačkoliv nemám absolutně pochyb o tom, že skutečným záměrem onoho monologu bylo dát podnět k zamyšlení, co můžeme my všichni jako společnost udělat pro to, aby obyčejní lidé nesklouzli do natolik zoufalé situace, která by je do náručí oněch teroristů vehnala. Najít příčinu konfliktu a udělat co nejvíc, abychom zabránili problému dřív než vůbec vznikne. A zároveň se vždy průběžně zastavit a zamyslet se, zda neděláme něco špatně.

Pomineme-li však onu závěrečnou kaňku, není k Samově přerodu v nového Kapitána Ameriku co dodat a v průběhu šesti epizod jsme mohli sledovat to, co Steve Rogers zjevně viděl vždy – že Sam Wilson je zkrátka dobrý člověk a nosí přesně ty hodnoty, které dělají Kapitána Ameriku.

Hodnocení: 80%

@Blackhand47XD

Na seriál s Rogersovými parťáky v hlavní roli jsem se docela těšil, jelikož mám jeho trilogii z hrdinských sólovek nejradši. První dva díly mne opravdu bavily, jenže pak začala kvalita upadat. V první řadě musím říct, že chvílemi jednotlivé epizody působí celkem nesourodě, kdy trochu popírají Feigeho tvrzení, že půjde o film natáhnutý na šest hodin. Falcon, Bucky a následně i nový Kapitán Amerika s Battlestarem víceméně jenom nahání Vlajkobijce po celém světě, kdy se skupina skrývá lépe než profesionální špióni.

Akci má seriál samozřejmě na úrovni a v prvních dvou dílech působila opravdu filmově. Rozpočet ale seriál samozřejmě nemá nekonečný, takže se akce později umírnila a přešla do surovější podoby, kterou si lidi oblíbili právě na druhém a třetím dílu Kapitána Ameriky.

Z postav u mě vedl samozřejmě Bucky, který měl kvůli svojí minulosti zajímavou psychologickou dějovou linku. Co se Sama týče, jeho civilní linka s opravováním lodi a finančními problémy mne bohužel nezaujala a byť byl jeho nový kostým z poslední epizody věrný komiksům, působilo to krapet nepřirozeně a komicky.

Když už došlo na zmínění lodi, ta měla bohužel větší dějový oblouk, než Vlajkobijci s jejich šéfkou Karli. S ní tvůrci nepracovali zrovna nejlépe, jelikož k jejímu „zešílení“ a přechodu od záškodnictví k vraždění došlo stejným tempem jako u Daenerys v poslední řadě Game of Thrones. Chápu, že nám tvůrci chtěli ukázat, že anarchisti a extrémisti postupem času ztrácí svou vizi a stávají se tím, proti komu bojují, ale přesto došlo k její přeměně rychle, navíc v krátkém časovém intervalu.

(Nejlepší souboj v celém seriálu? Foto: Disney+)

Walker účel splnil, chvíli jej člověk neměl rád, pak se jeho názor zase otočil, ale chtělo by to opět větší hloubku. Postava měla potenciál, ale dalo se toho vyždímat mnohem víc. Pak tu máme Zema, z něhož se zřejmě stane nový Loki a miláček publika. Tvůrci u něj sázeli možná až moc na fan-service, ale nemůžu si stěžovat. Nakonec tu máme Sharon, která má jednoznačně nejhorší dějovou linku. Její zpracování jako Power Brokera je naprosto nesmyslné, když si člověk vezme, co všechno se ve třetí epizodě událo. Je mi jasné, že Sharon zřejmě předešlého vládce Madripooru sejmula a zaujala jeho pozici, ale je tu spoustu věcí, které si zcela odporují a chvílemi to působí, jako by tvůrci nevěděli, jak se podobné zvraty píšou.

Obecně toho jinak chce seriál vyprávět strašně moc a netají se tím, že je politický. Bohužel je tu těch témat tolik, že žádné z nich nemá dostatek prostoru a seriál tak působí jako podivný slepenec, který přesně neví, co nám chce sdělit. Kromě toho jej k následnému dějství ani nepotřebujeme znát, protože štít Sam převzal už v Endgame, Bucky byl vyléčen Wakanďany, Batroc byl dávno mimo a Zemo se přesunul akorát z jednoho vězení do jiného, kde měl být vlastně už od začátku. US Agent se nám může představit jako nová postava a o tajné identitě Sharon stejně nikdo neví, takže to diváka neznalého seriálu překvapí stejně jako hrdiny, kteří to následně zjistí.

