
Seriál The Flash odstartoval svou existenci na podzim roku 2014 a skončil na konci jara roku 2023. Byl tu s námi dlouhých devět let, ale vše musí jednou dojít na svůj konec. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, ohodnoťte jej. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody.
Dobry dil, musim řict že navrat Ralpha byl fakt zajimavy, Harryho odchod mě take mrzi a jsem zvědav jestli se objevi další verze a ten konec byl fakt dobry jak si tam Nora naklusala a vybalila to na ně a kdo vi co provedla.
Episoda velmi dobrá, ale u Harryho mi ukápla slzička…
Na nejslabší řadu celkem dobré finále :) Ralph je zpět, Harryho je mi sice líto, KF se ještě nevrátila, ale té se dočkáme asi v příští sérii a tu identitu dívky jsem sice čekal, ale stejně mě zajímá, jak se vše vyvrbí.
Iris je mrcha, v předchozím díle ukradla nápad Harrymu a hned zpočátku tohoto dílu ho vydává za svůj??!!! On ji tlačí dopředu a ona ho odkopne :( …slepice. Celou řadu má dojem, že coby manželka Flasha oplývá talentem, inteligencí nebo nadáním. Mýlí se :) Všichni ale potřebují Flasha. Neříkají nic, když si z jejich centrály udělá kancl, buzeruje je nebo má svoje přemoudřelý stavy a i bláznivě zamilovaný Flash radši šoupe nohama a drží hubu ve snaze ji nenaštvat, ale inteligence nebyla nikdy silnou stránkou tohoto Flashe, bavilo mě sledovat přizpůsobení úvodu do podoby přímo vysvětlující, že Flash zrovinka tuto řadu bude opět napravovat svoje průsery :D Verdikt? Iris měli v minulé řadě nechat napospas Savitarovi a Flash měl najít útěchu v Harryho náručí :D HAWK!!!
Jen otazka kdyz mela ta temna hmota zasahnout vsechny co Devoe toho by to prece zasahlo taky ne? a konec se dal uplne predpokladat a i to ze bude dalsi serie uz tahle byla docela natahnuta a nudna meli by to zakoncit dokud jeste maji cas :D
Průměr
Hrozné zklamání..
To bylo finále k uzoufání. Ale Nora na konci je hrozně sexy a těšim se na ní příští rok.
Konec jedné éry. Přesně tak. Nejhorší série zakončená nejhorším finále. A co nám tato série dala? Trapnou Iris a její stupidní „we are the Flash“, nejhoršího záporáka, který ve finále použil jen jednu či dvě za svých vychytaných superschopností, scénář, který si tvůrci po sobě asi nepřečetli, protože tolik děr jsem ještě nikdy nikde neviděl, trapné scénky s Cecile Horton, hashtag feminism a hrozně rádoby vtipnou radu Wellsů. Poziva: Ralph. Zápletka s Norou. Mačeta.
Ehm… otrasné CGI, logika nikde… celé zle. 40% dávam za Barryho dcéru, kvôli nej si zapnem aj ďalšiu sériu, lebo som na ňu naozaj úprimne zvedavá.