Jason Wilkes
Brilantní vědec, který začal pracovat pro Isodyne Energy, ale stala se mu nehoda a Jason trpí krutými následky Nulové hmoty. Jason je taktéž novou láskou Peggy Carterové, která ovšem stále neví, koho si ze svých nápadníků vybrat.
Jason Wilkes je nadaný vědec, který se postupem času vypracoval. Neměl během poválečného období jednoduchou pozici kvůli tomu, že je černé pleti, přesto se svou prací dokázal vyšplhat mezi přední vědce , a tím tak získal místo v Isodyne Energy u Calvina Chadwicka a jeho ženy Whitney Frost. Wilkes si ovšem uvědomí, že Isodyne Energy disponuje Nulovou hmotou, a když se o ní začne zajímat SSR a Peggy Carterová, pomůže jim v odhalení nekalých praktik Isodynu.
Jednoho večera ovšem dojde k nehodě a Whitney Frost splyne s Nulovou hmotou. Na doktora Wilkese hmota taktéž zareaguje, ale zcela jinak než na Whitney – místo superschopností, které získala Whitney, se Jason stane jakýmsi duchem.
Peggy, která k Jasonovi něco začala cítit, společně s Edwinem Jarvisem a Howardem Starkem pracují na způsobu, jak doktora Wilkese zhmotnit. Jason jako duch pocítí, že čím déle je nehmotný, tím více se mu Peggy vzdaluje, protože ta opět najde zalíbení v Danieli Sousovi.
Foto: ABC
Hodnocení
Hlídejte si nás
Postřehy z epizod
Postřehy z finále druhé řady
Druhá série Agentky Carterové je již za námi a přesto nám zůstává několik otázek nezodpovězených. Mnoho z nich se točí kolem Rady a nechybí ani velká překvapení ze závěru epizody.
Reklama
Momentka
Nejlepší epizody
Nejoblíbenější postavy
Napište nám
Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!
Tahle postava mi úplně nesedla.
zradce…
Zajímavá postava. Jak už jsem psala jinde, v 50. letech byla v USA rasová segregace, černoši byli odděleni v ghetech, netolerovaly se mezirasové sňatky, nesměli jezdit s bílými v dopravních prostředcích, chodit s nimi do školy atd. První černoch začal studovat na vysoké škole pro bílé v roce 1963, pod každodenním doprovodem policie atd. http://zpravy.idnes.cz/…ranicni.aspx?… V té době s mými rodiči běžně chodili do školy cikáni, pracovali, jezdili v MHD, prostě vůbec se o nějaké rasové otázce neuvažovalo. A dnes nás svět školí, jestli se správně chováme k menšinám?? Takže pro doktora Wilsona byla práce v Isodyne výjimečnou možností právě tak jako vědecká práce pro ženu.