Když vezmu v potaz celý seriál, tak jsem si původně říkal, že mu dám vyšší hodnocení než v případě WandaVision, ale po poslední epizodě mu bohužel musím udělit totožné skóre. Znalost projektu není vlastně vůbec nutná a jde o nadprůměr, který neurazí. Snad budou následující projekty lepší, protože se obávám, že MCU začíná docházet dech.

Hodnocení: 70%

@Zira

Seriál mě samozřejmě zaujal nejen protože to byl Marvel, především kvůli Buckymu a Sharon. Jako postavy je mám ráda a zajímalo mě, jaký progres v jejich charakteru a příběhu bude. Zda jsem byla spokojená, nebo zklamaná, toť holt otázka. Seriál měl něco do sebe. Bylo to zase něco jiného než třeba WandaVision, i pro hodnocení jsem si sama řekla, že je nemůžu srovnávat, protože to je jako srovnávat jablka a hrušky.

Co se týče postav, tak Bucky byl trochu upozaděný víc než třeba Falcon, což mě mrzelo. Rozhodně jsem se na něj těšila dost. Byl tam často, ale ne tolik jako Sam. U Sama, jestli byl dobrý Kapitán Amerika, nebo nebyl… pravdou je, že já moc Stevea jako Kapitána ráda neměla. Byl nudný a měla jsem ho ráda jen kvůli Chrisovi. Takže si myslím, že Sam byl lepší Kapitán než Steve. Oblek byl slušný, jen byl hodně světlý, takže čistě z praktického hlediska si ho bude muset pořád měnit. Ty kecy ohledně toho, že je to černý Kapitán Amerika, k tomu se nebudu vůbec vyjadřovat.

(Začalo to terapií, končí to rodinnou idylkou a přátelstvím na celý život. Foto: Disney+)

Sharon mě překvapila a překvapilo mě, že celou tu dobu nedostala milost. Pozapomnělo se na ní a je to smutný, ale to se prostě stává. Každopádně její herecký výkon mi přišel nejčistší včetně Zema samozřejmě. Walker mě štval jako všechny, ovšem hodně mi vadí to, že američtí fanoušci nedokážou oddělit realitu od postav. Vyhrožovat herci smrtí mi přijde nechutný a kéž by už tohle chování nebylo, je to strašný. Přijde mi úsměvný, že Walker měl největší posun ze všech postav a zvláštní, že ve finále se mi už tak nezprotivil. Zemo mě z nich asi nejvíc bavil, je to skvělá postava, k němu nemám co říct. Karli na druhou stranu… já jí to prostě nevěřila. Něco mi tam na ní nesedělo, bylo to nebarevný, neslaný, o ničem.

Samotný seriál mě celkem bavil, někdy byly slabé díly, někdy byly super díly. Sto procent tomu dát určitě nemůžu, protože tam jsou mezery jako třeba to, že je to natočeno v Praze, ale jsme v Litvě… bez komentáře. Finále bylo fajn, nemusel tam být asi ten velký proslov od Sama, i když chápu, že jim to asi někdo říct musel, aby si uvědomili, co dělají. Každopádně i ten proslov upozadil Buckyho, což se mi nelíbí. Když si vezmeme, že nejlepší kamarád Stevea je prostě víc mimo než jeho kámoš, kterého poznal při běhání… je to smutný. Doufám, že ve čtvrtém Kapitánovi bude Bucky a bude mít taky trochu toho prostoru, asi bych se víc podívala na film o Buckym než o Samovi, co si budeme povídat.

Hodnocení: 70%

Diskuze /17

Fifipek

Zhruba po roce, kdy projekty Marvelu díky Covidu dostaly výrazné zpoždění, premiéra Black Widow po x-té odložena a diváci hladoví a plni očekávání…přichází WandaVison a poté Falcon a Winter Soldier, dva seriály, každý jiný a přitom vlastně oba velmi podobné. Řekl bych doslova stejné chyby, stejné známky. Redaktoři většinu nešvarů již popsali, tak se spíše budu soustředit na to, co mi vadilo asi nejvíce. Feige prohlásil, že seriál bude ekvivalent filmu, děj roztažený do několika hodin, rozdíl nepoznáte i díky vysokému rozpočtu. Problém je v tom, že pokud vznikne X hodin filmového materiálu, tak jej sestříháte do těch „marvelkovských“ 180 minut, tak aby film měl tempo, nikde to moc nedrhlo, případně se tolik nemuselo spěchat… Zde však bylo krásně vidět, jak by takový film vypadal, kdyby k tomu nedošlo. Utahané momenty, někdy vyložené hluchá místa, pak zase zbytečně zrychlené tempo.. dialogy/scény co občas nedávaly moc smysl nebo byly naivní – např. Batroc (GSP) když vyhrožoval Sharon Carter, že jí odhalí pokud mu nedá x milionů dolarů, aby ho posléze hned zastřelila…Celkově linka se Sharon absolutně nedotažená. Dále BLM, které se tam prostě „MUSELO“ objevit, aby bylo společenskému trendu učiněno zadosti. Hodnocení bych nechal nadsazené kolem 75% s tím, že toho všeho šlo využít podstatně lépe a to ještě nadržuji za Prahu (i když Litva). Nemohu se zbavit dojmu, že kdyby byl seriál vypuštěn třeba dvěma lety mezi aktuální vlnou filmu, kdyby publikum nebylo tak hladové, tak by hodnocení mohlo mít výrazně nižší. Nemohu také nesrovnávat s Agents of SHIELD, kteří za méně peněz zahráli určitě víc muziky, v některých sériích tedy rozhodně. Na závěr snad moje největší obava, kterou jsem si uvědomil hned po konci Endgame a ta je spojená s koncem mnoha oblíbených postav. Upřímně se obávám, že ten „B“ tým, což Bucky a Sam určitě jsou, si cestu k publiku úplně ještě neprobojovali, rozhodně tedy ne v takové míře, abych na ně šel do kina, až se tam Captain America 4 jednou objeví…

#14 Navimisha
29.4.2021 | 18:11:16
Raiden123

Hodnoceni… tazke posudit,ale par slov to vie zhrunut: Mocking Birds and Winter Stooges …

A to ze Miss Carter je zaporak i to ze pribeh celej prvej serie serialu bol naposlednu chvilu zmneny takze,museli pretacat skoro celu prvu? seriu bolo dost blbe prekvapko.A to ako dopadla Karli bolo dost blbe,mohlo dopadnut inak,ale pribeh bol nastaveny nanajvys divne.

29.4.2021 | 19:03:43
SaSy

Z hodnotenia redaktorov sa najviac asi stotožňujem s tom99 až na to Walkerovo vykúpenie (raz pomôcť podľa mňa nestačí). I keď ma zo začiatku štval asi rovnako ako všetkých, musím sa priznať, že som na neho do budúcna celkom zvedavá. Inak súhlasím s tým, že mal Bucky ako hlavná postava málo priestoru, čo je škoda lebo som sa na neho celkom tešila a aj jeho dejová linka ma bavila viacej. Carli mi prišla ako slabý záporák, celý čas som čakala, že sa ukáže nejaká väčšia hrozba. Preto mi asi aj Sharon ako Power Broker nedáva logiku. Ako posledné by som spomenula práve tie výrazné farby obleku, ktoré mi ku Samovi nepasujú (možno keby neboli také svietivé). Celkovo ma WandaVision bavilo aj prekvapilo viacej (i keď porovnávať to nie je celkom možné), preto dávam 67%.

29.4.2021 | 19:10:27
percival2

Za mne super bojové scény, hlavně využití křídel jako opory dorovnávající chybějící super sílu.Karli by pomohla nějaká nahá scéna, třeba by se uvolnila. Chvílemi měl člověk pocit, že drží mezi půlkama pravítko.

#6 tom99
30.4.2021 | 0:30:00
percival2

Jo a moc ideologie, za pár let už nikdo nebude vědět proč a bude to jen trapné.

30.4.2021 | 0:30:54
tom99

#4 percival2: Nevím, jestli by ceckyáše pomohly zrovna tady. Není to Eliza Taylor :-)

#7 LAZARUS111 #16 akashko12
webmaster
30.4.2021 | 1:05:39
LAZARUS111

#6 tom99: Tiež si myslím. Ju by som teda nahú vidieť nechcel :D

30.4.2021 | 1:10:56
percival2

Chlapi! Rezavý okap vlhký sklep značí ;-)

#13 LAZARUS111
30.4.2021 | 7:53:29
Geextah502

Úplný súhlas s @tom99. Nemať to vysoký rozpočet a tým pádom kvalitné prevedenie, tak postavami a hlavne dejovo maximálne 50%. Nemať to značku Marvel, tak po 3tej epizóde s tým skončím.

30.4.2021 | 10:44:00
Camaris

@tom99 : (y)

30.4.2021 | 11:11:35
Milwik

Tento seriál na mňa pôsobil, že vystrihli polovicu obsahu :( vzhľadom na termíny vydania a aktuálnu situáciu pochopiteľné. Len je to trošku škoda :(

30.4.2021 | 11:40:49
Remi91

Dobře sepsané @tom99

30.4.2021 | 13:06:30
LAZARUS111

#8 percival2: Rišavé mám rád ale ona je akási divná.

30.4.2021 | 14:38:05
Navimisha

#1 Fifipek: Ano, není to dokonalé, ale já to mám vždy LÍBÍ-NELÍBÍ a jsem opravdu vděčná za to, že seriálu bylo umožněno dotočit v Praze. Mimochodem „béčkový“ Bucky alias Sebastian Stan se už dlouhodobě drží na 2.místě ve Starmeteru na IMDb a na 1.místě mezi muži, na svým IG nasbíral během měsíce přes dva miliony nových sledovatelů, rozhodně nejvíc ze všech herců seriálu. V porovnání s ním Anthonym Mackie je na 42.místě. Mám Mackieho hodně ráda, ale nemohu se zbavit dojmu, že štít byl předán tomu nesprávnému herci. Za velké plus přesto považuji Falconův nový moderní oblek, ten se opravdu povedl. Film stejně dříve než za 3–4 roky nebude, věřím, že tvůrci udělají maximum, aby to nebyl průšvih.

30.4.2021 | 15:01:54
AzurovyAzure77

Dobré názory. Nejvíc se ztotožňuji s @tom99. A Zira mě docela zmátla tou milostí- pokud se nemýlím, tak ji dostala v potitulkove scé­ně.

30.4.2021 | 22:41:05
akashko12

#6 tom99: Tiež si myslím. Ceckyáše Erin Kellyman by skôr seriálu uškodili ako pomohly xD.

redaktor
1.5.2021 | 23:18:47
Filadel

Mám jen dvě slova…Freckled Jesus…

26.7.2021 | 21:00:13
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Novinky

Jedna herečka z Thunderbolts má proklatě brzo za sebou natáčení, o koho se jedná?

Jedna herečka z Thunderbolts má proklatě brzo za sebou natáčení, o koho se jedná?

Týmovka Thunderbolts nám dá alespoň chvíli vzpomenout na Avengers. Tentokrát ale nebudeme sledovat ryze hodné postavy, ale naopak ty záporné (alespoň to tvrdí tvůrci, ale uvidíme, jak to dopadne). Jedna herečka má již definitivně hotovo a bude chybět na druhou půlku natáčení.

Reklama

Galerie

Galerie

Zajímavosti

Přetáčky nového Kapitána Ameriky přidají Giancarla Esposita, koho ale bude hrát?

Přetáčky nového Kapitána Ameriky přidají Giancarla Esposita, koho ale bude hrát?

Záchrana čtvrtého, pro některého prvního, Kapitána Ameriky stále pokračuje. Po velice špatných testovacích projekcích se Marvel Studios uchýlilo k přetáčkám, které asi řádně říznou do původního filmu. Na palubě můžeme přivítat Giancarla Esposita, který by neměl hrát jen vedlejší roli.

Narozeniny herců

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů a filmů









Reklama